Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Halál a Halál a nemnemsoha.hu-ra
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ezek meg tuti fasszopó fasiszták

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 02:18:40 (92)
Pl. a turanid és a negrid rassz nem létezik.
[előzmény (88)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 01:30:09 (91)
Nem semmi tényleg ez a Freikorps, a faszom kivan velük, húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúzzzzzzzzzzzzzzzon minden náci a portálról.
[előzmény (90)]

© POLválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 01:16:53 (90)
freikorps te hülye vagy ...ennyire egyszerű. de komolyan mondom...
én csak azt vettem észre hogy azt írod nem gyűlölsz senkit, aztán látom hogy mindenkit aki nem "fehér". te tényleg hülye vagy... hány éves vagy? ...biztosan ki fogod nőni szerencsére, kicsi vagy még és buta.

Freikorpsválasz erre - 2005-11-21 21:44:40 (89)
Bár nem tartom alsóbbrendűnek a négert, de azért itt van róluk egy kis érdekesség:
"TÉNY #1: A fehér faj tengereken hajózott át, folyókat tett hasznossá, Hegyekbe utakat épített, sivatagokat tett lakhatóvá, és a legpusztább jégterületet is gyarmatosította. Ő fedezte föl a könyvnyomtatást, a cementet, az elektromosság hasznosítását, a repülést, a rakétatechnikát, a csillagászatot, a teleszkópot, az űrutazást, a lőfegyvereket, a tranzisztort, a rádiót, a televíziót, a telefont, a villanykörtét, a fényképezést, a mozgóképet, a fonográfot, a villamos elemet, az autót, a gőzgépet, a vasúti szállítást, a mikroszkópot, a számítógépet, és más technikai csodák millióit. Számos gyógyeljárást fedezett föl, hihetetlen kezelési módokat, a tudományos haladást, stb. Olyan nagyokat adott a világnak mint Szokratész, Aristotelész, Plátó, Homérosz, Tacitus, Julius Cézár, Napóleon, Hódító Vilmos, Marco Polo, Washington, Jefferson, Hitler, Bach, Beethoven, Mozart, Magellan, Columbus, Cabot, Edison, GrahamBell, Pasteur, Leeuwenhoek, Mendel, Darwin, Newton, Galileo, Watt, Ford, Luther, DaVinci, Poe, Tennyson, és más jelentős alkotók ezreit. (

TÉNY #2: 6,000 éves ismert története során a fekete afrikai néger semmit sem fedezett vagy talált föl. Nem volt írott nyelve, szövött ruhája, naptára, ekéje, útja, hídja, vasútja, hajója, mérőeszköze, vagy akár csak kereke. (Jegyzet: Ez a tisztavérű négerre vonatkozik.) Nem ismeretes, hogy valaha is bevetett volna egy darab földet, hogy háziasított volna egyetlen állatot is (noha sok erős és jól kezelhető állat él körülötte). A dolgok szállításának egyetlen módja ismeretei szerint azoknak a fején való vitele. Házainak építéséhez soha nem használt mást mint sarat, aminek használatára a hód vagy cickány is képes."
...
forrás: nem publikus





Freikorpsválasz erre - 2005-11-21 20:24:31 (88)
1. A cigány gyűlöli a magyarokat. Az, hogy a cigányok az esetek túlnyomó többségében magyarokat támadnak meg és fosztanak ki a nyilt utcán, visszavezethető arra a tényre miszerint a roma népesség magyargyűlölő, és intoleráns a normális, társadalom által elfogadott és beilleszkedet egyénekkel szemben. A saját kisebbrendűségi érzetüket mások gyűlöletével probálják kompenzálni. Ezt mindenki látja, aki egy kicsit is nyitott szemmel jár.
2. Melyik rassz nem létezik? És miért vagyok én néger?? Mérsékelt nacionalista nézetem miatt felületesen érintettem a fajbiológia tanulmányát, de nem merültem bele. Tény: fogalmam sincs, mit jelent a mitokondriális DNS, sem a szekvenciahomológia.
3. Az "idióta törpe" ki?? Haeckel? Lamarck? Günther? Mendel? Julius Evola? Doros Gábor? Méhely Lajos? Bartucz Lajos? Gáspár János? ... Ezek mind írtak rasszokról... Valóban nem olvastam a Mein Kampfot! És? Szerinted én hitlerista vagyok? S mint azt már leírtam, foglalkoztam antropológiával is, mert érinti a fajbiológia tanulmányát, de csak felületesen!
4. A zsidó népiség a következő alapvető fajta elemekből tevődik össze:
--taurid (előázsiai) rassz, amely palesztina hethita őslakosságát alkotta
--semita fajta-elem, amelyet tiszta alakban az arab pusztaságok beduin typusában látunk
--mediterrán (földközi) fajta eurafrikanid rasszalakja, amely Észak-Afrikában már a zsidó előtt őslakó volt
--aethiopid (hamita) fajta, amely az ó-egyiptomiak fő alakeleme volt
--negrid (nilutid, bantuid) hatás, amely az északafrikai fekete törzsekből kerűlt a zsidóság fajképébe.
Ki beszélt fajtiasztaságról? Mi magyarok "kevert nép" vagyunk, de nem annyira, mint ahogy azt te gondolod! Érdekel kik az árják? Ha akarod azt is levázolom! A honfoglaló magyarság és az előtte itt élő népek (szittyák, hunok, avarok) az ugor és turáni fajtákhoz tartozta. A részletekbe ne menjünk bele...
5. Akkor támaszd alá az ellenkezőjét!
[előzmény (85)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-21 14:01:45 (87)
Hát persze. De azt már elfelejtetted, kik által alátámasztva ugye? Tudod én nem ugrok be rögtön annak a kulcsszónak, hogy "tudományosan bizonyított", szóval ennyi nem elég.
[előzmény (84)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-21 14:00:07 (86)
Nagyszerűen kiválogattál idézeteket, a szövegkörnyezetük nélkül, gratulálok. Mondjuk ezek némelyikéből is rögtön lejön, hogy irónia, de persze neked az mindegy.

De hogy mért is hazaáruló, az még mindíg nincs megmagyarázva, szóval addig te is hazaáruló maradsz.
[előzmény (82)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-21 13:57:40 (85)
Azok a cigány bűnözők, akik embereket késelgetnek az utcán, nem a bőrszínt nézik, belekötnek azok mindenkibe. Ez nem magyarellenesség, csak éppen neked az szúr szemet, ha magyart támadnak.

Másrészt te itt olyan rasszokat emlegetsz, amik nem is léteznek. Pl. a besorolásod szerint te simán néger vagy, de ezt hiába is magyarázom neked, mert mit tudsz te arról, h. mi az a mitokondriális DNS, meg a szekvenciahomológia.

Amire hivatkozol, az egy idióta törpe fantáziálgatása a rasszokról, aminek az antropológiához és a populációbiológiához még akkor, 80 éve sem volt sok köze, ma meg pláne. Nemcsak a meinkampfot kéne olvasnod, hanem antropológia könyveket is.

Egyrészt a zsidók nem azoknak "rasszoknak" a keverékei, amikről írtál, másrészt ezt a fajtisztaságot el is felejtheted. Biztos vagyok benne, hogy nem tudod, h. az ún. "árja" rasszjegyek milyen népcsoportok keveredésének eredménye, sőt hogy a honfoglaló magyarság is különböző népek szövetsége volt Kelet-Európa és Ázsia különböző részeiről (szóval nem csak iráni, ami eleve egy kevert népcsoport).

Amiket még írtál a zsidókról, azt meg ti találtátok ki, alátámasztani nem is tudjátok ezeket, de persze azt is megindokoljátok, hogy miért nem ...
[előzmény (81)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-21 12:37:47 (84)
Egyébként tudományosan alátámasztott tény, hogy a leg rasszistábbak mindíg a színes rasszkörök fajtaelemei!

Freikorpsválasz erre - 2005-11-20 23:55:34 (83)
És ez még csak a HétköznapiCsalódások, a Barackcárol még nem is szóltam, de az is egy szépség! A Huszár még mindíg kúrja a McChipet?
[előzmény (82)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-20 23:53:02 (82)
Ja, hogy a Barackca meg a Picsa nem hazaáruló? Nézd már meg a szövegeiket!
...éljen a kommunista néphatalom...
...meghalt Kádár oda az igazság...
...a legszebb szavak a világon anarchia és káosz...
...köpj le esy rendőrt a kedvemért...
...kommandante Che Guevara...
És még sorolhatnám a szennyet. De emellett rengeteg ellentmondásos számai is vannak, undorító! De szerintem zsidóbérencek!
[előzmény (80)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-20 23:42:36 (81)
Ugyan meséld már el nekem, hogy egy magyarságtól idegen indid fajú cigány mikor fogja magát magyarnak érezni? Mikor Europába megkezdték a beáramlást, tehát a XIV-XVI század körűl, azóta nem tudnak beilleszkedni, nem képez egészséges népelemet, testileg elhanyagoltak és tele vannak betegségekkel. A mi adónkból, mi pénzünkből élnek, fertőzik a társadalmat, gyűlölik a magyarokat!
A zsidó szerinted nem magyargyűlölő? "Ki egy gójt szeret, az gyűlöli Istent" /Talmud/. ----gój=mindenki, aki nem zsidó vallású---- Tehát a zsidó mindenkit gyűlől, aki nem tartozik (a mi felfogásunk szerint fajilag) hozzá. Undorító taurid-semita-mediterrán-aethiopid-negrid korcsosodás, ami a zsidó. Rátelepszik a társadalomra, mint a bolha vagy a tetű az állati szervezetre. Emlékezzünk csak a szegény ruténföldiekre, velük mit műveltek! És a tiszaeszlári ügy? És a Cion Bölcseinek Jegyzőkönyve?? Csak, hogy néhány példát említsek. És akkor legyek toleráns és megértő. Ja, még nem is említettem a vörös csőcseléket, a patkányforradalom "hőseit", homoszexuálisokat, drogosokat, bűnözőket stb...stb...
Ezt azért vázoltam le, mert te a sok eszeddel elfogadod magyarnak, mert neked természetes, hogyha valaki ferdelelkű gennyláda. De nem tehetsz róla, ez a szinted.
[előzmény (80)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 21:48:52 (80)
Kiknek a körében van magyargyűlölet? Oké, romániában lehet hogy van, vagy szerbiában, de magyar emberekről ezt egészen biztos nem lehet elmondani.

A hazaáruló az durva, akkor mért lehet mondani a Barackcára, meg a Picsára?
[előzmény (78)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 21:46:12 (79)
Akik azt mondják normális magyar emberekre, hogy magyargyűlölő és/vagy hazaáruló, azokból a gyűlölet beszél.
[előzmény (77)]

© Sgt. Millerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 18:20:14 (78)
Sajnos van magyargyűlölet, ezt te honnan vetted hogy nincs, ha nem a te közvetlen környezetedben de hidd el, hogy van ! Hol élsz te utópiában ? és kiket értettél "ők" alatt, ezt nem értem, olyan összefüggéstelenül irkálsz, nem gondolod?

a hazaáruló meg azért egy kicsit durva volt
[előzmény (76)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-20 17:56:22 (77)
Szóval a vörös csőcselék kikelt magából.
Bearnie! Kifejtenéd bővebben mit értesz "politikai tudás" alatt? Szerintem benned máshogy krstályosodott ki ez a fogalom... Nálatok a "politkai tudás" egyenes arányban van a sörök elfogyasztásának a mértékével.
Hand! Miért vagyok hazaáruló? És honnan veszed, hogy gyűlölök valamit, vagy valakit? A fajembe látsz mi? Csak hiszed...

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 16:11:43 (76)
Figyelj te nyomorék:
Nincs itt semmilyen magyargyűlölet. Pont hogy semmiféle gyűlület nincs. Amit te hiányolsz, az pont egyfajta gyűlölet bizonyos emberek iránt.
Ők is, és minden normális magyar szeretik Magyarországot, és büszkék rá, talán jobban is mint te. De nem érzik úgy, hogy gyűlölniük kéne népeket.
Te a gyűlöletben méred a hazaszeretetet.
[előzmény (72)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 16:06:06 (75)
Hazaáruló? Az te vagy.
[előzmény (70)]

© _Bearnie_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 14:36:52 (74)
Neked nem csak a politikai tudásod nulla, hanem az általános műveltséged is. Vagy csak szeretsz hülyeségeket írni?
[előzmény (70)]

© POLválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-20 14:20:11 (73)
NEM A TE VÉLEMÉNYEDRE VOLTAM/VAGYOK KIVÁNCSI! :)))
és az kit érdekel a neten vagyunk nem?

Freikorpsválasz erre - 2005-11-19 18:57:40 (72)
"(...)1998 tavaszán egy Mdf-es képviselő, miután megkérdezte Orbántól: '..Komolyan gondolod, hogy elhiszik, ti tényleg keresztények és nemzetiek lettetek?' Viktor így felelt: 'Nyugodj meg, tudjuk miként hitessük el!' (...)" /forrás: Szittyakürt 2005. VII-VIII./ Orbán egy senki cigány.
De lefogadom, hogy te még nem is láttál kokárdát. Undorító amit leírtál, dől belőle a gusztustalan, mindent megcsúfitó erkölcstelenség, a szenny, a magyargyűlölet, az aberrált lelked nyomorából való kilábalhatatlanság ténye. De te csak élj a magad kis káoszában, céltalanul, ferdehajlamokkal, önimádattal stb. NEM A TE VÉLEMÉNYEDRE VOLTAM/VAGYOK KIVÁNCSI!
[előzmény (71)]

© POLválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-19 16:30:09 (71)
hol élsz te bazdmeg? mi a faszér nézel állandóan visszafelé?! az ilyenek miatt nem halad ez az ország sehova...
de nagy fasz vagy te... Huszár Janinak aztán meg lett ám tömve a zsebe, milliomos ugye? tudod egyátalán hogy ki az? csak hazaárulózni tudsz? ki baszta el az egyetlen normális ünnepnek a jelképét a kokárdát ki? a nagy magyar orbán...

Freikorpsválasz erre - 2005-11-19 13:49:01 (70)
Sziasztok! Nem kötözködni akarok, csak egy-két kérdésem lenne.
E topic létrehozója vette a fáradságot és megnézte egyáltalán, hogy mi is az a nemnemsoha.hu? Miről szól, mi a lényege? Szerintem nem...
De áruljátok már el nekem, hogy miért kéne örülnünk annak, hogy elvették az ország 75%-át? Aki ezt a topicot létrehozta valószínüleg nincs igazán tisztában azzal, hogy mit is tett. Ez nem vicces, inkább szomorú. Aki igazságosnak tartja a trianoni országcsonkitást, azt én csak egy szóval tudom illetni: hazaáruló.
Tudom, hogy ezt a mérhetetlenül nagy magyarellenes hullámot a Picsa, a Barackca és a 193.celle stb zenekarok inditották el még annak idején. Vörös söpredék, kommunista pribékek, zsidrancok, haza-és nemzetáruló csőcselék. És csak arra volt jó, hogy megtömjék a zsebüket pénzel. Politikai tudásuk egyenlő a nullával, ellentmondásos szövegeg, szenny a köbön. És vannak, akik nekik hisznek. Miért???

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 19:13:27 (69)
Én már beérném annyival ,ha az érintett államok bocsánatot kérnének nyilvánosan tőlünk és nem szítanák a határontúli magyarok és az ott élő más népek között az ellentétet.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 17:13:37 (68)
Látszólag mindenki elitéli, valójában tényleg csak a szélsöjobb.
[előzmény (67)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 15:12:43 (67)
Én is elítélem ,de a politikai erők közül nyíltan csak a szélsőjobb ítéli el jelenleg sajnos.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 14:59:45 (66)
Most is minden épeszű magyar elitéli.
[előzmény (65)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 14:40:48 (65)
Én napjainkról beszéltem.Az természetes ,hogy a két vh. között minden épeszű magyar (sok külföldi is) ember elítélte Trianont.
[előzmény (64)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 14:02:40 (64)
Miért? Te nem magyar vagy? Neked egy ősöd se vett részt az első világháborúban?
[előzmény (63)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 13:59:48 (63)
A tied!
De nem az enyém!
És te!
Nem én!
[előzmény (62)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére