Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-18 01:35:27 (1409)
Már megint fing nap van.
Szerintem a borba teszenk valami fingatót én mondom.
Egyszer bizisten szerzek egy diktafont, és kb 1 óra alatt - 1 órányi fing anyagot veszek fel, mert momentán percenként jöna különböző effektű RRRRRRRRRRRRRRRR, avagy a RRRRRIIIIITTTY, netán a PRRRRRRRRRRRRRRRR, avagy a HRRRRRRÖÖÖTTTY-től kezdve mindenféle változatos repertoárba.

És majd kiadom cédén is.

Remélem holnapra elmúlik, mert ugye szokásos igen fontos pénteki randim lesz, és a fasznak van kedve ilyen suttyom fingokat elelerszteni titkos módon.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-09 19:12:05 (1408)
De ezt egyszer már elmeséltem, hogy ha kell szarjak akkor nem azzal foglalkozom hogy körültekintően szétnézek, hogy papír van, jah nincs, akkor leugrom a boltba venni egyet. Ott ha szarni kell akkor kell, nagyon idő nincs. Arról nem is beszélve, hogy az a szarás amit váratlanul kell visszatartani, az egy nem jól eső szarás lesz. Mert egy jó szarás igen jól tud esni! :)
[előzmény (1407)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-09 15:46:18 (1407)
Mondjuk te meg megnézhetted volna előtte.
Én mindig megnézem mielőtt sliccet bontok. De csak mert én is jártam már így, megtanultam.
[előzmény (1406)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-09 09:26:25 (1406)
De ez őket minősíti, nem téged, mert a budipapírt nem akkor kell pótolni ha elfogyott hanem amikor fogyóban van!
[előzmény (1405)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 21:20:19 (1405)
:xD
Legjobb akkor ha ugyanez van a csajodnál!!
(Lehetőleg még a kezdeti perdöntő első hétben:xD)
[előzmény (1400)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 19:19:49 (1404)
Egy szobrász sem faragna szebbet! :)
[előzmény (1403)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 19:18:09 (1403)
nyilván így fitogtatom ki az úr a házban xD
a kaki keménységére céloztam vele...
[előzmény (1401)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 16:03:36 (1402)
miért? Szarás után szoktad lóbálni magad előtt vagy mi? :D
[előzmény (1401)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 15:38:28 (1401)
ismerős théma. én mióta kb. januártól elkezdtem iparilag teázni (napi 3 liter fölött átlagba) + jóval kevesebbet zabálok, akkor van ilyen, hogy egyszer szarok egy nap, de az ilyen jó másfél méteres vaskos, tömör furkó, ami általában keresztbe befoglalja az egész csészét - ha ezzel fejbebasznék valakit, az biztos nem köszönné meg :DDD
[előzmény (1398)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-08 13:53:30 (1400)
Elébb mentem el szarni itt az irodában! Beülök a budira, kinyomom a cuccost, érzem elég krémes az állaga! Nyúlnék a budipapírhoz és lám, NINCS! :-s Bassza meg, picit megijedtem aztán vadúl keresni kezdtem a budi mögötti kis polcon, nincs! Zsepi nálam, NINCS! Ekkor már nagyon meg voltam ilyedve, hogy szaros seggel kell kimenjek. :)

Aztán utolsó pillanatban mikor már kezdtem feladni találtam legalúl egy tekercset, félig elázva, elég porosan! Nem sok gusztusom volt hozzá, de kénytelen voltam azzal segget törölni!

Kijövök, mondom haver anyjának:
- Tudod-e hogy elfogyott a budipapír?
- Tudom, itt van az asztalomon az utolsó.(azért mert elfogyott a zsebkendő is aztán ezt használta)
- És mit gondolsz, ide szoktam járni az asztalodra szarni?
Na fasza volt! éppen megmenekültem a SZAROS helyzetből! Utálom ha szarok és nincs papír! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-04 17:57:09 (1399)
Ezekért a pillanaokért érdemes élni, mikor egy jó hosszú, kínkeservesen végigszenvedett km.-ek után bebaszódsz a budira, aztán kirobban a cucc! :) Akkor néha pillanatokra szoktam látni a mennyországot is. Ilyenkor nincs ellenségem, csak barátaim! :D
[előzmény (1398)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-04 17:04:59 (1398)
Ma majdnem beszartam - rovat.

EZ ez iszonyat volt. Úgy kellett szarnom mint még talán soha. És a Blahánál már, és naná egy kikúrt retek nyilvános vécé nincs ebbe a kurva fővárosba. És akkor onnét fel a hegyre még 8-assal... NANÁ hogy dugót kifogjuk a Hegyalján.
Eszméletlen SZAR volt, már ilyen grimaszokat vágtam. Szerintem az utasok azthitték épp valami szögbe ültem bele, de kb...
Leszállván még séta ugye - na akkor már nagyon durva volt: éreztem igy a szar csücskét már a seggemnél, és fájt is meg minden, mert ilyen kemény szar volt...

A kurva basszki... Hazaértem, és komolyan mondom vagy 1 MÉTER szar jött ki belőlem. Ilyen flsfsfsfllflflflsflflfslfflf flsflfls fslfslflsflfslf MÉGMEGINT fllfslflsfllflfsl fslflsllfsf - namondom mikor lesz már ennek vége. Aztán csak vége lett egyszer.

Csodás volt... Kár hogy benyelte a retyó, mert bizony mondom lefotóztam volna...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-08 13:33:12 (1397)
Már meg se írom, csak a kérdésed miatt:
Megint megy az általás: most unokatesómék költöznek majd - gyereket várnak, nyár végére - és nagyobb kéró kell nekik - itt jön képbe az hogy megvesszük az övékét.
Csak nekem elég fura a beosztása...:S
Mondjuk nagy meg minden, de nem szeretem a "hálófülkés" lakásokat.
Mindegy, mostmár kivárok, úgyis azt veszik meg ami nekik tetszik. Nem foglalkoztat, nem idegesitem magam ezzel - 3 ÉVE ezt nyomják.

És IGEN, valóban kezdenek felmenni az ingatlan árak. - az ingatlan.com-on a korábbi 150 hirdetés helyett már csak 30 db van (14 milláért) és azok közül is több ismétlődik többször.
Hát ez van.
Addig húzzák halogatják, hogy itt fogok ragadni. Azt majd mehetek albérletbe. Ez lesz.
[előzmény (1396)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-07 18:31:51 (1396)
kis petárdaárus lány c. novellámba ugye felvázoltam a konyha és wc 2 in 1 estét, pl. néha mosogatnak benne, néha meg oda szarnak...

apropó: mi van a lakás témával?? nagyon nem hallani semmit...
[előzmény (1393)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-07 13:00:29 (1395)
Az van babáim, hogy kibaszottúl büdöseket fingok én most! :D
Elhatároztam, hogy a január az ilyen gyümölcsös, zöldséges, halas, fehérjés, joghurtos lightos hónap lesz. Na igen ám, de ezektől olyan gecire büdöseket szarok meg most fingok is hogy bassza meg! Az meg még hagyján, hogy büdös, de belekapaszkodik a helységbe aztán a huzat se viszi ki! :-\ Ilyet én még nem basztam! Előbb is fingtam egy icipicit, szinte nem is éreztem, aztán most 5 méteres körzetemben itt lebeg. :) A legnagyobb baj hogy mindezt az irodában, még jó hogy a koleganő ül a gépénél és nem mászkál! :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-24 21:52:59 (1394)
Mondtam már nektek a Bulgár fürdőszobák esetét. Ez tök az, a zuhanyzóban van a budi KONKRÉTAN alatta! Ez praktikus, mert ahogy szarsz, már zuhanyozhatsz is utána, de azért ezt nem mindig csinálná az ember. Főleg nem ha szani nem kell, de ott a budi a zuhanyrózsánál, na akkor útban van.
[előzmény (1393)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 09:52:47 (1393)
Hihetetlen elbaszott wc-k vannak ám.
Erről eszembe jut egy korábbi lakásnézésünk: Full jó volt a lakás, de tényleg, volt némi panoráma, meg ámerikái kicsön, stb. Na jó akkor lássuk a fürdőszobát: Fürdőszba bazmeg...: Úgy képzeljétek el, egy wc kabin (szokásos kb 1-2 nm - és... a retyónál a lehúzó mellett ott volt a zuhanyrózsa:xD
Retyó vs zuhanyzókabin - EGYBEN! És még a csempe is úgy volt megcsinálva, tényleg volt ott lefolyó is. Másképpen szólva: képzeljetek el egy zuhanyzókabint, amiben ott éktelenkedik egy baszott nagy retyó!
Élvezet lehet szarszagba zuhanyozni ott...

Ezért nem vettük azt meg meg....
[előzmény (1391)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 09:47:48 (1392)
Direkt csináltad, mi? :)
[előzmény (1388)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-20 21:25:29 (1391)
Voltam ma Győrött munka ügyben, de ezt majd nem itt. A lényeg, hogy megérkeztünk a helyszínre haver haverjához az irodába, akiéknél már jöttek be a munkatársak. Mivel reggel 4kor keltem, azóta nem szartam, 9-re odaértünk, nekem biza rohadtul kellett szarjak! :)
Kérdzeik, hogy kérünk-e kávét. Háhogyneee, közben elmennék mosdóba! Ok, ott van, az az ajtó az! Bemegyek, de ilyen egy elbaszott fürdőszobát bassza meg! Ahogy kinyitod az ajtaját rögtön az ajtóba ott a budi keresztbe jobb oldala látható, de a fürdőszoba ajtaja meg üveges félig! :DDD Szóval ha ott valaki kimegy akkor tutira ott a körvonala, hogy ott ücsörög! Na nekem meg pont szarni kellett, de nem kicsit! Kimentem, és ügyesen elintéztem, hogy először csak a pisike jőjjön ki, addig tekertem magamnak WCpapírokat, utána aztán SSSSSSSZZZZZZZ BLUGGGGYYY a vz felcsapott a seggemig, ami ugye kellemetlen, de most gyorsan seggtörlés és kijövés, persze előtte sok szappannal kézmosás! :D
Amikor jöttem ki beszólt a főnök, hogy kiöntötték a tejet, adjam már ki a felmosót. Ok, kivittem, majd mikor feltörölték, visszavitte a fószer, hát csend volt utána kis ideig! :DD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-20 21:19:17 (1390)
sokszínű ez a világ kérem
[előzmény (1389)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-20 18:34:05 (1389)
amikor görögbe mentünk, és macedón határnál megálltunk benzinkútnál, akkor láttam ilyesmit, hogy ugye van maga a helyiség, és a talajjal egy szintben van egy lyuk, és ennyi.... O.o
[előzmény (1384)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-20 18:33:02 (1388)
baszki ezt még énse vágtam xD

én egyszer kaposvárra menet nyomtam rá így a vonatklotyóra. kitörlöm valagam, nézem a nyomokat lent a "csapóajtónál", de nincs semmi. mondom, WTF?! erre felhúzom a gatyát, és látom hogy egy kurvanagy torony ott figyel az ülőkén hátulján... (annyira nem akaróztam lerakni a seggem, hogy mellément :) jófej voltam, "belepöcköltem" :DDD
[előzmény (1383)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-20 11:54:12 (1387)
ÉGÉS (föld)

Miért nem tud szólni öcsém hogy itt a barátnője is? Így történt az meg, ma reggel kimentem a nagyszobába, hallom hogy épp reggelizés megy kint egyel odébb lévő konyhába, félig nyitva az ajtó - tesóm hangját már kiszúrtam, gondoltam a szokásos. Szoktunk egymással ökörködni ilyesmiket poénból, és baszott módon kellett finganom. Úgyhogy jeleztem is a szobából:
- Na ezt figyeld te szemétláda!
És PRRRRRRRRRRRRRR egy oooolyyan kibaszott hangosat fingtam hogy belezengett a felsőszint.:xD
Erre tesóm barátnője hangja: "Köszönjük, szép volt"..... :xD:xD
Öcsém meg röhög mint a vadliba.

Hát így jártam én ma, azóta nem is merek kimenni teát feltenni..:xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-16 18:03:34 (1386)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 18:59:50 (1385)
Ez már otthon van és leszartad?
[előzmény (1383)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 18:59:32 (1384)
Ez mi ez már? :D Bazmeg, ki az aki ilyet tervez? :D

Kb ugyan ez a szisztéma Bulgáriában. Ott az a szokás, hogy a zuhanyzó alatt a budi, viszont maga a zuhanykabin maga a fürdőszoba! :-s Szóval a fürdőszoba küszöbe meg van emelve legalább 5 centit, kicsempézve szóval bárhova folyhat a víz bent, a budi meg a zuhanyrózsa mellett nem sokkal, de volt ahol közvetlen alatta!!! NEM VICCELEK! Csak nekem amikor ezt láttam nem volt fényképezős telóm, így nem tudtam lefotózni. Bratynak esetleg megvan, majd elkérem tőle.
[előzmény (1382)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 15:32:53 (1383)
Faszom ba már...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 15:32:20 (1382)
Nemtom tudjátok e, Murphy te inkább gondolom, a pesti Kék Yuk szórakozóhelyen olyan a retyó, hogy a 2 db pisszoár EGYMÁSSAL SZEMBEN!
Hát én beszartam, le is fotóztam még anno:
Így e:


Namár most ez MI? :xD
Miért jó az, hogy egymást bámulja két részeg fosás közbe? Vagy épp - és amit sosem értettem, - miért járnak a csajok csoportosan pisálni?
Most az hogy nézne pl ki, valami RM bulin: "Hallod Wolf, nem jösz ki velem FOSNI EGYET? Na gyere már!"
:xD

Lényeg a lényeg, még ezen ugyaezen a bulin pár óra múlva valakinek meg is lett a véleménye a dupla retyós szisztémáról :
(nem, nem én voltam.:xD)
[előzmény (1379)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 15:22:02 (1381)
Kivéve ha 8 éves kislány ^^
:xD
[előzmény (1380)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-12 23:52:04 (1380)
Én mondom nektek, a női szar bűze undorítóbb mint a férfiaké, bárki bármit mond! Már csak a tudat is hozzá, hogy igen szép női test milyen irdatlan bűzt tud előállítani szarával! :)
[előzmény (1378)]



Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére