Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Idoru
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ex-NEWBORN, DAWNCORE

Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére

© wzorzec1válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 14:44:30 (2794)
ejj!, a jó tampon a végbélbe egytől tízesen?
[előzmény (2792)]

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-24 17:32:16 (2793)
Tibi azért remélem már jobban vagy! A sztorid alapján szörnyű kínokat éltél át! Gyógyulj meg hamar! :-)

© tiboruválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-24 16:15:19 (2792)
szívszorító, horrorisztikus, gustustalan, meglepo és egyben mulatságos sorok egy igaz történet alapján tizennyolc éven felülieknek.
jó szórakozást!


ARANYÉREM!


Prológus:

Egy aranyérműtét a kis, mondhatni rutinműtétek közé tartozik. Az orvosok nem tulajdonítanak neki nagyobb jelentőséget. Ebből kifolyólag oly pozitív erővel tudnak rábeszélni a beavatkozásra, hogy még te érzed magad megtisztelve. Lehet, hogy az én esetem speciális, hogy bennem van a hiba, de szerény példám talán támasztéka lehet az ellenérvnek.

Az első hat nap.

Az édes otthontól 200km-re műtöttek, egy gyönyörű kórházban, egy gyönyörű napon, Március 15-én. Az ismerős doktornak csak ekkor állt módjában megkezelni a valagam, tehát sok választásom nem volt. Április 1-től amúgy sem ér semmit a tébé kártyám. Itt az idő, most vagy soha! Óriási szlogen, éltem is vele. Egyszemélyes V.I.P. szobát tudhattam magaménak, saját zuhanyzóval, vécével, légkondival, szúnyoghálós ablakkal és egyéb nyalánkságokkal. Úgy éreztem magam, mint egy négy csillagos szállodában. Hozzá kell tenni, hogy éjszaka 1 órát aludtam, mert koncertünk volt Csongrádon, és hajnalban értem haza a kibaszott B.T.S. zenekar baleksága miatt. Imádom őket, de többet nem erőltetjük a közös vidéki bulit, ha egy mód van rá. Szóval kezdtem már hulla készen lenni, mert a délre meghirdetett műtét is csúszott két órát. Nem voltam különösképp izgatott, alig vártam, hogy búcsút vegyek életem egyik legfőbb megkeserítőjétől. Jött a nővérke, belespriccentette a drogot a tomporomba, és kisvártatva már toltak is a tett helyszínére.

Figyelemre méltó hely ez a műtőszoba. Olyan barátságos, meleg, bizalom gerjesztő. Áthelyeztek a műtőasztalra, két lábamat bele a tartóállványba, szülő pózba. Combjaim között a doki feje orvosi szerkóba ágyazva kémlelte is már a csücsökkaput. Aztán egyszer csak arra eszméltem, hogy mondja a már álarc nélküli aranykezű orvosom, hogy kész vagyunk, minden ok, vihetnek. Visszatoltak a backstage-embe, miközben érdekes figurákat láttam itt-ott-amott, némelyikkel még párbeszédbe is elegyedtem, ilyen volt az utólagos beszámolások alapján, a hetedhét törpe. Mikor kissé sikerült öntudatomon kapni magam, azt éreztem, minha négy darab különálló segglyukam lenne, sorosan rákötve egy ötödikre, és annyiféleképp fájnak, ahányan vannak. Az első értelmes dolog, amit a hablatyáradatatomból ki lehetett venni, az a pokol szó volt. Aztán a na bazdmeg ez kurvára fáj, hol a kibaszott fájdalomcsillapító. Jött az infúzió, a drog, és máris magamhoz tértem. Mozgástól független konstans égető szúró maró fájdalmat konstatáltam ott lent. Közel egy órás rámeditálással sikerült elszakítani a tudatom fókuszpontját innen, és akár még kommunikálni is lehetett velem. Gondoltam jó, most már rosszabb nem jöhet, innen csak felfelé vezet az út, mikor hirtelen magától görcsberándult a gézzel teletömködött lyukam, mint amikor megcsiklandozza a vízáradat, vagy mint amikor szarásnál elvágod a végét. Mi mást is mondhattam volna, minthogy ááá, ez mi a fasz?! Aztán kisvártatva elengedtek a végbélizmok. Olyan volt, mint amikor nagyon lassan gyantáznak. Nem hittem el. Ha megmozdultam, egyből lesújtott ez az összerándulás. Minden agyi kontroll energiámat felhasználva, sikerült kissé visszaszorítanom a támadásokat. Na de akkorra már alig láttam az álmos fáradtságtól, és megpróbáltam hunyni kicsit. Persze ilyenkor ellazulsz, az agyad átkapcsol, a tudatos kontroll eltűnik és a tudatalatti lép színre. Mit eredményezett ez? Na mit? Újabb összerándulásokat. Ahányszor lementem alfába, egyből baszott vissza éber állapotba az elkúrt fájdalmas görcs. Mindeközben rengeteg családi hívást fogadtam mobilon, melyek aktuális állapotomról kérdeztek. Szegényeknek sok jóval nem szolgálhattam. Egy rég nem látott barátom is ekkor hívott, hogy nem megyek-e bulizni este. A hír hallatán úgy vélte szopatom. És nem! Este hétre zombivá váltam. A Gyűrűk Urából Frodó sztorija az árnyékvilágban, hozzám képest esti mesének tűnt. Az egész éjszaka agonizálással telt. Somló Pali hívott hajnal egy körül, hogy ott vagyok-e még a buliban, mert mindenki hazament már. Erre én, Palikám most egy másik buliban vagyok, és most le kell raknom, csá! Míg azon az éjszakán a fővárosban dobálták egymást a tűntetők meg a rendőrök, én a lidérceimmel buliztam. Ahhoz a malomjátékhoz tudnám hasonlítani, amikor az ellenfeled csiki-csukizik, te meg vérzel elfelé a szó szoros és átvitt értelmében egyaránt. Annyira kivolt az érzékelésem, hogy azt sem tudtam kell-e hugyoznom, vagy sem. Úgy vizsgáltam meg, hogy nyomogattam a húgyhólyagom. Miután fájt, kikértem a kacsát. A nővérke nagy bőszen fel is állította egy karnyújtásnyira az ágy mellé a székre. Miután kiment, megpróbáltam hasznosítani a segédeszközt, de egy csepp se jött ki. Hurrá! Gondoltam mi jöhetne jobban most, mintegy katéter. Az egyik éjszakai összerándulás alkalmával alkarral véletlenül úgy levertem szegény kis kacsát a helyéről, hogy a félig nyitott ajtón keresztül kigurult a kórteremből a folyosóra, szerencsére üresen. Sokakat felvert ez az incidens. Cseppet sem volt ciki mikor a nővér egy szerény megjegyzéssel visszahozta. Dobálózunk, dobálózunk Tibor? Hajnali négy-öt körül sikerült kicsit hosszabban elpillednem, mire berontott a nővér kezében lázmérővel, vérnyomásmérővel. Egy jó hőemelkedés, és 160-as vérnyomás bejátszott azért. Nem bírta ki megjegyzés nélkül: biztos rosszat álmodott, Tibor. Igen mondom, magával!

Reggel beröppent a főorvos úr, és meginvitált a vizsgálóba, kiszedjük a gézt jelszóval. Fel kellett volna venni azt a tortúrát, míg feltápászkodtam és elvonszoltam magam odáig. Nem voltam egy Carl Lewis. A terminátornak volt ilyen mozgása az első részben, mikor a vége felé jött ki a felrobbant kamion lángoló tüzéből. Felfeküdtem a kínpadra szokásos pucsitós pozíciómat felvéve. Már az is kurva kemény volt, amikor levette a ragtapaszt. Szőr nem maradt a seggemen az tuti. Aztán mondta kicsit fájni fog most, és belekezdett a hadműveletbe. Azt hittem, csak egy kis tampon lesz. Aha! Vagy másfél méter hosszú gézcsík volt bepumpálva, kígyópózba csavarodva. Megfogta a végét, és elkezdett vele körbefutni, mint a tűzoltós filmekben a főszereplők a spriccelővel. Azt hittem ott helyben beszarok, behugyozok, behányok egyszerre. A biztonság kedvéért kicsit be is volt száradva, nehogy egyszerű legyen a művelet. Nem is korlátoztam trágár szógondolataim, szépen kurvaéleteztem hangosan, csak úgy zengett az épület. Aztán szétfeszítette, belenézett, mondta tökéletes, gyönyörű, be sincs gyulladva. Na bazdmeg, milyen ha be van?! Tíz perc alatt meg is tettem azt a húsz métert a szobámba. Persze felhívták a figyelmem, hogy ma szarnom is kell még. Gondoltam pisálok egyet előtte. Jó negyed órás próbálkozás után sikerült is. A székeléssel kapcsolatban megnyugtattak, nem lesz gond, nem lehet gond. Jött is az inger nemsokára. Beálltam szarópózba a csésze fölé, és vártam mi lesz. Jött az anyag, finoman rányomogattam, aztán megálltam, mert majd beszartam a fájdalomtól. Bárcsak beszartam volna. Ott álltam, mint egy béna fasz, az istenért nem jött ki. Pedig ott volt már a kapuban. Erőlködésem friss vércseppeken kívül semmit nem eredményezett. Eközben feszített mint a kurva élet, és cincált a fájdalom. Felhagytam ezzel. Visszaimádkoztam a szart, és kértem beöntést. Erről le lettem beszélve, állítólag az még kellemetlenebb. Mondták, nyomjam csak, jön az, nem szakadhat fel a seb. Ha ma nem nyomom ki, holnapra rosszabbodni fog. Visszabattyogtam a vizsgálóba, és kérésemre a doki felnyomott egy zsáknyi vazelint, majd az segít, gondoltam. Arra biztos jó volt, hogy átéljem milyen szárazon az anál szex, de másra nem. Az ezt követő próbálkozás során megint megakadt a célegyenesben az egész. Hallatlan. Ki hiszi ezt el majd nekem? Kezdtem bepánikolni. Kaptam pici hashajtó folyadékot, mondták majd éjszaka hat. Ugyanis az se jó, ha hasmenésem van. Eljött a hét óra, vége lett a látogatási időnek, magamra maradtam a világvége gondolataimmal, eldugult szarommal, berángásokkal, konstans égető fájdalommal, és beájultam. Nem kis örömömre tudtam pár órát éjszaka hunyni, mire eljött a reggel. Another day, another chance…benyomtam éhgyomorra két narancsot, egy fél literes kaukázusi kefírt, némi teát, aztán vártam, az alvásnak köszönhetően immáron csöppet letisztult tudattal. Jött az elkerülhetetlen bélreakció, és már battyogtam is a vécére. Gatya le, véres gézlap ki. Ugyanaz a jelenség. Beragadt megint. Mit tegyek? Hát tuningolok, huzatom egy kicsit, gyerekkoromban ez mindig bejött. És mit ad isten, öt perces kitartó munka után kipulpant egy kis darabka. Éljen! Majd elsírtam magam örömömben, mikor láttam, hogy nem szorulásos bogyó. Ezen felbőszülve tovább adagoltam a gázt. És még egy kis darab. Yes! És így tovább. Majd kiugrottam a bőrömből. Ez után a röpke húsz perces ceremónia után könnybe lábadt szemmel síró hegedűszólókat haluztam magam köré, és úgy éreztem magam, mint a Szakasz film végén Charlie Sheen a helikopterben. Megvan, mehetek haza. Aztán rájöttem, hogy úgy a mellékhelység ajtaját, mint a szobaajtót, nyitva felejtettem, és már éreztem is a full szarszagot mindenütt. Olyan szögekbe voltak elhelyezve az ajtók, hogyha jobban bekukkant valaki a szobába, egyből megláthatott volna szánalmas pozíciómban De a szag tuti kivándorolt a folyosóra. Ez volt az utolsó említésre méltó történés a kórházban. Kínkeserves hazaút után végre otthoni terepen nyalogathatom sebeim. Azóta is pokol a szarás, ezt leszámítva elviselhető a dolog, de ülni meg gyors mozdulatokra még képtelen vagyok. Olyannyira pokol a székelés, hogy csak a kádba tudom rakni a cuccot, miközben meleg vizet zuhanyozok a seggemre végbélnyílásom tágulásának megkönnyebbítése érdekében. Aztán az egészet kézzel, áthelyezem a vécébe, közben majdnem behányok. Párszor a papír is átszakadt, azóta duplával dolgozok. Nem csinálok mást hat napja, mint fekszem, pépeseket eszek, azt is keveset, ülőfürdőzöm elmerozzant pózban, próbálok másra is gondolni nemcsak a nyomoromra és napi rendszerességgel szart lapátolok. Na ez a rock @ roll basszátok meg, nem a szegecses öv, hahaha!

Konklúzió:

Nos, ha előre tudom, hogy ez ilyen baszódásokkal jár, tuti nem csináltatom meg a műtétet Azóta már hozzászoktam például a szárnyas betétekhez. Sokkal kellemesebb viselet, mint a bajszom volt, és lehet hogy örökre elment a kedvem az análtól. Mindazonáltal ezt az egész kibaszott cécót a zenekarozdizásért toltam végig, nehogy gáz legyen a turnékon, szóval a tagok leszophatnak sokszor és bő nyállal. Császtok!

Szalkai.

2007.03.23.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 10:36:41 (2791)
ez akkor ilyen heti eladási lista, ugye? mondjuk egy egy lemez megjelenésekor ugye mindig nagyobb a kereslet.
mondjuk arra jó volt hogy így lehetett egy kisebbfajta reklámot csinálni neki a portálon is. még én is meghallgattam mostmár a lemezt. :-D

© prosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 07:22:02 (2790)
Az Idoru és a Prosectura lemeze is jól fogy, amennyire én tudom. Nem 5, és nem 200 példányról van szó. Ezen zenekarok esetében viszont nem hiszem, hogy egy esetleges top40-re kerülés generálná az eladásokat. Tehát senkinek nem érdeke igazán, hogy minden erőt megmozgatva feltolja ezt a két zenekart a Gumimacik, és az McHawer és a Tekknő albumok közé. Mellesleg ha valaki listára akar kerülni, az régóta tudott dolog, hogy két helyezésre érdemes pályázni, az elsőre, és az utolsóra. Ugyanis azokat olvassák el az emberek.

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 07:11:58 (2789)
ez szerintem olyan mint a teszkóban a slágerhelyekre történő árukirakás. aki tejel annak az áruja kerül oda. bár furcsa tényleg így látni a listát.

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 02:35:24 (2788)
beszelgettem peti baratommal a cls-tol, volt, hogy 5 eladott peldannyal mar top 40-re lehet kerulni, de pl. a black label society meg a cradle of filth hiaba adott el 2-300 lemezt, a fonogram dijatadon a my chemical romance lenyegesen gyengebb eladasokkal elozott, mert valamilyen oknal fogva az elobbi ket produkciot "kiszortak"...
[előzmény (2783)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 14:41:42 (2787)
Szerintem a kiado intezi, az elso heten a Prosectura is fennvolt.
[előzmény (2784)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 14:41:25 (2786)
hehe... azt hittem van valami infotok arról hogy mit a takar eladási számban a 24. hely.
[előzmény (2784)]

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 11:44:02 (2785)
A lényeg h benne vagytok! :-))) Örülünk neki nagyon! :-))))))))))))
Hajrá!!!

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 23:02:23 (2784)
én azt sem tudom mi ez az egész, és mi alapján kerültünk ebbe a nagyszerű listába. véletlenül bukkantunk rá szörfözés közben
[előzmény (2783)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 22:33:40 (2783)
ezek milyen adatok? egy heti eladás? vagy hogy? mert a március 1.-ei dolgoknál már nincs sehol The Idoru.

amúgy ezt ti tudjátok hogy milyen eladási számmal kerültetek fel a listára? vagy ehhez lehet valahol adatokat nézni? kiváncsi lennék a konkrét számokra mégha nagyságrendileg is...
[előzmény (2773)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 22:24:39 (2782)
yo! szégyen-nem szégyen, de én az omega albumot vettem meg múltkor inkább. de azért ♥

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 15:49:28 (2781)
Azert a "Zeneovi" meg ratok ver 14 helyet...:-))))
[előzmény (2773)]

© Babettválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 10:43:26 (2780)
Na yo... most ezt muszáj volt? Annyira örültem, hogy ilyen yo hozzászólást sikerült megfogalmaznom, és te ezt a képet pillanatok alatt darabokra törted... :[
Na mindegy, elba**tam...ennyi :]
[előzmény (2777)]

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 09:33:23 (2779)
Hát ez tök jó! :-))) Ügyik vagytok! :-*

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 08:42:25 (2778)
:-)
[előzmény (2777)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 05:32:00 (2777)
Babett az nem irónia, nem szám, hanem egy lemez:)))
[előzmény (2776)]

© Babettválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-08 01:52:19 (2776)
Azt most nézem, hogy azért Szabó Eszter - a Rock 'n Roll Én vagyok c. száma beelőzött... Mi ez, ha nem irónia? ;]
[előzmény (2773)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 22:37:13 (2775)
A Füles mackót hogy tudtátok megelőzni?
[előzmény (2773)]

© Babettválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 22:02:07 (2774)
Megelőztétek Josht és Juttát... most nekem haragudnom kellene... :]
[előzmény (2773)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 20:41:25 (2773)
NÉZZÉTEK MEG EZT A 2 LINKET(VICCES MIK TÖRTÉNNEK):

http://www.origo.hu/zene/20070223dijatadok.html?pIdx=2

http://www.pestiest.hu/cikk/45956/20070222

Külön említést érdemel a magyar toplistára szintén új belépőként felkerülő Idoru, amit az amerikai emo-hardcore egyik autentikus képviselőjeként tarthatnánk számon itthon (még a kifejezés eredeti értelmében), ha nem lenne a kategorizálásnak olyan negatív felhangja, ami miatt ettől eltekintünk. A bandának mindenesetre külföldön legalább annyi rajongója van, mint idehaza, és Monologue című második nagylemezük megjelenését követően rögtön magyarországi és osztrák koncertdátumok sorát járják végig. Érdekesség még, hogy a zenekarra akkora az érdeklődés a távol-keleten is, hogy külön speciális japán kiadványt is terveznek az új lemezből.


(24.HELY)
MAHASZ Top40 (2007. február 22.)
2007. február 22. csütörtök
# Előadó : Lemezcím
MADONNA: The Confessions Tour
2. NORAH JONES: Not Too Late
3. RÚZSA MAGDI: Ördögi angyal
4. NOX: Örömvölgy
5. ÁKOS: Még közelebb
6. NELLY FURTADO: Loose
7. FILMZENE: Dreamgirls
8. VÁRADI ROMA CAFÉ: Isten hozott a családban
9. MÁTÉ PÉTER EMLÉKALBUM: Egy darabot a szívemből
10. ZENEOVI: Zeneovi
11. HOOLIGANS: Bohémélet
12. DELHUSA GJON: Best of
13. DOBRÁDY ÁKOS: Fekete gyémánt
14. U2: 18 Singles
15. RÚZSA MAGDOLNA: A döntőkben elhangzott dalok
16. PRINCESS: Mediterrán
17. PÓKA ANGÉLA: Dalok a döntőből
18. ROBBIE WILLIAMS: Rudebox
19. RED HOT CHILI PEPPERS: Stadium Arcadium
20. GEORGE MICHAEL: Twenty Five
21. CRYSTAL: Világok hangjai
22. ANDREA BOCELLI: Amore
23. SZABÓ ESZTER: A rock'n' roll én vagyok
24. THE IDORU: Monologue
25. DEPECHE MODE: The Best Of Vol. 1.
26. DESPERADO: Táncolj!
27. ZORÁN: Közös szavakból
28. ADAGIO: Gold
29. JUSTIN TIMBERLAKE: Futuresex/Lovesounds
30. CARAMEL: Újrahangolva
31. THE PUSSYCAT DOLLS: PCD
32. CHRISTINA AGUILERA: Back To Basics
33. PRESSER GÁBOR: Tizenkettő
34. OMEGA: Égi jel
35. JOSH ÉS JUTTA: Vár rám az ismeretlen
36. ABBA: Number Ones
37. KISTEHÉN TÁNCZENEKAR: Szerelmes vagyok minden nőbe
38. MÁRIÓ: Érted szól a szerenád
39. FÜLES MACKÓ: Füles Mackó énekel
40. NOX: Ragyogás

© Vorangeeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-05 16:29:52 (2772)
Jó ötlet volt az ingyenes promo lemez! Nekem tetszett. Egyébként a régi NemArt-ban szedtem össze

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-02 11:04:15 (2770)
"Pesten ritkítottuk is a bulikat, itt idén csak három, maximum négy koncertünk lesz." :-(((((((

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-01 12:38:49 (2769)
Wan2 magazinban mikor lesztek?! Mert én csak azt szoktam vásárolni.
[előzmény (2768)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-01 12:37:26 (2768)
az érdeklődőknek: az ehavi metal hammer számban olvasható egy másfél oldalas interjú!!!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-27 13:42:04 (2767)
Alap. Szeretnek kozel kerulni az Idoruhoz.
[előzmény (2764)]

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-27 07:26:59 (2766)
áááááá!!!! Normál fórumozó lettem!!!! :-D

© N.O.R.Iválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-27 07:25:43 (2765)
Köszi Lac! :-D Akkor zsebpénzt nem kapok??? :-)))

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-26 23:33:54 (2764)
Persze, hogy nem, mert fel akarod szedni. :-DDDDDDDDDDD
[előzmény (2763)]



Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére