Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kommunista banda
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva

Elejére << Előző < ... 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 19:50:56 (53)
hát ne éljen:)
mondjuk haljon meg vagy csak alap haldokoljon mert akkor majd eljöhet a nagy führer és akkor mindenki boldogan lengeti a karját
[előzmény (50)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 09:19:38 (52)
"tapasztalat, hogy kedves kis hazankban minden vagy feher, vagy fekete"

igen, sokaknak minden fekete vagy fehér, de nem mindenkinek, kéretik nem általánosítani, thx
[előzmény (49)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 06:48:53 (51)
Gandalf. Nem tudod objektíven szemlélni a dolgokat, hisz te magad is náci vagy. :)
[előzmény (50)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 04:42:23 (50)
az éljen Magyarországgal mi a baj?
[előzmény (49)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 23:59:09 (49)
en nem! kritizalom is mindkettot. viszont tapasztalat, hogy kedves kis hazankban minden vagy feher, vagy fekete. ha nem bal, akkor jobb, minden mennyire. ha azt hallom vesszenek a kommunistak, egybol jon az is, h pusztuljanak a zsidok meg a ciganyok, eljen Magyarorszag.

egyebbkent az elso hozzaszolasomban felreertheto voltam. nem a kommunistakert, hanem a zsido ismeroseimert allnek ki mindenkepp, barmi lenne!

naci punk: kicsit vicces, de nem reg neztem vegig, ahogy punk beutesu 10en eves csajok atalltak a masik oldalra kis rabeszeles hatasara. csunya volt, azota sem lattam oket (mondjuk nem is hianyoznak)

amivel viszont a tokom kivan az a szabadversenyes kapitalizmus!!!
[előzmény (46)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 21:10:06 (48)
a fenébe, most lebuktattad a titkos tervünket, pedig már egész sok fiatalból lett náci punk a punk portál fórum hatására...
[előzmény (45)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 20:50:10 (47)
multkor azt álmodtam, hogy a nagyim ilyeneket mond
[előzmény (46)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 19:46:46 (46)
Te a kommunizmuson kivül csak egy ideologiát ismersz, a nácizmust?
Nem csak arról van szó hogy hány embert halt meg, egyébként nem csak recsken hanem pld szibériában, a lényeg az hogy elvették tölünk a földet, az én nagyfateromtól és lehet hogy a tiedtöl és téeszeket csináltak amik szarul müködtek és fél évszázadig topogtunk egy helyben és most meg nyöghetjük az adóságot ahelyett hogy nyugat európai szinvonalon élnénk. Ráadásul rendszerváltás ellenére itt ülnek továbbra is a bársonyszékbe a komcsik ahelyett hogy sitten vagy kötélen végezték volna 89ben. Szétbomlasztják a magyar nemzetet mert Magyarország mindanyiunké na persze idegen kézre játszák az összes tökét még a kórházakat is elprivatizálják, megadóztatnak mindent de a forrásadót eltörölték mert a miniszterelnökünk tözsdézik.
De való igaz volt egy jó cselekedetük "felszabaditották" hazánkat a német megszállás alól (idézöjelben természetesen). Szerinted Sztálin hülye volt? Tudta jól hogy a németeknek beletörik a bicskájuk az orosz téllel folytatott háborúban és azt is tudta hogy igy lesz jogalapja hatalma alá vonni fél európát.
[előzmény (45)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 10:21:48 (45)
1. zsidozast, meg a ciganyozast nem en kezdtem, hanem kicsit lejjebb, csak sajnos ez a tema - annak ellenere, hogy en nem vagyok egyik sem - eleg erzekeny pontom.

2. a kommunistaknak volt 1 jo cselekedetuk, tobb nem. erre utaltam. ha meg kellett volna varni a nyugati hatalmakat, meg par szazezer embert deportaltak volna. egyebbkent a kommunistak a naci vezetoket vagy kiirtottak mind egy szalig, vagy kulfoldre kenyszeritettek. (nezzetek utanna ki volt Rajk Endre - remelem jol emlexem a keresztnevere) viszont biztos szar lehetett azoknak, akit masodjara is usz a verolegeny vert ossze az Andrassy utcan, csak mas egyenruhaban.

3. Recsk: ha jol emlekszem nem sok ember halt meg ott sem. eleg szar korulmenyek voltak, OK. de mukodott a tabor 1949-1953-ig. utanna Rakosi elvtars probalt belole megsemmisitotabort csinalni, de hala Istennek nem sikerult neki. amugy a koncentracios tabor kapitalista barataitok talalmanya (1903. bur haboruk) szoval a tekintelyuralmi rendszerek egy korabban kiprobalt modszert vettek at.

akkor sem ertem, h punk portalkom minek kell ilyen topic. nekem mind1, Dan, Gandalf, Marcell vagy ki torli, vagy teszi at a gumiszobaba, de ha lehet itt ne neveljunk a fiatalokbol naci punkokat.
[előzmény (32)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 19:30:57 (44)
Én inkább befogom a pofám mert kapitalista vagyok.
[előzmény (43)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 19:22:00 (43)
ne tereld a szót, te csicska náci
[előzmény (42)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 19:20:33 (42)
Szerintem nyitnod kéne egy le a kapitalistákkal topikot itt ugyanis a komcsikról van szó.
[előzmény (41)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 18:59:32 (41)
ROHADT KAPITALISTA POFÁD BEFOGOD!
[előzmény (40)]

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 18:55:39 (40)
A náciknak, és a kommunistáknak semmi erejük nincs a mai világban.
Nem kéne minden egyes apró nácin vagy kommunistán felakadni.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 17:32:39 (39)
Igy van bár az AntiSkinHead c. topikot én hoztam létre és a tradicionális vagyis a nem kifejezetten rasszista skinheadek ellen, de helyénvaló hogy mára már ez is nácianyázós topik lett.
[előzmény (37)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 17:30:17 (38)
a mondat viszont helyesebb lenne így: "asszimilálták az összes nyilast ÁVHsnak. (párat meg kibasztak az országból)"
[előzmény (32)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 17:27:33 (37)
Off. Ált. topicok felett Titán szokott bíráskodni (mivel ő a legbátrabb), néha én is és Marcell is.
On.
A politika kategóriai nácianyázó topicjai a következők:

AntiSkinHead (A kurva anyátok mocskos skinheadek)
Rombold a fasizmust
illetve közvetve a Hozzáállásunk a kisebbségekhez topic

Ezek mellett még egy, szintén letűnt korral foglalkozó topic létezik, a "Rombold a feudalizmust" :))
Szvsz ezek után bőven elfér ez a topic is.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 16:24:12 (36)
Ki keverte bele a politikába a cigányokat meg a bibsis haverjaidat?
Kiüzték a komcsi barátaid a fasisztákat? Hú de jó és itt ragadtak 45 évre, még a végén meg is köszönöm nekik. Az amcsik és az angolok is kiüzték a bocheokat Franciaországból de ök tényleg felszabaditok voltak.
Szerintem itt arról van szó hogy kommunizmus vs kapitalizmus úgyhogy felejtsd el a cigókat meg a fasisztákat meg a magyarkodokat mert kurvára köze nincs ehhez a témához.

[előzmény (32)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 15:55:05 (35)
te vagy a ló másik oldala, BUZERÁNS FASISZTA
[előzmény (32)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 15:24:25 (34)
miuért a Dan??
[előzmény (32)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 15:23:52 (33)
ehh:)))
[előzmény (31)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 15:10:57 (32)
ez valami olyasmi, h igazan a gumiszobaba valo. nemtom iert nem oda nyitottatok, ott lehet anyazni esz nelkul. ami nem tetszik az az, h belekevertek a politikaba a zsidokat meg a ciganyokat. vazzeg, mi van itt felirva, "Skin Portál - fórum"?!? a kommunistaknak volt 1 jo cselekedete: kibasztak az osszes fasisztat az orszagbol. (ami kellemetlenebb, h a maradekot meg asszimilalta AVHsnak, meg verolegenynek.) tessek mondani? akik anyaznak, hany zsidot ismernek? nekem van par a haveri koromben, egyikuk pedig nagyobb punk volt, mint az itt jelenlevok 70%a (ma kituno egyetemen, meg liturgiatortenetbol allamvizsgazik foiskolan) szoval azt siman bevallalom, ha engem is zsidoberencnek titulaltok. inkabb alnek az o szolgalataba, mint az itt magyarkodoknak.
Dan, legyszi ne torold, de kuldd gumiszobaba!

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 14:00:54 (31)
köszi, hogy mellém állsz. TE ROHADT ZSIDÓ BÉRENC!
[előzmény (30)]

© Fukszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 13:52:17 (30)
Erről van szóóó
[előzmény (27)]

© Fukszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 13:51:24 (29)
Ki a kommunista?

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 13:47:45 (28)
utálom a kommunistákat, de a cpg ről is megvan a véleményem
[előzmény (1)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 12:39:26 (27)
az egész politika "kört" törölni kéne. Mindenki csak demagóg faszságokat szajkóz. 6-szor leírjátok az egyetemes/magyar történelmet. közben a világ semmit nem halad előre se hátra. ahelyett, hogy inkább Turbonegro-t hallgatnátok, és seggekről dumálnátok. az legalább szórakoztató lenne...

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 12:16:26 (26)
Szerény véleményem szerint már kiöregedtek a kommunisták, és semmi erejük nincsen, és most már tőkés bácsik vannak helyettük, akik a pénzt mindíg csak kiviszik, be nem nagyon hoznak.

A náciknak meg még annyi erejük sincsen.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-25 10:54:26 (25)
Szerintem van ennek a topiknak létjogosultsága ahogy a náciszidóknak is meg a rasszizmus ellen felszólalóknak is mert nácik és komcsik még mindig vannak.

apunkválasz erre | e-mail - 2004-04-25 00:33:29 (24)
Danikám, azt csinálsz amit akarsz, ámbár erősen antiliberálisnak fogom tartani (sőt antidemokratikusnak is) törlésbeni cselekedetedet.
Szerintem meg tessék betenni a politika rovatba, mert ha tetszik, ha nem ez bizony még a "velünk élő történelem". Miközben mindenki arról firkál, hogy ugyan ez már elmúlt, meg minek erről beszélni, addig olyan topikok működnek, amelyek olyan történelemről szólnak, ami már régen elmúlt és a beteges eszmék képviselői is kihaltak már, vagy aggastyánok. Mégis, kell beszélni róla! Akkor mért ne kellene arról a mi általunk is megélt korról, mely beteges eszméinek zászlóvivői köpönyeget fordítván a munkások mellől átálltak a burzsujok pártjára, de annyira, hogy ők maguk váltak azzá. És ők még nem haltak ki, hanem nagyon is élnek. De hogy!
Az cím meg gondolom tudod, hogy idézet.
[előzmény (5)]



Elejére << Előző < ... 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 > Következő >> Végére