Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyalázat
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Gyalázat

Elejére << Előző < ... 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 > Következő >> Végére

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-11 12:12:45 (99)
tehát a vidéki buszmegállótól és vasúttól is kb 5 perc sétára
[előzmény (97)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-11 12:08:16 (98)
Bartók Béla u. 1-3, a belső udvaron van a hely. Régebben Delírium néven futott, de tulajváltás és felújítás volt.
[előzmény (96)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-11 11:38:22 (97)
régi torock mellett...
[előzmény (96)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-11 11:21:27 (96)
hol van ez a no stress?
[előzmény (94)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-11 08:39:03 (95)
Aki akar jönni az új lemezre csordavokálozni 17-én, szóljon!

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-07 10:56:37 (94)
A buli becsületkasszás lesz és a hétfőre való tekintettel pontos kezdés és pontos befejezés várható!!!

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 16:25:39 (93)
Photobucket

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 09:36:43 (92)
úgy is!
[előzmény (90)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-02 19:53:30 (91)
én is akartam írni... :)
[előzmény (87)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 18:06:56 (90)
figy. letudom fénymásoltatni az eredetit jobb szeretném megtartani:)
ugyis ok?
[előzmény (89)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 16:16:44 (89)
add oda, és bescannelem! :)
[előzmény (88)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 15:46:04 (88)
te dénes van egy koncert listám ide linkeljem vagy hova?:):):)
[előzmény (87)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 15:30:12 (87)
Interjú:
http://viharock.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=2177

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-23 08:28:15 (86)
ment mail.
[előzmény (85)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-22 23:17:35 (85)
SgtD vagy ferko küggyétek már el a joenasty@freemail.hu-ra a fórumotok címét mert ha nem akkor ide teszem be a sok baromságot :).

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-22 15:35:31 (84)
néhány új kép a Dun@fest Underground helyszínéről:
http://www.dunafestunderground.gportal.hu/gindex.php?PHPSESSID=e5f1b59fe3468b5c5839290512ab906f&pg=27239822&gid=2363382

© ferkoválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-15 14:48:36 (83)
jaja köszi!
http://nothingtonothing.blog.hu/2008/07/15/voetsek

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-15 10:10:21 (82)
Köszi mindenkinek, aki eljött, és megnézett minket így hétfő este!

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-14 14:49:56 (81)
Ma szétbasszuk az egész belvárost!!! Gyertek!
[előzmény (80)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-13 14:33:38 (80)
HOLNAP THRASH ÉS CRUST FIESTA!




© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-11 08:56:45 (79)
http://www.kronosmortus.hu/node/10856

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-11 07:47:14 (78)
Hetfon trash a Kuplungban, hej! 800 Ft, jo lesz!
http://www.myspace.com/voetsekthrashers
http://www.myspace.com/gyalazat
http://www.myspace.com/kabooking

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-08 12:37:09 (77)
Elég sok kellemetlenség társult a turnéhoz, de összességében minden jó, ha a vége jó.
A bérelt 9 személyes kisbusszal elmentek a srácok Győrbe, bepakolni a cuccokat, onnan pedig elmentek a maradék cumóért kiskunhalasra, úgy hozták fel Pestre. Azaz hogy csak hozták volna, mert a kisbusz lerobbant Kecskeméten. Végülis Huszár Jani -aki az ENT sofőrje volt- ment le a srácokért és a motyóért a kisbuszával. Ez elég nagy csúszást jelentett, biztos volt mrá 11 óra mire elkezdődött a buli a kék yukban. Mi kezdtünk, szerintem elég fasza kis szettet nyomtunk, volt némi mozgás is. Utánunk jött a Jack. A szokásos magas színvonalt nyújtották, a közönségnek is tetszettek, minden a helyén volt. Az Obituary feldolgozás ütött.
A Depths of Depravity-t nem néztem meg, mert árultam a cuccokat. Az ENT Dean Jones énekes nélkül lépett színpadra, mert indonéz turnéjuk alatt maláriás lett az a fasz, és Angliában nyomta az ágyat. Így hát egy énekessel nyomultak. Nyomtak egy viszonylag rövid szettet, úgy 35 perc lehetett, de sok korai dal volt, a metálosabb stílusúakat szándékosan mellőzték, mint később Philtől megtudtam. A közönség reakciója is meggyőző volt, tetszett mindenkinek amit látott.
A második napon elmentünk egy másik kisbuszt kérni a kölcsönzőből, de csak egy 7 személyest tudott adni, ami papíron 6 személyes volt…sajnos be kellett érnünk ezzel. A Jack zenekar barátai segítettek ki minket olyan módon, hogy személyautóval elvittek közülünk három embert Kiskunhalasról a szerb koncertre. De ne szaladjunk ennyire előre…Délelőtt kaptunk egy telefont, hogy Mike, a dobos nagyon szarul van. Fosik és görcsöl a hasa, leveri a víz stb. Kórházba kellett vinni. Az első kórházban nem látták el, így át kellett vinni máshova. Ekkor már le volt zárva a város a melegfelvonulás és az ellentüntetések miatt, mindenhol rendőrök irányították a forgalmat. Szóval nem volt éppen zökkenőmentes a nap. Végülis abban maradtunk, hogy mi, (jack+gyalázat) elindulunk a koncertre, és majd felhívnak minket, hogy jobban van-e az ENT dobos az infúzió lecsepegése után, és jönnek-e. 7 körül tudtunk elindulni. Félúton kaptuk a hírt, hogy nem vállalják így be a bulit. Megkérdeztük, hogy mi lenne, ha ledobolná valaki más helyettük, azt mondták, hogy így most nem tudják bevállalni akkor sem. Ami még szar volt, Norbi, a basszerosunk nem tudott átjönni a határon, szóval basszeros nélkül kellett, hogy játszunk. Elég nyomott volt a hangulat, mit ne mondjak… Megérkeztünk Topolyára, a jegyek árának 2/3-át visszafizették a vendégeknek. A közönség tagja között volt egy komplett zenekar, akik kompenzálásképp játszottak egyet a mi hangszereinken és cuccainkon. Az első zenekart nem láttam, el voltam foglalva azzal, hogy belázasodtam, percenként 4-szer köhögtem, és tele volt a fejem takonnyal. A Jack eléggé odabaszott, folyamatosan ment az aprítás a színpad előtt, és egy nagyon fasza bulit hoztak össze ismét. Mi negyediknek játszottunk. A betegségemet szerencsére félre tudtam tenni, és egy elég vad koncertet adtunk, a közönséggel teljesen összhangban voltunk, egyértelmű volt, hogy ők a mi célközönségünk. (itthon nem látni ilyen pólókat, felvarrókat, kitűzőket stb. viselő embereket.) Utánunk már nem játszott senki. Buli után még egy darabig maradtunk, és mentünk vissza Kiskunhalasra, ez azért volt szükséges, mert csak 7-en fértünk be a buszba rendesen, és a személyautóval akik voltak, ők is halasiak. Úgy volt megbeszélve, hogy ha jön az ENT és tudják vállalni a Temesvári bulit, akkor Kiskunhalason azok, akik már nem férnek be a kisbuszba, átülnek hozzájuk. Ha pedig nem tudnak jönni, Norbi vonattal jön, megpróbálunk kocsit keríteni, és ha az sem lehetséges, akkor lemondjuk a bulit. Szerencsére az ENT eljött, azzal a feltétellel, hogy Toto dobol Mike helyett. Mondanom sem kell, hogy ez Totonak mekkora megtiszteltetés volt! A Jack próbatermében eljátszották a setlistet kétszer, aztán indultunk is a koncertre. Sajnos az Another Way nem játszott, mert feltörték a kocsijukat, és több cuccukat ellopták, többek között a basszusgitárt. A Haos kezdett, nekem nem tetszett egyáltalán. Az Onanizer játszott utánuk, ők sem fogtak meg túlságosan, bár a két ének azért gyilkos volt. Végre mi jöttünk, eléggé felspannoltam már magam, rendesen odapakoltunk. A színpadra nem fértem fel, ezért kénytelen voltam elvegyülni a tömegben, és ha már így alakult, kötelességemnek éreztem nyomni pár circle pitet :D Norbi is lejött mellém a színpadról, volt darálás rendesen, és a feldolgozást is ismerték az emberek! Utánunk jött a Jack, Levi szintén a színpad előtt brutálkodott, fasza koncert volt az övék is, az Obituary feldolgozás viszont valami miatt kimaradt. Az Extreme Noise Terror beállása alatt már láttam, hogy Totonak önkéntelenül is fülig ér a szája, nagyon élvezte a dolgot. Volt decieved, bullshit propaganda, de nyilván nem én vagyok a legjobb ember arra, hogy beírjam ide a setlistet. A régebbi dolgokról játszottak inkább. Aztán a koncert végén még feljött Mikey a miheztartás végett, és elnyomott két számot. Én nagyobb tömegre és megőrülésre számítottam, az az igazság. Utolsónak a Pavilonul játszott, de valami nagyon szarul szólt az egész, és egyáltalán nem tetszett. Koncert után még szarakodás a klubban, és a csapat egyik fele indult is vissza Kiskunhalasra, mert hétfőn meló van. Levi, Bakelit és én maradtunk a bandával, dumáltunk sokáig, és a keménymag még el is indult az éjszakába. Délig alvás, aztán irány haza, a buszban visszafogott ökörködés, A két gitáros nagyon jó fejek, főleg Woody, a basszeros és Phil inkább magának való. Mike meg dögrováson volt, de a végére felélénkült, kitárgyaltuk a Goldie Lookin Chaint és Banksy-t, remélem nem kaptam el tőle valami indonéz vírust közben.
Dióhéjban ennyi, egy nagyon emlékezetes 4 nap volt ez, a sok stressz és szopás ellenére a bulik nagyon jól sültek el. Képek myspacen fenn vannak, a videokat pedig megpróbáljuk minél előbb feltölteni. Akinek vannak még képei, videói, kérem, írjon nekünk!
Köszönjük mindenkinek, aki eljött a bulikra.

© jebsválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-08 05:33:59 (76)
jo a visszajelzes a szerb forumokon,van nehany dicsero szo.

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-07 20:26:14 (75)
PUSZTAI TAKARODJ!!!

Remélem faszikáim mindenk ipihene egy nagyot, kemény volt a túra, kéne majd írni egy beszámolót részletesen. Dénes, bevállalod?
LEvi

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 17:15:01 (74)
milyen hitelrontas???honnan veszed, hogy annak, aki a sajat fiat ulteti be a dobok moge hogy tobb maradjon a kasszaban egy nemet hakniturne vegen, meg van hitele? egy olyan embernek, aki a multban el, 1920 eppen junius 3-an,(nem 4) annak van hitele? leszarom a koronad. sot, miattad szegyellem, hogy magyar vagyok

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:34:28 (73)
Aki elszaval egy P.Z. verset, megajándékozzuk egy kitűzővel!
Lesz cd, új póló is, de azért már egy egész auróra lemezt kérem, hogy elénekeljetek! :)


© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:26:49 (72)
Kedves Nimród!

Ime a legfrissebb példa (az már valóban azt utolsó utóirat)
arra, hogyan lehet egyszerre három dolgot mocskolni:
engem, a Pilist, a Szent Koronát... Olvasd el sgakárki
(én nevemmel vállaltam minden írásomat) legfirissebb
sorait, azt hiszem, nekem már nem kell hozzáfűznöm semmit...

Üdvözlettel: P. Z.

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:25:21 (71)
teljesen lejáratod magad(és persze az aurórát)...emellett már 3 napja minden hozzászólásodban végleg búcsút veszel...és mit vagy fennakadva egy kis fröccskunyeráláson ezzel legalább azt bizonyíthatnád h az auróra egy vérbeli punkzenekar:)
[előzmény (69)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:22:52 (70)
tejóég...ez már egy viccc...



Elejére << Előző < ... 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 > Következő >> Végére