Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Taurine
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy neo-thrashcore zenekar...

Elejére << Előző < ... 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 > Következő >> Végére

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-19 17:58:17 (114)
Na küldtem egy második tabot, csak az éneklős rész a zajó-ból. Kérlek nézd el nekem a túlbuzgó okoskodást, ha marhára rossz irányba próbálkoznék. Ez veleszületett tulajdonságom, akik kicsit jobban ismernek, már megszokták. MIndenesetre egy jó kis cifra magyarázkodást mellékeltem az e-mailbe, bár valószínűleg azokat már te is rég tudod, dehát ki tudja, mi lehet az a részlet ami fölött elsiklott valamelyikünk figyelme, szóval bármiféle kiokosítást én személy szerint nyugodt szívvel fogadok.
Csont.

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-18 20:13:53 (113)
Ja, a zao-s elszállós váltást én is tudom, csak az éneklős részek legeslegvégén vannak ottan azok a bizonyos harmadik váltások (legalábbis szerintem OTT ott vannak), csak lusta voltam az ismétlések helyes beállításához, ennyi. De egyébként lehet, hogy rohadtul nincs igazam, mert tényleg olybá tűnik a dolog, hogy nagyon egy gitárba próbáltam zsúfolni a két szólamot, szóval lehet, hogy még egyszer átnézem majd tüzetesebben annak a résznek mindkét szólamát, aztán majd pofázok megin. Mert végül is nem is keverednek össze a gitárok, tehát bal oldalon van az egyik, jobb oldalon meg a másik, úgyhogy ez még a könnyebben lehallható fajta. Még nekifeszülök egyszer, aztán felállítok egy másik verziót. Szerintem. Rovid határidőn belül. És 0% THM-mel.
Ja, és az ebolarama-ban akkor hol használják a másik felhangot? Mert arra meg én nem figyeltem és mindenhova csak aztat az egyet raktam be.
Vagy úgy van ott valahol hogy egyik gitár ezt - másik azt? Ezt jó lenne, ha mondjuk belefirkantanád a tabomba, vagy tőlem az is jó, ha nem akarsz a progival bajlódni, hogy egyszerűen ide beírod, hogy ennyi perc ennyi másodpercnél akkor ki milyen felhangot használ és hová meg meddig meg különben is, és nemhogy, csakis.
A saját tabjaiddal pedig nem kell sokat bajlódnod, lényeg hogy a hangok meglegyenek, meg hogy ki tudjam következtetni, hogy mi hogy van, aztán a többi igazán lényegtelen.
És köszi a javaslatokat, tényleg, így együtt csak összedobjuk itten a dolgokat.
Na, aviszonlátás !

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-18 20:11:39 (112)
Tényleg nem tudott bejutni?!?!? Nemáár... Hihhhetetlen... És mér nem hívta fel a csávót? Vagy törte be az ajtót? Vagy lőtte szét az egész kócerájt uzival? Vagy...

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-18 20:07:54 (111)
Nem vagy szar! Szeretünk!
És már egész jól megy az Ebola, tökre élvezem, meg minden. Persze néha még elcseszem egy-két-három-hatvankettő helyen, de egyre nő az egóm, és annyira imádom magamat, hogy már azt hiszem, tökre jól tudom. Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy menni fog. Nagyjából. Még csütörtökön meg pénteken gyakorlom vagy 3 órát, azt' biztos jó lesz...
Egyem a szíveteket...(vééér...áárgh!)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 22:34:00 (110)
De tényleg

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 22:33:53 (109)
Nyugodtan szólj be ha szar vagyok

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 22:30:25 (108)
Nho kicsit jobban meghallgattam ettet az bizonyos amaz elszállós részt és ha emez alatt a tab alatt amaz csak te részedet gondoltad akkor asziszem asszkell mondjam okés, bár szerintem amaz elszállós rész alkalmával nem használ 4 amaz akkordot csupán 3at, szal a 2 váltás jó, a 3.-ra szerintem nincs szükség mert akármennyire is akarom nem hallom ki a 3. váltást.
Igazából arra is gonodltam hogy a két különböző akkord amit a két különböző gitáros csinál, együttesen adja ki azt a hangzást amit te leprodukáltál és lehetséges hogy ők "szavatosabb" hangzást érnek el azzal hogy két különböző akkordal csinálják ezt mert a fő vonala az marad amit te írtál, azonyban jön hozzá még egy kis mellékes ami kellemes izé.
Szal mindenféle kérdés felmerült bennem.
De gondolom ez csak a te részed mert az totálisan hallható hogy az elszállós részben az első két tüdüdüdü után jön egy magasabb rész.
De egyébként köszönöm a tabot mert feltűnt pár olyan dolog amit én nem vettem észre mert tök hülye béna pancser vagyok.
Igyekszem holnap letabolni azt amit szerintem én játszani fogok, aztán nem tom mennyire fog menni mert nem igazán vagyok mestere a programnak de mindenesetre minden tőlem telhetőt megteszek, már amennyi kitelik egy hülye béna pancsertől.

Nho pá

Hja és az Ebolarama-ban tuti hogy két különbözőp felhangot használnak nem csak végig egyet. Minimál a különbség de téleg.

Nho télleg pá

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 21:58:14 (107)
Na szóval

A bassboj ott volt a Szív 69be' de nem tudott bejutni ezért várt 20 percet és elhalálozott. 4-re ért oda. Úgyhogy ez van. Most meg pont abban a helyzetállapotban vagyok hogy ezután nézem meg a méjlemet úgyhogy igen.
Nho szerintem a holnap egy olyan nap lesz mikor kaptok mindenféle méjlt.
Csókolom a drága kacsóitokat.


© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 17:47:10 (106)
Na, elküldtem mindenfelé a kottákat, bár csak gitárkották, úgyhogy nem tom, mi hasznukat veszed majd, te dobos. Mindenesetre elküldtem. Oszt majd ötletzuhatagot is küldök valamikor, de nemtom mikor, azokat még le kell tabolnom. Sá.

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-17 15:25:57 (105)
Nem is tudtam, hogy neked is vannak kottáid. Gyüszhetnek nekem is!
Sikerült fényt deríteni ama rejtélyre, hogy Dávid úrfi miért nem jelent meg tegnap?

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-16 20:33:32 (104)
Na az enyim email cím: titi...@freemail.hu
a kottákat majd küldöm egyszercsak, rajtütésszerűen.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-15 19:10:55 (103)
Még nem tom a időt mikor a megjelenés aktuális a helyen, azonyban vagy ezen a gyönyerő estén fogtok kapni valami szöveges üzenetet arról hogy mikor aktuális a megjelenés, vagy reggel kaptok egy szöveges üzenetet arról hogy mikor aktuális a megjelenés és fogtok hozzá kapni mindenféle hasznos információt pl arról hogy mikor aktuális a megjelenés


© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-15 14:19:35 (102)
Majd írjátok fel, hogy mikor és hol találkozunk, mennyi pénz kell, esetleg állványok, cinek, stb. Most húzok kamerát nézni. jee.

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 22:59:11 (101)
Heh, nem hittem volna, hogy ez a fórum valaha eléri a 100-at. Persze ez a fórum már nem az a fórum. Na mindegy, álmos vagyok...

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 21:46:46 (100)
És igen, így írják. Schmidt stúdió - az Európában egyedülálló dob-mennyország.

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 21:43:40 (99)
Az első világot megrengető tucipácidat július 12.-én, kedden produkáltad, aztán Titi második lejövetele 19.-én esett meg, aztán nyaraltunk össze-vissza, együtt, meg külön, meg darabokban, az univerzum különböző sarkaiban, így a mesebeli harmadik eset csak augusztus 23.-án történt, és attól a naptól kezdve minden héten megjelentél a "buzuló-kúrzuson". Összeszámolva a mai volt a 10. dobórád, és iszonyat gyorsan haladsz.

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 19:47:18 (98)
Ááááh, köszönöm a szépent.
jajjö, Tomcsi, akkor megvan, hogy mikor is zavartam meg legelőször a schmidt-stúdió (egyáltalán így írják?) modern ritmikáktól dúskáló auráját velőtrázó klampogásommal, ottan?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 14:46:25 (97)
Az úgy nem egészen helyes nyelvtanilag hogy "a egyszer", de nem érdekel.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-14 14:45:23 (96)
Kérlek szépen azok olyan üveghangok amiket úgy képzel hogy miután elpengeted a húrocskát azonnal hozzáérsz a pengető kezeden lévő hüvelykujjaddal egy halványcicányit a húrhoz és emiatt a rezgés amplitudója úgy változik meg hogy ugyanazt a hangot kapod meg csak egy oktávval feljebb.
Azt a bizonyos két üveghangot amit használnak a számban egyszer a G húron a 4. bundon, a egyszer a G húron a 3. bundon találod meg.

Olálá

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-13 22:14:09 (95)
MIntegy önintelligenciahányados-növelés céljából, vala:
Az ebolarama-ban az miféle felhang és hol?

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-11 19:52:44 (94)
Lesz valami találkahely holnap? Lehet tudni, mennyi pénzike esik áldozatul?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-11 19:46:54 (93)
És ráadásul ha igaz megtanultam mindkét számot, de nem tudtam eleget gyakorolni mert játszadozásaim közepette elszakadt az egyik húrom ami felettéb gonosz dolog volt Istentől, azonyban minden tőlem telhetőt meg fogok tenni annak érdekében hogy ez a próba legalább annyira sikeres legyen mint egy izé ami nagyon sikeres és ha az ember ilyet látna, azt mondaná hogy hmm, ez nagyon sikeres volt.
Viszont senki se lepődjön meg ha történik valami mert a kurva életbe.
Igen

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-11 19:27:44 (92)
Szerintem az előző próbán se voltunk feszültek, csak holnap jobban kéne majd figyelnünk egymásra. Amúgymeg csak van 1-2 riff, amin tudunk dolgozni. És én nem innék fűrészport. A nyugdíjasok jöhetnek.
Amúgy elgondolkodtatók a gondolataid, de már így is pofátlanul sokat kavarunk...hehe...

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-11 17:27:57 (91)
Ööö, csak annyi, hogy akkor a holnapi próbán fogunk tudni valamit csinálni? Mert mivel még nem nagyon vannak meg a feldolgozások, meg gondolom számírásba se nagyon fogunk még belekezdeni, lesz egyáltalán értelme terembérelni, hogy elprüntyögjünk, mint múltkor? Nem vagyok a próbák ellen, isten mencs, csak ha már összejövünk, ne pazaroljuk az időt. Bár ha úgy nézzük, egyik próba se fölösleges, de....
ÁÁÁÁÁH!!!! NA, úgyis értitek mire gondolok...
Ja, és szerintem a próbák valamivel oldottabbak lennének a szakkör után...
(megjegyzés: a fenti állítások mind felröppenő gondolatok, nem kívánságok, és az itt olvasott gondolatok szerzője nyugodt szívvel elmegy bármelyik éjjel próbálni, alszik meztelenül az aszfalton, iszik fűrészport, illetve erőszakol kisnyugdíjasokat, amennyiben azt az együttes érdekei mgekívánják.)

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-10 22:00:12 (90)
Oksaméta felőlem isch

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-10 21:37:30 (89)
Részemről megoldható. Majd küldj SMS-t, hogy pontosan hol és mikor.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-10 16:42:15 (88)
Nos

Nem eszlek meg mert nem tetszik a szám, van ez így meg hasonló izék.
Én a Zao-tól a Breath of the black muse-ra szavazok.
Holnap este érnénk rá, olyan 6 körül ha az nektek jó, ha nem akkor fogalom nincs.

Nho pá

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-09 23:35:42 (87)
Remek ötlet ez az ismerkedő szakkör, felőlem mehet kedden.
Ha már kavarunk, akkor hagyj mondjam el, hogy mekkora egy rakás fos ez a No Hope=No Fear! Biztos, hogy ezt akarjuk? Nagyon nem teccik. Szerintem ha már betanulunk valamit, akkor az legyen valami jó. Persze relatív, de nekem ez a Soulfly nóta nem jön be.
Az ETID elég király, de jó nehéz is, keddre nem fog menni, de persze megpróbálhatjuk.
Hogy ne csak a pofácskám járjon, körülnéztem a gépemen, hogy én mit tudok ajánlani. Szóval:
- Meshuggah: Corridor Of Chameleons
- Slayer: Bloodline
- Zao: Breath Of The Black Muse; Praise The War Machine (kemény diók, de istenkirályok)
- Machine Head: A Thousand Lies.

Nézzétek meg ezeket, aztán nyilatkozzatok, melyik miért szar. Meg Titike, esetleg te is ajánlhatnál zenéket, persze nem muszáj, csak.
Na, remélem nem esztek meg a Soulfly miatt, de ezt nem hagyhattam annyiban. :) De ha rajtam kívül mindenki oda van az ötletért, akkor ámen.

Éccakát!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-09 18:42:31 (86)
Rendben, benne vagyok.
Nekem végülis akármelyik nap jó 4-től, de lehet hogy már hamarabb is el tudok szabadulni.
Azt mondom hogy fussunk össze mondjuk most kedden valami sördébe valahol a 4es 6os vonalán. 4 után persze.
Nos?

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-09 16:43:15 (85)
Egyébként lehet, hogy hülyeség, de szerintem kéne próba előtt / után valami megismerkedő szakkört csinálni, beülni valahova, vagy mittudomén, csak úgy beszélgessünk és alapszinten ismerjük meg egymást. Elég gáznak hangzik ez így, de "ismeretlenekkel" egy bandában játszani nem kifizetődő... szóval?



Elejére << Előző < ... 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 > Következő >> Végére