Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-02-04 01:16:02 (1709)
Hát most így a mélyére ásva halljátok, szerintem mind a kettő GÁZ dolog.
Az is ha ilyen PRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR rottyantóst eleresztünk, és ugyan semmi szaga se, de a csaj az máris ilyen "úúú bazmeg, ez egy állat" fejjel ott vágja a pofákat.
Ellenben az is gáz, mint ami Wolfnél van, hogy ugyan ilyen "ffffffffffff" fingokat ejt el, de a szaga akár a bomba, mert akkor meg az hát nyilvánvalóan levágható! :xD

Hirdetik a tv-ben amúgy ezt az Espumisan "szélgörcs gátlót", meg ilyen jópofán "puffadás gátló"ként.

(Na mernék is kimondani live tv commercionalba, hogy "JÓNAGY BŰZÖS FING GÁTLÓ" - de ez AZ!. Szerintem ezt kéne szedni, bár a faszom van erre ilyen 750 ft-ra, mert annyiért adják....
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/ESPUMISAN_GYONGY_40_mg_lagy_kapszula/12337

Szerintem én ezt szedném, - már ha lennék olyan disztingvált, de én szeretem orrba púzni a nőimet időnként :xD
[előzmény (1708)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-02-03 17:27:28 (1708)
nem a hangjával van a baj, hanem a szaggal bazki! Hát tegnap nagyon necces volt többször is! Volt hogy fingtam, de nem volt szaga, vagyis én nem éreztem, rem ő se érzett semmit.

Volt hogy kikéreckedtem budira, de baze az megy anyjáék szobája mellett van egy kis folyosó kialakítású helység, mondanom se kell, hogy ha fingok minden kis nesszt hallanak a szobában, arról nem is beszélve ha így ilyen nagy hangorkánt nyomok hogy pfffffff bele a porcelánba! :) Kínosak ezek basszameg! :(
[előzmény (1707)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-02-03 00:08:34 (1707)
Hát ez valami idegi stressz amúgy... Én is megfigyeltem, pl ha nincs senkim - különös tekintettel azokra akiket szeretek is - akkor valamiért nem purcantok! (Lásd: Bunkó topik ma)
De amint lesz valami ilyen ász-csaj - NNNA akkor naná fingparade.
De persze még nem is mikor épp külön vagyunk, ááá nem - akkor és onnantól mikor együtt!!

A 'szarni próbálunk de nem megy' dolog is ismerős - ez is pú formájában bosszulja meg magát.
Hát én mindig azon vagyok még, érdemes ezt a farpofa széthúzós mutatványt csinálni, és akkor csak ilyen FFFFFFFFFFF effektű lesz a dologbúl!

(Bár ha haladók vagyunk, mint az autista Rain Man pl, akkor jókat bepurcantgatunk a telefonfülkékbe is :xD)
(-"Hohó, PÚ. Hohóó, még egy PÚ
- Bebbits: Te fingottál? Most komolyan idefingottál?
- Raymond Bebbits: Igennn, púztam.")
:xD
[előzmény (1706)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-02-02 20:03:33 (1706)
MOCSKOS MÉRGES VAGYOOOK!

Hazaérkeztem edzésből, elmentem szarni, utána a szobámban pffffff fing jött, szarszagú! Na mondom ez nem lesz jó, mert mindjárt megyek Csillához, ott meg hülye dolgo lenne dögszót oda nyomni! Elmentem fürdeni, majd megint rohadt büdös fing! Vááá, mondom elmegyek kieröltetem a szart a seggemből! Budiba be, majd egy dióbélnyit se szartam, bazmeg olyan mérges vagyok. Erölködtem mint a kurva anyja, de semmi, semmi fing, se szar semmi. 10 perc alatt ennyi. Kijövök most, öltözök fel megint egy fing és mint a 2 hetes hulla!

KURVA MÉRGES VAGYOOOK! :(

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-02-02 17:17:36 (1705)
Bleheheh, hogy befingik a csaj (punci) a 3-as videónál.
Bírom az ilyen púzó pinákat, ilyen PRRRTTTTYDZSSSS - dugod őket, azt ugye a levegő meg mi miatt így jól fingadozik a löncshús! :xD
(Vivi is ilyen purcantós pinájú volt, amúgy)

http://galleries.pichunter.com/krawl/313/3130760/index.html

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-29 18:48:23 (1704)
Ó hát az stoppol épp. Én már odaadtam a cuccokat a srácnak, de az is balfaszkodja mindig a dolgait.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000354204573

Múlt héten lett volna azt rámírt hogy nem. Viszont ellenbe kiírta, hogy megbaszták 20 ezerre amiért piros lámpánment át a medve ruhába - szóval már a feeling megvan, dehát nemtom milesz itten kéremszépen :xD
[előzmény (1703)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-29 17:23:28 (1703)
tényleg, mi van / lesz a medvés-kajalopós projekttel?!
[előzmény (1702)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-28 15:46:23 (1702)
Sándor Györgynek volt egy hasonló szkeccs filmje, kissé kandi kamera jelleggel - nyilvános wc-k elé odaállt, és aki épp bement azt feltartotta minden baromsággal.:xD Ez is ilyesmi.

[előzmény (1701)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-28 11:40:02 (1701)
ez meg még egy infantilis remekségem 2006-ból, tessék csekkolni HÖÖ :)

Hív a természet
Szituációk nyilvános vécére


1.

Péterre rájött a sz*rhatnék, hogy finoman fejezzem ki magam. Éppen a városban volt, mert fiának kellett ajándékot vennie. A „Keresnem kell egy vécét, vagy becsinálok!” – gondolata fogalmazódott meg benne.
Talált is egy nyilvános vécét, persze fizetőset.
- Jó napot!
- Jó napot! Sietnem kell!
- Vizelés vagy széklet lesz?
- Miii?
- Mit csinál?
- Be, ha nem enged azonnal be!
- Mit fog csinálni? A vizelés 50 Ft, a széklet kicsit drágább ennél, az 100 Ft. Nos?
- Vizelni…
- Persze, mindenki ezt mondja…besurrannak, aztán galád módon székletet ürítenek! De elkapjuk őket!!!
- Meg széklet is lesz…
- Most döntse el melyik, jóember!
- Sietnem kell! A kettő között…
- Ne hülyéskedjen, ember!
- Nem hülyéskedem, elrontotta a gyomrom, és az is lesz egy kicsit, meg a másik is…
- Mi van?
- Megy a hasam! Engedjen már be!
- Szóval széklet és vizelet között.
- Pontosan! Ezt próbálom magyarázni kerek öt perce! Siessen!
A pénztáros villámgyorsan beüti a gépbe a tételt.
- Áfás vagy áfa nélküli számlát kér?
- Nem kell számla!
- De kell, mert ha jön egy ellenőr esetlegesen…
- Ember, ide? Egy ellenőr? Na, ne röhögtessen!
- Az annyi mint… 75 Ft lesz!
- Itt van egy százas, csak engedjen be!
- Sajnos nem tudok visszaadni, de talán ha várna egy kicsit…
- Nem várok! Hív a természet!
- Most már mehet!
- Köszönöm, de most már nem kell!
- Mi az megsértődött?
- Maga most viccel, ugye?
- Úgy nézek én ki, mint aki viccel? Ez halálosan komoly, ez a munkám. Kemény biztonsági ellenőrzéseket kellett bevezetnünk, mert a múltkor is ingyen hánytak a vécébe…
- Nem, dehogy sértődtem meg. Csak már nem kell…
- Miért nem???
Péterre magában „GRRRR!” hangokat hallatva kiballagott, és óvatosan lépkedett hazáig barna gatyában, mint aki…


2.

A nyilvános vécé belsejéből jön ki egy tag elégedetten, megkönnyebbülve. A pénztárhoz lép.
- Akkor volt egy sötétbarna furkó, úgy 30 gramm.
- Igen - és a kasszás beütötte a gépbe.
- Aztán úgy kb. 1,5 deci szép sárga vizelet.
- Igen – és ezt is beütötte.
- És két szellentés a végén, a büdösebbik fajtából!
- Igen, ez is megvan! Az annyi mint… 315 Ft.
- Parancsoljon, a visszajárót tartsa meg!
- Köszönöm, egészségére!


3.

Nyilvános vécében:
- Jó napot! Egy komplett vécé menüt kérek!
- Igen, egy pillanat. Tehát egy darab közepesen nagy, félhold alakú furkó, két deci aranysárga hibátlan vizelet, három közepesen büdös szellentés, másfél méter vécépapír, két rövid pisszenés a vécé spréből, két centiliter folyékony szappan és két deciliter csapvíz, valamint másfél percnyi kézszárító idő. Ez minden?
- Az öcsémet szeretném befizetni maguknál egy hányásra holnap estére…
- Meglesz…helyjegyet tudok csak adni…harmadik fülke…


4.

Nyilvános vécében beszélget a kasszás meg a dolgát végzett vendég:
- Kérem feltétlenül szükséges biztonsági kamera a vécében?
- Hátha hogyne uram. Elengedhetetlen.
- Mit mond?!
- Feltétlenül szükséges, ugyanis megesett már velünk nem is egyszer, hogy mellécsináltak…
- Valaki siet, akkor nem nézi, hogy hova megy…
- Nem kell sietni, egyszer úgyis sorra kerül az ember, előbb vagy utóbb.
- Ha mondjuk ideges, akkor is mellémehet véletlenül...
- Hát kérem ne legyenek idegesek, amikor ide bejönnek! Itt mi teljes körű szolgáltatást nyújtunk, úgyhogy nem szabad idegesnek lenni! Szeretnénk kiküszöbölni a mellécsinálásokat!
- Mégis hogyan, ha szabad megkérdeznem?
- A kamera rögzíti az eseményt, mi pedig pár másodpercen belül a helyszínen vagyunk, és kidobjuk az illetőt a fülkéből!
- Nem túl brutális módszer ez egy mellépisiléssel szemben?
- Nem, sőt! Van aki ennek ellenére újra, és újra visszajár, és notóriusan nem hajtja fel az ülőkét, és úgy vizel! Ez kérem tűrhetetlen!
- Nem gondolt még egy szabálykönyv felállítására, amely kifejezetten a nyilvános vécékre vonatkozna?
- Már van egy szabálykönyvünk, éppen most nyomják…nyomtatják a nyomdában.
- És?! – tudakolja, majd zsebre rakja szokatlanul barna kezét.
- Mi és? Tele van mindenféle nyilvános vécézéssel kapcsolatos paragrafussal meg szabállyal meg izé…
A vendég kifut a vécéből, és elrohan.
- Hé uram, most meg hova rohan?! – majd utána kiabál - Hé, várjon! Álljunk csak meg, nem maga az, aki a székletes kezét mindig az ajtóba törli???

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-28 11:37:04 (1700)
a szarás mindig ihletet ad :)))

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-28 08:23:31 (1699)
ez nem fing de büdös. Tegnap mentem edzeni, aztán megéreztem hogy büdös volt a picsa kicsit NAGYON! Korábban fürödtem meg segget is mostam, csak hogy utána volt egy krémes szarás, seggtörlés alapos, de mégis büdös volt a picsám! Ez már valami.

Most már ott tartok, hogy ha pisálni megyek akkor is erőltetem a szarást, mert nem állapot hogy mindig társaságban jön rám a rottyolhatnék és büdös is bassza meg!

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-20 18:42:52 (1698)
:DDDD
[előzmény (1696)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-19 10:18:56 (1697)
:D

Ez volt már nekem is sokat!
Kelek fel reggel, fasz áll, na akkor várok picit, nem múlik, várok még, nem múlik, elkezdem maszírozni hátha lankad, nem múlik sőt még merevebb lesz, bassza meg, kiverjem? Akár, de kurva álmos vagyok hozzá, nincs kedvem, baze, akkor felöltözöm addig, jóóó sokára lelankad, na akkor ki.

Amikor volt barátnő, akkor lehetett, hogy reggel:
- Hééé, hohohooo, figyeljélcsak! Ha nem kelsz fel azonnal, egy jófajta merevedést fogsz elszalasztani! Szerintem kár lenne kihagyni! :)
[előzmény (1696)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-19 10:08:42 (1696)
Mikor az ember nem tud kimenni álló fasszal - rovat

Rohadt picsába, nemrég keltem, de ilyen irtózatos reggeli merevedéssel. Ugyebár majd 1 hét óta nem voltam együtt Emmával, és mellesleg ki se rottyantottam azóta - igenám de közbe HUGGYANTANOM is kellett. Ez a kettő ez nálam gyilkos kombó, ugyanis ilyen állapotba nem tudom gyorsban kiverni csak áll a fasz. Még a kép-korrekció dolog se jött be, hogy "gyorsan nagyanyámra gondolok, vagy valami lehúzó dologra", mert állt a fasz mint a franc - muterék meg naná kint kolberoltak egyfolytában. Most menjek ki ilyen dudros alsógatyába, waaa.... Hát a szokásos dolog lett a vége, jól belehuggyantottam itt valamilyen pohárba, utána SLÁTTY ki basztam az ablakon, eztán jól kivertem a faszom, és utána mentem ki. :xD

Brávisszimó, Hozé úr ugye.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-18 18:08:40 (1695)
Hm, very nice ;)
Itt továbbra is pú-parádé van, bár már kezd elállni a segg-szelep ;)
[előzmény (1694)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-18 14:38:28 (1694)
Naaaaaaaaaaaaaa!

Az előbb voltam szarni, és egy piramist szartam! Majdnem elérte seggem a legmagasabb csücske! :D Annyira jól eső fáradság van most rajtam, hogy elmondani nemtudom. Nagy adag volt az biztos, 1,5 kiló tutira kijött! Ennyit talán még sose nyomtam ki a seggszelepemmel! Tök jó most itt üldögélni! :)

az élet apró örömei! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-18 13:28:26 (1693)
hát akkor ez ilyen év eleji fingjárvány lehet, mert mostanában valami félelmetes mi van. Tegnap már magamon röhögtem itt gép előtt komolyan mondom, anyám jött be nézni hogy minek örülök ennyire! :D

Hazajöttem edzésről, elmentem fürdeni de gatyát letolva éreztem hogy nah, itt kakkanat is jön. Vissza a gatyát, el budira, durr, nagy és ragadós szar jött ki, de jó sok. Érdekes az hogy ilyen 5 nyomás egy kis adag kaka, még 5 nyomás még egy kis kaka és ez sokáig. Nagyon ragaszkodó típus. Na végeztem akkor fürdés, de már törölközés közben érzem, hogy kell fingani. Fingtam, pppfffffffffffffffff, jóóóó akusztikus recsegős. Bejövök szobába és innentől kezdve ment a nagyzenekari mű egész este. Felmentem még a Cafeba is, ott is ppfffff, de szaga nem sok, csak recsegős hang! :) Most ma még nem szartam, de most nyomtam be egy kv-t már érzem hogy menekülni akar a kakkanat! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-18 11:57:33 (1692)
Hát én nem szartam olyan jó 4 napja most, de aztán ez megbosszulja ám magát - akkora ilyen ipari fing áradat lesz, meg hirtelen ilyen FLOSSSSSSSS dolog, hogy az valami elmondhatatlan. Ja azt nem is írtam, ráadásul tegnap hajnalba keletkezett ez az egész, így alszom, és egyszercsak ilyen "ajjjajj basszameg" érzés - éreztem, hogy nem púznom kell, hanem giga kakát lepakolni mint neked. Ágyból felkelés, kirohanás, utsó percbe vécére elérés és PLLLUTTTY, szőnyegbombázás :xD Utána meg ez a fing áradat, még most is tart amúgy, egész éjjel ilyen pörcentőseket púzogattam. Még öcsém is átjött ilyen hajnal 3 felé, hogy menjek már a faszomba, fejezzem már be ... :xD
[előzmény (1691)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-17 20:16:02 (1691)
én az elmúlt hetekben valahogy ráálltam arra, hogy naponta kb. egyszer szarok, így estefele, de akkor valami ipari méretű rettenetes gigaszörnyűséget :DDD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-17 19:15:50 (1690)
Ismételt hatalmas púzogatási gyakorlat - rovat

Nos már megint ez az irdatlan fing korszak jött elő. Azóta szerencsére szartam, méghozzá ilyen jó matricás jellegűt. De mindemellé ezek az atombomba hangú fingok vannak, ez a DZSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS - érdekes szaga annyira nincs, illetve lehet csak az orrom van bedugulva és nem érzem, bár tapasztalat, hogy ilyenkor tényleg nincs szaga csak ilyen gatyaszaggató reccsentése.
Hát még jó hogy ma nincs itt Emma, mert baszottul undorító, ilyen TZSSSSSSSSSSSS fingeket nyomok, de így kb 5 percente, jól segget felemelve, és ilyen kellemetlenkedő jelleggel odapúzni a világ elé.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-12 23:18:25 (1689)
talán nem kéne üres befőttesüvegeket dugosni a valagadba, amikor unatkozol :)
[előzmény (1686)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-12 23:17:35 (1688)
igen, pont arról van szó!!
[előzmény (1685)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-12 13:46:42 (1687)
lehet hogyan ez mint a macinak a téli álom. Most nincs semmi, aztán majd egyszerre robban ki a seggedből minden! :)
[előzmény (1686)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-12 12:21:41 (1686)
Nos egy anti-bejegyzés:
Kéremalássan nekem viszont veletek ellentétbe, kb 3 napja elállt a segg-produkció! Semmi nincsen, se szarás, se púzás. Kicsit aggódom is, mert ugyan eszegetek ezt azt, de nem jön vissza.
Hiányzik már egy ízes pú! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-10 21:57:03 (1685)
egy olyat láttam, mikor a szigeten egy ilyen nagy sártócsa szélén egy csaj hugyozik, kicsit arrébb meg egy csávó, szöveg ugyanez! :)
[előzmény (1684)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-10 19:52:31 (1684)
úh baszki, van is egyik témába vágó kép. asszemv vagy tízéve csinálták a Szigeten, az a felirat, hogy "disz iz dö beginning of bjútiful frencsip" és minden külföldi galádul egymásra hugyozik, szarik... xDDDD

aki vágja miről beszélek, kérem posztolja már!!
[előzmény (1676)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-10 07:55:10 (1683)
Basszus, olyan egy mocskos büdöset fingtam az imént, hogy az egész szoba tele lett okádék emésztőgödör szaggal! nem is tudom hogy most örüljek vagy nevessek, de most ezt én se bírom! :(

Pedig egy ártalmatlan kis pukika volt, erőtlen kis semmi, de most pfujjjj, vááá, nem bírom! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-05 01:27:22 (1682)
nem tudta mit vegyen neked karácsonyra, de tudta hogy szereted a szaftos vicceket! Hát most megkaptad! XD

Most mond hogy nem volt kedves gesztus! :D
[előzmény (1681)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-05 00:55:41 (1681)
Mit várhatunk egy cigánytól ugye....
Egyébként a Kyra sztori is emlékezetes, ott meg ő nem szólt, hogy "hopp, csak a kinti kerti pottyantósba lehet a budit lehűzni" - én meg jól összefostam a benti vécét amit nem lehetett lehúzni ugye. Csakhát én véletlen tettem, a Vivi meg baszott rá, hogy lehúzza a fosját. :xD
Ez volt az ő kicsi kis ajándéka nekem gondolom. Reggel jónagy hurkás szarokat találni.
[előzmény (1677)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-05 00:40:09 (1680)
a csészében konkrétan, vagy már lent a vízben? Mert nem mindegy. ha a vízben akkor az le lett húzva, csak nem ment le. Nekem volt már olyan kemény kakám biza! :)
[előzmény (1679)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 ... > Következő >> Végére