Punk Portál >> Fórum >> Általános >> ki a dohányzással a klubokból
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
füstmentes koncerteket

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:55:48 (161)
Engem személy szerint baromira zavar ha a tömegben valaki cigivel a kezében karatézik. Ilyenkor sokszor nem is a zenekarra figyelek hanem az idiótára,hogy ki ne égesse a cuccom.
Én senkit nem szeretnék kitiltani sehonnan, csak nem értem,hogy nem lehet kibirni egy 30-40 perces koncertet bagó nélkül? Arról nem is beszélve,hogy szerintem a szinpadon állóknak sem lehet nagy élmény füstben játszani.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:54:01 (160)
hc koncertek érdekeljenek, a punkról szállj le (remélem nem haragszol meg)

részemről oda fogok figyelni, koncert teremben nem gyújtok rá, de a kocsma részben dohányozni fogok nyugodt szívvel, attól meg nem kell félni, hogy hc bulira beteszem a lábam, úgyhogy ami engem illet, nyugodt lehet mindenki, nem fogok a klubban dohányozni :-)

na, részemről vita lezárva, mindenkinek további szép napot
[előzmény (155)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:51:32 (159)
en semmi osszefuggest nem latok ekozott, meg a punk-rock kozott, mar ne haragudj, amikor arrol szol az egesz, hogy ne cigizzenek az emberek koncerten.
[előzmény (154)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:50:48 (158)
igen, en is ezt mondom, hogy ez nem allja meg a helyet, mert nem vagyunk egyformak, es attol, hogy Tibi kimegy, mert o olyan hogy ezt megteszi, meg nem kell alapvetoen elvarni az embertol, hogy akkor most atverekszi magat a tomegen, belebotlik a bejaratnal hanyo tizenotevesekbe, elhalad az ot mustralo kidobok elott, majd (evszaktol fuggoen) kiall mondjuk a hidegbe, hogy cigizzen egy koncerten (de akkor mar nem is a koncerten).

persze megint kiemelnem a koncert jelleget, egy sxe-sebb beutesu bulin nyilvan ez elvarhato, de Tibi, mint mindenfeleert felelos arc a yukban, hat o a legputtobb bulin is ottvan adott esetben, egy ilyenen nem hiszem, hogy ki lehetne rakni rohoges nelkul a tilos a dohanyzas tablat.



mikozben ezt irtam, rajottem az alaptveto problemara. azt hisszuk, hogy kozosen bulizunk, kozben ha megnezem, a dohanyzas ellen agalok joforman mind a HC fele huznak - magyarul nojka, szaffi vagy jomagam szinte biztos, hogy nem futunk veluk ossze. ez meg egy indok amellett, hogy az ilyen szabad-nemszabad illik-nemillik dolgokat koncerthez, es nem helyhez kene kotni, es mindjart mindenkinek jobb lesz.

na, van meg min veszekedni? :)
[előzmény (149)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:50:21 (157)
ilyesmiket nem is kéne elérni a punk-rockban

de hát hiába, a punk-rock már nem él :-)

érdekes, hogy a kompromisszumos megoldásomat mindeki úgy tekinti, mintha nem írtam volna már le vagy 5*

milyen következtetést vonok le ebből? jobb, ha nem tudjátok
[előzmény (154)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:49:09 (156)
nem bazdmeg. nyisson topikot és gyűlölködjön a dohányosok ellen. ez a megoldás.
esetleg beszélhetne az illetékesekkel, gyűjtsön aláírást, vagy mittudomén :)
[előzmény (154)]

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:47:49 (155)
szaffi: engem nem érdekelnek a klubbok se a kocsmák. sokkal inkább a punk-hc koncertek.

naughty: rövid de velős szegénységi bizonyítvány.

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:46:56 (154)
mit vársz zsopától? verje ki egyesével az emberek kezéből a cigit? hülye vagy bazzeg. az ilyenek miatt nem lehet semmit elérni a kurva punk-rockban. menjél a gödörbe naughtyval együtt...
[előzmény (153)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:45:01 (153)
most én nem értem, hogy mi azzal a gond, ha egy ember rágyújt ott, ahol rá lehet gyújtani. már ott se gyújtsak rá, ahol lehet?? zsopa, te is gondold már át egy kicsit! vannak nemdohányzó helyek, amik azért jöttek létre, hogy nektek jó legyen. direkt, csak nektek. ott én nem gyújthatok rá, nem is akarok, nem is lázadozok, hogy nem lehet. pedig ezzel az erővel megtehetném, ha te lázadsz azért, hogy dohányzó helyen miért lehet rágyújtani. lehet, hogy 15 évesen is ez volt a véleményem, és most is az, lehet, hogy tényleg hülye vagyok, de nem vagyok hajlandó változtatni. ahol rá lehet gyújtani ott rá lehet, ahol meg nem ott nem.
ha pedig szeretnéd, hogy koncerteken ne gyújtsanak rá az emberek, akkor ne topikot nyiss, hanem tegyél is valami érdemlegeset, mert ez nem az volt. elmondtam a véleményemet, leoltottak a nagy anti dohányosok, már meg is bántam, hogy észrevettem ezt a topikot. nem várhattad azt, hogy mindenki rá fog bólintani, hogy igen, ne bagózzunk! először majd csak koncerten ne, aztán a kocsmában se, aztán utcán se, mert az is zavaró, a végén már tényleg az lesz, hogy egyszerűen nem fog tudni hol rágyújtani az ember. jó, most nagyon belelovalltam magam, de akkor is, ez felháborító. nem fújom a füstöt senki képébe, másfél óra alatt tolok két cigit koncerten, hogy nekem jo legyen, külön arrébbállok, még rendes is vagyok, és le vagyok oltva. na szép.
[előzmény (149)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:40:43 (152)
amúgy ezt a teljes nemdohányzást egy klubb sem tenné meg magától, mert tisztában van a következményekkel, szal minden szempontból meddő vita ez

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:39:02 (151)
ezzel a 4-5 éve dolgoggal csak arra próbáltam utalni, hogy míg egy sosem dohányzótól nem várhatom el, addig egy volt dohányzótól elvárnám, hogy belegondoljon egy dohányos helyzetébe és kompromisszmkész legyen

nem kivitelezhető és bunkóság is kizárni a klub elé a dohányosokat

a nemdohányzó-dohányzó részleg egy kocsma területen pl. vörösben, de a legtöbb helyen kivitelezhetetlen, és tuti, hogy a nemdohányzó majdnem tök üres lene, okokat lejjebb írtam
[előzmény (149)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:36:44 (150)
mondtam, hogy legyen úgy, hogy a koncerteremben nem lehet dohányozni, a kocsma részben lehet, ez nem jó? ezt mondom, már vagy 2 órája
[előzmény (149)]

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:35:25 (149)
wow.... ebbe szépen beletenyereltem:)

szaffi: tisztelettel, már korábba írtam, hogy ahol az megoldható ott el kéne szeparálni dohányzó-nemdohányzó részeket vagy kijelölni egy dohányzó helységet. az meg hogy mit csináltam volna 4-5 éve nem hiszem hogy könnyebbé teszi számomra hogy elviseljek valamit, amit nem akarok eviselni ma.
és egyáltalán mi a fontosabb: végignézni gy koncertet, ami érdekel vagy rágyújtani? ha az utóbbi azt otthon is megtehetitek. vagy a klubb előtt.

nojka: eddig azt hittem a pubertás kor még a 20. életév előtt véget ér. amúgy nem hiszem hogy túl gyakran megfordulnánk ugyanazon a koncerten....

whave: azért van egy kis különbség... örülj hogy téged nem zavar a füst, de nem vgyunk egyformák ami a füst-toleranciát illeti. ellenben mindenkinek van két kis lába és ki tud menni a klub elé vagy a dohányzóba...

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:28:09 (148)
de, ahogy van, aki szeretne dohányzó helyen szórakozni, ne tehesse meg?
[előzmény (144)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:24:15 (147)
jössz ma gödörbe?
[előzmény (146)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:21:41 (146)
:)))))))))))))))
[előzmény (143)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:21:22 (145)
kurvára nem akarom neked bebizonyítani. :)
[előzmény (139)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:21:09 (144)
én csak azt irogatom, hogy választhasson az ember hogy akarja e szivni a füstöt vagy sem. én is általában egy társaságban ülök a dohányzó haverjaimmal, de van aki pl. szeretne nem dohányzó helyen szórakozni. ne tehesse meg?
[előzmény (138)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:20:52 (143)
ok, csak ideges lettem!! egyébként nem vagyok paraszt a nemdohányzókkal, mert volt már olyan,hogy olyan társaságban voltam, ahol csak én dohányoztam, ésakkor megkértek,hogy ne!!
ésakkor nem gyújtottam rá!

de azt gyűlölöm, amikor egyfolytába verik a nyálukat,hogy a dohányfüst, meg mittomén!!! akkor tiltsák ki az autókat is budapestről!!!
[előzmény (140)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:20:47 (142)
mar csak te hianyoztal.
[előzmény (137)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:19:49 (141)
na te csak meg se szólalj. te alapból utálsz!
na télleg lépek.
azért vagyok hülye, mert rágyújtok ott ahol lehet? és kiállok mellette? ezért? ezt nem értem. na mindegy.
[előzmény (133)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:51 (140)
ismét egy értelmes hozzászólás!!! gratulálok naughty!
[előzmény (137)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:28 (139)
na, majd kapsz egy lehetőséget hogy bebizonyítsd hogy télleg vicces vagy. az meg még mindig jobb hogy rágyújtassz mint hogy itt osztod a hülyeséget. :-)))

ja, és nyald ki a seggem!!!
[előzmény (129)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:18 (138)
igen és tovább is vihetjük a dolgokat, ezzel külön választod az embereket
amúgy meg azt figyeltem meg, hogy hiába van mondjuk nemdohányzó részleg, ha van egy vegyes társaság, jönnek a dohányzókhoz a nemdohányzók
mindegy, sztem én voltam itt az egyetlen kompromisszumkész dohányzó, de a magad fajta miatt, kezdek affelé tendálni, hogy minek legyek tekintettel a nemdohányzókra, ha ők kizártank tartják, hogy tekintettel legyen rám?
szerencsére vannak normális hozzáállású nemdohányzók is. szia
[előzmény (121)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:15 (137)
MENJEN A PICSÁBA, AKI EZT A TOPICOT NYITOTTA!!!!

mást nem nagyon akarok hozzáfűzni ehhez, csakhogy a szórakozóhely, az szórakozóhely... az egy dolog,hogy az ember nem gyújt rá más zárt helyen, dehát bazdmeg.....

mindegy... most sokmindent tudnék mondani,de sztem már nagyrészt kitárgyaltátok!!!

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:03 (136)
szereted a sztrapacskát? :-D
[előzmény (129)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:18:00 (135)
igen, a koncertterem. de te ott a kocsmas reszbol ideztel.
[előzmény (131)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:17:26 (134)
mi? mi ugyanaz?
[előzmény (128)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:17:02 (133)
Nojka, en ugy mondom, hogy egyaltalan nem vicces, hanem idegesito, amit csinalsz, hogy mi mar beszelgettunk, es nem csak elitellek. ezt tenyleg be kene fejezned.
[előzmény (129)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 15:16:58 (132)
koncert nélkül is utálom, ha az orrom alá pöfékelnek
[előzmény (122)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére