Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Panni ámokfutása
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Az ex-The Smiths, Morrissey topik

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-10 17:52:57 (784)
mikor? he-he 3 év 10 hónap 4 nap, 5 óra, 3 perc, 22 másodperc múlva :-) lesz akkor valamikor buli? :-)
[előzmény (782)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-10 17:19:34 (783)
Sziasztok!
Szóval!
Ki jön?!
pontos, és biztos adatokra lenne szükségem!
Írjatok!
már csak 8 nap!
:P
ja, egy kis üzenet;(Tokyo Anal Dynamite-776. hozzászólásához: én azt mondom, hogy nem muszáj széttáncolni magadat, de ne is ülj egész buli alatt, inkább-a kérj fel táncolni... :P
poén lesz!
Puszi!

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-10 17:08:29 (782)
Szia!
bocs, nem tudtam... :s
de ha netán lesz majd legközelebb is, akkor már jössz?
vagy egyáltalán mikor költözöl pestre?! :P
Szia!
sziasztok!
[előzmény (781)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-07 19:26:23 (781)
mert vidéki srác vagyok :-) és messze lakom
[előzmény (765)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-07 19:18:32 (780)
Haggyad már te lózer mondom,hogy nem én voltam aki a Goda Csillát lepisilte!Amúgy tegnap éppen találkoztam vele a városban röhögtem ám magamban!:)))))
[előzmény (778)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-07 12:15:43 (779)
na te rohadt köcsög... a fönök kiszúrta,hogy könnyesre röhögöm magam :-D
[előzmény (778)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-07 09:25:45 (778)
Rá akarsz hugyozni?! :-D
[előzmény (777)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 23:08:11 (777)
Huha látom itt nagyparty lesz!Eljöhetnék én is?

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 23:06:13 (776)
szia pancsa, én nem nagyon merek telefonálni (eléggé szégyellős vagyok), de itt jelentkeznénk akkor, ketten jövünk a haverommal (ő nem ír a fórumra), a topikból pedig biztos számíthatsz rich kidre meg enforcerre, de azt viszont kalkuláld bele, hogy nem vagyunk valami nagyon bulizós arcok, inkább a sarokban fogunk ücsörögni valószínüleg.
[előzmény (771)]

© kaoscaptválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 22:54:39 (775)
heheh
[előzmény (774)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 22:21:26 (774)
és a lózer szót ismered?
[előzmény (773)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 22:06:50 (773)
Mindennap ugyanitt, míg nem találkozunk: RE!!!!
éééééésss,
Hívjatok!!!

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 22:05:46 (772)
amúgy ezt a számot is imádom!
s még pl. Billy Budd, What Difference Does It Make?, November Spowned The Monster, Last Of The Famous, International Playboy, How Soon Is Now?, ........
majd meglátjuk.... :P
Hi!
Pussz!
[előzmény (768)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 22:00:30 (771)
hey!
bocs, de mi az a Szefó? Az én szókincsemből még hiányzik ez a szó.
álljunk csak meg egy szóra!...
S a Viktor személy szerint most a Rich_Kid_On:LSD?!
mert én (még) szabad vagyok... mármint...
amire engem meg tudnátok táncoltatni.... na, majd ott megmondom!
Úgyis arra fogok a legjobban táncolni!!!
Hehe! :P
Na gyerekek!
Írjatok!
Sokat ide!!!
Ja, és ne feledkezzetek meg arról, hogy jelentkeznetek kell telefonon legkésőbb 12-éig, hogy mennyien jöttök!
Többek közt ettől is függ a meglepi...
pfhúúú de jó lenne, ha sokan lennénk!!!
meg még a meglepetés....
biztos vagyok benne, hogy nagyot néztek!!!
WOW!
már nagyon várom! @:D
[előzmény (766)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 21:35:14 (770)
A masodik opciot szerintem nyugodtan kihuzhatod a lehetosegek listajarol....
[előzmény (769)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 21:21:06 (769)
megtáncoltatod vagy megbaszod rá?
nem mindegy.
[előzmény (768)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 21:18:04 (768)
még nem a csajom, de tuti enyém lesz oh jessz, ha megtáncoltatom a stop me if you think you've heard this one before-ra.
[előzmény (767)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 21:00:07 (767)
Viktorka csaja, ne sérts már meg egyiket se!
[előzmény (766)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 20:59:34 (766)
Te Szefós vagy?!
[előzmény (765)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 20:51:13 (765)
de... valami olyasmi...
de ha eljössz, akkor megtudod!!!
S mért hagyod ki?!
:'(
Légyszi gyere!
[előzmény (764)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-06 18:42:47 (764)
én kihagyom. csak nem Moz lesz a meglepi? hihi
az slsk egy fájlcserélő. nézz utána!
[előzmény (762)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-05 21:02:47 (763)
slsk?
ez meg mi?!- bocsánat, nézd el tudatlanságomat, de nem értelek...
?! :S

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-05 21:01:48 (762)
-Sziasztok!
De akkor ugye jössz te is- Exaybachay-?!
Úúú, már úgy várom, olyan kiíváncsi vagyok rá, hogy milyen fejet fogtok vágni, amikor a mindenkit érintő meglepi lesz! :P
GYERTEK SOKAN!!!!
Puszi!
Sziasztok!
Panni
[előzmény (761)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-05 15:54:59 (761)
slsk
[előzmény (759)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-05 15:54:47 (760)
remélem fergeteges buli lesz! :-)
Puszi!
[előzmény (756)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 19:51:54 (759)
Jaj, még nem is kérdeztem:
mondjuk ez most nem ide tartozik, mármint nem ebbe a témába, és nem akarom elterelni a buliról a szót, csak az a kérdésem hozzátok, hogy látta valaki a Donnie Darko-t?!
Kéne a filmnek a teljes zenéje! 2cd-s az egész filmzene, az egyik cdn az előadóktól vannak rajta a teljes számok, a másikon pedig a filmből vannak párbeszédjelenetek- pl. Donnie-val, és Frenk-kel, a nyúllal...
Tudtok segíteni nekem?
Sziasztok!
Puszi!

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 19:46:04 (758)
hááát, mondjuk igen..., de ha bemásolnám őket is ide, akkor szerintem senkinek nem lenne türelme, és ideje végigolvasni. Meg ez most nem is illik ide, mert ez a fórum szerintem Morrissey-ről, és a Smiths- ről szól, meg persze rólunk :P
de nem...
...inkább nem, nagyon személyesek! :s
Nemtudom, hogy értékelnétek, én meg nem szeretném, hogyha...
nem vagyok író, kicsit szégyenlem...
most meg mesélek valamit!!!

-Egyszer, még most októberben, most pontosan már nem emlékszem, hogy hányadikán- írtam egy szöveget, visszaolvastam, és basszus...
mondom magamban: ez egy az egyben olyan, mint egy Smiths (dal)szöveg... csak úgy, leírtam, ami volt bennem, és ez lett belőle!

Amúgy, akit érdekel: az interneten meg lehet vásárolni Morrissey könyvét, amit még anno írt James Dean-ről!
Sajnos én nem tudom megvenni, mert nincs bankkártyám, még tanulok!
Idén vizsgázom! :s
Épületszobrásznak tanulok! :)
amúgy.... akit érdekel, rajta vagyok az iwiw-en is...
Ott is vannak még képeim, amiket én csináltam a Smiths-ről :P
Jók lettek!
azért megadom az ottani elérhetőségemet is!!!
Ott is van ám Morrissey fórum!!! - a kedvenc topikjaim közt van. Aki nyitotta a topikot, azzal már találkoztam, és ha minden igaz, akkor ő is jön, és hozza a zenéket.... jaaajjj, már nagyon várom!!
Szóval: - Molnár Panni ( Anna Ilona )[Cori]- néven vagyok fenn!
ez az utóbbi becenév ez egy külön történet, hogy hogy ragadt rám...
illetve nem ragadt rám, legalábbis nem annyira...
csak bizonyos haverjaim hívnak így :D Mondjuk nem egy nagy story...
de kiakadnátok, ha leírnám,- ezt meg nem szeretném :P
Egyszer, mikor részeg volt az egyik haverom, akkor találta ki..., úgyhogy inkább ezért nem írom le... :P :D
Keressetek meg az iwiw-en! Ha akartok, akkor az ottani MOZ fórumba is írhattok!
Jaaaj, meg jut eszembe!
A ppl.hu-n is létrehoztam egy Morrissey-s, meg egy Smiths-es fórumot, viszont, aki nincs oda regisztrált tag, annak majd küldök meghívót!
Mert oda csak úgy lehet bejutni...
Apropó meghívó!- van egy fölösleges meghívóm az iwiw-re (en), ami már csak 20, vagy 10en akárhánynapig használhatok fel...
Egy kedves rajongónak szívesen odaadnám, illetve elküldeném, aki nem ismerős ott... ;D
Szasztok!
majd, ...majd re...
írok sokat ide, ne aggódjatok.,
de tőletek is sok levél jöjjön ám... meg hozzám is!!!
lejjebb, mármint a leglejjebbi hozzászólásomban megadtam a címemet, meg az elérhetőségeimet!!!
Puszi!
Sziasztok!
[előzmény (757)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 14:16:39 (757)
novellákat is írsz? nem akarod a legjobbakat bemásolni ide?
[előzmény (756)]

© Panni's flowers to MOZválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 14:07:56 (756)
Hi!
Hmmm...
khmm...
(... én mindent megtalálok... :p )

-Ezen kívül még írtam 2 híres fórumra is: www.zajlik.hu ((A zajlik.hu- n én "zoldfulu"- néven vagyok fenn, s egy szép Morrissey-Johnny Marr-os kép az avatarom (a nevem mellett a kép)
A fotóalbumom is elég érdekes, és változatos... vannak ott ismert, és kevésbé ismert képek Morrissey-ról, és a Smiths-ről, meg Ian McCullogh-ról (Echo And The Bunnymen énekese)- amit mellesleg én fotóztam, meg a két majdnem legutolsó kép- a What Difference Does It Make?- klippből 2 kép- ezek is az én műveim! Ugyanebben az albumban még rólam is vannak képek- egy olyan is van pl. a legvégén, amin én vagyok a Morrissey koncerten az első sorban, virággal a kezemben!!! Aki mellettem áll, az nem a barátom...mielőtt azt hinnétek! :p
Nekem most éppen nincsen.. : ( )) és www.index.hu !!!
Mindkettőt nézzétek meg!!! Az index-es fórumon úgy keress rá, hogy : MORRISSEY + THE SMITHS (ezen a fórumon "Panni-'narancsa'- néven vagyok fenn... : )
Meg még írtam körlevelet, és rendszeresen nézem ám a levelesládámat-szigorúan minden nap!!!!!! Meg a fórumokat is!!
Akkor várom további visszajelzéseteket, akár smsben is, vagy emil...
meg még mondom, az ötlet, ha érdekel titeket, ami mindenkit , de legfőképpen engem érint...



Ott van külön Morrissey, meg külön The Smiths fórum, tehát nem így, mint itt...
Oda is nézzetek be, onnan az egyik haverom magán kívül 4 embert tud hozni...
itt meg eddig vagytok 5-en, akik biztosan jönnek!
Meg ma is kaptam egy sms-t (nemtom, hogy valamelyikötök volt-e erről a fórumról, avagy másikról), hogy jön, és még 2 embert hoz magával...
:D Ezt az embert pedig...nemtom illedelmes dolog-e felfedni valakinek a kilétét, szerintem nem, viszont abból a szempontból, hogy ez itt direkt egy MOrrissey, és The Smiths-fórum, lehet, hogy nem is... Hááát, nemtomm
a vezetékneve: Monogrammja: M.P.
Na,... ennyit erről, többet nem árulhatok el...

Tökjóóó!
WOW gyerekek..., olyan jó buli lesz!...
...meg még van egy ötletem, amit jó lenne, ha segítenétek véghez vinni...
akit érdekel, az írjon emilt nekem, s ott elmondom, illeve helyesebben mondva- leírom... :D
Igazából ez a dolog mindenkit érint, de legfőképpen engem... ;D
Azért smst is írhattok, hogy mi a helyzet, mert az szerintem gyorsabb, mint itt megnézni a fórumot,... :s

Igen- egyetértek, hozzon mindenki, aki csak tud Morrissey- stílusú régi inget, vagy jöjjön olyan trikóban, ami MOZ-os, vagy Smiths-es...
nekem mindkettő van :P
s tudjátok, hogy honnan?!
Most felfedem a titkot(ami igazából nem is olyan nagy titok!):P

www.undergroundstore.hu
(Keleti Károly utca 48).!!!
Feltétlen menjetek el oda!!!

--->Indie, punk, hardcore, ska, rock'n roll - pólók, pulcsik, övek, felvarrók, jelvények, poszterek, stb. Famous, Dickies, XO Hotrod, Underground Store, Fred Perry, Umbro, Lonsdale, Smokerz Delight, Sworn ruházat. Vans cipők, Duncan, Yoyojam yoyók

...-A Schráder Géza,aki ott eladó(szemüveges, szakállas)- Morrissey- neve van neki a derekára tetoválva!!! :P
és milyen jól tud yo-yozni. Huhúúú... meg zsonglőrködni, -
de utóbbit én is tudok!!!

Egyszó mint száz: ÍRJATOK!!!
Puszi!

ui: bocs, hogy regényt írtam, csak imádok írni, de kézzel-tollal azért jobb írni, mint billentyűket nyomogatni...
Mostanában rengeteget írok...

Sziasztok!
[előzmény (755)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 10:02:16 (755)
aham. mert pont ezt az isten háta mögötti topicot találta meg... de kétség nem fér hozzá, hogy jól nyomja
[előzmény (752)]



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére