Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Fegyelmező Részleg
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Streetpunk - Székesfehérvár

Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ... > Következő >> Végére

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 16:10:16 (1471)
Egyetemre, ha elég jól tanulsz.
[előzmény (1470)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 15:49:10 (1470)
hova lehet menni állami támogatással?

© vandaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 22:41:17 (1469)
Az éhség az nem ötlet, teeee! :)
[előzmény (1468)]

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 22:18:18 (1468)
Aberráltról vagy a vérről jött az ötlet?:D

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 21:31:07 (1467)
Nabazmeg most megeheztem
[előzmény (1463)]

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 21:09:29 (1466)
hehe...nálunk is...:D 3at lenyomtunk...én fogtam a vért a bökésnél...a végére úgy néztem ki mint Aberrált gyurka a spocc koncerteken...
Ja...én azt hittem, hogy minden desznyóvágás marha jó muri, mert mindenki részegre issza magát, de nem...
Vazze G*ccci sokat dolgoztunk! A legütősebb pia meg a kóla volt....ilyet még nem B*sztam!Amúgy nagyon élveztem:P Nem is tudom miért írtam ezt ide:D

Januárban másik kettőt szúrunk...("disznóvágás lesz jövőre, készül a srác ne féljetek!")
[előzmény (1464)]

© Ritválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 20:57:02 (1465)
Hello a december 30.-i fehérvári bulira keresünk 2 helyet oda-vissza Budapestről -persze benzinár-részért cserébe...

© CheLepkeválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 20:52:17 (1464)
nálunk meg tegnap volt disznóvágás. sajnáltam szegényt.

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 19:31:40 (1463)
Én épp most sütöm...véres, májas és sima kolbász...hagymával:D...elég jó illata van:D

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 19:19:51 (1462)
NEM, CSAK BAROMIRA SZERETNÉK EGY JÓ HURKÁT.
[előzmény (1451)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 19:19:28 (1461)
Pokolgep,
Igen, jol gondoltad, azt leszamitva, hogy fogast keresek rajtad/rajtatok, sot kozvetetten mas zenekarokon is. Hidd el, sosem ez hajtott, foglalkoztam/foglalkozok inkabb a magam dolgaval, illetve adok nahany ember velemenyere is, es mondjuk a tietekre is (ha nem is ertunk egyet). A "reszemrol ennyi", annyit tesz hogy tenyleg valami hasonlo valasztra szamitottam, ez ez nekem eleg a tema vegehez. Koszi.

Barmily furcsa, amikor kihasznaltam a helyi politika nagyvonulasagat, 6-8 eve, maskepp gondolkodtam, es senki nem kerdojelezte meg, vagy furcsalotta, hogy miert ingyenes egy koncert.
Igazabol engem azok idok tereltek total mas iranyba, latva, hogy mekkora atbaszas az egesz politikai szinjatek es allamipenzosztogatas (amit mi is nyultunk ugyesen a szervezetunknek).
2008-ig kellett varni, hogy ebbol is vita legyen, mert nem volt teljesen egyertelmu.
En idalista, azert bunkozott masik idealistaval, mert megnyilvanulasaban, a maskepp akciozok voltak gazosak (es nem fekudt a stilusa, idezetek lejebb), belolem meg ki is abrandult, de ez total nem fontos mar, fatylat ra.
[előzmény (1458)]

© tillaaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 15:59:56 (1460)
nem akartam többet a témával foglalkozni, de amint látom nemigen csitul ez a vita. végülis legalább sok véleményt olvashattunk a dologgal kapcsolatban.

engem amúgy mindegyik érdekelt, legtöbb hozzászólóval még azonosulni is tudok, és jöjjön akkor egy nem költői kérdés:

mi a jobb? ha van koncert pankkkal vagy ha nincs?
a bulin játszó bandák (8 zenekar)a troi! kivételével minimum 200km-ről jönnek------>nem tudom kifizetni az útjukat a pankkk nélkül bármi szomorú, mert ha 100 fizető lenne annak már nagyon örülnék. ezenkívül a zenekaroknak is egy jó lehetőség kicsit messzebb az otthonuktól koncertezni, nekem ez fontosabb, mint az hogy ez true e vagy sem, főleg annak tudatában, hogy tudom ha nem erre használjuk fel akkor a jövő héten ezt is a kispál fogja bekaszírozni. csináltunk oian bulit is amihez nem kellett támogatás de ehhez kell!!

ettől még ugyanúgy nálam fog aludni a kultúrkör, és én fogom főzni a kaját a szerbeknek, és ha majd egyszer én megyek hozzájuk rohadtul nem fog engem sem érdekelni ha akár "állami" pénzen(ami igazából nem az övék, ők csak igazságtalanul elosztják) látnak el. akárhogy erőlködünk nem úgy néz ki hogy megszabadulnánk tőlük----->kicsit lehet lazítani és mulatozni, összehozni a kölyköket, hogy ne csak netezés legyen.
szerintem az igazán lényeges dolgok úgysem filozófiai és elvi szinten dőlnek el, hanem amikor ott állsz valakivel szemben és látod, hogy segítőkész, barátságos vagy sem..

az állam és politika számomra annyira messze van, hogy legszívesebben nem is hallok róla, a rossz oldalait megpróbálom elkerülni de mivel együtt kell élnem vele megpróbálom hasznosítani a keveset amit nyújt.
sok koncertszervezőt/punkot láttam meghasonlani, belefáradni az állandó buktába, érdektelenségbe, igazi true arcok voltak...eltűntek... én nem akarom ezt és szemen sem köpöm magam mert sosem papoltam senkinek arról mi az underground, mi a punk. nem is tudom mi az csak szeretem!:)









© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 09:16:21 (1459)
Nem szimplan mas velemenyed van, meg mas tapasztalataid, hanem konkretan ahogy irtam: lovesed nincs a dologrol. De tenyleg hagyjuk, mert ugyis leszarod a velemenyem, meg en is a tiedet.
[előzmény (1443)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 09:07:29 (1458)
Bar ugy gondolom, hogy a hozzaszolasod vegere helyezett "Reszemrol ennyit!" miatt a hozzam (is) intezett kerdesed inkabb koltoi, mint hogy valos valaszt varna ra, de azert csak valaszolok, mert ugy gondolom erosen sarkitasz a hozzaallasomat illetoen, valoszinuleg mert felreertettel es most ez alapjan a teves kep alapjan keresel rajtunk fogast.
Olvass vissza kerlek, ha nem vilagos. Szamomra ez az allamilag tamogatott punk tema eleg ketoldalu. A nemet ifjusagi hazakat azert hoztam fel peldakent, mert nem akarok alszent lenni: en is elveztem azok elonyeit amikor a szukseg ugy hozta. En csak annyit mondtam, hogy attol fuggetlenul, hogy kulfoldon ez a helyzet, nem feltetlenul kell erre torekedni es szerintem azert nem art merlegelni, hogy tenyleg az-e az egyetlen modja a punk/oi/stb. underground mukodesenek Mo.-n , hogy allami tamogatast veszunk igenybe. Es innentol kezdve mindenki maga eldonti, hogy csinalja. A Tilla haverod a pankkk segitsegevel, a Zsolesz, Matyi, Makkur, Axel, Kurva Anyad booking, stb. meg pankkk nelkul. Mindenki ahogy szeretne.
Az egyetlen dolog ami zavart, hogy konkretan hulye idealistanak nevezted azt, aki megkerdojelezte, hogy az allami tamogatas es punk kozott egeszseges viszony huzodhat. (Es most tekintsunk el a hangnemtol.)
Es, hogy a konkret kerdesre is valaszoljak: Igen valoszinuleg tovabbra is fel fogunk lepni nemet ifjusagi hazakban, ha a sors es a szerencse ugy hozza. Nemetorszagban ezek a lehetosegek adottak egy olyan szintu zenekarnak, amiben en is jatszom. Ha vendegsegbe mesz, akkor pedig nem azzal kezded, hogy a haz szokasait becsmerled, hanem ha valami nem tetszik, akkor otthon a sajat hazadban majd nem ugy csinalod.
[előzmény (1454)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 00:51:40 (1457)
Orulok, hogy Te sem nezegeted, en sem teszem.
Kar, hogy nem olvasod vissza...
[előzmény (1456)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 00:37:58 (1456)
szerintem egy magyar zenekarnak -akiknek valljuk be őszintén- kevés esélye van arra,hogy nyugaton játsszon, majd nehogy már azt nézegesse,hogy az aktuális hely esetleg a NÉMET ÁLLAM pénzén fizeti ki azt 100-130 eurót.

örüljön az ember ha kijut külföldre és megmutathatja a "a kedves, kicsit visszafogotabb nemeteknek, mi a rock'n'roll".

túl sok ez számomra visszaolvasni főleg úgy,hogy ha Viktorka nem szól,hogy itt mi folyik akkor azt sem tudom,hogy létezik ilyen zenekar.

folytassátok az eszmecserét.
[előzmény (1454)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 23:45:04 (1455)
:)
[előzmény (1453)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 23:43:53 (1454)
Lacko vagy Kocos: gondolom hetvegen temazgattatok a kerdesrol. Vegulis mi a zenekar allaspontja ezugyben, es mi lesz a szombathelyi bulival?

Mark Chapman es/vagy Pokolgep: ismerve a velemenyeteket az allamitamogatas igenybevetelerol, a jovoben milyen elveket kovettek kulfoldi koncertek eseteben, milyen szervezok, helyek segitseget veszitek igenybe? (Oszinten remelem, hogy igy vagy ugy meg boven lesz lehetosegetek megmutatni a kedves, kicsit visszafogotabb nemeteknek, mi a rock'n'roll.)

Renman Nerd: itt kernek toled elnezest, hogy erzelmi felindulasomban geciztem veled. Amiert gyulolom ezt a forumot, az a tehetsegtelen kommunikacio es vitazas, a nem eppen konstruktiv temakezeles. Nagyon sokszor szivesen hozzaszolnek temakhoz, de nem merem, mert tudom, hogy elsikkad az anyazasban. Olyan hibat ejtettem, ami ellen vagyok, tehat elnezest!
A masik tanulsag, hogy mennyire nem jelentenek semmit a Fegyelmezo Reszleg dalai, de igy is mennyire kedvelem oket, emberileg.

AlphaGyuri: mondjuk, ha van idod, akkor mi lenne, ha osszekapnad a gondolataidat, es az 1435-os hozzaszolas masodik reszeben elokerult temat, feldobnad, mondjuk az Oi! topicban. Megtisztelnel, mert szukebb - es igen csak felreertelmezett - kozegunkrol (Oi!/skinhead szinter), elegge rafernenek ilyen vitak. Mondjuk. (Meg mondjuk irhatnal levelet, mert en irtam neked utoljara, most Te jossz!)

Skinbomb: higgadj mar le, teljesen komolytalanul nyomod, es ezek mar nem is annyira viccesek.
Jugendzentrum nem egyenlo foglalthaz, meg csoves, koszos, hernyos alakok. Amiket lattam, ahonnan vannak barataink, csak pozitiv velemennyel vagyok! Ezert is mertem beirni, mint szeleskorben ismert (es elismert) pelda.

Mondjuk szivesen temaznek, errol a jogvedos temarol szelesebb korben, mas topicban, mert nem ugy tunik, hogy tiszta lenne, mindenkinek mi, miert van, es mondjuk mi/en miert ezt az utat valasztottuk. Meg ugy altalaban miert ne nyomjatok mar CD-ket:) Illetve en is kerdeznek, olyat, aki regota, vagy durvabban benne van (kulfoldi komolyabb kiadok stb.) Szoval kaidas, terjesztes, promocio stb.

En nem szerertnek senkit felett itelkezni, itt sem ezt szerettem volna, csak vedeni (erzelmileg tulfutve) a cimboraimat (Tilla, FR), ugyhogy a "masik ut" velemenyet is elfogadom, ha ez nem lett volna vilagos.
Azt hiszem, sok hiteltelen dolgot csinaltam/csinalok a punk/Oi!/hardcore valami cimke alatt, nem en vagyok a leghitelesebb arc ezen a videken.
Reszemrol ennyit!

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 23:16:02 (1453)
szóljon már valaki a pusztainak, hogy balhé van!!

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 22:26:03 (1452)
Ferike, inkább hagyjuk...
[előzmény (1444)]

© kocosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 21:52:15 (1451)
Edit & Feri, ugye most meg a vegetáriánusokat gúnyoljátok ??? Na szép mondhatom :))))
[előzmény (1449)]

© Z11válasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 16:44:06 (1450)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 12:55:45 (1449)
ja es toroskaposzta!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 12:55:10 (1448)
diszno sajt ah az kemeny dolog...majas veres hurka cekla tepertovel hasab burgonya es velopecsenye rizzsel, ez az igazi videki karacsonyi ebed!

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 11:10:13 (1447)
Nekem meg hozzál már disznósajtot! (Nehogy!!!) :-DDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1446)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 11:09:52 (1446)
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1445)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 11:08:35 (1445)
Off: Tudsz szerezni májas hurkát?
[előzmény (1436)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 10:50:18 (1444)
mark chapman,

az oi kor es brigadja barmilyen furi is, elinditott egy eleg komoly dolgot magyarorszagon akar tetszik akar nem, tobbek kozott ,hogy soroljam:

- skinhead mozgalom
- oi zene es koncertek nemzetkozi szinten ( kulfoldon akar tetszik akar nem roluk tudnak es ja nem nem naci skinheadek is! )
- ska zene es koncertek
- futball bandak

na mar most, a hozza allasukd alatt a politikai velemenyuket erted akkor sajnalom, oszinte leszek nekem se tetszik, de azert letettek valamit ha mas nem van mirol vitatkozni...

es csak nezd meg mi megy jobban es nagyobb taborral most is magyarorszagon..a nemzeti rock es, hogy miert?
mert egysegesek es egy kovet fujnak es leszarjak barmit felhasznalnak a sajat erdekeik elere vegett
itt meg ha van valami es tortenik valami nehany arcnak rogton faj, konspiracio elmelete tamad stb...

bele faradtam politikai velemenyekrol, ideakrol beszelni vitatkozni stb mert ertelme nincs, valtozas nem lesz, ha fel akarod gyujtani a varost tedd azt te dolgod...en ugy veszem ezeket a dolgokat mint stressz forras es eleg volt mar ebbol a mindenkit lestresszelo hulyesegekbol
fejezzuk be itt a jugend centrumokrol valo idiota beszelgeteseket, mert nem vagyunk egy velemenyen, ha meg jon megint valaki ezzel a megvaltoztal hulyesegeket beszelek dologgal annak annyit mondok, ha stresszeli ezzel magat, akkor azt tartsa meg maganak, ha nem birja akassza fel magat, vagja fel az ereit kovessen el ongyilkos terror cselekmenyeket, foglaljon hazat, susson vegan pizzat, verjen nyugdijasokat, locsoljon voros bort mindenkire koncert alatt, fesulje a hajat abba az iranyba amelyikbe akarja nem erdekel! tegye mindenki azt ami neki jol esik, de engedje mar meg annak is,hogy hallassa a hangjat aki nem igy gondolkodik, koszonom szepen!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 10:34:16 (1443)
tehat ha valaki mas velemenyen van mas tapasztalatokkal bir, mas behatasok kulso hatasok erik, mint amugy a "punk idealistakat" akkor annak koze nincs a dolgokhoz?

lehet, le szarom , nem fogok szarul aludni emiatt!






© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 08:26:31 (1442)
Ezert kajakra kar volt megszolalnod. Lovesed nincs ugy megkozelitoleg sem az egeszrol.
[előzmény (1433)]



Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ... > Következő >> Végére