Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Alvin és a Mókusok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.alvinrecords.com

Elejére << Előző < ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:29:27 (425)
Ki nem szarja le, hogy enekeltel-e vagy sem? Enekeltel, kesz. De akkor talan a kritikat is fogadd el! Ez az egesz faszsag nincs, ha annyit mondasz, haha, hulyek vagytok, mit irigykedtek, kis pocsok. Kesz. Ehelyett nekiallsz minden egyeb faszsagba belekotni, es direkt vitat szitani.
[előzmény (423)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:28:05 (424)
Jo, igazad van. Nem volt jo a Szandek hasonlat.

Azt kene megertened, hogy ha el is talal a cipo, akkor se lett volna semmi bajod, mert geci messze alltunk. Ha 3 meterrol pofanbaszhatott volna egy acelbetetes bakancs, akkor lehet, hogy nem dobta volna el senki.

Kolombuszos hasonlat megint nem vilagos. Egy az, hogy nemtom, mirol van szo, ketto mi nem zavart engem? Nehogymar arrol is en tehessek, hogy egy gyerek elhagyta a cipojet, es a mellette allo ahelyett, hogy visszaadta volna neki, eldobta a picsaba!
[előzmény (419)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:26:57 (423)
aha es ha egy baratom szivesseget ker tolem, akkor mondjam azt neki, hogy boccs ize de a punkportalos hulyegyerekeknek nem tetszene igy nem fogok segiteni ne haragudj...
lehet hogy neked ennyit szamit a tobbseg velemenye, de engem inkabb egyenkent verjen agyon az osszes faszfej akinek baszta a csoret hogy ott allok a szinpadon, mint hogy elveszitsek egy igaz baratot...
konyorgom, milyen ertekrended van neked?
[előzmény (421)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:25:30 (422)
fasszopo csurhe
gyerek ki porfikt szorkulre, ott megbeszelhetjuk... =)
[előzmény (418)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:24:37 (421)
hidd el Oxy, ha mint nezo lettel volna jelen, senki le nem szart volna...

© Mestiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:24:07 (420)
Miért nem jáccottak ossiant?

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:22:23 (419)
"Mellesleg foglalkozzal magaddal, ne engem nezegessel, ha szabad kernem! "
fogadd meg a sajat tancsaid es jobb ember leszel... osztogatni konnyu azt en is tudok...
Gondolom amikor hajigaltak a cipot szandekon akkor is azon filoztak, hogy a gerinek vagy a kutinak szanjak-e
Amugy anno a komlombuszban nekem lerepult a cipo a labamrol es berepult a kozonsegbe, amit szinte azonnal visszadobtak.. erdekes akkor ez nem zavart.. miert is lehet ez? biztos azert mert az en cipom volt.. ezaz.. az hogy milyen szandekkal annak semmi koze nem volt hozza... telleg valoban..
[előzmény (413)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:20:23 (418)
1. A barátaimat mégegyszer fasszopó csürhének nevezed, találkozhatunk mostis...
2. Nem én döntöm el.. én nem vok te..
3. Figy.. biztos nagy geci vagyok.. de ird már le miért... koncert felénél leléptem.. kimentem barátnömért.. igy a te barátnödet se láttam..

4. Még mindig ott vagyok ircen ahol válaszolhatnál

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:17:18 (417)
nem az jon, hogy meg mindig azon kattogok, hogy mekkora duma egy punkportalon azt irogatni, hogy azert van igazam mert a tobbseghez tartozom.. ez kb olyan szintu poen, mint amikor a tilos radio elott a vallas szabadsag tuntetesen david csillagos zaszlot egettek.. gondolom neked is adtak kabitoszeres cukorkakat azert beszelsz ekkora faszsagot...
Amugy meg madarat tollarol...
es igen ez igy van, ez sosem volt es nem is lesz az en szubkulturam, csak azert, mert en nem fogadok el orokervenyu igaszagokat, illetve nincsen benne egy hovatartozasi vagy az onigazolasomhoz... amugy ha hiszed ha nem nem szeretnenk hogy az alvinrecords kiadja a cdnket, mert semmi de semmi ertelme nem lenne, na de ezt minek magyarazom olyannak akinek zenekara sincsen.. hehe tenyleg egy rohej ez nyalok csontig duma.. annyira kurvara gaz es szanalmas hogy hihetetlen.. a nagy gondolkodo egybol az alvinnal azonositja az egesz zenekart (ez legalabb akkora hiba, mint a deadbeats-et velem azonositani, de szkrolloz lejebb csabeeka megnyilvanulasaihoz).. nem mintha barmi kozod lenne hozza, de elarulom neked hogy a Gergo az egyik legjobb baratom tobbek kozt azert mert itt pesten a lakotarsaval az osszes oram egyutt volt, a kocsimat teljes egeszeben a Gergo csinaltatta meg, o hordta (es hordja meg most is) szerelokhoz karosszeriasokhoz vizsgaztatni meg fasz tudja nyiregyen, mert ott minden 3-at annyiba kerul, amig en itthon rohadok.. biztos nyalja a seggem.. lehet, hogy neked csak eszkozkapcsolataid vannak a szinteren belul (es isten latja a lelkem telleg igy gondolom madarat tollarol) de nekem nem.. en kurvara szeretem a Gergot, es nem fogom megtagadni azert mert te es a fasszopo csurhed mar kinott az alvinbol es fujj de gaz.. tenyleg nezzel mar magadba... mikor erdekelt engem, hogy kirol mi a faszt gondolsz.. es miert kezdene most erdekelni...
[előzmény (406)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:16:29 (416)
paaa-lesz-tiii-na

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:15:59 (415)
Köszi.. majd küldöm a pénzt az OxyEllenesÖsszeesküvés alapitványtol :)))
Te a mi emberünk vagy :))) Ugye Oxy?
[előzmény (414)]

© GRebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:09:23 (414)
AKi enekelte a egyik szamot ? :) amugy mondom sztm semmi olyat nem csinaltak amitol csurhenek lehet nevezni oket ::)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:08:22 (413)
Heheh, kezd vicces lenni!

1. Kérdezem: KINEK ARTOTTUNK??

2. Najo, azt mondtad, erre ne terjunk ki, de most Te hoztad elo. Az, hogy mit hazudozik neked a 17 eves csajod, azt nem tudom, de akkor leirom, mi volt vele. Ott allunk, poenkodunk, mittomen, erre odajon egy kiscsaj es megkerdezi, mi kiabaltuk-e Oxy nevet, mert ez milyen szenyosag. Erre mi mondtuk, hogy igen, mi, hehe. Kicsi rajott, hogy latta ot veled, es ezt kozolte vele. Az nem derult ki, hogy a baratnod, de ez amugy se szamit semmit. Ezen kivul megtudtuk, hogy 17 eves. Kozoltuk vele, hogy valoszinuleg mi mar kicsit regebb ota ismerunk Teged, mint o, hagy csinaljunk mar, amit akarunk! (Azt sejtettuk, ilyen hulyesegen nem fogsz megsertodni. Tevedtunk.) Ezutan par idiota kitalalta, hogy szorfoztessek meg a kiscsajt. Mivel ezt mar tulzasnak talaltam, leallitottam oket. A baratnodnek egy haja szala nem gorbult, ket mondatot valtottunk vele, ennyi. (Jo, azt nem tudhatom, mekkora lelki serulest okozott neki ez a harom mondatos tarsalgas.)
Neked szantuk a bakancsot? Ugyanmar! Mint emlitettem parszor, esely nem volt ra, hogy eltalal, mivel kibaszott messze voltunk.

3. Szerintem igazam van, szerinted nincs. Ki fogja eldonteni? Majd az atyauristen...

4. Nem ugy tunik, h ott voltal a Szandek bulin. Csajszi elhagyta a cipojet, megtalaltak, eloredobtak, megkapta, mindenki orult. Ennyi. Mi ebben a meglepo? Ez minden bulin igy szokott lenni. Nem raktuk el magunknak, nem loptuk el, nem dobtuk el a gecibe, ahol az eletben meg nem talalja, nem hanytuk le, nem teptuk szet, eloredobtuk, ahogy illik. Te mit tettel volna a bakanccsal? Elraktad volna a taskadba, majd koncert utan felmentel volna vele a szinpadra, es bemondtad volna, h talaltal 1 cipot?

5. Megtudtad? Hajjj, de fasza gyerek vagy!
Veled meg soha nem volt olyan, hogy elfaradtal egy koncerten? Elfaradtam, leultem. Tudom, hiba volt, mert valami felreesobb helyre kellett volna, nehogy valaki meglasson! Ha esetleg sirtam volna, azzal se lenne semmi baj, mert ez a zenekar nekem eleg sokat jelentett, de kurvara nem sirtam, meg semmi, mert annyira nem volt meghato ez a buli a rengeteg balfasz miatt, akik kozonseg neven erkeztek. Mellesleg foglalkozzal magaddal, ne engem nezegessel, ha szabad kernem! En nem produkalni magam ultem le a szinpadra, mert nekem nem ez a celom, nem ugy, mint egyeseknek...
[előzmény (398)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:07:57 (412)
Egyebként ugyanitt eladó.. egy doboz kézigránát ..amivel oxyt és az alvinosokat akartuk kiirtani...

Csak hideg volt..

Akciós áron

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:06:23 (411)
Baszki, az I HATE OXY-s kituzon is az o kepe van, csak felismered :)
[előzmény (408)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:04:38 (410)
A csáko aki ott állt a szinpadon oldalt... Tudod akiröl rosszakat szorolapoztunk... meg akinek az annyát szidtuk.. és terveztük ellene a merényletet...
[előzmény (408)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:01:06 (409)
elozo Oxynak ment

© GRebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:01:03 (408)
Ki a franc az az oxy??? amugy en aszizsem ott altam DAn meg kutya mellett (bar errol nemhiszem hogy ok tudnak) es szvsz nem voltak tulzottan brutlisak :)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:00:56 (407)
buszke lehetsz magadra, hogy mindent at tudsz forgatni a sajat oldaladra... mellesleg te ezt a sztorit csoppet sem erzed viccesnek vagy inkabb szanalmasnak?

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:00:10 (406)
Köszi..
Igen.. én nem tudom kiadni a cd-det.. mint ahogy dan vagy matthew sem :) Nem hibáztam.. nincs mit megbánnom.. Ez a te értékrended szerint hiba...

Mondd már el kedves Oxy.. Én mit tettem?
De komolyan ird ide... Mit hibáztam.. kiváncsi vagyok..

Gyökér vagyok köszi...

Tudod az ugy van hogy lehet hogy neked van igazad.. te ezt ez a társaság soha nem fogja befogadni :)))
Maradj csak ott ahol vagy.. maradj olyan amilyen vagy... csak ne ide irogass és ne okits minket semmiröl... ez nem a te szubkulturád.. asszem te is tudod :))
Gondolom most az jön hogy fogalmam sincs erröl a szubkulturárol.. meg hogy te offspring road voltál :)) Meg mi még? :)) Elöre kiváncsi vok...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:56:09 (405)
kutyulinak a 13 eves kolkos anyuka a pankkoncert gratu :)
[előzmény (403)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:55:35 (404)
a fasznak hozza fel a hsz bucsu koncertet...
megmondom mit fogok csinalni
"shut up and take it like a man" =)
[előzmény (400)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:54:52 (403)
jah, egyebkent alvin forumon olvastam egy ilyet, hogy Pecsas alvin-buli, megy a pogo... egyszercsak megkocogtatjak egy srac vallat... hatrafordul, ott all egy _anyuka_ a kb 13 eves kolkevel, hogy most miert kellett az o kicsi fiat orrba vagni... (termeszetesen nem szandekos volt)... ezt csak igy feszultsegoldaskent irtam be ide... Kutyi, te meg ne baszd fel az agyad, attol csak fekelyed lesz es elobb fogsz meghalni...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:54:50 (402)
Szarjal a NoFX idezetre, en is szarnek a helyedben.. inkabb mint hogy beismerjem, hogy mekkora nevetseges faszsagot szoltam (azert van igazunk mert sokan vagyunk hihi ez vicces...)
Nem varom el toled, hogy akarkinek a kepebe mosolyogjal hidd el ha soha tobbet nem latlak, akkor is tul hamar lesz :)
Nagyon nagyon erdekel, hogy kivel van vele tokom.. es egyszerubb igy letudni egy konfliktust mint sem beismerni, ha az ember hibazott... amugy valoban egy kocsog kis geci vagyok, ezzel nem vitatkozom, de en legalabb tudom magamrol... ugyan ugy ha en elbaszok valamit (meg akkor is ha nem direkt, es ha olyanokat is bantok meg akiket kifejezetten ruhellek, kajbasz pokolgep stb...) akkor viszont van bennem annyi gerinc, hogy azert bocsanatot kerjek.. benned nincsen, ugy hogy most helyezd el magad a kocsog kis geci skalan hozzam kepest, mert ugye mas szemeben a szallkat kurva konnyu eszre venni.
Te allitottal fel szabalyokat, hogy punk illetve pop koncerten mit szabad es mit nem, es amikor rabasztala sajat hulyesegdre engem hivabaztatsz.. szerintem szedd ossze magad mielott le allsz velem vitatkozni, vagy ha az nem megy, akkor legalabb a gondolataidat...

Az idezetedhez:
ne aggodj, az olyan gyokereket mint te sosem fogom elfelejteni... egy eletre a szivembe zartalak :)
[előzmény (399)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:50:54 (401)
LOL :D
[előzmény (400)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:49:55 (400)
az 5ös kimondottan aljas
Majd megnézem te mit csinálsz offspring bucsukoncerten...
vagy alvinon :)

Csak csontig csak csontig...
[előzmény (398)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:48:25 (399)
Fasszopo csürhe

Köszönöm.. ök a barátaim és ezzel nemcsak engem sértettél meg..

Ezentul kurvára ne várd hogy a képedbe mosolyogjak és kezed fogjak veled..
Szarok a Nofx idézetedre...

Köcsög kis geci vagy akivel most tele lett a tököm...
Megkérlek ne akarj nekem szabályokat állitani, vagy megmondani hogy mi az etikus.. ezt elviselem a barátaimtól.. de töled nem..

Részemröl 7én talizunk.. majd elintézhetjük :)

Én is mondhatok egy idézetet.. remélem érted

"Dont forget your roots"


© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:48:09 (398)
1. senkinek... kedves
2. az hogy parasztok voltatok, hogy egzeciroztattatok a baratnomet, az, hogy nekem szantatok azt a bakancsot.. folytassam?
3. megveded a nemletezo igazad
4. De pontosan hogy szelsosegekrol beszelek, mert ha bevallalod, hogy neked ez erv, hogy a hsz bucsu bulin hajigaltak, es ettol OK a dolog, akkor vallald be azt is ha egy masik bulin a kritikust peppe basszak mert rosszat szol...
5. A dramai hattyu dalod amikor ultel a szinpad kozepen negyed oraval a befejezes utan es gyaszolva lehajtottad a fejed es ugy neztel ki mint aki bombol.. aztan megtudtam hogy meg sem sirtal.. de vicces volt..
[előzmény (397)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:42:32 (397)
1. Fasszopo parasztok voltunk, igen. De senkinek nem artottunk.
2. Mivel bantottunk meg? Mi esett szarul? Arrol volt szo, h nem hallottal semmit a szinpadrol. Akkor megiscsak? Hazudozol? Amugy mi abban a banto, h "Oxy-Oxy", meg "Deadbeats-Deadbeats"?
3. Kurvara nem all feljebb, csak megvedem az igazam.
4. A kovetkezo hasonlatot nem igazan ertem. Milyen koncert? Milyen toloszek? Kit juttattunk toloszekbe? Nem tulzol itt el valamit kisse?
5. Mi a budos kibebaszott faszrol beszelsz? Milyen showmusor???? Nem vagy normalis.
[előzmény (391)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 10:42:18 (396)
na bazd meg.. te is ott voltal? es meg te ugatsz... nomen est omen hehe
"ha punk koncerten kapok egy taslit vagy egy sörösdobozt a fejemre elviselem.. ez benne van.. " tegye fel a kezet aki szerint az alvin punk... ajjaj.. hat itt most erkolcsi dilemmaba kerulunk lassan nem?
Tenyleg egy rohej ahogy viselkedsz, komolyan akkorat rohogtem a hozzaszolasodon, kb ugy irtad ide, mintha mindenki a te velemenyedre vart volna es lett volna kivancsi... ki a faszt erdekel, hogy te mikor csalodsz bennem?

"Hiába támadsz minket... a csürhe.. ahogy minket neveztél (köszi), sajnos többen van mint te egyedül..."
2 dolog:
ide had idezzek mar egy NoFX szoveget:

"Start with assumption
That a million people are smart
Smarter than one"
Szolj ha nem erted, szivesen segitek ertelmezni...

a masik: nem tamadok senkit.. egy paraszt voltal es hiaba tagadod meg magyarazod semmit nem valtoztat rajta, attol mert csurhebe verodsz meg nem lesz igazad, es ha egyszer en teged tamadlak azt igen csak eszre fogod venni.. ez pusztan arrol szol, hogy abba az ures fasz fejedbe verjek egyket ertelmes gondolatot, es vedd eszre, hogyha kocsog voltal, akkor jobb hallgatni, es hiaba probalod magadat igazolni azzal, hogy tomegesen vagytok faszfejek a tenyeken semmit nem valtoztat...
[előzmény (395)]



Elejére << Előző < ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 ... > Következő >> Végére