Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Szentes punk-rock
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Iron Will, Erotikus Görények, Punktomim, Nincs Igazság stb.. ismeritek őket?

Elejére << Előző < ... 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:18:29 (373)
2005.január 30.
Heros&Zeros + vendégek
Szentes,Mátyás Sörözö
Belépö : 600 Ft


© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:16:31 (372)
Úristen.Feladom komolyan.
A nyelvtani elemezgetés nevetséges.Ha annyira okos vagy menj el nyelvtan tanárnak.Másrészt amit a straight edge-röl irtál az meg áh.
[előzmény (370)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:11:14 (371)
Nevetséges ez a nyelvatni elemezgetés, meg amit a sxe-ről írtál, az is. De főleg az elemzgetés.
[előzmény (370)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:06:49 (370)
Az első három mondatodat szerencsésebb lett volna, ha egy többszörösen összetett mondattá alakítva írod le, de nekem teljesen mindegy. Bár megemlíteném, hogy a mondat eme szerkezeti szintjein, melyen te kommunikálsz, az óvodásokra, vagy a nagyon gyenge alsó osztályosokéra jellemző. Ja és egy kérdőjel is hiányzik a második mondatod végéről, valamint egy felkiáltójel az elsőről.
Nem értem miért háborodtál fel a kérdésemen, mivel úgy gondolom, hogy először is meg kell nevezni a problémát, s utána vitázni róla.
Axel srác "beazonosítása" nem igazán érdekel, mivel ostobaságnak tartom, bár ha a kinézetből indult ki, akkor egyet érthetünk vele mivel az általam ismert straight edge-esek majdnem mind úgy néznek ki, mint az általam iszonyatosan szánalmasnak tartott rasztás , metálos arcok, ezért kétségtelen, hogy egy kezdő számára ezek tényleg megtévesztőek lehetnek.
Megjegyzem kíváncsi lennék a "meg ilyen dolgokra" is. De ezekről majd legközelebb, mivel úgy érzem így is kicsit túl sok időt basztam el ezekre az írásokra. De a második problémádra még reagálnék:
Úgy gondolom, hogy egy straight edge érthet a punkhoz. Ismerheti a hozzákapcsolódó terminusokat, esetleg még egyes műveket is, de mivel ő egy teljesen más értékrendszerben mozog, teljesen más elméletben- ha megengeded, hogy ezt a szót használjam rá- működteti az interpretációit. Ezzel nem mondom azt, hogy egy straight edge nem érthet a punkhoz, meg, hogy nem tudhat róla, hanem csak azt, hogy nem értheti meg. Ebből kifolyólag nagyon esetleges lesz az a kijelentése is, hogy: értek a punkhoz. Vagy te nem így gondolod??????????

Na a viszontlátásra legközelebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 17:34:45 (369)
Komolyan mondom.Csak télleg ennyire vagytok képesek és ezért irtam le.De látom sikerült beletrafálnom.
Pl Axel srác a straight edge srácokat a raszta metálos srácoknak azonositotta be.Meg ilyen dolgok.Meg,hogy egy straight edge nem érthet a punkhoz.
[előzmény (368)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 17:23:56 (368)
Hát jó, hogy mondod, hisz így már teljesen tisztában vagyok vele, hogy miért tőrt el a lábam, kb. 2évre rá. Na talán ez lenne a sorsIRÓNIÁJA. Nem gondolod? Az ítéletedből az látszik, hogy te egy nem túl toleráns fickó vagy. De ez nem próbléma, ellentétben az, hogy nem írod le, hogy mivel nem vagyunk tisztában, ez egy kicsit zavaró körülmény. Kérdésem: Mivel nem vagyunk tisztában? Egyébként sajnos kétlem, hogy tudnád pontosan, mi is az irónia, csak használod a szót (na még szerencse, hogy nem ellenünk), dehát így itt megvalósulhat a sausseaure- i nyelvfelfogás lényege is. Mivel a jelölő és jelölt közötti viszony őnkényes. Ezt te méginkább megerősíted, hisz ellátsz egy jelölőt olyan jelentéssel, amivel nem teljesen vagy tisztában, de azt hiszed, hogy az a megfelelő. Na mindegy a példám csak részben jó Sausseaure-re.

Kérdésem: mivel nem vagyunk tisztában??????????????
Meg mi a faszom ez, hogy nem tudtad, hogy én is ott voltam, amikor pont akkor jössz elő ezzel a témával, amikor én is írok.
Üdv: Charlei

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 17:03:52 (367)
Gyakorlatilag nem fizetnetek kellett volna hanem kezeteket lábatokat eltörni.Egyébként meg kb nem tudtam,hogy te is ott voltál.De ezekután még gyengébb vagy.Az a baj,hogy valójában ti semmivel nem vagytok tisztában.Egyébként meg hidd el tudom miaz az irónia.Szoktam is használni de a ti esetekben eltekintek a használatától.
[előzmény (365)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 16:57:43 (366)
Bocs, a maaszkulin szónál lemaradt a szóvégi "n" betű. További hibáim miatt nyugodtan írjatok, hisz még én is csak ember vagyok nem úgy, mint Dobi.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 16:54:42 (365)
Szervusztok Drága, Drága Barátim!

Hogy, s mint vagytok?
Nagyon fontosak vagytok nekem. Hiszem azt, hogy ki kell állni a barátokért. Nem igaz, kedves Jánosom, Dobim, Rat Man, Taplóka, stb... Bocs, ha valakit kihagytam volna, nem direkt tettem, ha mégis kimaradtál volna, keress meg és szólj, s én felírlak téged is, de a lényeg, hogy kiállok éretted, mindenkor.
Kedves fogtündér, most hozzád intéznék néhány kedves szót (a biztonság kedvéért most önreflexióval is élek és feltüntetem, hogy ez egy irónia volt). Tennem kell ezt sajnos azért, mert azt kellett, hogy észre vegyem, hogy a te korlátolt, egy dimenziós agyadban valamilyen módon nem csapódik le az irónia. Hisz fikázod a nevem, ez engem arra enged következtetni, hogy nem érezted benne az (ön)iróniát és azt az ironikus hozzáállást a dolgokhoz, melyet próbálok és próbáltam több - kevesebb sikerrel képviselni.
Azért írtam, hogy : "próbáltam"- így múlt időben- mivel az említett kurca parti esetből arra következtettem, hogy talán még engem is ismersz. Ez igazán jól esett. Köszönöm. Hisz már kezdtem azt hinni, hogy egy kis senki vagyok( na ez most irónia , vagy nem???). A kurca parti bűntényt annyival lezárnám, hogy mélységesen megbántuk a tettünket és megfizettünk érte pénzügyileg is, hisz keményem belenyúltak a pénztárcámba. Az ezt fehánytorgató hozzászólásod mélységesen felháborított (irónia). Nem igazán értem mi bajod van vele, vagy egyáltalán mi közöd van hozzá. Ha az a faritkítás neked környezetvédelmi okokból volt problémás akkor a reakcióm: " Dögölj meg rohadt hippi, menj segíts Bonónak bálnákat menteni, vagy etesd az éhező gyerekeket Michael Jacksonnal." Ha viszont magával a gesztussal volt problémád arra meg azt mondom, hogy : " Nem igazán értem, hogy TE, akinek annyira sok köze van a punkhoz, az miért háborodik fel egy ilyen tetten ennyire, hogy még jó néhány év múlva is felemlegeti, holott még itthon is a legutolsó legbeszűkültebb agyú kisnyugdíjas is túl tette magát rajta és nem foglalkoznak vele. "De látom te nem felejtesz.
Vagy ami inkább valószínű, csak ebből a korszakból ismersz minket. Ezt bizonyítja az is, hogy nem ismered a sztorit a Kofolával kapcsolatban, ami tavaly nyáron Szlovákiában történt. Dehát elnézzük neked, nem lehettél ott. De kétlem, hogy te ott vagy egyáltalán valahol. Egyébként tényleg "vidáman" használom ezt a szót, hisz annyi kedves élményem fűződik hozzá. Abban azonban egyetértünk, hogy tényleg nem jó.

Na minden jót, kedves barátaim, rómaiak, honfitársaim!!!!

fogtündérnek: Az irónia egy olyan ország, mint Dánia, csak ott irónok élnek. Ha ennyire nem sikerül tetten érned az iróniát olvasd el Schlegel, vagy Kierkegaard irásait erről a témáról. Sok sikert hozzá. Ha mégis kötözködni szeretnél azt ajánlom olvass inkább Homéroszt, vagy szopd le magad, ha vagy annyira maszkuli típus!

Üdvözlettel:A Nyolcadik utas a Kofola!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 16:47:45 (364)
Sajnos nem értem miröl beszélsz.Kb miért ne volna fogalmam a háttéröl?Mit vársz tölem hisz még általános iskolás vagyok.
[előzmény (363)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 16:29:08 (363)
Primitívnek és szánalmasnak nevezel olyan dolgokat, aminek a hátteréről, céljáról fogalmad sincs, nem látsz tovább az orrodnál, vagy az eléd kivetített képnél.. kár, hogy az iskolák többségében, és a médiában elnyomják az embert "oly hírhedté tevő" agyműködést, felszínes, és kiszámítható viselkedést eredményezve. Örültem volna, ha valamilyen véleményt alkottál volna a hozzászólásomra, kár hogy az ember többnyire csak a saját értelmi erejével hasonló emberekkel tud vitázni, de ez talán nem is meglepő.. csak sajnálatos. Jah, és amint bebizonyítod hogy te nem vagy primitív és szánalmas (amihez sok sikert kívánok, egyenlőre messze vagy tőle), addig saját magadat járatod le a hozzászólásaiddal.
[előzmény (359)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 15:51:00 (362)
Hát ja.De szerintem azt sem tudja mi a kofola csak beböfögte mert jól hangzik.Ha netán tudja akkor meg a szüleitöl hallotta akik annó a nagy Cseszlovákiából hoztak neki.És mivel "vörös" termék volt anno ezért már vidáman dobálozik vele.
[előzmény (361)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 15:45:10 (361)
A kofola szar.
[előzmény (354)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 15:18:35 (360)
Hát persze,hogy kiállnak egymásért...
Magukkal nincsenek tisztában,hogy mik is valójában nem,hogy ilyen szavak jelentésével,hogy : barát,kiállni másikért....
[előzmény (358)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 15:16:43 (359)
Ilyen névvel komolyan mondom...nem is veszlek figyelembe Rohadt Jancsika.Na primitivek rugjatok be és rugdossatok ki fiatal cserjéket a Kurca parton meg a ligetben mert mást nem tudtok.primitivek és szánalmasak vagytok.
[előzmény (354)]

© sscválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 14:50:56 (358)
-És az u.n. barátaid kiálnak érted , éles helyzetekben ??????
-Szerintem nem .
-Csak magatokat álltatjátok, minden téren ezért vagytok szánalmasok.
[előzmény (352)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-06 11:56:54 (357)
Na szerbusztok kedves barátaim sajnos az időm mostanában nem engedi hogy hodoljak eme szenvedélyemnek ugyanis vizsgaidőszak van.
Med hoztak 15000 hordó nyers olajat és finomítanunk kell. Kell a pénz a terror szervezetnek. Na sziasztok péntek szombat azért iszunk JÓÓÓÓÓHHHHHHHHHHH!!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-05 13:41:33 (356)
Idvezlem kedves Fasisztakommunista úr!
Látom a számítástechnika világában egyre otthonosabban mozogsz egy szempillantásnyi idő alatt sikerült regisztráltatnod magad!! Na de félre a könnyed témákkal, itt az ideje hogy interneten keresztül is folytassuk a világmegváltást!! Ha tudsz írjál minél előbb.
[előzmény (354)]

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-05 10:56:45 (355)
Teljesen eltüntél a fórumozók szemeelől RatMan! Már sokan hiányólják a szellemes írásaidat! Tessék a gép elé űlni és fórumozni!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-04 14:13:02 (354)
Hellosztok! Minden szentesi ismerősömnek Stegedről:végre sikerült magam regisztrálni, bár meg kellett küzdenem néhány mikroprocesszorral és pár véresszájú szimeringgel is.
Nagy örömmel olastam végig Angus néven irogató kollégánk hosszú eszmefuttatását és kritikáját. Én csak hallomásokból értesültem a vitákról és azok témájáról, de nagy izgalommal várom a következő harcot ezek ellen a kis tehetségtelen, ostoba (ál)arcok ellen, hogy ha már személyesen nem képesek képviselni magukat, akkor legalább itt kapjanak bele az orcájukba. Bár lehet, hogy inkább le kellene nagy ívben szarni őket, hogy valaki másokkal eltöltött szerencsétlenkedéseikre verhessék a faszukat.
Amit még megjegyeznék: tényleg fogtündér (amúgy sem írtam volna nagybetűvel a neved) nem ciki ez a szó, hogy ciki? Ha nem, akkor itt van egy pár ciki: ciki, ciki, ciki, ciki, ciki, ciki, ciki.
A KOFOLA legyen veletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
PS: Dobival is

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-04 11:57:37 (353)
Azt nem értem fogtündér, hogy a fórumon névtelenül bemersz ugatni bárkinek, de nyílvános helyen meghúzod magad vagy még elsem jösz a koncertre! Ez a bátorság egyik legjobb példája!

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-01 21:49:56 (352)
én kiállok magamért, de rohadtul unom itt a netkeresztüli vitát, és szájtépést
[előzmény (351)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-01 20:21:33 (351)
Hello mindenki, betévedtem, és egészen érdekes egymásfikázása megy itt.. Lenne pár hozzáfűznivalóm, de csak azoknak, akiket érdekel mások véleménye. Ne haragudj Axel, de ha szarnál mások, vagy az ő véleményére, akkor rohadtul nem állnál ki magadért, sőt, hétköznapi szürke ember lennél, mert nem zavarna, hogy nem látszol különbnek tőlük, és nem zavarna, ha senki nem néz meg az úton, bár ez csak akkor lehet, ha télleg punknak gondolod magad, ellenkező esetben a tipikus mai eldivatosodott mondások egyik végterméke lennél, miszerint nem a lelki, érzelmi, személyiségi beállításodtól függne ahogy öltözködöl, hanem arctalanként, álarcot hordanál..De akkor nem lenne közöm hozzá, hiszen közöd nem lenne a punkhoz, nem mint zenéhez, vagy gondolkodásban, hanem a punk életvitelhez.
Hippipunk: Elnyálasodott, gyáva, többnyire looserekből kialakult, keménynek látszani akaró seggfejek, akik nem azért hordják a fegyvereket (bakancs, lánc, szegecsek) mert szükségük van rá, hanem megpróbálják elriogatni az embereket. Békéről, szeretetről, egyenlőségről, világmegváltásról beszélnek, de ha a barátjába beleköt egy köcsög, elsőnek húzza össze a farkát, vagy rohan el. Szerencsére még gyerekkoromban másfajta punkcsapat alakult ki, és kinevettük a keménykedő embereket, ha pedig nem azok voltak, hát néha mi is beleléptünk egy-két ökölbe természetesen. De nevetséges, hogy mennyire lenézik manapság a punkokat, nem csoda, hogy nemfél tőletük senki, 2-3 cigány vagy bonehead is simán beléjük mer kötni, hisz tudják, úgysem agyalják meg őket..
fogtündér.. egy kocsmába lejáró punk"tömeg" nem arról híres, hogy a szomszédokkal konkurenciákat kössön, lázadó, többnyire irányítást nagyon nehezen elviselő fiatalokról van szó. Mármint a punkok köréből, most nem a gyerekekről beszélek. A punkok ilyenek, nem kell hibáztatni őket. Exploited póló? Hmm én rettentően büszke vagyok egy 6 éves, szarrá szakadt Punk Invasionos pólómra, amiben megjártam az Exploited koncertet is, Wattievel kezet fogtam, stb... Az egyik kedvenc zenekarom, nagyon jó zenét játszanak, kicsit elmetálosodik mostmár, de nekem még így is kurvára bejön, akárcsak a Total Chaos, meg az egyik isten, a The Casualties. Felveszik a kiskölkök a pólót, mert jól néz ki, meg sok idősebb, igazán kirívó punkon láthatnak olyat. Azonosulni akarnak. Illetve a többségtől kirívni. VAlahol mindenki elkezdi, ahogy telnek az évek, változik az ember, formálja a zene, a megtapasztalás, és saját eszmét fog kialakítani.. ezért nincsen 2 ugyanolyan felnőtt punk. A gyerekek még csordaösztönben élnek, ami nem hátrány, ebből alakulnak ki a legjobb barátságok idővel. Az összetartozás nagy erő. Aztán mind átformálja saját magához a stílust, sok embernek (bőgatya, divatos cucc) ez már oly szinten eltorzul, hogy közük sincs az igazi punkhoz. Nem azért vagy punk, mert punk zenét hallgatsz, vagy úgy öltözködöl.. de azért öltözködsz úgy, és azért hallgatod a zenét, mert punk vagy.
Egyik hozzászólásotokban olvastam, hogy ciki Exploitedes pólóban járni. Hmm.. nem a póló a ciki, hanem a szó, amit rá használtok. Ha azért nem veszel fel valamit, mert szerinted már ciki, akkor elég nagy baj van veled.. a punkok többnyire nem hallgatnak a tömeg divatos lökéseire, saját magát adja. Ha szereted, és nem veszed fel, az a ciki.. ha azért nem szereted, mert ciki, akkor meg keress valami popirányzatot, ahol már égő egy 2 hónapos számot hallgatni... az való a trendi kölköknek.. Sex Pistols.. nagy hangzavart hagytak hátra, botrányzenekar, érthető, hogy kultusz.. persze aki tanultabb, az tudja a mögöttes hátteret, a zenekar történetét, ő már nem fog máshogy viszonyulni a zenekarhoz, mint jól kinéző, egészen jó zenét játszó zenekar.. hogy punkok voltak e? Sid kivételével szerintem mélyebben látták a dolgokat, nem is szerették őt.. nemtudom ők mit gondoltak magukról.. talán magukat is adták néha..
Egy fórumban a vita többnyire nem egy két mondatos beböfögésekből áll, hanem véleménynyilvánítások, érvelések, ellentétes gondolatok egymásnakfeszüléséből. Beugatni már oviban megtanul az ember... vannak, akik kinövi a gyerekes mondatokat, és mélyebb véleményeik vannak.

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 19:59:17 (350)
nem vagyok én kemény, de már nagyon unom a kistílű beszólásaid
[előzmény (349)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 19:52:59 (349)
Na mivan bekeményitettél?haha ez vicces mert gyenge vagy...adjátok fel!
[előzmény (348)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 15:34:35 (348)
én meg nagy ívben szarok a véleményedre.....
[előzmény (347)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 15:03:41 (347)
Hallod te egy nyomi vagy de most komolyan.Kb olyan punk lehetsz mint én discos.
[előzmény (346)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 14:02:40 (346)
add fel te is akkor te szájfertőzés
[előzmény (345)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-30 13:20:25 (345)
Te kis buta...te még mindig nagyon siralmas vagy.add fel
[előzmény (344)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-29 19:56:53 (344)
most nem azt mondtam hogy hajdenagy bikini fan lennék, hanem arra céloztam, hogy az ún. előzenekarokat is megfelelő méretben tüntették fel a bulit hirdető plakátokon.. amúgy meg ki vagy te hogy meg mondd másnak, hogy milyen ember, mert Bikinit hallgat? Te vagy a "primitív bunkó állat" te kis csicska szájtépő fasz
[előzmény (343)]



Elejére << Előző < ... 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 ... > Következő >> Végére