Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> S.H.A.R.P.
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Skinheads Against Racial Prejudice

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 14:50:53 (644)
Ja és még hozzátenném, hogy van egy cimborám, akinek találkoztam egy jó barátjával nem rég; a srác teljesen el van keseredve. Mégpedig azért, mert ő százszázalékig hogy úgy mondjam "ősmagyar"nak tartja magát, áthatja kb. minden színterét ez az életének. És nem érti mit keres a német nácizmus, a "fajvédelem" meg ez az egész fasisztoid idea itt. Sajnos elég kevés így gondolkodó van jelenleg Magyarországon, de ha több lenne az ilyen ember, más lenne a megítélés is. Hogy a többszörösére nőne az ősmagyarság iránti érdeklődés mindenki részéről, az bizonyos, mivel valóban tele van érdekes dolgokkal. Amúgy mellesleg megjegyzem, hogyha ezek az úgymond "skinheadek" valóban magyarul gondolkodnának, nem a huszadik század közepi angol munkáskinézetet másolnák. Boimbair dzseki, Martens, kockás ing és hózentróger, na ez aztán a magyar virtus.

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 14:40:01 (643)
Aha, tehát az csak legenda, hogy a sok aluliskolázott kérődző, aki simára borotválja a fejét és német jelképeket vesz fel (ki is akkor a magyar) - először minden egyes embernek kifaggatj az önéletrajzát, és csak akkor esik neki, ha "hazaellenes" részleteket talál az életében? Na ne szórakozz. Válogatás nélkül vernek meg ártatlan embereket. A késes cigány sem abból fog tanulni ha agyonverik, elhiheted. A gyűlölettel meg lehet ezeket oldani? A történelem is ezt igazolja? Szerinted miért tartunk ott, hogy minden országban kb. a marginális rétegek és a kisebbségek kérdése valóban napirendre fog kerülni jópár éven belül ha nem ma? A gyűlölet miatt.
[előzmény (641)]

© FuckinHippiesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 14:21:58 (642)
Magyarok madara segítsed e népet,
simogasd a hittel ki utadra lépett!
Ne légyen az úton múltveszejtő homály,
ragyogjon a fényed, repülj Turulmadár!

Szárnyaiddal érintsd, érintsd meg az eget,
óvjad és vezessed magyar nemzetedet!
Úgy sarjad a növény, ha időben vetünk,
véled légyen boldog, s termő az életünk.

Magyarok madara segítsed e népet,
simogasd a hittel ki utadra lépett!
Ne légyen az úton múltveszejtő homály,
ragyogjon a fényed, repülj Turulmadár!

© FuckinHippiesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 14:16:38 (641)
A cigánykérdés az ellég érdekes így van. Egy időben azon az állásponton voltam, hogy különbséget kell tenni az ide bevándorló sárgák,feketék és a karvalyórrúak között. Mivel a cigányoknak, bekéne illeszkedni a társadalomban, de mivel ezt nem tették meg, nem is akarták megtenni ezek után nincs miről beszélni.

Aki a népünk ellen tesz, azt üldözni,gyűlölni fogom az utolsó csepp véremig.
Értsétek meg mi senkit nem ok nélkül gyűlölünk...

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 14:06:25 (640)
Hallod, szerintem nem gyűlölettel kell a népünkért harcolni. A gyűlölet csak gyűlöletet szülhet, márpedig ettől lesz széthúzás a hazában, és ettől gyengül csak igazán...
A székely himnuszt ne keverd bele a mondandódba, mert semmi közew hozzá.

Amúgy tényleg azt gondolod, hogy kékebb lenne az ég és zöldebb a fű, ha nem lennének cigányok? Ne nevettess... Ne kenj rájuk mindent ami szar ebben az országban: sokkal fontosabb az, hogy a magyar ember egy szar szemét mocsoknak tartja magát, és ehhez semmi köze nincsen a cigányoknak...
Amúgysem tudnék végignézni egy népirtást... Most komolyan: a cigánykérdés megoldása a mészárlás? Vagy menjenek máshová? Oké, de hová? Mondj egy megoldást. Mert sajnos asszimilálódni sem tudnak...
[előzmény (638)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:54:37 (639)
mondtam h nem gyűlöllek csak nem értelek titeket egyébként olvasd el mit írtam
[előzmény (638)]

© FuckinHippiesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:48:39 (638)
hát heroin(a cigány sztoridhoz inkább nem fűzök semmit)..de azért minket tudsz gyűlölni, igaz?

xkolax, az a baj, hogy te sem látod mi a napnál világosabb, ez az eset ami megtörtént veled, nem csak veled történik meg. Nap mint nap megtörténik egy honfitársunkal. Kérdem én mégegyszer, a tolvaj mocskokat véded, szentté avatod fölöttünk, de minket kik a hazájukért élnek,népünk jobb létéért küzdenek, egy szebb jövőért, az igaz hazafikat gyűlölni tudod igaz?


Ilyet állitani, hogy már nem léteznek magyarok egetverő ostobaság..
Aki már egy kicsit is kutakodott népünk ősi hitvilágában,történetében az észrevehete,hogy mennyire különböző zagyvalékokkal lehet találkozni.
Ajánlom nektek az Arvisurát, nézzetek utána,olvassatok. Én csak annyit tudok mondani, hogy számomra a leghitelesebb,legvalóságszerűbb mű az ARVISURA.
Ajánlók még egy remek albumot is: Romantikus Erőszak - Mondák könyve
Érdemes meghallgatni.


"Vezesd még egyszer győzelemre néped..."
GYŐZNI FOGUNK, KITARTÁS!

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:41:58 (637)
LOL!!!!
[előzmény (625)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:11:16 (636)
csak olvastam
[előzmény (635)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:08:56 (635)
de tényleg, vagy csak te is olvastad azt az interjút amiben mackaye mondja, hogy a lengyel skinheadek a guilty of being white-ra ugra bugrálnak?
[előzmény (633)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:08:02 (634)
igen tudom, arra külön is reagált Ian McKaye.
[előzmény (633)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 13:07:00 (633)
a minor threat a lengyel skinek közt volt különösen népszerű
[előzmény (632)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 12:59:29 (632)
ezt az ideológiai káoszt. tán még az általános iskolából is kimaradtak és ragasztóztak...
Minor Threat, and Skrewdriver

ezt a két bandát egymás mellett említeni, uramteremtőm... persze a sok agybajnok kicsit mintha félreértelmezte volna a "Guilty of being White" szövegét, bár Ian McKaye több interjúban kifejtette hogy miről is szól, utánanézni a dolgoknak fárasztó dolog.

szerencsétlen majmok, a tarajukkal kéne megetetni őket, hogy belefulladjanak a hajlakkba.
[előzmény (629)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 12:57:30 (631)
persze neked is tudnod kéne hogy a magyarok valójában északról jöttek, szőkék voltak, magasak és kékszeműek, csak a zsidó meg a többi keleti nép keveredett velük és azért ilyen korcsok ma. ám közben a magyarok a párthusok rokonai és jézus magyar volt nem pedig zsidó.

ugyanmár:D annyira fárasztóak ezek a szánalmasan szar történelemhamisítások. a legtöbbet valami éppen pénzre áhítozó dilettáns agyalja ki, aztán eladja a többi degeneráltnak. számomra a teóriák közül mondjuk a török és iráni népekkel való korábbi keveredés tűnik logikusnak, persze ez csak az én álláspontom.

teszem hozzá: engem az utóbbi fél évben kétszer raboltak ki cigányok, egyszer kis híján agyon is vertek. és akkor most mi van? (mondjuk a legjobb mégis az volt, amikor egy aluljáróban lezsidóztak, azon azonnal röhögnöm kellett:D)
messzemenő következtetéseket nem szeretnék levonni sem kettő sem több esetből. ha egy germán rabol ki akkor őket fogom utálni? ha egy francia, akkor gallofób legyek? nem bírok.
[előzmény (627)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 12:45:13 (630)
:D:D:D:D:D nálad a pont:D
[előzmény (625)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 10:41:52 (629)
http://www.folkandfaith.com/articles/forward-area.shtml
érdekes kis interjú

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 10:22:45 (628)
én 7kerben laktam és egy romasuliba jártam ahhol elég durva cigányarcok jártak. 7 keből meg azért költöztünk el anno kurva régen mert anyámat kirabolták és megverték a cigók mégsem tudtam meggyűlölbi őket. Mondon nekem ez a bajom:)

Az első kérdésre: lehet h ezt is komcsi propagabdának veszed de a középkorban mindenki kicsit kiszínezte az eredetmomdáját h tökösnek tűnjön. Aztán persze a Habsburgok meg pont az ellenkezőjét csinálták, ők meg egy finnugor rokonságot találtak ki, némi tudományos alappal, de nyilvánvalóan azért h azért ne buzogjon a magyarokban annyira a büszkeség. Szóval sztem az igazságot már sosem tudjuk meg, bár ez talán mégsem annyira nagy baj, hiszen Mo.-n sztem már rég nem magyarok élnek, azért ezer év alatt h ajobbna belegondolsz volt( hogy csak a legdurvábbakat említsem) pestis, tatár, török- ami három alapból kicserélné az ország teljes lakosságát. Így h száz évenként egyszer-egyszer úgy Mo. 30%-át kiirtotta sztem az is bőven elég. És a kkor még a világháborukról nem is beszéltem....
[előzmény (626)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 10:15:52 (627)
Semmi értelme itt jelszavakat puffogtatni, ettől még nem fog veled beállni senki a sorba felelkesülve. Inkább próbálj meg értelmesen vitatkozni.

Hol olvastál magyar a magyar mondavilágról? Arra gondolsz, hogy pl. Kézai Simon a zsidóktól eredeztette le a magyarokat a franciákkal együtt?
[előzmény (626)]

© FuckinHippiesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 07:23:16 (626)
Ezt hogy Hitler,Szálasi igazából milyen származású volt kár fitogtatni. Erről a két személyről annyi lejártó komcsi propaganda készült, megszámolatlan. Aki ezeket elhiszi..őszinte részvétem. És hogy mi magyarok igazából honnan származunk ezt is felesleges erőltetni. A magyar mondavilága tükrözi teljes egészében származásunkat, nincs szükség újabb nehezen bizonyitható elméletekre,talágatásokra. Túl sok egymásnak teljes mértékben ellentmondó vélemény látott már napvilágot, nem lehet ezeket komolyan venni.

heroin, a neved tükrözi az énedet?:)
Nem akarok neked rosszat kívánni, de lehet az kell neked hogy betaláljanak esetleg a cigók 10-en,természetesen késsel, elvegyék mindened ami számodra érték..talán rájönnél, hogy mi nem gyűlölünk senkit ok nélkül..88



WHITE PRIDE WORLD WIDE!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 01:18:35 (625)
Ha választani kell, hogy Amerika, vagy a "sárgák" legyenek-é a "nagyhatalom", egyértelműen a sárgákat választom. Egyrészt megeszik a kutyát (végre egy tökös emberfajta), meggyőző trancsírozós filmeket fogratnak (pl.: Men Behind The Sun, Guinea Pig-soroztat...stb), csípős ételeket esznek (szürcs!), de mindezek tetejében Brúsz Lí simán lerúgja Csákk Norriszt, aki egy szőrös bunkó a rajongóival együtt.
Nem beszélve aról, hogy alacsonyabb, a tesztoszteronjuk, ezért baszás helyett inkább megalkotják nekem az új évezred találmányát; a söröskorsót, amely sosem fogy ki. Ázsia, ázsia űber állesz!
[előzmény (623)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 01:03:09 (624)
szerinted? találkozott egy "sárgával", beszélgetett egy "zsidó"val is? A tudatlanság nagy hatalom.Megfontolás nélkül bármelyik áltudós hülyeségeit vissza lehet böfögni.
[előzmény (623)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 01:00:48 (623)
Mellesleg a sárgák alatt kiket értesz? Az altájiakat, vagy a délkelet ázsiaiakat? Meg tudnád különböztetni őket?
[előzmény (604)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:46:07 (622)
Na jah, ha engednek....
[előzmény (621)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:42:54 (621)
kerülöm a skinheadeket
egyébként elég sokat éltem és tapasztaltam de mindig sikerült kimaradni a balhékból. én nem utálom a skineket csak nem értem őket. miért kell durvulni, amit magasztos eszmékkel szentesítenek, nekem ez mindig magas lesz
egyébként nem nehéz kimaradni a balhéból csak tudni kell hogy mikor kell menni....
[előzmény (620)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:39:03 (620)
Kívánom neked - és komolyan merő jóindulatból - hogy egyszer essen meg veled az, hogy se szó se beszéd szétvernek. Azért mondom ezt, mert egy komoly tapasztalattal leszel gazdagabb. A legártatlanabb kijelentésedet vehetik úgy, hogy kötekedsz, és nem kérdeznek vissza, hanem ütnek...
Egy jó tanács: kerüld a skinheadeket például. Legalábbis ne beszélgess velük: úgyis buta népség... Majdem mind. Amelyik meg nem az, arról nagyon hamar kiderül az ellenkezője.
Most ezt én nem geciségból mondtam tényleg: csak vigyázzni kell az emberekkel..... Sajnos nagy az Isten állatkertje.
[előzmény (617)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:33:36 (619)
csak kimaradok a balhékból ennyi
[előzmény (618)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:31:25 (618)
mekkora mázlid van.
[előzmény (617)]

© heroinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:30:22 (617)
én még sosem verekedtem senkivel és engem se vertek meg úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni
[előzmény (615)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:28:43 (616)
ja hát én sem látok túl sok 150 centis kreol húzott szemű ipsét aki hátrafelé nyilaz a buszon...
[előzmény (614)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-30 00:27:10 (615)
Oh...
Hát én is, de akkor sem tehetjük meg, hogy mindenkit szeressünk, mert vannak olyanok akikkel ezt képtelenség megtenni... Én alapvetően mindenkihez pozitívan állok, de van amikor hatalmas pofonokat kapok. Szó szerint.
[előzmény (613)]



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére