Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Szentes punk-rock
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Iron Will, Erotikus Görények, Punktomim, Nincs Igazság stb.. ismeritek őket?

Elejére << Előző < ... 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 ... > Következő >> Végére

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-15 16:20:18 (553)
Szerinted komolyan mondtam?!Irónia.
[előzmény (546)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-15 12:51:08 (552)
Hát köszönöm szépen ezeket a felháborodott szitkokat. Nem igazán tudok rá mit reagálni, hisz abból megint csak ugatás lenne és elbeszélnénk egymás mellett felettébb kellemetlen megjegyzések kíséretében. Hisz tőletek eddig még más reakciót eddig nem láttam. Reményteljesen várom az értékelhető hozzászólásokat!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-15 12:43:46 (551)
Neked nincs semmiféle értékrended.Aki itt az ostoba az max te lehetsz.add fel.
[előzmény (550)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-15 12:23:12 (550)
Szervusztok kedves cimboráim!

Felháborodva kellett észre vennem, hogy egyesek azt feltételezik rólam, hogy náci lennék. Örömmel olvastam eme sorokat kedves kajbász csávó. Nem kívánom részletezni az ideológiai hova tartozásomat, mert az ostoba haverjaidnak és neked, ha elkezdeném pontosan megfogalmazni milyen értékrendet vallok magaménak talán a végtelenségig toleráns arcotok belepirulna a dühbe.Ezt pedig én egyáltalán nem szeretném. Hidd el kedves kajbász, hogy Rat Man nevű drága barátomat megintettem a helytelen nyelvhasználata miatt, bár hozzá tenném, hogy ő csak a ti kedvetekért nem használta csodálatos magyar nyelvünk minden egyes szabályát, hisz nem is hiszem, hogy tisztában lennétek vele. Azért külön meg kellett rónom Patkányembört, hogy nem tudományos nyelven fogalmazott, holott mi csak ilyen nyelven beszélünk ott az Old Manben.De hidd el, ezt is a ti kedvetekért csinálta.
Megjegyezném, hogy örömmel vettem észre, hogy egyre kevesebb (nyelvi)hibát vélek észre venni a szövegeitekben. Ez még nagyobb örömmel töltött el engem, s ha majd valamikor megremeg valamelyik ujjatok a billentyűzeten, -és elgondolkodtok, hogy: "a csudába, ezt vajon, hogyan is kell írni?- Akkor gondoljatok rám, drága barátim.

Kutyának annyit, hogy azt kell, hogy feltételezzem ismeretbeli hiány miatt nem reagáltál a Feyerabend név megemlítésére. Bár ha te a 20.század elején élsz, akkor nem szóltam egy szót sem. Olvastam a szerencsétlenkedésed Bucó oldalán. Szánalomra méltó. De te biztos a legelitebb punk körökbe(n) mozogsz. Irigyellek!

És jöjjön a kedvencem. Fogtündér nem tudom mi lenne velünk nélküled, de az biztos, hogy nem szórakoznánk ilyen jókat. Már- már megijedtem egyszer, hogy itt akartad hagyni eme topicot, de hála istennek nem hagytál el minket. Hidd el ez mindannyiónk szívét megdobogtatta. Csak annyit még, hogy ha tényleg az vagy valójában akit most sejtünk, akkor nem véletlen, hogy csak eme álnév mögé bújva vagy képes erre a szerencsétlenkedésre. Bár ez a kínos titokzatosságod is arra vall, hogy nem lehetsz valami nagy játékos.A Manások a legjobb barátaid? Gratulálok hozzá. Szaszával együtt ittunk néhány évvel ezelőtt, Zacskóval is jóban voltunk, míg meg nem unta, hogy üres sörösüveg helyett most üres meggy márkás üveget szorongasson. Biztos ők is úgy gondolják, te szerencsétlen állat, hogy nekik is te vagy az egyik legjobb barátjuk? Ha igen, akkor élj velük boldogan.

És végül felszólítanék minden kedves x-est (vagy ki az apátok faszát), és velük szimpatizáló ide is író harcost hogy legyenek oly kedvesek offolják szét a topicot a hülyeségeikkel, hogy végre nyilvánosan lejárathassák magukat.


Baráti öleléssel: Guzman doktor

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-14 07:05:40 (549)
Ezt meg honnan veszed?
Te mozogsz egyáltalán punk körökbe??
Bameg...
[előzmény (547)]

© Fergioválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 22:56:04 (548)
Szerintem nem mindig kell elgondolkodtató szöveget irnia egy bandának, néha jo csak simán bulizni, más kérdés h a lemez alkotásakor illetve aszövegiráskor milyen gondolatok vetödnek ugye papirra.

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 22:47:30 (547)
általában a Barackcát is azok fikázzák, akik irigyek arra amit elértek.
[előzmény (546)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 22:33:00 (546)
1: Egy zenekar szövegét nem kell agymosásnak venni, lehet eltérő véleményed.
2: Ismerem a Barackca összes számát, nézeteit, van, amiben tetszik, van, amikor már túl nyálasnak találom.. nem jön be a béke mindenáron szöveg, ehhez sajnos túl sok agresszió van bennem..
3: Még ők is adnak valamennyit magukra, felvállalják a stílusuk, jó példa.
[előzmény (532)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 22:16:58 (545)
Hát ez ilyen dolog.. De ha az olyanok szeretik, mint mi, akkor már örülök.. soha nem játszanék olyanoknak, mint ti.. Ketté is törném a gitárom, ha nem punkok hallgatnának minket.. az hogy a szövegek neked nem mondanak semmit, meg nem az én dolgom. Mindegyiknek van értelme, van mondanivalója, csak van aki fogja, van, aki nem. Sőt, nagyobb értelme van, mint pl egy AKB-nak, aminek aztán tényleg rohadtul semmi értelmi lényege, de mégis hatalmasat buliznak rá az emberek, amikor nem akarnak gondolkodni. Van egy, vagy tán kettő számunk, mint pl a lencsilány, ami tényleg csak arra van, hogy egy jót pogózzanak az emberek, de szerencsére azért van miről írnunk.. megjegyzem mégegyszer, a punkoknak, és nem neked. Szóval kb ennyit jelent a véleményed, de hogy mégis adok rá valamit, látod, válaszolok. Bár többségben azért, mert szeretem bosszantani a seggfejeket.
[előzmény (530)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 22:01:51 (544)
jó. akkor nem jön be, igazából nem illene fikáznom, mert én még olyan zenét se tudok csinálni, igaz nem is próbáltam sose...de nem is akarom
[előzmény (543)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 21:44:26 (543)
Szerintem is értelmesebb ha azt mondod,hogy neked nem jön be.
[előzmény (542)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 21:41:23 (542)
akkor azt mondom inkább,hogy lehet hogy jó zene,csak nekem nem tetszik egyáltalán,hogy nincs 2 különböző számuk, mindegyik egyforma ****. na mind1. csak te úgy hivatkoztál az esetre,mintha a világbékét fenyegetné...
[előzmény (541)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 21:22:44 (541)
hmm.marhára nem fújtam fel csak megjegyeztem.az,hogy szar a zene meg az együttessel mond ne nekem....gondolom arra már nincs kurázsi benned.
[előzmény (540)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 21:09:59 (540)
ha szar a zene azt valahogy ki kell fejezni... :=)
egyébként meg mit kell ezt a ügyet felfújni ,akkor én is ott voltam, láttam a jelenetet és nevettem egy jót...
[előzmény (536)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 19:58:04 (539)
Hát itt szerintem összesen két xes irogatott..

Én se vagyok az, bár nem iszom vagy dohányzom, és nem kedvelem az sXe mozgalmat, de azt hiszem én meg is tudom magyarázni miért, nem ugy mint ti..

Szánalmas vagy...
[előzmény (534)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 17:32:57 (538)
Erre ugye nem arra akarsz célozni hogy nemkedvelsz vagy igen, egy világ dölt össze bennem!!!!!!!
[előzmény (536)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 17:30:31 (537)
,,Nyomorék gecire" ez mély megvetést takar igaz.
Mi csak poénkodtunk nekik nem tetszett de aztán tisztáztuk az ügyet ennyi, erröl szerintem nem kell töbet beszélni talán csak annyit hogy azután megváltozott a véleményem roluk ugyan is normálisan megtudtuk beszélni .

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 17:16:43 (536)
Nem akarom ide a Mana zenekart belekeverni.Ök a 5en a legjobb barátaim között vannak.Ellenben veled RatMan.Aki anno a seggét mutogatta a zenekarnak.Hát igen inteligens emberre val az ilyesmi vagy inkább egy nyomorék gecire...
[előzmény (534)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 16:24:58 (535)
Mi az a Mana?! Amúgy látszik abból ,hogy 5percenként ide írogatsz, hogy Te lovagoész annyira ezen a témán...
"anyira de anyira elégedettek magukal hogy egésznap erröl beszélnek egymásnak" - Ebben teljesen igazad van,a straight edge topicban fellelhető több 1000 hozzászólás is ezt bizonyítja! Egyébként remélem nyelvtanár kollégád majd Téged is kijavít, mert ha nem még a végén azt fogjuk róla gondolni, hogy náci!
[előzmény (534)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 15:46:09 (534)
Majmok vagytok midanyian x-es kisebbségi komplexusban szenvedő majmok akik anyira de anyira elégedettek magukal hogy egésznap erröl beszélnek egymásnak. Nemhogy egy kicsit beszélnétek az általatok annyira tisztelt MANA-val nekik legalább van arrol fogalma miröl beszélnek.(bár nekem volt már velük némi kis nézeteltérésem mondjuk egy csupasz seggnyi)

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 15:41:43 (533)
Úgy érzem az eredeti alaptémátol egy kicsit már eltért a forum de se baj most ide írogat az összes x-es azért hogy elfogadjuk öket vagy azért hogy utáljuk öket esetleg azért hogy elmondják hogy ök a jövő. Már magam se tudom.
Mi lennénk a faszok a tudatlanok nem hiszem bár rátok se mondanám hiszen annyira ellentétes mind két oldal véleménye hogy nem lehet semmi kompromissum vagy lehet hogy senki nem is akarja. Már kicsit unalmas hogy ti basztatok mi meg magyarászkodunk mennyetek haza és verjétek ki a baszott nagy filozófiátikra aztán elmondhatjátok elértem a maximumot.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 14:51:59 (532)
Haggyá' már engem ,ezzel az "ez a punk, meg ez nem punk , meg ki mitől lesz punk dologgal.Ott a barackca Ez a punk című száma, olvasd el a szövegét és rájössz, hogy mi a pánk.
[előzmény (529)]

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 13:24:56 (531)
az állam és a kormány nem ugyanaz
[előzmény (529)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 12:50:55 (530)
Tényleg Angus.Nem azért,hogy basztassalak de tényleg egy vicc vagy.
A zenekarod meg még nagyobb vicc,semmi mondani valója nincs tehát értelme sincs ebböl kifolyólag.Nekem személy szerint a Pogózok egy magamban(vagy valami ilyesmi a szám cime) cimü szám szövege a legtutibb...:)kb ilyen jellemtelen mondanivalója emberek értékelik csak mint pl te vagy az ide irogató barátaid.
[előzmény (529)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 12:33:53 (529)
Egy szóval nem mondtam hogy nem ismerem, de hogy én mit szeretek, rajtam múlik. Csupa közhely? Hmm asszem olyan 16 lehettem, mikor úgy kezdtem el gondolkodni, mint ti.. nem a ruha teszi az embert, elég ha punknak érzed magad hogy punk legyél, nevetséges a sok csiribiri punk, műpunkok és gumik.. Aztán kb tavaly lehetett, hogy már mindenhonnan ezeket hallom, közhely ellenes közhelyek.. szerintetek mi a nagyobb közhely? Miért állít több ember velem ellentétes véleményt? Amikor az első punkzenekar átlagos emberekből, átlagos cuccban fellépett, új volt, a régi közhelyek ellen. Ma már mindenki így beszél. Valami oknál fogva mindig a tömeg ellen fordulok, talán elcseszett személyem szereti, ha árral szemben áll. Ezért vagyok ennyi évesen ilyen hülye. Fasz kivan az elhíresült beszólásokból, basszák a csőröm, hát újra megfordulok.
Internet.. én is kolis vagyok. Az állam? Miért ne lehetne kizsákmányolni? A fasznak lenne kedve saját magának sört készíteni, bort termelni, meg kaját, amikor bemész a boltba, és kézhez kapod. Ezzel nincs semmi gond. De ez nem a kormány műve. Vagy ha igen, ebben semmi rossz nincs. És nemcsak a szüleid adója, hanem a tied is. Rich_Kid_on_LSD (jaj a neve is drogellenes) egy újabb értelmes lény, akinek az egész felvetett téma hatalmas gondolatokat, és egyénisége legjavát indította meg. Te egy fasz vagy? Nevetséges, ha neked csak ennyit ér, amit a véleményed ellen írok. Gratulálok, bemutattad a maximumot, amit kihozhatsz magadból. És az, hogy anarchista vagyok, még nem jelenti azt, hogy szeretnék is benne élni, talán ha mindenki az lenne.. de akkor meg mi értelme? 1: nem tudnék mi ellen fordulni. 2: így sokkal kényelmesebb, jobban érzem magam. De mielőtt ezt leszólnátok, gondoljátok csak el, a keresztények közül ki szeretne a "keresztényidill társadalomban" élni. Oh pedig mennyien vannak a világban. Paráználkodni olykor jó. Azellen sem tehetsz, hogy megkívánsz egy nőt az utcán, ha már ezt sem lehet, miért van farkam? Az is elég gáz lenne nekik, ha azért, mert másé, már esélyt sem kaphatnának arra, hogy elcsábítsa, és az ővé legyen. Stb, stb... De szükséges dolog, hogy valaki így gondolkodjon. Ha a hippys, világbéke szeretet testvériség egyenlőség blablabla oldalát nézed, szép dolog, bár én nem tartom magam egyenlőnek bárkivel, és belerokkannék a folytonos szeretetbe emberi tulajdonságaim miatt. Nagyon szerettem ezt a fajta szemléletet... hmm kb 18 éves koromig.. De hogy mindenki ezt szajkózza a fülembe, az sok.. aztán meg próbálj megélni, mert ugye kommunákba sem lenne életképes az élet, a legtovább 5 évig élt meg egy kommuna, mindig feloszlik. Ilyen idősen, vagy idősebbekhez szólva ilyen fiatalon kezdtem úgy gondolkodni, hogy miről is beszélnek a "tarajosok" (Ratman ki beszélt a 14 éves tarajos szegecselt banánokról? Felnőtt korban gondolkozz, akik már maguk próbálnak megélni, és nem a szüleik tartják el. Nagyon kevesen vannak, dehát ez egy szubkultúra, be is baszna, ha minden második ember punk lenne.. a gyerekek meg nem érdekelnek, mondhatnak bármit, majd ha felnőnek, megfontolom a véleményüket, addig míg csak mások bőrén tapasztalhatnak meg dolgokat, nekem nem sokat számít a véleményük)
Han$ az ivás cigizés és drog nem stílusfüggő. Sex, Drog, Rock'n Roll, szép szavak. De nem feltétlenül tartozik hozzá, emberfüggő. Ismerek antialkoholista punkokat, ismerek olyanokat, akik nem cigiznek, nem drogoznak, ez emberfüggő. De nem hangoztatják, mert miért? Attól nem vagy punk, hogy ellene fordulsz. Félreértés ne essék, de attól sem, ha ezeket felvállalod. A diszkókban ezek sokkal elterjedtebbek, ahogy pár barátomtól hallom. Nehogymár akkor ők is punkok legyenek. Bár jó tudni, hogy hozzánk tartoztok, nem csoda, hogy haldoklik a színtér. Valószínű azért, mert mi vagyunk egyre kevesebben, ti meg egyre többen. Mondhattok magatokról amit akartok, de azzal, hogy egyre több a fasszopó, aki punknak nevezi magát, és elveti az eredeti punkot, a punkok csak fogynak. Mit tudunk hát csinálni? Amíg élünk, mi felvállaljuk, hisz egy koncerten talán megjelenik 10 punk a tömegben.. és ha én fasz vagyok, elsírom magam, tényleg meghalunk, és fasz csapatok és köcsög rajongóik viszik tovább a nevet..

© sscválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 11:14:08 (528)
IGAZI GATYA VAGY!!!!!!
CSUPA KÖZHELY , NEM ELÉG , HOGY ALIG ISMERSZ PÁR BANDÁT DE MÉG OKOS IS AKARSZ LENNI ........
HA MEGFORDITASZ EGY GBH LEMEZT AKKOR A KÖSZÖNET ROVATBAN LEGALÁBB 100 BANDA VAN .
SZERINTE TE VAGY BLÖFFFFFFFÖLSZ ÉS NEM IS ISMERED EZEKET A BANDÁKAT VAGY ÉLETKÉPTELEN VAGY!
[előzmény (505)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 09:23:19 (527)
Mondjuk abban igazuk van, hogy hülyegyerekek vagyunk, csak nincs tarajunk. ehehehe

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-13 08:53:02 (526)
Szervusz Rohadt Janesz!!
Nem azért nem írunk mostanában mert nincs véleményem se nekem se pedig az időmágusnak (Dobi) de nincs sok értelme vitázni itt kedves felebarátainkkal. Sajnos teljes tévhitben élnek velünk kapcsolatban, ezek azt hiszik ,hogy mi ilyen 16 éves tarajos hülye gyerekek vagyunk. Na nem baj! Pénteken szerintem mi is lenézünk az oldman-be beszürcsölünk pár meggy márkát, vagy valami.
Kitartás!! A Patakizmus győzni fog!!
[előzmény (506)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-12 23:57:01 (525)
Szerintem te meg inkább huzzál msn re és válaszoljál már nekem...
[előzmény (524)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-12 23:56:25 (524)
szerintem ne hírdesd,hogy diszkós voltál:-)
[előzmény (523)]



Elejére << Előző < ... 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 ... > Következő >> Végére