Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> What Happens Next?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
minden, ami jó

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 20:59:49 (267)
Semmi vész! Július 26-án a Némóéknak köszönhetően ugyancsak játszunk a Kék Lyukban a Show Your Life, New Fight, Hold X True, egy német egy olasz és egy Colligere nevű brazil bandák előtt.
[előzmény (266)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 17:11:51 (266)
Ja, és ingyenjegy természetesen nem kell, köszönöm. Nem szolgáltam rá.
[előzmény (265)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 17:11:26 (265)
Július 10.-én sajnos nem érek rá, mert egy lányismerősömnek lesz az esküvője, amire hivatalos vagyok. Utána meg partizunk hajnalig. De, ha esetleg szar a buli, vagy mittudomén akkor valahogy elmegyek a Marco-ba.
[előzmény (263)]

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 11:27:13 (264)
ja akkor whn!vargyas,a kedvedért összehozom egy koncira:)
hol legyen?a kertetek megteszi?
szerintem a vasárnapi ebéd mellé jó háttérzene lenne...:)

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 11:24:58 (263)
nem arról van szó,h énekelned kéne vhol,v szövegeket írni,hogy bírjál minket.a szövegről annyit,hogy megértem,ha nem tetszik,de akkor írd le,ha ezzel vkinek az identitását romboljuk v akármi.csak pozitív kritika legyen.a félreértések elkerülése végett a szám szövege részben az egyházi iskolákról szól(amit a zenekar tagjai élveznek/élveztek,pl.piarista "fegyház"),nem vmi sátánista maszlag v mittomé:)
az előadásmódot meg megértem,nem volt énekesünknek(és a bandának) túl sok jártassága koncikba.egyébként történtek változások.
de ha gondolod,gyere le júli 10én a marco poloba,mi csináljuk a bulit,lesznek jó zenekarok(nem magunkra értem) és kapsz egy ingyenjegyet is
[előzmény (261)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 23:12:03 (262)
most tényleg nem akarok gonoszkodni meg ilyenek, de ez mégis csak egy fórum és nem egy "csetszoba". Bár végülis nem nagy szívfájdalmam, hogy szétbarmoljátok a What Happens Next? topic-ot, de félő, hogy ez a hibás magatartás átterjed máshova is.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 22:51:17 (261)
Vicces vagy. Igazándiból nincs különösebb bajom veletek, mindössze annyi, hogy a szövegek megmosolyogtatnak, az előadásmód pedig (amit a marco poloban volt szerencsém látni) kacagásra késztet. De ez nem egy rossz dolog. Én határozottan élveztem azt a koncertet, komolyan. Az meg, hogy énekelnem kell egy együttesben, hogy bíráljalak jó nagy faszság. Ez egy nyílt fórum, ide lehet írni, mint tudod.
[előzmény (258)]

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 21:18:14 (260)
kukac ébredj!!!!!!!!!!!!!!

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 20:33:17 (259)
gallybaba te warrrior:D még nemis mondtál semmit a bannerre amit csináltam:D bejön? hehe

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 19:22:03 (258)
Amúgy pedig mi csinálunk valamit, ha nem tetszik hát egye fene, nem azért csináltuk és csináljuk, hogy mindenkinek tetszen. Ízlések és pofonok. Hála Istennek nem kényszerít titeket senki sem arra, hogy bármelyik koncertre, ahol mi is játszunk kötelezően betérjetek. Különben jobb is. Inkább csak 10-en küldjék velünk, de legalább azok érezzék jól magukat. Remélem te is énekelsz valahol, mert más munkáját csak úgy illik felülbírálni, ha legalább abban jártas vagy.
[előzmény (244)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 11:24:49 (257)
Godfather! Én adok a véleményedre és meghívlak, hogy ha esetleg lesz időd meg kedved, akkor nagy örömömre lenne, ha lejönnél egy próbánkra bármikor.
[előzmény (256)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 00:12:23 (256)
minek a töredékére válaszoltam?
amúgy meg, egyéni szuverén jogom, hogy kivel, mikor, milyen módon ülök le beszélgetni, komolyan vagy nem komolyan. függetlenül a korotoktól amúgy, tényleg totál vicces ez a topik, najó, ha ezt egy 27 éves arc csinálja, az szánalmbasabb lett volna....
[előzmény (253)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 23:59:32 (255)
Ti teljesen ránk vagytok kiélezve? Vagy mi van?
[előzmény (244)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 23:58:51 (254)
Szófosást mellőzve pedig: én sajnos ellentmondásba kerültem magammal, hiszen "szőrszálhasogatva" töredékesen szaroztam a szövegeid egy bizonyos részét. Viszont nem értem, hogy névtelenül, ha egy ilyen fórumra behazudtam volna, hogy 27 éves vagyok és satöbbi, akkor meg normálisabban szóltál volna hozzám? Akkor ez most hogy van? Ahogy kiderül, hogy kik is vagyunk, már lenéztek minket? Sajnos ezt a mentalitást nem tudom mire vélni. Legközelebb inkább nyugodtan röhögj a képembe, az "jobban esik".

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 23:54:51 (253)
Kedves Godfather! Úgy gondolom, hogy az általam leírtakban nem arról volt szó, hogy az együttesetek mennyire szar, sőt a véleményem pont az ellenkező és bár lehet, hogy a hangvételemen nem érződik, ennek ellenére tisztelem a ti és a te munkátokat, illetve munkádat, ami ebben a formában ölt testet. Lehet, hogy te nem szeretnél velem értelmesen beszélgetni, mert lenézel a korom, vagy az esetleges önérzetességem miatt, de kérlek, hogy ne mindig az elhangzottak egy töredékére válaszolj, hanem egészben, mert így sajnos fölöslegessé és elaprózódottá válnak az írásaid. Utoljára pedig annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy már kértelek téged és bárki mást, hogy bárminemű problémáját (ami építő jellegű), ugyan ossza már meg velünk, ne csak arra hivatkozz, hogy szar, legalább magyarázd meg.
[előzmény (242)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 20:38:58 (252)
amikor a julius 10nél tart akkor már fáj a szemed, az a jo benne:D:D

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 20:38:15 (251)
na itt a szintér legcsufabb bannere! A management egy délutános programmal a korlátolt lehetöségek miatt (föleg a szinvilággal kapcsolatban) ennyire volt képes. lényeg hogy minden benne van.
aztán a koncert is legalább olyan lelkes legyen mint én a bannerkészitéssel...:D

Image Hosted by ImageShack.us

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 16:57:39 (250)
ennyi faszságot hallva asszem fogok 3 méter kötelet...

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 16:54:09 (249)
azért meg van a koncira a reklámunk..
még ha negatív is:)

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 12:11:35 (248)
nyugi majd szöveg is tud mozogni..

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 12:10:50 (247)
baszki
nem ezt akartam belinkelni. sorry.

Image Hosted by ImageShack.us

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 12:08:51 (246)
jancsi nem tudok mailt passzolni neked vmiért.

visszont ez nem kész változat csak azt akarom mutatni hogy a kép igy összenyomva annyira nem szép de végülis mind1.
betütipust nem tudok belenyomni, feliraton még dolgozom mer pancser vagyok:D

Image Hosted by ImageShack.us

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 10:16:04 (245)
lol
[előzmény (244)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 03:37:39 (244)
Ez borzalmas. Ti ezt komolyan írtátok, vagy poénból?
[előzmény (217)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 03:00:07 (243)
szerintem a fórum azért tematikus, hogy tudjatok normális topikokat nyitni. nem kell szétoffolni az egészet. lehetne blank charge topik is. ez az egész whn topik tényleg teljes mértékben olcsó játék hülyegyerekeknek... azért be-benézhetsz egyéb topikokba is, majd rájössz, hogy miről beszélünk.
[előzmény (239)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 02:57:00 (242)
hgoy gondolkodunk a gyakorlatban? meséld már el. ne haragudj, de egy rakat önérzetes tini gyülekezete hadd mosolyogtasson meg már engem egyrészt, másrészt meg ne az egész zenekart húzzad le, csak azért, mert éppen velem van gondod. én sem húztam a te zenekarod (lenne miért) és hadd ne magyarázkodjak tizenéveseknek, hogy éppen mit gondolok komolyan és mit nem. az önérzetességetek gyakran a humorotok temetője...
[előzmény (227)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 02:54:26 (241)
az nem az énekes nemiszerve. ismerhetnéd a kedvenc bandádat...
[előzmény (225)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 02:07:36 (240)
csak hasrAütésre belenéztem a csirkepogo és macskanadrág topicba itt mellettünk, és ott is talán az egyedüli dolog aminek köze van a topichoz az a garf user neve, mer ö lehet hogy az énekes, vagy vmi fanatic.mind1.nem akarok kötekedni mer egyrészt nincs értelme, másrészt meg nem lenne fair, elvégre én csak egy szaros normál forumozo vagyok , nem pedig webmester meg hasonlok. jo éjt mindenkinek. ja és whn?: nyertek a birkapásztor görögök szoval tuja!

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 02:00:07 (239)
megteheted.
amugy engem behivtak ebbe a szobába beszéli, ugyanis mostanában vargyas barátommal keveset tudok találkozni és mi itt elvileg jol éreztükvolna magunkat...
azt viszont nem tudom hogy mért mondod hogy generator és barátai aamikor messze nem én irtam ide a legtöbbet, meg nemm én vagyok ennek a hc meg unity eszmefejtegetésnek a szovivöje sem. én csak probáltam marciékkal beszélgetni de nem müködött.
By the Way szerintem ez a What happens next szoba egy kicsit olyan nevet visel, mint mondjuk régen a Vágo féle Mindent vagy semmit-ben egy témakör, ami nem feltétlenül azt takarja amire az átlag gondol, de mégis köze van (vagy lenne hozzá). remélem értitek h mire gondolok.
és még egy doolog: ha mi nem irnánk erre az oldalra, akkor ez az oldal meghalna.És akkor viszont már nem kurva mind1 nektek hogy a topic temetöben van a WHN vagy éppen a mi faszságainkkal van tele:??!!!
PL: Ott a Bad Religion topic: én irtam bele kb 3szor. kedvenc együttesem, most jelent meg uj albumuk, uj videojuk meg amit akarsz, és mégis mindenki baszik a toppicba. Most Bad religion is a zenekartopic temetöben van. akár oda is átmehetnénk, mer tök mind1. de még megjegyzem hogy azér köztünk kb másfél napig ment csak a kommunikácio mert azzota mindannyian csak az elllenünk ért szidalmakkal foglalkozott.
egy dologban egyetértek:igy nincs értelme

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 21:11:07 (238)
En a NOFX-et szeretem nagyon, mostantol a NOFX topicban fogok a barataimmal chatelni.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére