Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Falcongate
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy kibaszottul jó zenekar Gyuláról

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 > Következő >> Végére

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 10:46:15 (125)
meg azert ne feledjuk mar azt, hogy senki/semmi sem tokeletes... sztem a falcongate boven tart mar ott, hogy egy ket ilyen dolog felett siman el lehessen siklani..
let's leave some room for error...
[előzmény (122)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 10:44:30 (124)
irhattam volna azt is, hogy egzeciroztatsz, csak akkor tuti vmelyik alatvalod rogton bevadol azzal, hogy megprobalok nalad intelligensebbnek tunni =)
egyebirant mettyu pajtasod meltan erzekeltette a helyzetet.. remelem nem volt felreertes es nincsen harag.. abszolut bekes/vicces szandek vezerelt..
[előzmény (112)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 00:34:23 (123)
helyes, részemről téma lezárva

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 23:31:13 (122)
Volt ra precedens nem egyszer, hogy ilyesmivel vadoltak a zenekart. Orulok, hogy te pl. nem igy gondolod. A magyar nyelvu honlapot amugy en is tamogatom, es ahogy te is irtad ok is. Hol itt a gond?
Na abbahagyom mert akaratomon kivul is a zenekar fogadatlan prokatorava valtam...
En is bele szoktam amugy esni azokba a hibakba amibe pl. Gandalf is beleesett, de a FG eseteben kicsit jobban tisztaban vagyok bizonyos dolgokkal, ezert batorkodtam eloszlatni egy-ket tevhitet.
[előzmény (121)]

© truetilldeathválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 23:01:48 (121)
szerintem nincs szo arrol hogy eladtak magukat. viszont az tenyleg ellenszenves tud lenni sokaknak amikor magyar zenekar pl. csak angol honlapot csinal, plane hogy nagyjareszt itthon jatszanak (!). ugy latom ezt a hibajukat ok is gyorsan belattak...
[előzmény (107)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:45:37 (120)
kössz, de ne offoljunk má ide:)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:43:51 (119)
hja. jo utat+szorakozast, mr gyepmester :)

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:42:01 (118)
akkó kedd a szokott időben 3/4 10

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:40:51 (117)
az nem jo, mert engem 3 elott nem esz oda a fene.

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:40:07 (116)
nemtom, 3kor indulunk a borárosról bécsbe, előtte lehet benézek
[előzmény (115)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:36:21 (115)
hja. delutanos leszek. te mikor vagy benn?

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:34:49 (114)
mátyás, holnap vagy suliban, lehet benézek?
[előzmény (113)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:31:30 (113)
hat kepzeld el ahogy Oxy ragja a faszod. az neked jo vagy rossz lenne? :))

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 20:30:15 (112)
A "ragni vkinek a faszat" szokapcsolat mit takar nalad?
[előzmény (111)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:41:43 (111)
ahogy mondom :) vegre vki masnak ragod a faszat =)
[előzmény (110)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:41:08 (110)
Ezt hogy erted?
[előzmény (109)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:14:58 (109)
hehe na vegre megtalalta a zsak a foltjat :)
[előzmény (108)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 18:54:49 (108)
Az ilyen "velemenyeket"....

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 18:54:03 (107)
Most komolyan mondom, barmit lehet mondani a Falcongate-re: szar zene, szar szovegek, szar honlap, szar kepregenyek, szar a festett haj, szar a festett korom. OK. Ezen tul teszi magat az ember.
De amikor azzal jonnek itt egyesek, hogy "eladtak magukat", meg hogy meghasonlottak egy nagyobb kozonsegert, meg hogy arra vágnak fel, hogy mennyire nagyon vágják az angolt.......
Komolyan ez mar szanalmas, aki egy kicsit is tisztaban van a zenekar koruli dolgokkal, nem ir ilyen marhasagokat. Az "velemenyeket" szimplan a rosszindulat es a magamutogato ostobasag szuli.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 05:13:54 (106)
no ja, jóéjt

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 04:57:16 (105)
Mar bocs, abszolut semmi szemelyeskedot nem veltem felfedezni sem az Andris, sem az en magam hozzaszolasaban (ami eleg meglepo is lenne, hiszen a forumon kiteritett nagy pofadon kivul meg csak sejteseim sincsenek, hogy kit takar a Gandalf nev, es valljuk be oszinten, nagyon nem is erdekel), ellentetben a te kis hidrogenperoxidos szosszeneteddel.
Milyen lenyegre varsz valaszt? Milyen kerdest tettel egyaltalan fel?
A 97-es hozzaszolasodban en egy darab kerdojelet nem latok, viszont annal tobb tudtalansagot, valamint abszolut irrelevans dolgokon valo ragodast.
Mondtam, velemenyed lehet, tisztaban van vele mindenki. Csak amikor mar kb. otszazadjara formalsz velemenyt az egyebkent kibaszottul irritalo tudalekos stilusodban olyan dolgokrol, amirol ugy nagyjabol fogalmad sincs, akkor adassek meg nekem is a jog, hogy felszolithassalak a pofad alazatos befogasara. Ami pedig az elmes seggbekukis megjegyzesedet illeti, ajanlom, hogy nagyon gyorsan szokj le az ilyesmirol.....

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 03:54:27 (104)
Mint ahogy írtam is, nem működik az smtp szerveren napok óta, a herionra meg nem tudok webről belépni, ezért gondoltam, hogy itt válaszolok. Persze a magadfajta művelt okostóniknak nyilván nem fontosak a zárójelben tett megjegyzések. (sem az ikes igék) Talán még a lelked mélyén te is érzed, hogy itt szó sincs senki irhájáról....

Véleményt alkottam, amit egyelőre még a magamfajtának is lehet, erre ez a szőke gyerek úgy felkapta a vizet, hogty még a hidrogénperoxidos flaska is kiesett a kezéből, rávetette magát a billentyűzetre, és elkezdett személyeskedni. Te ugyanezt folytatod (csak h2o2 nélkül), miközben a lényegre nem érkezik válasz. No nembaj, igazából nem hat meg egyikőtök veretes szólama sem, viszont ha ügyes vagy, te ezért még kaphatsz egy extra seggbekukit az együttes bátor tagjaitól. Legalább a te személyeskedésre késztető ambicióidat megértem....
[előzmény (99)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 22:42:20 (103)
ehhehe. na jo.

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 22:41:34 (102)
Tevedsz....
[előzmény (101)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 22:40:12 (101)
"Buta vagy ocsem mint a raklap, ugyhogy kussolj alazattal."
valld be hogy ezt Oxytol tanultad :))

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 22:33:00 (100)
Egyebkent a kepregenyek a honlapon szerintem is eleg gyengek.

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 22:31:34 (99)
Attol eltekintve, hogy egy szanalmasan egyugyu kis okostoni vagy, ugy tudtam, hogy annyi eszed meg van, hogy ha mar egtelen nagy ostobasagokat mondasz, akkor ne ugy probald menteni az irhadat, hogy a maganjellegu leveleidet ide beszurogatod, mert az mar tenyleg szanalmas... ugy latszik emailben, esetleg eloben megmukkanni sem tudsz ezert az itteni forumolvaso csurhetol varsz tamogatast. Es igen, velemenye mindenkinek lehet, de lehetoleg ne te jatszd mar a megmondoembert itt minden temaban, mert mar eleg sokszor kiderult rolad, hogy annyi a ralatasod bizonyos dolgokra, hogy ebbol kovetkeztetve csodalkozok hogy nem kell pelenkat hordanod.
Egy mondatba foglalva:
Buta vagy ocsem mint a raklap, ugyhogy kussolj alazattal.
[előzmény (98)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 19:58:57 (98)
>Hi fórumkirály,
>ugye rosszul sejtem, hogy te vagy azon majmok egyike, akiknek
>annyi szabadideje van, hogy faszságokat irogatnak az interneten,
>és az arc néküli levelezést érzik az 1etlen lehetséges útnak, hogy
>lecsúszott, szerencsétlen énjüket valamelyest felemeljék a porból.
>Nos, nem tudom honnan vetted, hogy felvág vki is a zenekarból, az
>angol tudására. Igazából az énekesünk 1 évet töltött kinnt, és
>rengeteget foglalkozott angol dalszövegekkel. Se ő, se bárki más
>nem mondta közülünk soha egy szóval sem, hogy hú de királyak
>vagyunk angolból. Az új lemez szövegei pedig nálunk sokkal többet
>elért külföldi zenészek véleménye szerint "awesome"-ok lettek
>úgyhogy ha nem haragszol, szarok a véleményedre, és a kis
>igeidőegyeztetésedre, remélem majd 1x kinősz ebből a gyerekes
>szabadidőtöltésedből, és megtanulod értékelni mások munkáját,
>mégha az nem is érhet a sex pistols, vagy az exploited nyomába.
>Természetesen mindezt azért írom, mert nem hiszem, hogy ismerjük
>egymást, és ezért értetlenül állok bármi ilyennemű kritika előtt.
>Úgyhogy sok sikert a heroinozáshoz
>Andris

Nos igen, rosszul sejted. Igazából a zenétekkel nincs bajom, a honlap viszont szánalmas a képregények vagy mik még annál is inkább azok. Ez csak egy vélemény volt, lehet anyázni, meg is tetted, büszke lehetsz magadra.
Ugyan azt írod, hogy szarsz a véleményemre, de azért képes vagy egy ilyen szép hosszú levelet írni... Ebből azt veszem ki, hogy talán mégsem vagy olyan ostoba, mint az a levél stílusából érződik. Mindenesetre annyit javasolnék, hogy talán picit el kéne gondolkozni azon, hogy méltó-e ez a stílus a zenekarhoz. Persze nem kötelező. Részemről ennyi. (nem működik az email szerverem valami miatt)
Szabad az ország, azt csináltok, amit akartok, én meg mondhatok róla véleményt, amit meg meg lehet fogadni, vagy le lehet szarni.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 18:46:54 (97)
Az igaz, hogy vicces ez a kiejtés. Az meg, hogy arra vágnak fel, hogy mennyire nagyon vágják az angol, közben olyan alap dolgok vannak az oldalon elbaszva, mint pl. igeidő egyeztetés, vagy, hogy hogy betűznek bizonyos szavakat, az meg különösen is szórakoztatóvá teszi az oldalt. Ez az amerikásdi szánalmas. Attól még az együttes zenéje lehet jó. A vendégkönyv szintén szánalmas

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 18:29:50 (96)
Bumsen oder blasen? :-)



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 > Következő >> Végére