Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Apartheid
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ha lenne most lehet nem éhezne anniy feka

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 > Következő >> Végére

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:44:41 (41)
Véleményedet maximálisan tiszteletben tartom, ha nem bánod ennek ellenére mégis figyelmen kivül hagyom mert szerintem igenis vannak olyanok akiket érdekel ez a téma ha téged nem akkor viszlát!
[előzmény (38)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:43:21 (40)
húzzál az anyádba te fasz,menj valami neonáci fórumra,ott okosítsd a népet,néhány fasz punkon kívűl itt senki nem kíváncsi rád...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:41:08 (39)
Nagy különbség van a faji elkülönités között ami mondjuk Dél afrikában volt az apartheid idején és egy kisebbség szándékos kiirtása között. Dél Afrikában a lakosság hetvenakráhány százaléka nigger volt nem is lett volna mód öket kirtani. Törökországba meg a kurdok voltak a kisebbség hát koncentrációs táborokba zárták öket, amúgy is mikor volt az már 100 éve akkor még ez bevett szokás volt.
[előzmény (37)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:40:13 (38)
először is olvass te fasz:szarok a punkra. Másodszor,te itt közismerten egy provokatőr fasztarisznya vagy,egy ilyen meg nem fog azért topicot nyitni,hogy műveltségi,illetve tájékozottsági párbeszédeket olvasgathasson. Azért játszod a nagyokost,mert bedobsz ide egy témát,amiről tudod jól,hogy a legtöbb embernek nincs ismeretanyaga (neked sem,de könnyű úgy hivatkozni valaminek az ismeretére,hogy te dobod be a témát,ez olyan mintha eldobnál egy hógolyót,és azt mondanád,hogy "na próbáljatok meg ugyanoda dobni"...). TE EGY GYÖKÉR VAGY,és ezt vedd személyeskedésnek. Faszt vagy te kíváncsi bárki véleményére is... olvasol egy idegen szót, beírod ide,és utána megpróbálsz lekezelően beszélni néhány tinédzserrel, akik hozzád hasonlóan keveset,vagy semennyit nem hallottak az egészről...

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:38:42 (37)
Miért is nem?
[előzmény (35)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:34:36 (36)
http://www.fn.hu/cikk.php?id=3&cid=83962

apartheidveszély a vajdaságban

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:32:28 (35)
nem
[előzmény (34)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:29:41 (34)
De ide sorolhatod pl a törökök kedves kis politikáját amit a kurdokkal szemben folytattak.
[előzmény (10)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:19:03 (33)
Nonszensz. Én az égvilágon semmi kijelentést nem tettem az apartheidröl tehát nem is szinlelhetek müveltésget. Irtam bármit is az apartheidröl? Nem. Akkor meg miröl beszélsz?
Mások véleményét kértem csak ki, hogy na most szerintük milyen lehetett jobb v. rosszabb bla bla.
Ki mondta hogy engem érdekel a Dél afrikai (nem ugyanaz mint afrika) lakosság 13 százaléka? Annyit irtam hogy mésicsak fontosabb mint a punk vagy micsoda.
A punk amiröl elolvastál egy cikket és akkor most minden topikba be kell irni hogy punk punk punk mert olyan hülye vagy hogy a punkon kivül máson nem is tudsz gondolkozni.
[előzmény (32)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:11:26 (32)
hallod te most olvastál valahol az apartheid-ről,és egyből nyitottál egy topicot,hogy műveltséget színlelve, lexikonnal a kezedben oszthasd az észt. Hol a faszba érdekel téged az afrikai lakosság 13 százaléka?! téged az érdekel,hogy foglalkozzanak veled...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:05:17 (31)
Te provokálsz engem Zebu itt komoly dolgokról van szó a dél afrikai lakosság 13 százalékának életéröl és te ilyen gyermeteg dolgokkal jössz hogy punk. Fel vagyok háborodva.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:59:41 (30)
Emlékszem mikor megnyitottam az AntiSkinHead szobát akkor is mindenki azt mondta hogy provokálok pedig én tényleg utálom a skinheadeket föleg a sharposokat és csak teret akartam biztositani a hasonló gondolkozásuaknak a is. Aztán ott volt a Rombold a cionizmust c. topik arra is mindneki azzal jött hogy provokálok pedig szintén csak teret akartam biztositani az antirasszistáknak hogy a fasiszták mellett szidhassák a cionistákat is, persze ezt is provokációnak minösitette néhány magyargyülölő komcsi. Most meg itt ez az Apartheid topik, láttam a tévében Mandelát és gondoltam készitek egy miniatür közvéleménykutatást vajon kinek mi a véleménye az apartheidröl pro és kontra. Ez a topik nem provokálja a rasszistákat hiszen ök elmondhatják itt a véleményüket hogy igen az apartheid jó volt vagy ez és ez a része jó volt és az antirasszistákat se provokálja hiszen ök is elmondhatják hogy nem volt jó szerintük ezért meg azért. Egyedül azokat a müveletlen tuskókat provokálja akiknek fogalmuk sincs mi az az apartheid ilyenformán véleményük sincs tehát nem tudnka ide mit irni csak annyit hogy törölni vagy ilyesmi.
Harmincadik beszólás és még semmi vélemény az apartheidröl, valszeg naiv voltam mikor azt hittem komoly témákról is lehet itt beszélgetni.

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:20:23 (29)
tökmindegy,hogy te akartál,vagy az,aki írta...én az űrlap írójához intéztem "kirohanásomat". Ja, és nem provokáltál vele...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:15:49 (28)
Ja, mar sejtem. Azt hitted, hogy provokalni akarok. Nem, nem az volt a celom :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:14:40 (27)
Akkor mi a problema? V nem egeszen ertem mi valtottad ki beloled ezt a reakciot.
[előzmény (26)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:13:06 (26)
én ultraliberális? :DDD elárulom,hogy egészséges jobboldali (tehát nem szélsőséges) érzelmekkel bírok....röviden ennyi.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:09:57 (25)
Meg veletlenul se "tehetetlen kapalozas" bol irtam amit irtam. Egyszeru poen volt, de tetszik vagy nem tetszik, a jelenseg, amire ramutat igen is letezik. Persze akinek nem inge ne vegye magara. Ezekszerint te magadra vetted. Az meg mar gondolom fel se tunt, hogy nem csak a magadfajta ultraliberalisokat gunyolja ki, hanem a CCR fele olcso provokatorokat is. Sot, epp hogy azert irtam, mert megmosolyogtatott, hogy megint provokalni probal szegeny, es raadasul tuti lesz, aki fel is ul neki. Roviden ennyi.
[előzmény (24)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 15:03:54 (24)
ez nem irónia...ha ezt nem vetted észre,akkor ugyanolyan csököttagyú vagy,mint aki írta... ezt úgy hívják,hogy tehetetlen kapálódzás....

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:31:28 (23)
hát jah, fogékony vagyok az iróniára, ez van :-)
[előzmény (22)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:22:50 (22)
ez téged minősít...
[előzmény (21)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:21:10 (21)
ahham :-)

én ezen röhögtem
[előzmény (20)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:17:24 (20)
"Ez egy szabvanyos felhaborodasi urlap. Segitsegevel on konnyen, gyorsan es valasztekosan habordhat fol a legvaltozatosabb provokaciokon, a nacionalizmustol elkezdve a rasszizmuson at egeszen a nemzetiszocializmusig. A perjellel ('/') elvalasztott kifejezesek kozul alahuzassal jelolje meg azt, amelyiket on hasznalni kivanja. Eredmenyes es kellemes felhaborodast kivanunk!

---------------------------itt vagja el-----------------------------itt vagja el------------------------

Te/Maga gyalazatos/undorito/mocskos/szanalmas/rohadt naci/fasiszta/rasszista/nacionalista/revizionista/irredenta/Hort hyst a/Szalasista/Trappista !

Melysegesen felhaborodtam/csak nevetni tudok/a pofam leszakad butasagoktol hemzsego/minden alapot nelkulozo/az ertelem legparanyibb morzsajat sem tartalmazo hozzaszolasan/hozzaszolasatol/hozzaszolasodon/hozzaszolasodtol, es megdobbentonek/sajnalatosnak/szomorunak tartom, hogy ilyen ostoba/elmaradott/reakcios/szuklatokoru/buta emberek, mint maga/temeg mindig leteznek ebben a szutykos kis orszakocskaban/az Eszak-balkani koztarsasagban/az orszanak csufolt elmaradott Kelet-Europai nyomornegyedben.

Itt irja ala: Ócsi
......................

---------------------------itt vagja el-----------------------------itt vagja el------------------------

Amennyiben termekunk elnyerte tetszeset, kerjuk rendelje meg most mindossze 3999 Ft+pkg-ert a Szabvanyos felhaborodasi Urlap Professzionalis csomagot, mellyel on meg ennel is lelemenyesebben buntetheti meg intellektualis reakciojaval a felhabordasa targyaul szolgalo szemelyt."




ezért

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:16:37 (19)
ja,és ha punkról beszélek,akkor nem rólad van szó,te csak egy okoskodó fasz vagy itt a fórumon,aki ezzel próbálja felhívni magára a figyelmet.Amúgy nagy ívben szarok a punkokra,mert nincsenek....
[előzmény (8)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:15:37 (18)
tudom, és elárulod, hogy miért neki címezted, amit írtál?
[előzmény (17)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 14:10:54 (17)
szerintem te olvass figyelmesebben szafaládé,én ócsinak írtam...

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:59:11 (16)
nem, nem lett megalapozott véleményem valóban :-)
ok, igazad van
[előzmény (15)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:57:31 (15)
Végsö soron lehet véleménye de azért kérdéses hogy az a vélemény mennyire megalapozott. Ha mondjuk vki megkérdez engem hogy mi a véleményem a kálvinizmusról és én azt se tudom hogy mi az, akkor kinézem vhonnan hogy oké a protestantizmus teológiailag továbbfejlesztett változata amely tanait a Heidelbergi Káté és a Helvét Hitvallás foglalta összes bla bla. Na szóval akkor én már tudom mi az a kálvinizmus mégsincs róla véleményem, te is elolvastál egy nagyon felületes cikket kétlem hogy lett megalapozott véleményed de rendben ha lett akkor mondd el!
[előzmény (14)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:51:11 (14)
annak, aki életében nem hallott róla, semmilyen véleménye nem lehet, ez tény, ezt mondom én is

de miután már tudja az ember lehet véleménye sztem

sértődésről szó sincs :-)
[előzmény (13)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:45:04 (13)
Nézd én tényleg nem akarlak megsérteni de annak aki életében nem hallott még az apartheidröl ugyan milyen politikai véleménye lehetne?
Egyébiránt igazad van .
[előzmény (12)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:34:44 (12)
egyrészről: nem alkottam véleményt az apartheidről
másrészről: nem mondtam, hogy te állást foglaltál
harmad részt: zebut lebaszatam, mert nem annak címezte a hozzászólását, akinek akarta, de nem mondtam, hogy igaza van
negyedszerre: attól, hogy eddig nem tudtam, mi az, nem jelenti, hogy nem lehet véleményem azután, hogy már tudom mi az, nemdebár?
[előzmény (11)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 > Következő >> Végére