Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Kék Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A legendás Vörös Yuk mellett...

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 11:12:25 (282)
Szegény lyuk. :(
[előzmény (281)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 10:45:45 (281)
Te milyen sokadik esélyről beszélsz?
Senki nem ad esélyt a lyuknak már ezer éve. Egy maréknyi ember van még aki a mi köreinkből látogatja, innentől miért punk bulikat szerveznének? Úgysem megy le rá szinte senki.
[előzmény (267)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 10:29:19 (280)
fényesebb a lantnál a kard! - ez lesz a szlogen

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 10:05:13 (279)
szerintem az eszmei sokféleség nem is lenne gáz. úgyis inkább amiatt szar a pártpolitika hogy elvont ideológiákhoz próbálja magát igazítani, a dialektikus és pragmatikus magatartás helyett

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:56:54 (278)
mármint levágásra
[előzmény (277)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:56:26 (277)
ezt az olyan jellegű kijelentésekre értem amik az aktuálpolitika topicban hangoztak el hogy az nem punk aki szavazni volt. ok. én nem voltam. de nem küldeném tarajvágásra az elvtársakat, akik igen.
[előzmény (276)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:46:29 (276)
meg kéne alapítani a punk pártot! csak előbb még le kell tisztázni egymás közt hogy nekünk is ugyanúgy jogunk van képviselni magunkat a politikában mint a skineknek...
[előzmény (273)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:41:46 (275)
Nem akarok itt is politizalni, de velemenyem szerint az SzDSz kudarcanak nem csak a jobbosok orulnek.
[előzmény (273)]

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:34:04 (274)
Az utolsó mondatod kivételével maximálisan egyetértek veled.

Mellesleg nem fogalmaznék ilyen kényelmesen, hanem mondjuk ki, hogy hemzseg a portál a rasszizmustól, és a jobbikos férgektől.
[előzmény (273)]

© f.krisaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-17 09:22:29 (273)
Egy olyan országban ahol 15%-ot érnek el a szélső jobbosok, bal oldal meg nincs is, és a punkportálon is végeredményben örülnek a szavazás eredményének, mert hát a "szadesz" kiesett..... Nos abban az országban szerintem nem kell csodálkozni azon hogy a punkoknak egy darab helyük nem marad, míg a fél millió SS katona jelölt szórakozni kiván, és fog is... Ha úgy járnának oda az emberek mint pár éve, lehet nem kéne ilyen újjításokat szervezni...
[előzmény (268)]

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:45:41 (272)
Na akkor írj Danéknak, megvan az új hely :D
[előzmény (271)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:20:27 (271)
Nekünk elég tágas a lakásunk. :) Ráadásul nem sok esélye van, hogy kiszorítsanak bennünket a nácik.
[előzmény (270)]

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:18:10 (270)
Az a baj, hogy előbb-utóbb minden nagyobb helyen lesz ilyen, mert megéri nekik megcsinálni... Viszont akkor hova lehet nagyobb punkbulikat szervezni ha minden "be lesz tiltva"? :S

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:15:36 (269)
egyre többen...


© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:12:31 (268)
nem vagy egyedül de egyenlőre ezzel sajnos kevesen vannak így :(
[előzmény (267)]

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 21:10:29 (267)
hát baszki ez szánalmas...én a büdös életbe nem teszem be a lábam a yukba...és ezzel szerintem nem vagyok/leszek egyedül. A sokadik esélyt játszották el...szégyen. Jó hely volt sok éve, de legyen a náciké...remélem jól beszopják! Akinek inge, vegye magára!
[előzmény (266)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-16 10:06:16 (266)
a kék yukban szombaton oi vs rockabilly fesztivál volt,olyan cuki bandákkal,mint a kitörés, fehér törvény, tad had.....:)
szívesen olvasnék beszámolót az estéről....

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 22:53:45 (265)
nemtom mért raktam be 2x

bocsi

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 22:52:12 (264)
nikson-2009-04-21-yuk

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 22:52:11 (263)
nikson-2009-04-21-yuk

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 16:24:24 (262)
bocs srácok, még régi a klaviatúrám és erre nem raktak irónia gombot:((((

© Porkerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 16:13:04 (261)
A.C.A.B.?Mit keresett ott egy maláj zenekar?
[előzmény (236)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 15:58:13 (260)
mennyi idióta van, istenem :))

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 15:47:26 (259)
"komolyan vegyetek már példát a nácikról bazzeg" igazad van vegyél példát róluk! hitler,himmler,göring,bormann megmérgezték magukat.....
[előzmény (241)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 12:58:24 (258)
Nem.
[előzmény (256)]

© birdieboyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 12:28:42 (257)
"komolyan vegyetek már példát a nácikról bazzeg, kultúráltan szórakoznak, rendesen fogyasztanak és nem nagyon zavarja őket semmi!"
???????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 10:55:57 (256)
te nem a paso-ban nyomod? bocs, ha tévedek.
[előzmény (253)]

© Milosválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-23 09:39:22 (255)
Szal ha valahol volt már skin koncert akkor oda nem szabad ám lemenni... Fejbőr , OI-kor, 88-as csoport szinte minden régi pesti klubban játszott már... Szal senki ne menjen sehova... Még akor sem ha jo buli lenne mert kiálok az elveimért... Baz de szánalmas az egész. kurva gáz ami it megy...
Amugy pang bulikon eddig mindig volt kötekedés amin voltam, kivéve KG, KCZ koncertek Szegeden. Kopasz bulikra eljárok. Ott még soha nem baszogattak. Vásárhelyen lemegy az ember és mindenki köszön mindenkinek! Ha elöször látja akkor is. Szerintem igenis venni kéne példát a sinekröl.(Nem a nácikrol azok betegek...)
Ha sértettem valakit irja meg csak kultúráltan...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-22 21:38:00 (254)
Nyilvan kurva jo volt a regi vy-s idoszak, en is ott voltam minden hetvegen, engem nem vertek meg, nem vertek at, ettol meg nekem is elrontottak 1-2 estemet (lasd legutolso Antimaniax koncert). Ha mindenki csak a sajat problemait nezne, akkor nem lenne semmi. Igenis megvaltoztak a dolgok a kezdeti idokhoz kepest, elvertek a haverjaimat, stb. Az ember nem all neki a kedvenc helye ellen lazadozni, ha minden rendben van, nem?

Az, hogy most nincsenek szamodra olyan bulik, mint 10 eve, a te bajod. Nyilvan megoregedtel, ideje mas elfoglaltsag utan nezned. En se ugy porgok, mint annak idejen a VY-ban, de legalabb megprobalok mast talalni helyette.

Nem hiszem, hogy en oltem volna meg a helyet vagy en lennek a felelos a naci bulikert. Es igen, en inkabb elmennek tescoba takaritani mint hogy naciknak dolgozzak.
[előzmény (253)]

© f.krisaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-22 21:26:53 (253)
Nem tudom hogy normális vagyok-e mert végülis nem az én dolgom eldönteni, de szerintem a pultnál akárki is van szívesebben van a megszokott helyen új "emberekkel", mint mondjuk a tescóban vagy munkanélkül, és tök természetesnek veszem azt is hogy a tulaj nem bezárja a bojkottotok miatt a boltot, hanem máshonnan kerít közönséget, mivel van egy klubja amiért nyílván fizet helypénzt és adót és nyílván nem játékpénzzel. Ha pl tegyük fel te mondjuk programozó vagy, és a világon minden megrendelőd náci lesz, akkor mit csinálsz? Éhenhalsz? Elmész tescoba? Nem hiszem... Inkább kiszolgálod őket mert ahhoz értesz és nem a hárfafaragáshoz. Régebben nem egyszer láttalak lent, és egyszer sem volt lila foltokkal tele az arcod, szóval a biztiboyos dolog is kicsit fura kicsit. Tudom én hogy faszfejek, de kb egy helyen ahol állandóan berendezésre veszélyes közönség mászkál lehet hogy szükséges is az efféle érték megőrzés, mert azt sem szomszéd jóska bácsi csinálja ingyért gondolom én. Persze mf-ben pl gyönyörűen megvolt ez oldva úgyhogy nem nagyon volt érték, és én szerettem is azt a helyet ezért is, de ha vy így kiván vigyázni az értékeire akkor tegye azt, én amúgyis úgy járok(nék) oda hogy nem feltétlen velem lesz bajuk még ha telehánytam is a kukát, és talán mindenkinek aki azt akarja hogy ne basszák meg így kéne gondolkoznia. Szerintem..
Nem fizették ki az embereket? Nem tudom te szerveztél-e akkor már oda, ha nem akkor nem a te dolgod ezzel foglalkozni. Gondolom csak hogy az auróra-t csak nem te szervezted annó, erről az egyről hallottam annó hogy elég durván nem fizettek, de ez is lehet csak azt mutatja hogy kevés a pénz... Persze biztos volt több is, de ilyen mindenhol van a világon... Szerintem ez nem a közönség ügye, hanem a helyé, a szervezőké, és első sorban a zenekaré aki eldönti hogy fellép-e még ott történtek után... Az hogy felhasználva ezt a portál manipuláltatok sok embert a nem látogatásra szerintem elég nagy szétcseszése volt a hazai punkéletnek, mert hiába van heti 4 hardcore/punk buli ha számomra egyikse érdekes. Lehet hogy én vagyok a kivülálló, de nézegettem egy 2003as VY programfüzetet ott viszont elég sok volt amire most is kurvára elmennék, azok hiányoznak igazán. Félre ne érts nem fikázni akarom a KA-t ezzel, mert nyilván amit csináltok az kurva jó, de ritkán találjátok el az én zenei világom. Az pedig hogy nincs egy olyan hely ahol azt érezhetem hogy "igen ez a mi helyünk" pedig a legelszomorítóbb számomra, pedig régen mindig volt ilyen, nekem pl ilyen volt annó a vy a nemart meg mf is...
Amiért lázongok az az hogy szerintem itt egy ember esete miatt lett egy nagy aláírás szervezés akció elíndítva, és ha ez nem lett volna akkor sok ember később is járt volna tovább, elnézve a biztiboyok terrorját és nemfizető klub vezetőt.. Persze tök felesleges az egészen rágódni mert már megöltétek az egészet, de ha pl van egy prosectura akkor ne kezdjen már senki mutogatni hogy "dehát ők is rajta vannak a listán, nem léphetnek fel" meg hasonlók, és ha valaki oda szervez akkor ne az legyen már rögtön hogy az náci, inkább nevezzük hagyománytisztelőnek, vagy nosztalgikusnak. Uff
[előzmény (243)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére