Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> What Happens Next?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
minden, ami jó

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 21:01:00 (237)
Te meg ne haragúdj, de milyen alapon próbálod ennek a zenekaros szobának a lét-megsemmisülését elérni? Én nyitottam ezt a virtuális csevegőhelyet és ha jól tudom te összesen ide kétszer írtál be, de tulajdonképpen attól is (már megbocsáss) megkímélhettél volna minket, ugyanis amiket írtál teljes mértékben értelmetlennek tekintem.
[előzmény (234)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 20:57:22 (236)
Miért nem lehet ez What Happens Next? illetve Blank Charge szoba? Ezt meg én nem értem. A What Happens Next?-et nagyon szeretem, a Blank Charge-ot meg mi csináljuk, innentől kezdve nem igazán értem az ellenvetésedet.

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 20:56:01 (235)
Dan, azért, mert ha elolvasod az első két oldalt, akkor látszik, hogy amíg megpróbáltam a szálat szőni, addig ez a szoba a WHN?-ről és a testvérzenekarairól szólt.
[előzmény (233)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 20:19:06 (234)
Töröld.
[előzmény (233)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 20:17:04 (233)
Nem olvastam el ezt a sok cuccot, csak azt nem ertem, miert nem lehetett topicot nyitni Generator es haverjainak csevego szobaja cimen?? Akkor bebasztuk volna a gumiszobaba, es ott ellehetnetek. Ez igy nem egy zenekar topicja. Na mind1.

© Szabeeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 20:07:40 (232)
Az a ladás kép már az egyik topicban megtalálható volt:)) de tényleg Qrva jó!
[előzmény (180)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:58:40 (231)
És mindekinek azt üzenem, hogy Stand Fast Armageddon Justice Fighter!

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:57:59 (230)
Amúgy akit megsértettem, vagy megsértettünk, vagy megsértődött attól bocsánatot kérek.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:44:11 (229)
na puszi. nézzünk focit...

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:43:32 (228)
édes hazugság:D szép szo. amolyan Orwell féle Doublespeek nyelv, ha esetleg olvastátok a 84-et. ha nem akkor meg csak olvassátok mert már megint aktuális....

Cancan - én felajánlottam hogy csinálok nektek honlapot(ingyér)de nem volt ezzel kapcsolatban még visszajelzés. Ha igénylitek, akkor viszont mondjátok meg hogy milyen legyen, részletesen... Gondolok itt háttérképtöl egyéb szaroos dizájnelemekig mindent.
és még1x hangsulyozom hogy a bannereken a szöveg csak minta. csak jancsi kérte hogy csináljak...

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:33:37 (227)
Másik: minek írtok a dalszövegeitekben ilyen szövegeket és minek adtok ilyen interjúkat, ha a gyakorlatban nem így gondolkodtok? Ez ilyen, már megbocsáss a kifejezésért, de "édes hazugság"?

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:32:08 (226)
na én most lépek. csók mindenkinek. neked pláne Marcell?
a következő koncira ki leszek varrva, mint az állat, és 3 centis fültágítót rakatok be+ mostmár angolul konferálok! Hey, what's up, motherfuckers? I wanna see you moving and screaming! Destroy! Fuck this place up! Szerintem ezzel tuti egy lemezszerződés:)))))))))

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:30:43 (225)
Kedves Godfather! Én is kérdeznék tőled valamit, ha már ennyire hadilábon állsz a barátaimmal, bár tudom nem sok közöm van hozzá, de miért van rólad egy olyan kép a What Happens Next? koncertről, ahol az énekes nemi szervét fogod láthatólag?
[előzmény (195)]

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:27:50 (224)
Szevasz Danci! Ja és mégegy: ha bármi gondotok, vagy problémátok, vagy bajotok van, akkor én javaslom, hogy a legközelebbi koncerten, ha esetleg, neadjIsten eljöttök, nyugodtan gyertek oda, mert jókedélyű, nevetős srácok vagyunk és nyugodt körülmények között fejtsétek ki a "nemtetszéseteket", mert nem egy "Nagybetűs Együttes" vagyunk, csak lelkes fiúk, akik felejthetetlenül pozitív élményeket, és értékeket kaptak ettől a pank dologtól.

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:26:24 (223)
amúgy azért is írtam le ezt a dalszöveget -mármint a sátánt- , hogy legalább ennyit sikerülhessen átadni magunkból, meg a hozzáállásunkból, gondolatainkból.

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:24:17 (222)
szeretitek a bane-t? "judge by what's inside"- itt mindenki imád idézni, én is. tényleg, tulajdonképp mi is a baj velünk?

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:22:25 (221)
Amúgy nem a Hold True a kedvenc zenekarom a földön, de a legeslegeslegtöbb támogatást eddig a Némótól, és a Tutajostól kaptuk, illetve a Tango Underground-tól, a többi együttes, tisztelet a kivételnek, kiröhögött minket. Nem is baj, mert ez érthető hiszen fiatalok vagyunk (most érettségiztünk) és ezért nem mi nyomjuk itt a "leghitelesebb" témát. De nem értem, hogy például az előző együttes, amit a barátaimmal csináltunk és Divergence névre "kereszteltük", közel ennyi ellenvéleményt nem kapott, pedig fiatalabbak voltunk...

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:17:36 (220)
ami itt megy,azt meg lassan igen nehéz punk-nak nevezni, mind a fórumokat, mind a színteret, mert tényleg kezd durván divatorientált lenni az egész

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:16:17 (219)
szia Marcell! öszintén szólva még mindig kiakadok ezeken a dolgokon, amiket nem tudok kritikának nevezni, de teljesen osztom a véleményed. a Hód most télleg weboldalt csinál?

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:14:15 (218)
Sziasztok! Látom egyre népszerűbb ez a fantasztikus szoba és ez a csoda-banda. Tudom, mindenki mondja, hogy elég gázul nyomjuk, ennek több oka is van. Elsősorban, hogy nem vagyunk tetőtől talpig mega-király együtteses pólóban, másodsorban pedig hiányoznak a (néha nagyon is értelmetlen) agyontetoválások a fejünklről... félretéve a faszkodást: fiatalok vagyunk, nagyon szívleljük az egész "Pank"- mindenféleséget és próbálunk mások, de legfőképpen a barátaink, szeretteink és magunk számára ebben a zenében "gondolkodni". Azt is tudom, hogy nagyképűeknek tartotok minket, mert az első koncert alatt a Dani (énekes) sokszor mondta a nevünket, de szerintem még mindig inkább így tartsatok minket nagyképűnek, mintha csak keresztbefont kézzel állnánk minden koncerten és rettentő szigorúan néznék, de közben semmilyen zenét nem csinálnánk.
[előzmény (205)]

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:07:33 (217)
na ez má bassza a csőröm, úgyhogy leírom a sátán szövegét:

Higgy nekik, higgy nekik, hisz folyton csak ezt hirdetik,
hogy ettől boldog lesz az életed
Isten nevében vallásosan élnek,
fegyverük még mindig csak a félelem
Távozz tőlem Sátán! x4
Az ördög néha Szentírást idéz,
A gazság gyakran jámbor testet ölt,
Tanításuk nem Isten szava,
Az egyház is csak emberi találmány
Távozz tőlem Sátán! x4
Elegem van belőletek, fekete csuhás gazemberek,
kereszt mögé bújva uralkodtok!
Nem ismerik érzéseidet, vétkeidért megfeszítenek,
nem vehetik el a lelkedet!
Az egyház kiábrándít Istenből!

na, most lehet kritizálni, oltogatni, meg amit csak akartok, srácok!

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 19:02:26 (216)
dear mr. Hód? ez a weblap dolog most komoly, vagy csak csinálysz egy oldalt a flyereknek v. mi a fuck? budapest HC tényleg nem vagyunk, a bandánk fele budaörsi. Wudersch Crew, Wudersch HC

© cancanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 18:57:52 (215)
ez a sok image most hova lesz?
má megint ezek a blank charge-os kritikák...
mi nem tetszik? a lelkesedés, vagy hogy még nem vagyunk profi zenészek? ja, amúgy én vagyok az énekes. tudod, aki unszimpatikus, meg mérges a világra... jobb lenne, ha nem kéne annak lennem . meg az idézetek. megint az interjúból ( a harminc 2. számából, nem szó szerint!) mindannyian azért csináljuk/szeretjük ezt a zenét, mert vmi bajunk van a külvilággal. lehet, hogy ha egy énekesnek mérges a feje, nem feszítésből v. nagyképűségből teszi? a sokat emlegetett szám szövegét szívesen leírom, legalább tudjátok, miről is van szó (az persze nem a ti hibátok, ha nem.) egyébként a címe, a szállóige, vagy nem is tudom, minek nevezhető mondás kifordítása, a szám a szervezett vallásokat, főleg a katolikus keresztény egyházszervezetet kritizálja, ezzel kapcsolatban épp elég tapasztalatunk van, ezért is dedikáljuk mindig az egyházi tanintézményeket látogatóknak.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 18:07:59 (214)
mondom hogy csak minta bazzz aztán majd eldöntitek hogy mi kell gec

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 18:06:29 (213)
amúgy király
kössz

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 18:05:34 (212)
kicsit már sok lesz az imidzsből..nem mi (bc) vagyunk a fő banda

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 18:03:21 (211)
budaörs bazeg! nem vagyunk(teljesen) pöstiek!bocs gaj
[előzmény (200)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 17:56:55 (210)
bár ez az uccso az logo.meg amugy a többivel is az a para hogy nem vágom hgoy hogy lehet egszerrre button is a banner amit csinálok, viszont azt lehet hogy bence tudja. majd azé nézzzé ide jancsi

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 17:55:42 (209)
ez egész divi:

Image Hosted by ImageShack.us

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 17:49:36 (208)
azabaj hogy pl az uccsonál nem tudok szineeket változtatni, de manapság mondjuk a rozsaszin is menö:D



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére