Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Megasztár
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
te is lehetsz megasztár!

Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 16:10:19 (837)
Egyébként meg nekem még mindig Tóth Gabi a kedvenc, bár most, hogy Bugyi kiesett, már bárki nyerhet, mert csak jók maradtak bent. Karamelt a szombati napig utáltam, de ott annyira jó volt, hogy nem tudom már nem szeretni.

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 16:09:14 (836)
Benne van a nevében: Gál Csaba Buzi
[előzmény (828)]

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 13:24:50 (835)
ha a közönség döntene mindenben, akkor azt mondanátok, hogy le vannak fizetve az sms-t számlálók, ahogy most is ezt mondjátok arra a szakaszra amiben a közönség szavazatai döntenek. vagy pl a múltkoriban a közönség szavazta nyertesnek a t. verát ha jól tudom, noha az ibolya mindenféleképpen értékesebb produkciót mutatott, tehát ez is megkérdőjelezi a közönség döntésének helyességét és csak a népszerű többen mondják jobban igaz elvet erősíti, ami nyilvánvalóan hülyeség.
én jobbnak tartom a szakmai zsűris döntéseket, csak éppen a zsüritagokat kellene figyelmesebben megválogatni.
összességében azonban nekem sokkal pozitívabb véleményem van erről a műsorról, mint általában az elmult években készített nézettségnövelő valóságsómutációkról vagy egyéb rtl-es borzalmakról.
[előzmény (833)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 13:18:31 (834)
és amikor a pápa halála után Settenkedő aszonta, hogy ,,körkapcsolás a mennyekből" ? ez nem durva? :)
[előzmény (827)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 12:41:23 (833)
meg azt sem döntötték el, hogy végeredményben ki dönt

az jó koncepció lett vola, hogy a rengeteg jelentkező közül a "szakmai" zsűri kiválasztja a 10 legjobbat és aztán csak és kizárólag a közönség dönt

mert ugye ezek a dolgok így mennek, ha a közönségnek nem kell valaki,hiába ismeri el a szakma, nem fogják saját zsebből kiadni a lemezeit és befizetni a számláit

végigrugdoshatják a tóth lányt, meg is nyerethetik vele, de ha nem kell az embereknek, akkor értelme semmi nem volt

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 12:34:39 (832)
még így a második széria végére sem döntötték el, hogy tulajdonképpen ebben a műsorban mi az, amiért nyerhet valaki

legyen tehetség, jó énektudású, jó előadóművész, jól mozogjon, jól nézzen ki stb.

ami egyiknél előny, az a másiknál hátrány, teljesen következetlenek

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 12:09:26 (831)
akkor mivel magyarázod az előző megasztárt, Tóth Veronikát??? ;)))
[előzmény (828)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 12:08:54 (830)
a büntetést már letöltötte a rádió és ha tényleg azt hiszed, hogy a bebaszott Barangó véleménye a Tilos általános és minden műsorvezető által osztott álláspontja, akkor talán hallgasd végig a műsorokat és olvasd el a hivatalos nyilatkozatokat...
ha nem tetszett ez az indoklása, megértem, de bocs, nem kell ez a demagóg duma...
[előzmény (827)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 10:47:10 (829)
Akárhány éves, akárhogy néz ki; ő legtehetségesebb, legegyénibb, leggyakorlottabb, a legsokoldalúbb,
legintelligensebb...


akkor miert kapott ilyen keves szavazatot? mar 3x allt az utolso 2ben!!!
tudom h bunda a szavazas, de akkor is :P
[előzmény (826)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 10:46:20 (828)
sztem tok jo dontes volt igy
Boogie nem MEGASZTARNAK VALO!!!!
ronda, vén es meg talan buzi is :)))

nem egy olyan akiert a 14-17 evesek megorulnenek, es ugye az a MEGASZTAR!!!

jo enekes, meg dalszerzo, de NEM 1 megasztar
neki ha jo akkor ennyi szereles is eleg volt h kimagaslot alkosson, ugy h vki majd felkarolja...

ha meg nem akkor eltunik, mint majd az uj megasztar is evek mulva...
[előzmény (826)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-11 09:10:08 (827)
meg ha a bibliára hivatkozik, akkor ne feszítsen Tilosrádiós pólóban, amikor az éppen megkezdi büntetését Barangó szokásos karácsony előtti "kiírtanám"-hangulata miatt, aminek tavaly (?) éppen a kereszténység vált céltáblájává.
[előzmény (826)]

feldyválasz erre - 2005-04-10 21:46:19 (826)
1, soma: egy zsűritagnak az a dolga, hogy döntsön, ha mégoly nehéz is az...
2, barna: ha fiatalokat kell segíteni, akkor miért nem húztak korhatárt már az elején (gyenge duma)...
3, pici: tehát a jobb menjen? (logika?)
4, bakács: ha a bibliára hivatkozol menj el szerzezesnek, ez nem zsűritaghoz méltó. kedvencet kilökni?... csak egy "settenkedő" tehet ilyet!

Egyedül pierrot volt tisztességes és sportszerű!

Akárhány éves, akárhogy néz ki; ő legtehetségesebb, legegyénibb, leggyakorlottabb, a legsokoldalúbb,
legintelligensebb...

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 19:27:21 (825)
az egyik adásban, amikor épp be volt tiltva a rádió - illetve a büntetését töltötte, Torres bemondta az értékelése végén, hogy 'hajrá Tilos!', a Bakácson persze 'véletlenül' épp Tilos póló volt, mivel Tilos műsorvezető - ezt aztán felfújta a média, jó kis publicitást és támogatottságot szerzve a rádiónak!
ennyi
[előzmény (824)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 19:21:40 (824)
mi ez a tilos-torres dolog?
[előzmény (823)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 19:07:52 (823)
na, én is megnéztem:

érdekes élmény volt, hiszen volt összehasonlítási alap, mert a magyar reggae előadók nagy százalékát ismerem és tudom, hogy mi a magyar szint, így be lehet mérni, hogy kb. milyenek is ezek a megasztáros srácok.

Tóth Gabi: megagáz, nem gondoltam volna, hogy ennyire nem szólal meg a hangja, amikor nem eresztheti ki. Ennek megfelelően viszont úgy túlüvöltötte azt a részt, amikor lehetősége volt rá, hogy azt meg azzal kúrta el. Lehet, hogy a többiben jó, de itt ő volt a leggyengébb...

Torres: őszintén szólva többet vártam. mondjuk az igaz, hogy nagyon bátor (vagy inkább túl merész) dolog egy Buju Banton-t beválasztani, mert azt a hangot egyszerűen képtelenség visszaadni, de akkor is, még a hazai mezőny is (pl.: Copy, v. 1-2 Gimmeshot-os figura) simán kenterbe veri - még előadói fronton is! (Ezt csak azért jegyzem meg itt, mert a sajtóanyag szerint ez az egyik stílusa, tehát ebben a legjobb - nem csak feladatot old meg, hanem azt csinálja, amit szeret - ezért lehet hasonlítgatni a jelenlévő magyar mezőnyhöz). Szerintem jobb lehetett volna, ha más dalt választ. nem volt rossz, de rákerestem és a latinos gitározásai sokkal meggyőzőbbek! Szimpatikus srác (már csak a Tilos Rádiós megmozdulása miatt is;), de szerintem inkább a Manu Chao vonalra kéne rámennie... ott tényleg olyan csinálhatna, amit nála nem csinál senki jobban az országban!

Boogie: fasza figura. Mondjuk nem volt nehéz reggae-sebbet énekelni a fehérseggű pop Jimmy Summerville-nél, de itt legalább a zenei alap tényleg reggae volt és látszott, hogy valamennyire érzi is a zenét a csávó. Kár, hogy kiesett!

Palcsó: nekem nem jött be. igaz, korábban, amikor egyszer láttam énekelni, attól rosszul voltam, most meg csak simán nem vett le a lábamról, úgyhogy ez javulás. Ezt a dalt is hallottam már sok zenekartól, énekestől és itt is lehet konkrét párhuzamot vonni magyar előadókkal - Miksa, meg a Re-G-s csajok jobban nyomták! ;) Mondjuk asszem ő a lányos hangú szívtipró szerepkörben akar tovább működni, úgyhogy itt nem releváns a hasonlítgatás.

Caramel: nekem ő volt a meglepetés. Igaz, hogy r'nb-sen tolta és egy csomó olyan dolog is belekeveredett, ami nem feltétlenül reggae-s, de nagyon korrekt volt (jobb raggát tolt, mint Boogie az elején, vagy Torres az LGT-ben)! ha most azt nézem, hogy mi a célja ennek a műsornak, akkor szerintem neki kéne nyernie, a mezőnybeli srácok közül ő az év hangja!


ui.: a skaland.srv.hu-n meghallgattam újra az mp3-akat és rájöttem, hogy a Torres-szel az volt a gondom, hogy túlságosan Banton-hoz hasonlítottam a hangját, ha megpróbálok elvonatkoztatni, akkor azért objektíven király, amit tolt!
[előzmény (819)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 18:38:39 (822)
na jó, de torresnek ez a stílusa, el is vártam, hogy jó legyen benne

a zsűri:

Soma, bazzeg. kb azért ül ott és azért kapja a pénzét, hogy döntösön. erre pénzeket dobál. én biztos pofán basztam volna, ha én állok ott

egyedül az a hülyegyerek volt korrekt, aki azt nézte, amit kell: felállított egy sorrendet az aznapi produkciók alapján

a presszer, meg az a hülye kritikus, akinek egy értelmes mondat még nem hagyta el a száját, meg kritikán aluli volt

először is, milyen szöveg az, hogy aszittem te nyered, de ha rajtam múlik (és rajta múlt), akkor kiejtelek

és az is faszság, hogy kinek engedjük el a kezét. inkább annak kellett volna, aki 17 éves és előtte az egész élet, hogy elérjen valamit, ráadásul még fiatal is, kell még 2-3-4 év, hogy kialakuljon, még simán fejlődésben van, és a harmadik, hogy eleve nagyobb az esélye minden szempontból a nővére miatt

amúgy én nem vagyok hasraesve a bugitól sem, de most neki kellett volna maradnia, de végülis mindegy, mert ha nem most, 1-2 héten belül úgyis kiesik

csak azt nem tudom, hogy komolyan végig akarják e rugdosni a kicsajt, hogy megnyeressék vele

akin nagyon meglepődtem (edddgi ez volt a 2. döntő, amit láttam) az a 18 éves srác volt, eddig utáltam, mert vinnyogott, mint egy buzi, de most elkezdett normális hangon énekelni, és egészen el tudom képzelni, hogy ő nyerje meg
[előzmény (820)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 18:25:36 (821)
ok, igaz, én most csak a reggae részről mondtam véleményt.
[előzmény (820)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 16:56:21 (820)
ja torres jó volt a reggaevel, de a swingje legjobb esetben is csak felejthető volt szvsz.
[előzmény (819)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 16:52:26 (819)
Tóth Gabriellát azzonal diszkvalifikáltam volna a reggae-nek nevezett szörnyű műanyag pop dalocska választásáért (amelyet ráadásul elég szarul is énekelt el.)

Boogie kiesett, amit sajnálok, mert ma egyértelműen jobb volt, mint TG, de a dzsimi szamerviles dalválasztásáért neki is kijár a dupla faszkorbács.

az egyébként számomra nem túl szimpatikus Torres Dániel óriásit énekelt, tegnap ő volt a legjobb. ő buju banton (!) számot választott.

caramell egy aswad számmal jött ki, jól megoldotta, de nekem nem volt reggae-s az éneke. beletoldott egy raggát is, amitől péló barna a majdnem elélvezett. ez sem volt rossz, de nagyon jó se.

a nagy meglepetés palcsó tamás volt (could you be loved) elsősorban a számválasztása miatt. Tőle vártam volna az "úbéjbiájlavjorvéjt", de helyette egy dögös kis marley nótával jött ki.
nem volt ötös, de azért jól elnyomta.

röviden ennyi.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-10 16:26:26 (818)
Jó hogy kiesett a kis nyomorék. Csak foglalta a helyet.

bumbiválasz erre - 2005-04-10 15:01:09 (817)
sztem is
[előzmény (816)]

válasz erre - 2005-04-10 14:19:02 (816)
jövő héten viszont távozhatna már ez a Tóth Vera-kópia

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 22:29:57 (815)
nem, nem lett volna elég.
[előzmény (807)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:25:50 (814)
szóval te itt azt állítod, hogy annak az 5 embernek, aki még a döntőben van, abszolut nincs semmi tehetsége? ezt te hogy gondolod?
[előzmény (812)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:24:44 (813)
én,imádom,tök jók a cicijei
[előzmény (810)]

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:23:34 (812)
Már hogyne tudnám....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:14:17 (811)
kussolj már be, azt sem tudod mirol van szó!
[előzmény (810)]

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:13:20 (810)
A megasztár tele van nagyjából tehetségtelen emberekkel, akiknek jók az összeköttetéseik...
Ha lesz is velük valami, kiadnak max 2cd-t és ennyi a karrier, Legtööbet egy évet adok és eltűnnek a süllyesztőben...
Az előző nyertese Tóth Vera, de szerintetek ki veszi a cd-it, ki tenné ki a poszterét a szobája falára???

© Veraaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-07 20:02:21 (809)
:)))A faszt kell ilyen baromságon veszekedni....csak röhögni tudok rajtatok....de nem baj,jól érzem magam!
Megasztár:))........na jó...nem akarok belefolyni...csak folytassátok!:)

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-05 04:41:51 (808)
ééééérteeed? :) üdv Meki bácsi



Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére