Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> What Happens Next?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
minden, ami jó

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:05:09 (117)
picsába , 4edikre sikerülni fog:D

[IMG]http://bunkounity.uw.hu/images/GALLYAS.jpg[/IMG]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:03:11 (116)
img src=http://bunkounity.uw.hu/images/GALLYAS.jpg

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:02:26 (115)
bazzeg ez csak link, akko várjá:
http://bunkounity.uw.hu/images/GALLYAS.jpg

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:01:53 (114)
assszem igy kell képet idebaszni:

img src=http://bunkounity.uw.hu/images/GALLYAS.jpg>

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 23:49:46 (113)
Jancsikám, nem nagyon értek ehhez, a Dantól kérdezősködj. Amúgy mi a helyzet?
[előzmény (112)]

© unk86válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 15:03:05 (112)
szabikám te fogd be a szád, mert betömöm!
WUDERSCH PRIDE!
Amúgy vargyas tudakold már meg,hogy a faszba kell ide képet beilleszteni!?
Mert akkor betenném a koncert plakátot!

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 22:03:18 (111)
koncira ha itthon vagyok, akkor megyek, még 2 vizsgám van gec és hát szoval az egyik nem lesz meg (lineáris alggebra nevü csoda) :D jovanna azt nem tudtam hogy ez az elsö eredeti cd-befektetésed, akkor azér elég nagy jelentöségggüü... emléxem amikor megvettem 97ben a Bad Religiontöl a Suffer nevü máigis kedvenc albumomat a földkerekségen. Tegnap meg megveettttem a 2004 es legujabb albumukat amirre bátran lehet mondani hogy az év zenéje és kész:D jo-jo ez elvetemültség dehát nem elég hogy gyönyörü de még Orwell-töl is idéznek az öregek:D

© trogerszabi--->f*ck EKGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 20:09:22 (110)
ezt neked "vurgamarcivirág"

© trogerszabi--->f*ck EKGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 20:08:27 (109)
F*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUEF*CK WUDERSCH TRUE

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:31:23 (108)
Mivel a "szoba" címe What Happens Next?, én arra is gondoltam, amikor ezt létrehoztam, hogy ide mindenről mindent lehet írni. Szóval a WHN? gitárosa (Craigums) több együttesben is küldi, mint például a Love Songs-nevű banda, esetleg valakinek nincsen ilyen lemeze? Sajnos nekem csak letölthető számok vannak meg...

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:28:35 (107)
Vurga! Nem sikerült még megszerezni a Stand Fast Armageddon Justice Fighter- What Happens Next? lemezt?
[előzmény (101)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:19:57 (106)
Esetleg ha valaki baromi tájékozott lenne, nem tudjátok, hogy Phoenix Bodies szövegeket hol lehet találni mondjuk az interneten? Egyik számnak sincs meg a szövege.

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:17:05 (105)
Valaki nem tudja véletlenül, hogy jön-e a Hardlife! nevű argentin banda Magyarországra?

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:14:39 (104)
Szervusz Marcikám! Erre volt időd, de a bankettra eljönni nem mi? Na jól van...
[előzmény (101)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 16:13:36 (103)
Szia Hód-bébi! 3500-ért vettem két eredeti cédét, különben azért, mert elárulom neked nagy szégyenemben ez a két első eredeti cédém, kazettám van egy pár (3), ami igazi és most először adtam a fejem ilyenre, azért, mert nem tudtam, hogy te tudsz ilyen csalafintaságokat, meg benne vannak a szövegek. Amúgy nekem tetszik a Spazz, a cédén 64 szám van és több mint egy órás! Hogy állsz eddig a vizsgákkal? Küldünk július 10-én egy koncertet a Marco Polo-ban, 500 förintért vesztegetik rá a Vargáék a belépőt, lesz még Resources, Mana és Tango Underground, ha érdekel titeket nagy-nagy szeretettel várunk!
[előzmény (100)]

© trogerszabi--->f*ck EKGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 15:23:47 (102)
vurga te köcsög kabe!
[előzmény (101)]

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 20:19:35 (101)
gajas vargyas:kabe,szabika:kabe,gabber:kabe
hé gaj:készül a honlapunk
szitner: varga család várja haza az soia cd-t

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 13:20:52 (100)
VARGYAS TARCELL: MI A retekért költessz ennyit olyan cuccokra amik azér nemnagyon vannak a kedvenc kategoriában és amugy meg 3perc alatt bármelyiket leszeded a soulseeken vagy punkftpn?

jo ok tuodom, korrekt dolog eredeti cd-ket venni együttes respectböl de azér szerintem mondjuk pl a spazz a maga kis 30mp-es kevésbé jo minöségü számaival nem ér meg, max egy irhato cd-nyi pénzt. ráadásul zolinak irtam is már egy cd-t, meg amugy 24e után (uccso vizsgám) leszedek meg kiirok neked bármit, csak egy sms-be kerül, na meg az irhato cd.

as you wish:D

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 22:32:36 (99)
Szia Szabesz! Különben a Highscore oldalról lehet zenét letölteni, ha érdekel.
[előzmény (98)]

© trogerszabi--->f*ck EKGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 20:39:21 (98)
szia Marcell ez az új nevem !!! Szabi

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 15:19:27 (97)
Különben milyen zene az a His Hero is Gone?

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 15:18:52 (96)
A Spazz-nak már vége van vagy nem? Én úgy olvastam valahol az interneten.
[előzmény (92)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 15:18:10 (95)
Mi van veled Gabóca?
[előzmény (93)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 15:17:39 (94)
Te Godfather egyelőre nincs annyi pénzem, hogy ennyi mindent megvegyek, szegény diák vagyok egy teljesen friss érettségivel és az egyetemek sötét árnyékában lesem a jövőmet. De veszek a Nemart-ban egy His Hero is Gone kazettát 900-ért, de sajnos nem akarlak megsérteni lehet, hogy inkább egy kívánatos Highscore kazit veszek.
[előzmény (91)]

© gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 13:25:28 (93)
vargyas madafakka.

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 12:36:56 (92)
ok.

spazz sajnos európában sem járt egyébként.
[előzmény (89)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 02:07:31 (91)
inkább arról mesélj, hgoy a házifeladatban feladott cuccokat beszerezted-e már???
[előzmény (87)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 00:54:27 (90)
Ja, Naked City az jo.
[előzmény (87)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 00:34:04 (89)
Ha esetleg lesz pénzem újból, akkor lehet, hogy megvásárolnám azt is. Gondolom a Spazz sosem járt Magyarországon.
[előzmény (85)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 00:33:11 (88)
Különben mindenkinek ajánlom a www.yourmother.com/whn c. oldalt, ahol a Vatheppensznekszt megszűnéséről és egy 9 oldalas 2003-as európai tres túrné képes beszámolójáról olvashattok. Nézzetek meg. Lássátok át. Vessétek össze. Gondolkodjatok rajta. Rágjátok szét.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére