Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Idoru
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ex-NEWBORN, DAWNCORE

Elejére << Előző < ... 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ... > Következő >> Végére

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:29:45 (2371)
ezt úgy értetted,hogy volt olyan elvakult barom a hc színtéren,aki a brian gyerek példáját követve nekiállt gubizni????
[előzmény (2368)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:25:17 (2370)
jó neked. de még mindig nem ez az amit mondtam.
[előzmény (2369)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:22:01 (2369)
nekem az sem szomorú. ha játszanának itt, akkor is elől bólogatnék, ha mögöttem 50 ember állna és akkor is, ha 500. ha meg azért nem jönnének ide, mert kevesen ismerik őket, az sem lenne baj. én egy olyan társadalmi osztályban terpeszkedem, hogy munka nélkül is megvan a lóvé egy külföldi útra, oioioi.
[előzmény (2366)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:20:16 (2368)
hehe. vannak akik próbálkoztak vele itthon is... több-kevesebb sikerrel. de itt most nem erre akartam célozni, hanem arra, hogy nekik nem kell nájtlájner, meg ötcsillagos szálló fürdőskurvával...
[előzmény (2367)]

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:17:43 (2367)
Chatarsis jobban erdekelne! mondjuk az enekesnek vannak / voltak dolgai. Mondtuk is neki annak idejen, probaljon meg Pesten megelni a kukazasbol ;-)))
[előzmény (2363)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:17:27 (2366)
neked legyen más példa. mondjuk a májnor tret.
[előzmény (2365)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:16:21 (2365)
ezért én is naponta morzsolok pár könnycseppet.
[előzmény (2363)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:11:49 (2364)
ja amúgy összeveszni nem kell, de a témát nem tartom hülyeségnek... ne bagatellizáljuk azért...
[előzmény (2360)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:10:55 (2363)
és persze ebben az a szomorú tény is benne van, hogy egy blíding trú nyilván több embert érdekelne ma mint mondjuk egy catharsis...

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:10:22 (2362)
mondtam én egy szóval is hogy össze fogok veszni bárkivel is? dehogy fogok... de vitázni eddig is vitáztam mindenkivel ha arról volt szó, így a barátaimmal is, szerintem ez így egészséges. és ha valaki nem lesz teljesen elmeroggyant (mert van ám ilyenre is példa...) akkor nem romlanak meg a kapcsolatok. keresztapánk esetében meg épp fordítva játszódott le ez a dolog, bár ezzel sokaknak nem mondok újat asszem:)
és a többiben amúgy igazad van. nyilván kauzális összefüggések vannak a dolgok mögött. egy catharsis nyilván más feltételek mellett hajlandó játszani mint mondjuk egy blíding trú (és most nem beszélek a két zenekar közötti színvonal-különbségről...)
[előzmény (2360)]

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:05:30 (2361)
ja,béke és szeretet.

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 20:05:06 (2360)
mivel ti mind barátok vagyok(keresztapa,zolee,u.c.,kóla) így nem kéne ilyen hülyeségeken összevesznetek.hogy a "színtér" egyre szarabb az nem a szervezések hibája,hanem főleg az interneté és azoké a tengerentúli zenekaroké,akik többbet vannak fodrásznál és a ruhaszponzornál,mint a próbateremben és a színpadon.ráadásul a hülyegyerekek brigádja úgyis egyben van és együtt is kopnak majd le.

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:45:06 (2359)
en sem hallottam a botranyrol, mondjuk gondolom melyik zenekarrol van szo ;-)
tomi: mirol beszelsz? azert mert havonta 1-2x lejarok UW helyre, marhara odavagyok szokva. Tegnap is pletykaltak valakik mi?

© Dexterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:34:49 (2358)
na ezt nem is hallottam... meséld má el msnen.. más: nem hivott a fellegi... most mivan? én kedden utazom
[előzmény (2355)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:33:03 (2357)
ehhez kénytelen vagyok csatlakozni bizonyos szempontból. én sem járok túl sok helyre, és ez így is marad. okokat nem mondok, valószínűleg hasonlóak mint uniformchoice-nál. mindenesetre attól, mert zöldet hányok a hc koncertektől (és fontos megemlíteni hogy pont nem mondjuk jz miatt...) még elmondom a véleményemet, mert az utolsó csepp reményemet azért nem akarom elveszíteni azzal kapcsolatban, hogy ennek a mára szánalmas felső-középosztálybeli bohóckodássá vált performansznak valahol mélyen még van értelme.

mindenesetre abban meg igazat kell adnom zolinak, hogy ilyenkor kevesen képesek a konstruktív megoldások ajánlatának tekintetében, így én is gyarló vagyok - ráadásul magyarországon élek én is, és ez itt virtus... -de mindent meg fogok tenni annak érdekében hogy ez ne így legyen és a szapuláson kívül megoldási javaslattal is szolgáljak.

ezt megbeszéljük mondjuk egy pohár jack mellett mert az jó.
[előzmény (2353)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:26:44 (2356)
én ilyen demagóg faszságokat nem mondtam... viszont ha gondolod, összeülhetünk és elképzelhető hogy lenne is néhány ötletem, ha csak felvetés szintjén is. bár szerintem gyakorlati szempontból is végrehajtható ötletek, és akkor az ehhez hasonló polémiákat el lehetne kerülni.
mellesleg ha már szóba került a hc-s hietelesség. ezzel alapvetően az a probléma, hogy csak az számít hitelességi kérdésnek, amit a többség vagy a "hangosabbik" tömeg annak tart. értem ezalatt azt hogy az edge bebuktatása esetén azonnali kibernetikus statáriumot indítanak a bűnös ellen, míg pl.a vegetáriusság bebukása esetén egy szelíd mosoly a történések lezárása. ezzel nem azt akarom mondani, hogy ezesetben is hadjáratot kéne indítani a delikvens ellen (annak ellenére hogy szerintem a vegetáriusság sokkal fontosabb mint az sxe, és másokkal ellentétben én mindig is ezt mondtam - mindemellett lehet hogy valakinek ez épp fordítva van, az meg az ő joga). szóval hagyjuk már hogy ezek a valóban személyes döntések azok is maradjanak, és ne legyen már központi kérdés hogy ki hagyta el az ikszet... őszintén ki nem szarja le? szóval ez nem hitelességi kérdés.
és mellesleg ha visszaemlékszel beszéltünk mi a politikai hardcore-ról meg a te hitelességedről, és ha jó a memóriád, nem kezdtem el fröcsögni hogy mertemérnemmégmindigacatharsis-féle vonalat követed, mert ezek a dolgok valóban sokkal árnyaltabbak ennél. mindazonáltal személyes véleményem az, hogy bizonyos határvonalakat még mindig meg lehet húzni, még akkor is, ha nem kívánjuk a totális antikapitalizmus csalóka látszatát kelteni.

ja és jacket csak akkor iszom ha van rá pénzem vagy ha neadjisten a jakabzoli meghív rá:D
[előzmény (2351)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:21:24 (2355)
egy melyen tisztelt zenekar melyen tisztelt tagja szetrugta az oltozot, kabe 200 ezer a kar, utana hamisan tanuzott a haz rendeszenel, amit az iment inkriminalt holgykoszoru egyik melyen tisztelt tagja ala is tamasztott, a kovetkezmenyekrol egyelore nincs meg szo, de ha lesznek feltehetoleg az is rajtunk fog csattanni...
[előzmény (2354)]

© Dexterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:08:24 (2354)
mi volt backyard babiesen?
[előzmény (2353)]

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:57:49 (2353)
Zolikam!
Ne haragudjal mar, igaz hogy egyre kevesebb esmenyen jelenek meg es ez tovabbra is igy marad.De amig te is es masok is egyszeruen keptelenek kiszakadni az UW "varazsabol" addig en legalabb torekedem ra.
Mindenesetre Nekem tovabbra az a velemenyem, hogy nem kene megvarni mig egy underground szinter teljesen lecsuszik egy suss fel nap v. egyeb szorakozohely szintjere.
Es ez nem a szponzorkerdesre vonatkozik.
De lassan minden hulyet a varosban (akar fiu,akar lany) kozenk fuj a szel.
Ez szerintem eleg aggaszto egy folyamat.Lasd bprnrchicks vagy ami a Backyard Babies koncert alatt tortent.
Nekem most mar nagyon komoly moralis aggalyaim vannak egyes emberekkel/zenekarokkal/zenekartagokkal/ Talan egyesekkel nem kene feltetlenul barmifajta kozzosseget vallalni a jovoben.Mert nem csak magukat, hanem minket is egetnek egyben.
De igazabol En mint outsider nem is tudom mit szoltam bele...
En tenyleg csak joszandekbol pofaztam bele es nem azert mintha unatkoznek es nem lenne jobb dolgom.
Es talan mint volt segitoje A BPRNR-nak ennek a velemenyemnek talan hangot is adhatok.
[előzmény (2347)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:57:41 (2352)
nezd mar meg, hogy azok a koncertek milyen helyen vannak, meg ezek milyen helyen vannak, nezd meg, hogy ott milyen szorolapokat es mennyit csinalnak, meg a mi esetunkben mennyit csinalunk mi. es persze, most johet az, hogy sznobizmus, stb... en ugy gondolom, hogy minden zenekarnak jol esik ugy zenelni, ha jol szol, normalis korulmenyek kozott jatszhat, stb. gondold el, ha befizetsz valahova sok penzert es szar hangzast kapsz, meg szar korulmenyeket. sajnos egy black machine pub nem egy kultiplex, egy marco polo, ahol jobbnal jobb zenekarokat gyalaztak meg irgalmatlan hangzassal, korulmennyel mennyivel volt sivarabb elmeny, mint egy suss fel nap... es igen, 6-700 forintbol el lehet lenni, nalunk ez 500 es 1000 forint jelen esetben, a kulonbseg adodik abbol, hogy a zenekarok normalis korulmenyek kozott lepnek fel, hogy a zenekarok kapjanak egy par uveg sort, uditot, stb...
[előzmény (2344)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:52:45 (2351)
nem volt jo erv, mert teged is erintett. nekem itt egyvalami szurja a szemem. hogy ez a hitelesseg, erkolcsosseg mindenkinek addig tart, amig jol esik neki, onnantol kezdve az mar reszletkerdes. szerintem itt senki sem kvalifikalt elegge, hogy erkolcsileg barmit is szamon kerjen a masikon. egy ertelmes megoldast sem mondtal meg te sem. hidd el, ha mondasz, mivel alapbol birlak (ha nem birnalak akkor is) mar csak azert is elfogadnam, atgondolnam, de meg senki sem mondott semmit, csak azt, hogy szemen kopjuk magunkat, gonoszok vagyunk, kihasznaljuk szegeny szinteret, meggazdagodunk, stb...
[előzmény (2349)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:41:27 (2350)
egyáltalán nem lenne itt szerintem vita, ha nem hc-eseménynek lenne titulálva a dolog, ilyen egyszerű...
[előzmény (2347)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:39:01 (2349)
ez most azért nem volt jó érv, mert nekem MÁR akkor is xkolax volt a nickem szinte mindenhol amikor MÉG nyeltem a jack danielst és szívtam a szofit (jegyzem meg halkan NEM szívom a british tobacco termékeit, mert szarok de ez részletkérdés...), és ha még emlékszel ez a baráti körömben nem is volt annyira ismeretlen gyakorlat... de azt hiszem az hogy ki iszik ki nem és ki hány ikszet pakolászik a neve elé/mögé szintén nem esik egyenlő súllyal a latba a kokakólával.
[előzmény (2341)]

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:35:35 (2348)
naaaa...lányokra nem mondunk ilyeneket,akármilyen "furcsák" is azok a lányok!!!
[előzmény (2337)]

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:27:35 (2347)
sok erv van sok ellentmondas, hagyjuk abba please. en tobbet ehhez nem szolok.
tomi: kicsit pihenj mar jo?;-)
[előzmény (2336)]

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:08:09 (2346)
Ohohoh Swasztika!
Soha nem menni Afrika!!

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:04:44 (2345)
EZ az! Gyilokra Mindenkivel!!!!!!
MESZARLAST MOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:04:07 (2344)
megint csak nem kötözködés,de miért kerülne annyiba egy jegy?amikor 5-6 zenekar együtt tolja(pl.tacf,strength inside,motivation,stb.) akkor is ilyen 600-700 FT körül mozog a jegyár...
[előzmény (2341)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 18:00:13 (2343)
tomikam, szerinted a vendeglistara ki az aki a legtobbszor felkuncsorogja magat? imnotsayingitsnotsaying elen jar ebben, talan ha a koncertek felere valaha befizette magat mar sokat mondok... es akkor menjunk sorban a draga szinteren...
[előzmény (2342)]

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 17:52:50 (2342)
Ez jo otlet! De a vendeglistara is figyeljetek, hogy legalabb ez a sok idiota a HC rendezvenyeket kerulje el.



Elejére << Előző < ... 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ... > Következő >> Végére