Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Apartheid
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ha lenne most lehet nem éhezne anniy feka

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:30:27 (11)
Azért álljunk meg egy szóra én itt ezt a topikot csak azért nyitottam mert kiváncsi voltam mi az emberek véleménye az apartheidröl. Nem a te véleményedre mert neked nem is lehet véleményed ha edddig azt se tudtad mi az. Lényeg a lényeg én topik alcimben is azt irtam hogy LEHET és az elsö beszólás végére is oda irtam hogy VAGY MÉGSEM.
Magyarán nem foglaltam állást az apartheid mellett sem és ellene se.
[előzmény (9)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:18:00 (10)
A dél-afrikai rasszista politika (apartheid), a színesbőrű lakosság jogainak megnyírbálása közvetlenül a Dél-Afrikai Unió megalakulása után kezdődött, és a faji megkülönböztetésre épülő politika 1948-tól a fehér kisebbség, a búrok politikájának már lényeges részét képezte. A feketéket lakhelyeik elhagyására kényszerítették, és diszkriminálták őket szociális és gazdasági szempontokból egyaránt.

Forrás: http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=2656

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:15:08 (9)
zebu bazzeg, mi lenne, ha kicsit körültekintőbben fórumoznál?

nem Ocsi nyitota a topicot, hanem Clash, na lehet szánni bánni....

én meg egy bunkó tapló vagyok, mer fingom nincs, mi az a Apartheid, úgyhogy most megyek és utána nézek

üdv
[előzmény (7)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 13:08:32 (8)
Nem tehetek róla hogy a fórum műveltségi szintje olyan alacsony hogy 10böl kilencen azt se tudják mi az az apartheid.

A lázongás miért lenne a punkok dolga?
Miféle punkokról beszélsz te?

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 11:05:31 (7)
hallod ócsi, itt te senkit nem fogsz felháborítani,elég magas az ingerküszöbünk az ilyen idióták miatt, te most itt biztos azt vártad,hogy mindenki rádugrik,hogy "rohadt náci takarodj innen blablabla"- és ezáltal foglalkoznak veled. Te itt maximum a saját korlátoltságod ellen lázongsz..de ne tedd,a lázongás a punkok dolga :DD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 07:02:53 (6)
Ócsi, én azért rendelnék egy ilyen űrlapot.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 01:03:40 (5)
Hat nem sikerult senkit felhaboritanod.
TOROLNI!
Eheheheh.
[előzmény (1)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 00:54:35 (4)
ti mi a faszt magyaráztok itt?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 17:22:05 (3)
A formazas kicsit elcseszodott. Ez csakis a mocskos fasisztak muve lehet!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 17:20:50 (2)
Ez egy szabvanyos felhaborodasi urlap. Segitsegevel on konnyen, gyorsan es valasztekosan habordhat fol a legvaltozatosabb provokaciokon, a nacionalizmustol elkezdve a rasszizmuson at egeszen a nemzetiszocializmusig. A perjellel ('/') elvalasztott kifejezesek kozul alahuzassal jelolje meg azt, amelyiket on hasznalni kivanja. Eredmenyes es kellemes felhaborodast kivanunk!

---------------------------itt vagja el-----------------------------itt vagja el------------------------

Te/Maga gyalazatos/undorito/mocskos/szanalmas/rohadt naci/fasiszta/rasszista/nacionalista/revizionista/irredenta/Horthyst a/Szalasista/Trappista !

Melysegesen felhaborodtam/csak nevetni tudok/a pofam leszakad butasagoktol hemzsego/minden alapot nelkulozo/az ertelem legparanyibb morzsajat sem tartalmazo hozzaszolasan/hozzaszolasatol/hozzaszolasodon/hozzaszolasodtol, es megdobbentonek/sajnalatosnak/szomorunak tartom, hogy ilyen ostoba/elmaradott/reakcios/szuklatokoru/buta emberek, mint maga/temeg mindig leteznek ebben a szutykos kis orszakocskaban/az Eszak-balkani koztarsasagban/az orszanak csufolt elmaradott Kelet-Europai nyomornegyedben.

Itt irja ala: Ócsi
......................

---------------------------itt vagja el-----------------------------itt vagja el------------------------

Amennyiben termekunk elnyerte tetszeset, kerjuk rendelje meg most mindossze 3999 Ft+pkg-ert a Szabvanyos felhaborodasi Urlap Professzionalis csomagot, mellyel on meg ennel is lelemenyesebben buntetheti meg intellektualis reakciojaval a felhabordasa targyaul szolgalo szemelyt.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 16:16:35 (1)
Azon gondolkoztam épp ha még mindig lenne Apartheid mindenki mennyivel jobban járna Dél Afrikában. Vagy mégsem?



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3