Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Taurine
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy neo-thrashcore zenekar...

Elejére << Előző < ... 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 20:30:27 (204)
Bazegbazegbazeg nem vagy normáladnál!! Kurva jóó!! Nagyon tetszik!!

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 19:58:46 (203)
SZÓVAL

Elküldtem nektek egy megint újfent másik verziót, rengeteg kisebb-nagyobb ötletet próbáltam belepasszírozni, részletezem:
- A kezdő témából a sokhasonlóakkordosakra való váltás egy régebbi űrpina verzió alapján (18-19-es baár)
- Na a sokhasonlóakkordos rész alatt próbálgattam mindenfélét, felmerült bennem, hogy nem is biztos, hogy az alap gitártémán kéne változtatni, hanem a másodgitárocskun vagy a dobon, így végül is nem is csináltam sok változatos akkordot, de másodgitárral meg dobbal együtt mégis nagyon tömörnek tűnik az egész... hát hallgassátok meg
- A korábbi belepörgetések helyett machináltam egy érdekes kis megosztott játékot a hangszerek között (25-ös meg a 39-es báör)
- A verze-féleséget, meg a refrénféleséget meg szólót meg egyebet kihagytam, a 39-es és 40-es boár kötött tehát ott leledznek ezen részek majdan
- Tehát a 40-es bárt már valahol jóval odébb képzelem el, és ebből jönne az az akusztikus rohamelszállás, ami csak úgy belémvillámlott egy éjjel, megértem, ha nem tetszik mindenkinek, csak egy ötlet. Mindenesetre érdekes...
- Aztán egy számvég ötletet raktam az akusztikus rész után, a 66. bártól kezdve, ami ha tetszik az elszállás, akkor kicsit érdekesen, de jól beillik utána; ha meg nem, akkor is külön kezelhető rész, és szerintem ideális számbefejezés.

De ezek mind csak ötletek, legyetek őszinték, természetesen nem kötelező egyiket sem elfogadni...

Puszi.

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 19:38:39 (202)
Hmm, látom hogy próbáljuk megfejteni a sok hasonló akkord titkát, de valahogy ez sem az igazi... na, de többek között én is próbálkoztam mindenfélével, inkább kezdek egy új kommentet, hogy tisztábban lássak....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 18:08:10 (201)
Küldtem nektek pöti változtatást. Phá

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 17:34:28 (200)
Szeretek koncertre járdigálni, én benne vagyok. Igazság szerint akármelyikben szal nem én leszek az az ember aki azt mondja hogy akkor márpedig most ez lesz és kész.
Úgyhogy...mittudomén....koncert és sör jól hangzik;)

Nho pá

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-09 16:15:53 (199)
Én is jól vagyok nevelve, ezért én sem mondom meg, mit csináljunk, de teszek javaslatokat, é sakkor lehet választani.
1. Nyomhatunk egy próbát ugyebár és gyakorolhatjuk a két nótácskát. Egyebet próba keretein belül nem hiszem, hogy össze tudunk hozni, hiszen a zeröltetett számírás nem biztos, hogy eredményre vezet. Főleg, hogy komplex zenécskét szeretnénk játszani, így a próbán való számírás hatékonyságára mégkisebb a zesély.
2. Beülhetünk valami kis helyecskére és mérsékelt (!) alkoholfogyasztás mellett kiönthetjük egymásnak kicsiny szívünket.
3. Elmegyünk a kultiplexbe a stagediving fesztiválra szombat este. Megnézzük a Chaos Of Disordert, a Szeget, a Comaah-t (A), a Watch My Dyingot (hörr), a Cadaveres-t és a Monastery-t, aztán leülünk valahová és szintén mérsékelt (!) alkoholfogyasztás mellett, szintén kiöntjük egymásnak kicsiny szívünket, meg egyebek. Ha emellett döntenénk, akkor tudok elővételben szerezni jegyet 1100Ft-ért, a helyszínen 1500Ft lesz.
Szóval ez a 3 ötletem van. Felőlem bármelyik lehet. Az elsőnek látnám legkevesebb értelmét, a másik kettő kb egy szinten vannak.
"...ez a kérdés, válasszatok!"

há pürüj

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-08 23:04:15 (198)
Jeee mahináljunk próbát, találkazást, vagy valamit, kikoránkelaranyatlel, na. Bakó teh Bassman épp most kérdezte, (legalábbis asszem ez itt az sms-ben valamiféle kérdés-kategóriába sorolható megnyilvánulás akart lenni) hogy akkor mostan mivan. Szóval akkor most mi a lesz? Bár nemtom minek kérdem, mert én ugyanúgy elhatározhatnám, de ez a fajta önfejűség távol áll tőlem, mert én a magyar etikai szabályoknak megfelelően kialakított világképű nevelést kaptam drága szüleimtől, ami lágy belső feszültséget gerjeszt bennem, amint megpróbálnám megmondani, mi a szart csináljunk, és ez tök jó. De a lényeg, hogy a hétvégén én speciel szombat déltől vagyok szabad, pontosabban ez az iskolai különlegesség, nevezetesen "24 órás sportnap" péntek déltül szombat délig tartö, tehát nagyon gyakorlatias szőrszálhasogató szemmel egy-két órával dél utántól érek én rája. Tomcsibácsi nem jön, ő az übermensch, ő ráér. De már nekem is hiányoztok, fiúkák. Szóval viszkető szemgödörrel várom a hétvégi programot.

Rihájj

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-08 21:46:11 (197)
Szerintem is, benne vagyok minden alternatívában. A Bakó, mindenben benne van, tőle semmi nem függ, a Bakó egy aljas plebsz, megtesz mindent amit elvárnak tőle. Próba vagy sör, jöhet akármi, én ott fogok teremni és mindenkinek adok egy csokor virágot és szerelmes fülsuttogást.

Phá

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-08 21:24:50 (196)
Hm. Kéne hétvégén próbálni. Vagy ha nem próbálni, akkor dumcsizni egyet. Mer már hiányoztok. Oh, igen...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-08 20:14:47 (195)
Vettem ma nagyon cuki hevedert úgyhogy majd együtt rázom én is a testem veletek és nagyon boldogok leszünk, garantálom. Hangológépet is vettem, úgyhogy gyorsan és zökkenőmentesen tudunk egymásra hangolódni rrrrrrr.

Hát, asszem ennyi...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-08 00:25:15 (194)
Nho igen, átérzem az érzést amit te érzel mert én is ezt érzem.
Azonyban akkor nemtom. Én sajnos nem tudok énekest, egyenlőre hírdetésben sem láttam megfelelő egyéntet. Úgyhogy fogalomzavar.
Még mielőtt rákérdeznél, a Dávidféle énekespáros bemondta az unalmastot.

Derék napot

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-07 16:22:33 (193)
Felhívtam a gyerkőcöt, de sajnos nemet mondott. Azzal indokolta, hogy most főiskolás és szeretné komolyan csinálni, és sok zh, tanulás áll most az útjába. De lenne kedve, csak nem lát rá esélyt, hogy össze tudja egyeztetni a dolgait. Szóval ez van.
A vén csávóról meg annyit szeretnék mondani, hogy valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez összejöjjön. Úgy értem, ha még jól is énekel, akkor is tök fura lenne szerintem mindenkinek. Szóval nem tudom. Persze ott van az is, hogy miért ne próbálhatnánk meg, hisz nincs vesztenivalónk... De azért az álláspontom sokkalinkább nem, mint igen.
Csak gondoltam kifejtem kicsit bővebben a véleményemet. Lehet győzködni amúgy. :)

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 21:06:13 (192)
Na bazzeg... Csá.

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 21:05:51 (191)
Akkor is: <>

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 21:04:57 (190)
Hé, nem jelent meg, amit a zárójelbe írtam! Na meendeeggy...

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 21:03:55 (189)
Abszolút így érzem én is. Akkor holnap akcióba lépek bele.

<>

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 20:34:20 (188)
Lehet hogy egy beteg, morbid állat vagyok, de szívesebben "dolgoznék" egy olyan sráccal aki hasonló korú mint mi.
Kérdezd meg Tamás bátyja, jól nézne ki a boritó hátulján 3 darab Tamás.

Phá

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 17:52:24 (187)
Jajj, csak annyit, hogy ma erőteljesen rácsaptam a homlokmra, mert eszebejutott, hogy van egy ismerősöm, aki jó énekes-nyersanyagnak ígérkezik, úgyhogy lehet, hogy megszerzem a számát, aztán jól meggyőzöm. Szóval igyekezzek ezzel a gaztettel, vagy előbb ki akarjuk próbálni ezt az öregurat? Ja, mellesleg a célszemély velünk egykora születésű, szereti pl a Converge-t, meg az ilyen elmebeteg zenéket, amúgy olyan "normális", mint mi (arra gondolok, hogy nem műmájer beképzelt csíra) és ami a legfontosabb: ő is TAMÁS!

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 15:39:05 (186)
Hú, hát én mindenesetre nagyon szeretnék foglalkozni a számocskával, de nemtom mennyire lesz rá időm, mert perpillanat úgy néz ki, nem nagyon lesz szabadidőm egészen péntekig... de még meglássuk. Bár számírásra csak csak ellopok egy kis időt magamtól, de hétközbeni próbára nem hiszem, hogy telni fog...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-06 14:54:09 (185)
Nyo, az űrpinán eszközöltem egy kis változtatást, azonban az akkordváltásokat még nem okoskodtam ki, abban bízom hogy Titinek sikerül kitalálnia valami finomat;)
Próbálni sem ártana már valamit, mert baszki.
Hétközben kéne valami próbafélét csinálni a két számmal és találkozni az énekessel. Asszondja remekül tud improvizálni.
Le lehetne csekkolni a srácot.

Nho pá

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-05 14:42:48 (184)
Sajna szintúgy.

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-04 22:01:16 (183)
Nekem sajna nem nagyon jön össze holnap, pedig lenne kedvem. Most inkább nem sorolnám fel, mennyi dolgom van. De máskor ezer örömmel. Illetve nem azt mondom, hogy máskor ezer örömmel felsorolom, mennyi dolgom van, hanem azt, hogy máskor szívesen beülök veletek valahova, csak úgy. Igen.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-04 16:26:02 (182)
Mit szólnátok ha holnap beülnénk valahova csak úgy meg ilyesmi?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-03 21:54:41 (181)
Öööööööö, rendben.
Egyébként igaz.
Hát akkor próba, nyalóka

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-03 21:35:59 (180)
Csak azért próbálkoztam ezekkel az akkordizékkel, mert szerintem kissé sok az ugyanolyan akkord ugyanolyan sorrendben, és ezen akartam variálni valamit, hogy ne legyen olyan kiszámítható, de valami rendszer mégis legyen benne.... mint pl. a belepörgetések is mindig egy nyolcaddal (asszem) előbb vannak mint az előző... tehét valami rendszerezett káoszt tervezek.... de majd még próbálkozok mindenfélével
na páosz

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-03 19:06:20 (179)
Ezek az akkordváltások szerintem már pöppet kaotikusak, de az amikor végig csak 0 van az E6-on és belepörgetsz az tetszik.
Küldök egy újat amin át van alakítva a "szóló" alatti rész;)
Írtam a gyereknek, várjuk válaszát türelemmel

Phá

© kexmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-03 12:33:11 (178)
Na héló. Énekes felőlem is jöhet, bár így együtt elég vicces képet fogunk festeni, dehát ja, egy próbát mindenképp megér...
Na, mellesleg elküldtem egy űrpina sokadik változatot, lényegesebb újítás nem nagyon van benne, csak ilyen apró változtatások inkább, mellesleg nem baj, ha az egyik változtatás se tetszik, az agyam telis tele van mindenféle más verziókkal, amiket csak akkor fogok beleilleszteni, amikor nekiállok másodhegedát vagy esetleg dübdürübböt írni. Szóval meg se kell őriznetek a tabot, ha nem jön be, úgyis írok még nyolcvan másik verziót az idők folyamán (ha isten is úgy akarja még ma hozzákezdek)...
Ha esetleg netalántán valami mégis tetszene, azt írjátok, oszt azt meghagyom...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-02 23:36:02 (177)
Seggbealigátor??? :DDD
Aztafasza, ez még job mint a Bunkóbácsi-m...:)
[előzmény (176)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-02 23:21:51 (176)
Szerintem is, csak nagyon lelkes meg kiváncsi voltam a véleményetekre

© tortaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-02 23:19:56 (175)
Hát... Nem túl nagy ez a korkülönbség? Mi van, ha sérvet kap majd a turnén, vagy agyvérzést headbangelés közben? :)) Azért 8 év az sok... Na mindegy, egy próbát tehetünk, ha úgy gonoljátok...



Elejére << Előző < ... 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 > Következő >> Végére