Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> Filmek, amiket most láttunk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Mozik, mozifilmek, filmes élmények, ajánlók, stb.

Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-29 15:29:22 (15248)
na en is megneztem a batman-t. az elozo zarokepe ota vartam erre, es ahhoz kepest nem volt jo. persze sosem unatkoztam, es igy is voltak benne reszek amik hatottak ram, de azt a szokasos elmenyt, amit nolan filmjei szoktak adni nekem, nem nagyon kaptam meg. ez a klasszikus mozi elmeny, hogy nagy vasznon tortennek giccses dolgok, en meg igy orulok, hogy szorakoztatva vagyok. igazabol azt vartam ettol a filmtol, mint a prometheus-tol is, hogy meg fog nyilni az eg, meg az agyam, es barmilyen baromsaggal is tomnek tele, az nyugozzon le, es legyen monumentalis. de ugye a stalker ota tudom, hogy csodak nem nagyon leteznek, hiaba kutatjuk oket. az elozo, masodik resz, klasszisokkal jobb volt ennel, tenyleg az anarchia, kaosz miatt, a folyamatosan fenyegetettseg, ami ott lebegett, meg mert tenyleg az volt, hogy egy ember egy varos vagy maga az emberi josag ellen. es csomo ferfi vivodik, nok meg hivatasuk kozott, hogy onmagukat mentsek e meg vagy mindenki mast csak magukat ne, es barmennyire volt szajba ragos az egesz, azert nekem tetszettek a nagy gondolati vonulatok is benne. ebben az ujban meg, hat azert sokkal ridegebben is le lehetett volna festeni ezt az egesz kaotikus, kegyetlen rendszert, meg faszom, kellett volna, ver, fajdalom, es szenvedes. a fordulatok klisesek voltak, es sokszor mar ra akartam uvolteni a vaszonra, hogy bazdmeg fogd mar fel mit akarnak neked mondani, kicsit alazo volt, hogy szoszerint el is hangzik neha, kinek mit es hogyan kell csinalnia. kicsit bena volt az is, hogy mindenki hiper okos lett, es kb olyan mintha nyilt titok lenne kik vannak az alarcok mogott. azert parszor igy meghatott, vagy nem tudom, at tudtam elni az egeszet. meg klise, es szirup de nekem a nagy csavar is tetszett, az altal ahogy meg lett oldva. azert amikor kiderul ki kicsoda es egy pillanat alatt atertekelodnek a szerepek, de volt egy momentum amikor bane tok meghatoan nezett es leesett, ez a batman film is arrol szol hogy pinaert barki kepes barmire, es a nok ezt tudjak nagyon jol. kulonben meg az ideologiai vonal is egy kicsit el lett kuszalva, mert bar a terrorizmust en mindig is utaltam, de igy tenyleg bosszant is barmikor latom kepernyon, igazabol a fogonosz elkepzelesei nem kaptak nagyobb ellenpontot annal, hogy megsem kene millio embert megolni, mert az durva. tehat az hogy a fogonosz se volt annyira gonosz, es hogy latszott rajta csak egy kuldetest akar veghezvinni, amiert tudja jol, hogy o maga is meg fog halni, igy nem ereztem azt, hogy mindenkeppen el kell buknia, vagy akkora tragedia lenne, ha beteljesulne a terve. valahol a jok is pont azokkal a vezessuk ra az embereket hazugsagokkal, de ebbol majd tanulni fognak eszkozokkel oprealtak, mint amit a gonosz akart, hogy ez csak egy pelda a vilagnak es o csak azt akarja, hogy minden valtozzon meg. igy mindenki jo celt szolgalt, csak mas etikai modokon vagy szinteken.
tul sok volt a szereplo is, akik eleg jelentektelenek lettek egybol, mert semmi erdekes nem volt bennuk. ugy ertem, ja persze klasszak meg minden, de ez egy szuper hosos film, akkor en klasszul kinezo szuper embereket akarok nezni, akik kulonleges dolgokat csinalnak. nem voltak nagy klasszikus kepek, olyanok mint amikor joker kiszabadulva a fogdabol, egy rendorautobol kilogva hagyja, hogy a huzat fujja a fejet, es te azt erzed, ez a csavo felegetett egy varos, es semmi sem allitja meg. nem volt meg az igazi fenyegetettseg, mert majdnem mindenki meghalt egybol, aki konfrontalodott, de egy puszta nyakroppantassal. nem voltak jatekok, se semmi. batman is nagyon hatterbe szorult, raadasul ez a mindenkivel egyutt futok szembe a rosszak ellen, teljesen jelentektelenne tette ot es a hosi, balvanyozhato, na majd o ment meg minket kepe is elveszett. nem volt jelentosegteljes. egy ido utan arra gondoltam, hogy sokkal heroikusabb es erdekesebb az, hogy egy rakat atlagember, akik csak jelentektelen porszemek, kuzdenek valami hatalmas ellen, amirol fogalmuk sincs kb, de nem adjak fel es tenyleg harcolnak. sokkal inkabb szolt ez a film gotham-rol, mint barmifele sotet lovagrol. neki nem volt veszteni valoja, hova fejlodnie, nem nyert semmit, igazabol csak egy eszkoz volt.
nem tudom ez a hangkeveres hogy megy mozikban, de eleg bena volt, hogy az erethetoseg miatt mennyivel hangosabban beszelt bane, mint mindenki mas. ez az elso jelenetben rohadt zavaro volt, hogy alig lehetett erteni ki mit mond, ot viszont zavaroan hangosan. ugyan ez a vege fele, ahol a heroikusan vinnyogo hegeduk annyira elleptek az egesz teret, hogy nem lehetett mar hallani amugy miket beszelnek az emberek.mindezektol fuggetlenul azert szorakoztato film volt, csak tobb akart lenni, mint ami es ez nem jott igazan ossze.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-29 12:31:22 (15247)
Szerintem a Sötét Lovag készítésének idején volt már tervezet a 3. részhez is amire volt idejük alaposan átgondolni, csak közben ugye a Heath Ledger elhunyt és bukott az egész, így egy teljesen új forgató könyv kellett más karakterekkel. Már eleve azt nem értettem hogy Kétarcot miért kellett a film végén kinyírni. Nem is csinált semmit, semmi jelentőset, már kinyírják, így meg nem vált nagy ellenséggé. 90/10 arányban szerepelt többségben a jó énje. De gondolom ezt is utólag írták át, mert akkor legyen teljesen új a 3. rész.

Bane érdekes választás. Tudom hogy többnyire olyan karaktereket akartak beletenni ebbe a trilógiába, a kik a korábbi filmekben nem voltak (Joker elkerülhetetlen volt), de pl. Rébusz karaktere jobb lett volna ebbe a "do it serious" beállítottságú filmbe, szerintem!
[előzmény (15244)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-29 12:15:50 (15246)
"Macskanő kibaszott idegesítő"
Amióta először hallottam, hogy Anne Hathaway fogja alakítani, azóta tudom/éreztem, hogy ez a karakter mocskos idegesítő lesz és nem odavaló. Nem bírom ezt a csajt. Neki a Neveletlen Hercegnő a karaktere, ne akarjon ilyen szintű filmben játszani (és ne is akarják beletenni). De mán mindegy!

"nem-e lesz a fél város kibaszott rákos?"
Nem, mert az egész város rákos lesz! Fél mérfölt egy atombombánál nem távolság szvsz.

Meg kell már nézzem a filmet...
[előzmény (15243)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-29 12:07:01 (15245)
nem tudom milyen, de Stohl András Jokerénél nem lehet rosszabb!
[előzmény (15243)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-29 10:16:07 (15244)
Az senkit nem zavar, hogy az egész új Batman olyan mint valami rossz Coelho regény, és 3 percenként mondanak valami nagyon fontosat az életről, mint pl hogy ne a testeddel ugorj..............a szíveddel. Hát én itt már hangosan hőbörögtem a körülöttem ülőknek, aztán ezután már csak kínomban röhögtem annál a résznél, amikor a szegény éhes kisgyerek, a nagy nyomorban, ellop egy szép piros almát a mogorva kurvanagy ágyúval felszerelt gonosz terroristától - ki mástól - azért mert éhezik. És akkor ez még csak a jégheg csúcsa, mert hát arról már nem is beszélek hogy szerintem a sztori is csak valami összecsapott hülyeség, ami ott csúcsosodik ki, hogy hát ki legyen a főgonosz, aztán csak így előkapták a csajt, de akár az egyik taxisofőr is lehetett volna meg még ezer ilyen baromság, amikor csak azért kapja meg a csaj a motort hogy szétlőjön 3 autót, amin simán át lehet mászni, amikor a végén az emberek kiszivárognak a házaikból és nézik az eget...szóval borzasztó volt az egész na...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 20:53:05 (15243)
új batman: az első óra olyan eseménytelenül csordogál, hogy az tényleg kínszenvedés, meg az zavaró, hogy tök aprólékosan fel akarták építeni reálisra, de közben csomó logikai bukkanó maradt benne. bane-el nekem nem volt problémám, bár ma melóba a kolegák szerint a szinkronhangja parodisztikusra sikeredett, valószínűleg nekem ehhez sosem lesz szerencsém. Azért amúgy az utolsó fél óráért tényleg megéri megnézni! Bár amúgy a vége is felbaszhatja egy két fizikus agyát abban biztos vagyok. Banet a maszkja miatt igazából játszhatta volna bármelyik borsodi kancigány, ennek ellenére szájába adtak ilyen anarchista maszlagot, ami Jokernek jobban állt, dehát mindenkinek meg kell indokolnia mi a frászt is keres Gothamban. Arra azért kíváncsi vagyok hogy a 2. film cselekményei után miért is maradtak ennyien a városban hiszen pár éven belül először a vízkészletet akarták megmérgezni aztán meg jött egy őrült bohóc szociológiai kísérlete én tuti léptem volna a helyről legfeljebb a második eset után. Ahogy a zsarukat ábrázolták (jóság bajnokai) az se tetszett, de hát kinek is tetszene nemde? Macskanő kibaszott idegesítő volt, meg a poének is eléggé erőltetettnek tűntek. Kicsit összecsapottnak tűnt nekem a sztori is meg a kivitelezés is. Ezt az egyetlen filmet vártam idén, kár érte. Azért annyira nem szörnyű, de a Sötét Lovag szintjét (amit sztem az is tud élvezni aki leszarja Batmant) bőven nem éri, bár azt nehéz is.

SPOILER
SPOILER
SPOILER
most ha 6 mérföldre Gothamtől felrobban egy atombomba(ami igazából fúziós izé, szóval a film szerint sokszor durvább minden korábbinál elméletileg) akkor nem-e lesz a fél város kibaszott rákos?

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 18:31:44 (15242)
Na, holnap nezzuk. Kivancsi vagyok most mar, a trailer egy rakas szarnak tunt fasza effektekkel.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 10:21:53 (15241)
gondolom mert bane volt az a karakter aki a történetet olyan irányba tudja mozdítani, mint amilyenbe akarták (ő azért egyszer rendesen eltörte batman gerincét ugye). engem csak az zavart benne most hogy 1: gecibénán néz ki 2: kb nem is az a karakter, meg személyiség ami a képregényekbe vagy a rajzfilmbe volt (a régebbi filmben való feltűnését nem számítom mert ott csak hörög meg morog), hanem csak egy ilyen sima mindenre elszánt izmos terrorista, béna maszkban.
basszameg, bane egy tesztoszteron-méreggel felpumpált lucsador maszkos idegbeteg állat, nem egy kimért bérgyilkos
[előzmény (15240)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 09:24:42 (15240)
én nem értem miért pont Baine-re esett a választásuk, mikor van egy tucat talán fontosabb ellenfele is Batmannek, de ők tudják...
[előzmény (15238)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 06:32:20 (15239)
tök tök tök
[előzmény (15238)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-27 06:31:49 (15238)
az új batman olyan nekem mint az eddigi részek úgy általában: király, király, de kurvarossz betmen lufifeje, meg túl sokszor belebukik az alapvetően tök elrugaszkodott téma abba hogy tök reálra akarják venni a hangulatot. meg ez a bane elég bane-A (hohoh) még szerintem. amúgy faszán fel van építve meg ilyenek, tök jó a vége is, meg jó érzés nézni.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-23 11:42:55 (15237)
kommunista zsidó kurvák akkor már, neki meg harcolni kell a szentelt faszával, oldalán mentorával, Ron Jeremyvel
[előzmény (15235)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-23 01:31:48 (15236)
vagy a faszával
[előzmény (15235)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-22 00:33:36 (15235)
pedig milyen jó lett volna ha a felénél lelövik a hugát a kommunisták, és neki bosszút kell állnia egy gépfegyverrel, mi?
[előzmény (15223)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-21 14:52:34 (15234)
valoban. ha a csillagok haborujabol meg kivesszuk az urt, csak valami fura csavot kapsz aki egy jetivel log.
[előzmény (15230)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-21 14:04:53 (15233)
Un Heureux Evenement (2011)
Tetszett, hogy egyszerre volt erős életszaga és szórakoztató játékfilm jellege. Érdemes megnézetni gyerekmániás csajokkal, haha.

© Ejaculatio Praecoxválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 21:29:04 (15232)
nem a szex a lényeg itt. inkább a főszereplő kapcsolatai az ellentétes nemmel, testvérével, illetve ennek a kialakítására való képtelensége (lásd az esetét a néger nővel), ami abból adódik, hogy egy érzelmi analfabéta.
[előzmény (15230)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 21:26:18 (15231)
Kells titka
Egy igen érdekes kis rajzfilm ez, nekem tetszett, csak a végén nem értettem, hogy akkor most pontosan mi történt. A rajzolási technika nagyon tetszik és a film zenéje is kellemes!

Titánok haragja
Nekem abszolút nem tetszett! Pont! Nem kell 3. rész köszönjük!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 21:19:05 (15230)
Akkor magyarázzatok bele értelmet kérlek, mert biztos ez egy műalkotás amit csak a Punkportálosok érthetnek és csodálnak!
Márpedig ha ebből a filmből kivesszük a sexuális jeleneteket, egy elég vontatott film lesz.

Meg engem is lehet kezdeni osztani, hogy nem értem ezt a nagyszerű alkotást.
Igen, ez egy hatalmas film, csak nekem éppen lapos! Elég szubjektív voltam vagy ezután is rá akartok beszélni hogy márpedig ennek ott a helye a polcomon DVDn!?
[előzmény (15229)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 19:13:44 (15229)
no offense bro, de ha egy farönkkel nézettem volna meg ezt a filmet, aztán párszor végiggörgettem volna a klaviatúrán, annak is több értelme lenne ennél, mint ami baromságot itt összehordasz. vagy lehet valaki átbaszott és megnéztél egy másfél órás kovi filmet shamenek álcázva.
[előzmény (15223)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 17:35:39 (15228)
Te is csak a kerettörténetet írtad le, de a kemény sexeken kívül sokminden nem történt benne. Megjött a huga, sajnálkozik, mérgelődik, baszás, összevesznek, megint baszás, önkielégítés, utcándugás, nagyon összeveszés, csajt majdnem felszedés, faszát meleg leszopás, majd megint egy kibaszott kemény sex. Hát ha úgy vesszük hogy a dugás után minden másodlagos, akkor elmegy történetnek.

"akik beültek velem együtt a filmre még hosszú perceken keresztül maradtak és próbálták emészteni a dolgokat"
Ebben legalább egyetértünk
[előzmény (15226)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 15:37:22 (15227)
(15033)
[előzmény (15226)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 15:35:53 (15226)
Nincs története??? Ember Te hol élsz...
Mondjuk nem tudom minek panaszkodok, nem vártam tőled többet. :)

Már írtam a filmről olvass vissza.
[előzmény (15223)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 14:06:42 (15225)
amikor néztem énis végig azon filóztam, hogy akkor ő most fogyatékos-e
[előzmény (15224)]

© Swen9000válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-16 02:38:32 (15224)
drive

kurva jó. az elején megijedtem egyszer, hogy ilyen szállítós baromság lesz, de egyáltalán nem. semmi unalmas akció vagy autó fetisizálás. a főszereplő karaktere kicsit autista, de különben az alakítások óriásiak, maga a történet nem nagy szám, de iszonyat jól van megrendezve és fényképezve. a hangulata szintén nagyon jó, többek közt a szomorú elektropop számok miatt, végig leköt, a vágások ott vannak, hemingwayt megszégyenítően hiányoznak az üres jelenetek vagy párbeszédek.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-15 17:45:28 (15223)
SHAME (Szégyentelen)

Na ez a film elég nagy hatást gyakorol az emberre! Tele van sexel meg baszással meg önkielégítéssel, emberünk halmozza az élvezeteket. Eléggé kendőzetlenül mutatja be mindezt, én nem is tudom hogy használtak-e dublőröket a meztelenkedésnél, de mindenesetre meggyőző az alakítás. Egyetlen hátránya a filmnek, hogy a látottak mellett kurvára nincs története, ami lekötné a figyelmet sajnos!

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-13 14:51:15 (15222)
új pókember - ha elkerülhetetlen az összehasonlítás a sam raimis filmekkel, akkor mindenképp király. mondjuk ez a film annyiban (szerintem) kevésbé szerencsés, hogy itt látványosabban az ultimate univerzumra van kihegyezve minden, de végülis ez csak az én parám. meg fura, mert egy-két jelenetnél kilóg a lóláb, pl amikor egyszer csak látunk egy ilyen nevetséges cgi mutáns patkányt, az olyan mintha kb egy cronenberg filmből lenne ott, meg amikor megcsípi a pók és RÖGTÖN utána a metrón szétbalettozza az agyát, az szerintem egyenesen egy gecinagy hiba. szóval vannak benne ilyen kis hülyeségek, amiket ha kihagynak sokkal királyabb lehetett volna. de ezek a dolgok amúgy eltörpülnek azok mellett, amik miatt kurvajó érzés megnézni a filmet - a látvány meg az izgalmi faktor elég jó, a harcjelenetek közben kerülgetett rendesen a képregényolvasós vasárnaponkénti pecsabolhapiacos hangulat, ami miatt kiskoromban annyira megszerettem az egészet. meg gwen stacy még ha uncsi karakter is, elég jól el lett találva a filmben. a gyík sem rossz, bár ez a skizo dolog már nagyon elcsépelt villain-bullshit - namindegy, örülök ennek a filmnek tuti megfogom még nézni

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-12 19:52:38 (15221)
Kalifornia - A halál nem utazik egyedül (Kalifornia, 1993)
fiatal pár utazik felkutatni a híres amcsi gyilkosságok helyszíneit készülő könyvükhöz, mire útitársnak szegődik melléjük egy ritka elbaszott fazon és csaja, többet nem árulok el. csak még annyit, hogy Brad Pitt zseniális, mint suttyó pszichopata 10/8


© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-10 23:52:30 (15220)
Transamerica (2005)

Most néztük meg Emesével, elég király film, bár a vége kicsit laposabb lett, mint számítottam. Na nem mintha rossz lett volna, csak a filmnek több olyan pontja volt, amihez képest a vége azért eléggé laposra sikerült. Ettől függetlenül nagyon jó film!

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-08 13:52:30 (15219)
az a kurva klisés szerelmi szál elég legendary szerelmi szál ha pókembert vesszük - garfieldnek is kellett a lasagna, meg a hétfők
[előzmény (15218)]



Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére