Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-24 16:51:32 (1469)
BAZDMEEEEG! :D
Csinálhatnál egy ilyen játékot is a szobádban, hogy na ez mi? :D
Ragacsos izé a gépet beborítva. Na ez mi? Hátkérem geci!
Barna csík ami hosszanti csíkba végighúzódik a takarón és a lepedőn! Na ez mi? Az kérem egy intenzív fing! :D

De bazz, ha érzed hogy beszartál, nem kellene ott elintézni hogy ne legyen nyoma? Ezen most szakadok, hogy "Reggel ő konstatálta hogy ez mi." Ezt most elképzeltem! XD
[előzmény (1468)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-24 15:59:32 (1468)
Én kérem tegnap az a helyzet, BESZARTAM. Illetve úgy púztam az ágyban, hogy elég jó kis foscsíkot húzott. Külön élvezet volt ez, mert Dorina exemmel aludtam. Reggel ő konstatálta hogy ez mi.
Nekem kapásból eszembe jutott hogy egyik éjjeli fingásom (amelyet már akkor is éreztem hogy ez túlzás volt és valami szaft is jött) maradványa.

Hát így jártam. Nem jó dolog beszarni na!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-07 19:53:22 (1467)
hát persze, majd kiszedné a mosógép! :)
[előzmény (1466)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-07 14:34:56 (1466)
:xD Jólvan, ott még úgysincs semmi.

De ez a szex dolog utáni nem fürdés bizonyos tekintetbe olyan mintha szarás után gatya fel, törlés nuku - és szaros seggel flangálni utána :xD Itt is testnedvek gyünnek elvégre, csakhát valamiért ez igy természetesebb meg elfogadottabb.

Én lefogadom, ha a szar nem lenne BÜDÖS pl, (hanem mondjuk mogyóróvaj illatú) akkor rengetegen ki se törölnék a seggük fosás után.
[előzmény (1465)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-07 07:37:05 (1465)
Csak akkor szoktam(tunk) lefürdeni sex után, ha rohadék meleg van alapból vagy eleve menni akartunk fürdeni. Esetleg a fürdőszoba sex, de akkor utána langyos vizes zuhany utána is. :)

Etustól megtanultam, hogy DE VISZONT kifejezés nem létezik, csak külön külön.
Énmi) azért erősen megtörölközünk sex után, még ilyen nedves babyposi kendővel is van hogy átmegyünk magunkon utána. Igaz ez se egy Domestos tisztaság, de így nem ragad össze az ágynemű utána. :) Viszont az ágyneműt én havonta cserélem, van hogy másfél. Nem is tudom így melyik igénytelenebb... :-\ Nyáron kénytlen vagyok picit sűrűbben, mert ilyenkor nincs olyan hogy ne arra kelnék hogy a verítékemben úszok! :( Gusztustalan a meleg...

Ennyi minden van szétkenve a szobádban? Még jó hogy szólsz! :) Akkor majd ha egyszer eljutunk oda, mondom hogy a küszöbre vagy ablakpárkányra fogok ülni! :)

[előzmény (1464)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-07 00:20:46 (1464)
Ez is ideillő téma, kivállóan meghagyja a helyét ebben a csodás topicban:

Ez nem konkrét eset csak általánosságban: Nemtudom ti hogy vagytok vele, de BASZOTT KURVA GUSZTUSTALANSÁGOKAT megcsinál az átlag ember (szerintem ti is) a mindennapi életbe.
Pl egy sima szeretkezés. Jólvan, sex, utána pofára, vagy testre spröccentés. Azt akkor letörölgetés ilyen ágytartóba tett törölközővel (egyébként nem 'törŰLKÜZŰŰ" mint ahogy anyám szokta kiejteni), na és ilyesmi tréfák. Vivivel a rendszeres vicc az volt, a pofájára élveztem, aztán meg a saját top-jával törölte le. :xD ÉS: aztán másnap abba ment haza mintha mi se lett volna.

Az meg már nem is kérdés, baszás után általában melyikőtök fürdik le...? Na tessék a kezeket feltartani, de szerintem egy sem lesz. Pedig egy ilyen izzadtságszagú valami után alap lenne.

Olyanokról is anekdotálhatunk ugye mikor egyes csajoknál van az a bizonyos "PINAZSÍR" - én már csak így hívom. Vannak csajok akik extra nedvesek ugye, (jön a fingós pina effekt is, a PRRRRR PRRRRR PRRRR , stb), és még csak nem is mert mit vagyunk épp egy Johny Deep alkatok, csakhanem ilyen azoknak a lányoknak a szervezetük. És akkor kérem, már sex közbe is olyan a faszunk, mint mikor ilyen tejfölös bödönbe dugtuk be. És ugye sex után mi az első általában: kussolva bealvás, max egy cigi, vagy ha még tán tán nagyon szerelmesek is vagyunk akkor egy kis ölelkezés. - DE VISZONT... közbe GECIS FASSZAL, MEG PINAZSIRRAL SZÉTFETRENGÉS AZ ÁGYON...

És ez másnap ám nem is tünik fel, sőt (nah most mondjátok, hogy én vagyok csak ilyen, na neeee, nem veszem be). És ott fekszik az ember gecis meg pinazsiros ágyon hetekig. Én 2 hetente cserélem az ágyhuzatom, ennyi.


Hát szóval ilyen szex ügyekre nem árt figyelni, de persze a magunkfélék közül ki is akar gusztusos lenni. Én aki ráveri a faszát a gépházra? Wolf aki szétfingja Etust? Murphy aki jókat okád kedvese mellett? Haterékről meg már ne is beszéljünk. :xD


Én sokszor mikor esténként ezeket a Helyszínelős CSI sorozatokat nézem, ha épp itthon vagyok, gondolok rá - vannak ezek a frenetikus jelenetek mikor UW lápával mennek körbe és nyomokat keresnek. Hát az én szobámba kb lenne 687685856 hektoliter geci, 2 liter hányás (nem csak tőlem), 3423482 hektoBar szénmonoxid szint cigitől, pár deci túrha a falon (Dan barátom jóvoltából), szar az ugyan nincs, de még megannyi káros anyag.

Káros ám az élet.

ÉS MOST LEFOGADOM HOGY RÖHÖGTÖK ÉPP, BÜDÖS GECIK, DE A TI SZOBÁTOKBA IS UGYAN EZ VAN, CSAK TI NEM VALLJÁTOK BE :xD
[előzmény (1463)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-06 22:35:34 (1463)
fejlődsz, fejlődsz! :D

Ennél az a gusztustalanabb mikor valaki(k) EGY törölközőt használnak ilyen dolgok letörlésére. De úgy, hogy a csajuk is oda, csak mondjuk a másik felére. Hallottam már sajnos ilyet!

Aztán pár hét múlva a mosógépbe bebaszva a többi ruha mellé az ilyen isteni. Éppen ezért nem értem én a rongy zsepiseket sem. :-\
[előzmény (1462)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-06 18:07:50 (1462)
Kicsit megint elkalandozunk. Ma ilyen faszverős nap van. Eddig 5-ször rántottam ki, mindenféle szokásosra, Public Invasion, Bangbus, Brandi Belle, Pichunter.com.
Jellemző eset, arra lusta vagyok, hogy áthívjam ide vagy Dorinat, vagy épp Anettet. (2 mostanábai abszolút fix szextündéreim). De a dillemma az dilemma: ha átjönnek utána itt is maradnak, - ha ittmaradnak fárasztanak, - ha fárasztanak az szar lesz, - ha szar lesz az meg nem jó! :xD

Mentségemre szolgáljon, ezúttal mosmár nem a gépházam geciztem le, zsebkendős mókák vannak.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-05 19:13:10 (1461)
youtube-on egészben fent van a film ;)
[előzmény (1459)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-05 11:18:29 (1460)
Összevissza pú + szar - rovat

Mostanában kicsit megbolondult a szervezetem. És kérem, nem a piálás végett. ARról nem is beszélve, egész héten minőségi finom italokat volt szerencsém inni (üveges Hárshegyi, és Wernesgründer sörök, tehát még csak nem is a kannásbor mutatvány). Enni ugyan oly keveset ettem, de ez inkább a fogyózásomnak tudható be. Ennek ellenére fing, szar (ráadásul irdatlan bűzös féle, a 20 tonna papírral is alig kitörölhető matrica szar forma gyün). Tegnap este a hatalmas durranós öblös fingok estéje volt. Na azt már ugyan nem is részletezem, unalmamba megintcsak áthívtam a zizi exem (Dorinát), és bár semmi olyan nem történt, mert már csak barátok vagyunk - ÚGY KIFINGTAM AZ ÁGYBÓL, HOGY A KANAPÉMON ALUDT A VÉGÉN, hogy "najó ezt én nem bírom" :xD

Ma reggeli indítás: hatalmas szarkupac a vécébe megint. Utána ismét fing parádé (csináltam imént egy teát - na az most kicsit elvette). De kicsit mintha megint fosnom kéne, hát érdekes dolgok ezek itten.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 21:56:09 (1459)
abból láttam bemutatót. Beteg! :)
[előzmény (1458)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 18:38:52 (1458)
ajánlom neked a mosturd aka shitman c. zs-remekművet, melyben egy pszichopata sorozatgyilkos által megszállt emberméretű mutáns szardarab hentell :DDD

cinegore.tk-n írt firkálmányomban bővebben kifejtettem; cikklistába keresd :P
[előzmény (1457)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 18:22:09 (1457)
nagyon kiábrándító tud lenni, ha a budi nem tudja levinni a szart és elakad! nekünk ha már egyszer megmozdult akkor ott el nem akad sehol. Ha nem vigyáz, letépi az ember karját! :)
[előzmény (1456)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 15:35:31 (1456)
tegnap átrándultam cimbihez filmezni (immáron 27 évesen), ami köztudottan együtt jár ugye a borral :) lényeg, hogy három üveg mellé zabálunk ilyen kis csipszet, erre rám jön az ipari szarhatnék. kimegyek budira, elintézem a dolgom, de olyan herkás (vastag, tömör, acélkeménységű) kábelt fektettem, hogy a vége tökre felkunkorodott a peremre :DDD húznám le, persze nem megy. lehúzom még egyszer, biztos nem erősen próbáltam, erre elakad + jön föl a víz basszmeg... legalább mondhattam, h l "durván teleszartam a klotyótokat". szerencsére pumpa volt a közelbe :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 12:52:54 (1455)
Nah, ma már nem kell fingjak! legalábbis így délig nem fingtam. Ez jó jel, meg már ideje is volt hogy kitakarodjon belőlem a cucc. Cserébe reggel szartam egy rémes krémest, ki is meszelte a csészét

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 07:58:59 (1454)
én ha kibaszottúl berúgok sörtől akkor fingok másnap büdöset vagy ha keverem száraz vörösborral. Na ezek elég orrfacsaróak tudnak lenni. De most nem tudom mi lehet bennem ,mert még csak be se basztam az elmult napokban, szóval valami alattomos lehet.
[előzmény (1453)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 23:49:21 (1453)
Naja, kutyaharapás szőrivel.

Az idei nyári sláger nálam a (z eddig mélységesen utált) VBK lett viszont. Korábban mindig incselkedtem is az ilyet ivókkal hogy kontárság a finom bort kólával elbaszni - most ráciccentem rendesen. Node hogy miért ide kerül ez a történet? Kérem ettől akkora FING-ERŐSÍTŐ hatása van hogy az csak na! Akárcsak egy hangcuccnál - kihozza a szagokat!!! Én mindig arról voltam híres hogy ilyen horror-fingokat nyomok, de csak hangra! Irdatlan recsegős PRRRRRRRRRRRRRR effektek de semmi szag - nahát ennek most vége: A vörösboros kóla az bizony felerősíti a szag részt is.
Igen velősen szétfingtam a Balcsin is azt a szobát ahol Dennel aludtunk végig.:xD
Bár ő is nyomta neki rendesen.
[előzmény (1452)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 22:59:58 (1452)
Pedig ettem én mindenfélét a hétvégén, levest, húst, rostos üdítőt, gyümölcsöt, süteményt, de semmi nem vette el. Lehet fordítva működöm. Ha szilvalevet ennék tejjel meg káposztával, elmenne a szél és ha jönne is rózsaillat lenne! :)
[előzmény (1451)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 22:48:19 (1451)
:xD
Te vendégűző!

Én kenyeret javaslok, jobb nem jut eszembe. A folyadék csak még beinditja.
[előzmény (1450)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 22:22:41 (1450)
Nah az van, hogy már egy hete rohadék szarfaszú gecire gusztustalan büdöseket fingok, de ez már olyan mértékű, hogy én se bírom! Egész hétvégén Etus orra alá nyomtam szegánynek, aztán ma meg volt a tetőpont eddig(remélem már vége lesz). Beültem a kocsiba, fater mellém, éppen hogy beszált máris felém fordult
- Te beszartál? XDDD
- Bárcsak beszartam volna mert akkor túl lennék rajta, de sajnos nem!
Végig úgy kellett menjünk hogy full lehúzott ablakkal.
Azután mamámnál a kertben szerelem a bicajt, megjön keresztfaterom, lerakja a motorját, majd odajön hozzám, hogy mit csinálok. Mutatom hogy ez meg az, majd fingottam egyet. Mondom haladjunk innen mindkettőnk jobban jár. Éppen hogy felnézett rám, aztán nem győzött fujjogni! :D Ilyen gyorsan még sosem indult haza! :D De komolyan mondom, mintha egy szeméttelep legrohadóbb része, anyira büdös a fingom. KIBÍRHATATLAN!

Valamit tudtok ellenszernek?

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-25 19:54:07 (1449)
Most tudtam hogy van, mert két hete vásárolt be Erzsók budipapírból, de vagy 22 tekercset, ráadásul a legtökéletesebb papírt a földön, így elég belőle egyszerre 3 lapnyi seggtörléshez, szóval lassan fogy. :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-25 18:27:00 (1448)
CSak aztán nézd is meg van e papír, nehogy úgy járj mint múltkor :)
[előzmény (1447)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-25 11:41:09 (1447)
Ma reggel 5-kor arra keltem, hogy baromira görcsöl a hasam. Na mondom ebből fosás lesz. 20 perc és fel is kellett keljek, elmentem, aztán így 2 percig jött belőlem a félszilárd fos. Seggtörléskor visszanéztem, bassza meg tele volt a budi! Visszafeküdtem majd fél óra mulva megint kellett. Na akkor ugyan annyi jött, elég krémes volt, de szerencsére nem az amit 20 papírral se lehet levakarni a seggről. Most így az irdában is érzem kicsit hogy a lyukam bizsereg, de nincs semmi konkrét. Szerencsére 4 lépésre van tőlem a budiajtó, nem lesz baj ha beüt a szar! :D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-24 15:35:59 (1446)
:xD Nem mindig azér. A gépem az olykor megkapja de az se jellemző. Inkább a sör löttyen reája oda!
[előzmény (1445)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-23 10:09:18 (1445)
Te úgy vered ki hogy oda megy ahova éppen kicsusszan, aztán majd törölgetsz? Mert akkor a szobádba se megyek be, majd a küszöbön állok. :) Tudod van olyan hogy zsebkendő, fantasztikus találmány. Orrodat tudod bele fújni, de pl a pöcsöd is bele tudod verni így nem kensz össze semmit. majd próbáld ki egyszer.

Képzelem milyen lehet már a géped. Tele porral, borítva geciréteggel. :)
[előzmény (1443)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-21 13:45:35 (1444)
Goldolom Wolf ezekután buktam, ha majd átjössz, megszereld a gépem :xD
[előzmény (1443)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-21 13:44:38 (1443)
Na, egy kis rendhagyó történtet, ámbátor ez is ide illik, elvégre itt a gusztustalansági folyamok vannak. Írtam én, két hétre visszamenőleg egészvégig asszex voltam. De olyan szinten, még ki se vertem. Hát most imént megtörtént, jól előrántottam a brét, és kirottyantottam. De a kurva élet, annyi jött ki mint az állat, ráadásul ilyen sűrű szar. Jó parasztúl persze rá a gépházra, most itt kornyadozik pár deci geci lekókadva az elosztózsinórrol.

Hát mindegy, ilyen is van. Legjobb családokban is megesik.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-18 11:40:17 (1442)
Púzni nekem is sikk mostanában. Otthon, irodában, konditeremben rotty, de gecibüdöset. Nem tudom mi lehet bennem, vagy mi generálja, de mocsok büdös. Konditeremben az a vicces, hogy pont hiperhajlítás közben(nézzetek utána) jönnek ki a legnagyobb púúú-k a többiek legnagyobb örömére. :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-17 21:35:12 (1441)
Púzni (Part 2)

Na mostmár alábbhagyott a "hívjuk fel az exünket aki szerelmes belénk, és rendeljünk tőle 2 doboz cigit + egy bort, és utána fingjuk jól pofán" dolog. Mostmár csak simán magányos fingadozások vannak.
Öblösítem a szobát rendesen! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-17 11:54:10 (1440)
Mikor leszarjuk hogy finganunk kell - rovat.

Pár napja különös hobbim van. Közel vasárnap óta, minden este ráírok Dorina nevű exbarátnőmre (még csak nem is szép, és egyáltalán de kurvára nem egy szórakoztató társaság), hogy jöjjön át. Dorina pedig mivel belém van még esve (bár alig voltam vele 6 NAPOT) fogja azt át is jön. Semmit se csinálunk pedig, átjön, én ugyanúgy itt a gép előtt herézek, ő benyom valami filmet, aztán alszunk együtt. Hogy mi a szar értelme van, talány, reggelre mindig meg is bánom, aztán este 8-kot megint ráirok hogy jöjjön át.:xD Ő pedig megint átjön, tv, gép, ágy, (jellemző módon elkezd a faszomnál turkálni, de mint a pöce topikba is olvashattátok, nem vicc, hetek óta nem kívánom a sexet...:S És én vágom be a "fáj a fejem" dumát kb...)

Na de a lényeg a lényeg, tegnapelőtt óta orbitális fing-napok vannak. Hétvégi sörözés utófolyománya ez, dehát mondanom sem kell, RRRRRRRRRR (baszott hangos, némiképp bűztelen fingok vannak, de recsegős irdatlan nagyon). És: szarom is le hogy itt van Dorina épp, úgy megküldöm a pofája alá hogy az csak na! :xD
Az első 5-nél még szólt, de már semmit se rá. Igazi prosztó szokás, SŐT: még ilyenre nem is nagyon emlékszem hogy egy lány előtt ennyire leszartam volna (sőt mág rá is kontráztam volna direkt) a baszott hangos fingokra!

Na, ma viszont már nem hívom át (tegnap is már a pöcsöm kivolt, tegnap már magától rámírt hogy "akkor jön, most indul", és hiába irtam hogy ne ne, akkoris jött...



Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ... > Következő >> Végére