Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < ... 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-27 17:30:20 (1349)
májad rendben van?
[előzmény (1348)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-27 17:22:06 (1348)
VÉRHÚGY rovat.

Nos ez elmehetne a Horror topicba is, már ha lenne ilyen, de nincs. Kéremszépen vért huggyantok épp. Ez mókás - mert ismerve szervezetem, ilyenkor ürül ki a méreg. De mégiscsak szar dolog, hogy leücsörgök a retyóra, és pirosat huggyantok.
Hajjajajajaj.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-27 11:18:10 (1347)
heti kaki-élmény: valameik nap olyasmi gilisztaszerű matériát szartam, ami ilyen vastagabban kezdődő, majd elvékonyodó, mellette ilyen baszott hosszú kb. 20-25 centi, alig akart elférni, többszörösen meghajtottam, de el nem törött :)
remélem nem élt :DDD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-27 11:15:45 (1346)
faszbajusz tipp: kend be szarral, hátha elmúlik :DDD
[előzmény (1342)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-25 22:32:33 (1345)
égesd le, vagy gyantázz! Fáj, de csak egy alkalommal, aztán többet nem lesz semmire gondod! :)
[előzmény (1342)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-25 22:32:06 (1344)
Köszönjük szépen!
[előzmény (1343)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-25 20:24:45 (1343)
Hát nem gondoltam volna, hogy ma kéteszer is megtöltöm ezt a fing topikot, de most muszály:
Kéremszépen akkorákat rottyantok momentán, hogy beremeg itt minden.
Ennyit akartam megosztani a külvilággal.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-25 12:29:37 (1342)
A fasz kivan a szőrből! - rovat

Eredetileg a pce topikunkba akartam tenni ezt, ám ide jobban illik. Hát kérem, a FASZOM KIVAN abból, hogy naponta kell borotválkoznom. Mivel hogy nemtudom miért, baszott gyorsan nő a pofaszőröm. Ha reggel becsülettel, és tisztesen levágom az arcszőröm, utána kis aftershave, szokásos.. - másnp reggelre megint bazmeg ilyen BOZONTOS CSÖVES FASZNAK nézek ki.
Most jelenleg már képet sem merek ide linkenli, kb épp bajszom is van, mert mostmár ebből elegem lett!!! És milyen kurva drágák ezek a Gilette szarok ráadásban.....

Pedig éveken át néztem ki úgy mint egy ilyen strici szépfiú, ugyebár napi 2-szeri borotválással, sminkkel meg pöccre beállított műszemplillákkal - de most van az a pillanat, hogy már LEFOSOM.
Direkte jó szarul fogok kinézni, most épp 4 napja nem borotválkoztam, mert a kurvaanyja.
Fürdeni azt fogok természetesen (egyébként abból is a fasz ki van, zuhanyozni utálok, mert állni kell a faszba, ha meg fürdeni megyek, akkor jó 1 órát elszarok arra, hogy beücsörögjek a kádba - és másap megint úgy bűzölgök mint a szar kb. Akkor megint 1 óra elbaszás a forró vízbe, azt megint minden előről.

ÉS: a fasszőr vágással is ez a helyzet. Mikor még Vivivel voltam ugye csütörtökön nyírtam, pénteken ő jött, de már akkor olyan borostás fasszőrös voltam mint a mocsok.

Szóval mostantól egy rőtszakállas, fasszőrös fickó leszek én, eldöntöttem.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 15:19:59 (1341)
szauszparkba is megmérték a szart xDDD
asszem valami "kulon" volt a mértékegysége - Bonó pedig a legnagyobb szardarab a világon :DDDDD
[előzmény (1340)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 13:32:30 (1340)
én inkább úgy mondanám, hogy áldjuk az eget hogy nem lehet mérni az ilyet, mert ha lehetne akkor adóztatnák
[előzmény (1339)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 12:35:20 (1339)
még jó hogy nem találta ki valami ökörfaszagy a FINGADÓT - amennyire szennyezed a környezetedet (fing-köbméter, vagy legyen inkább a mértékegysége a pú/másodperc), elmenne a pénzed egykettőre :DDD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 12:33:41 (1338)
lényeg: nem titkolhatod el, mert az állatok is megérzik a gonosz büdös fingot :DDD
[előzmény (1337)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 07:30:32 (1337)
Tegnap volt bennem némi szar ezérthát elég büdöseket is fingottam is estefelé. Aztán mielőtt elmentünk Etusékhoz kakkantottam egy adagot. Tegnap este ágyazunk náluk, eleresztek egy pukit abban a nyugodalomban, hogy én nemrég szartam, nem lesz büdös, hiszen nincs cucc a fing mellett a bélben. Tévedtem! Nagyon nem voltájer, de lehetett érezni a testes púút!

Ma reggel felkeltünk, nekem irdatlanul kellett pisáljak. Átverekedem magam Etuson, papucs fel, ki a budiba, pisilés, kézmosás, majd visszafelé a konyhában ittam egy bögre teát, de közben elengedtem egy jólcsengő fingot. Na halljátok, az rohadt büdös volt biza! Széjjellegyeztem a konyhában, hogy mire kiérnek ne érezzék, de nem tudom mi lett a vége, mert korábban eljöttünk! :) De még mikor visszamentem, Etus ment ki pisilni, majd ahogy ott éledezek az ágyon ülve megint elengedtem egyet. Etus jön be:
- Kicsim, kelj fel mert beá... fúúúú, fingottál!? :D

Aztán ég a vasútállomásig is eregettem egy sorozatot, de azok jó helyen voltak ott kint, max a kutyák rohantak a kerítések felé a szagra meg megugatták a hangját mint a holdat a farkasok, tiszteletük jeléül! :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-18 07:23:46 (1336)
Ha gegével történik, minden további nélkül elhiszem! :D
[előzmény (1332)]

© Ejaculatio Praecoxválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-17 15:06:01 (1335)
http://www.youtube.com/watch?v=wXL6KZJnRtg

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-16 16:04:01 (1334)
én a vonaton cipeltem oda-vissza a szart magammal, itthon meg legalább egy mázsányi sluttyant ki...

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-16 16:02:52 (1333)
ha igaz, ha nem - kreatív a javából :DDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1332)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-16 15:35:13 (1332)
Ja igen egy jó sztori.
Igen, ez a tipikus haver haverjával történt (véletlen se velem) sztori, végülis kétkedve fogadtam én is de mért is ne történhetne meg. Tehát:

Ismerős felszed egy csajt a diszkoba, aznap már a csajnál alszanak, dugnak meg minden. Csaj elalvás előtt mondja neki, hogy ne ijedjen meg, másnap délig ő nem lesz otthon mert dolgoznia kell, de 1-re itthon lesz, addig nyugodtan gépezzen , stb.
Ok, jön a reggel faszi felkel. IRRDATLAN RÁJÖN A SZARHATNÉK. Igen ám, de hallja az ajtón át, hogy kint teljes vendégsereg van épp a lakásba, anyuka apuka még plussz 2 ember zsibong, és kisgyerekek is. Ráadásul a nadrágját kint felejtette a nappalis széken, boxerbe meg mégse megy már ki, azt se tudják hogy épp ott van.
De szarni kell de cefettül!

Ok... megfogott egy rakás kéztörlőt, kirakott több rétegből egy kör-szerüséget belőle a szoba közepére és odaszart. Aztán az volt a terv, ezt kihajítja az ablakon ugye. Jó terv is volt, jó másnaposan kinyitotta az ablakot, és full erővel kihajította.... EGYENEST A SZŰNYOGHÁLÓBA AMIT NEM VETT ÉSZRE HOGY AZ EGÉSZ ABLAKOT BORÍTJA...:xD:xD
Szar jól szétplaccsan rajta, meg a falra is megy, folyik le a radiátoron is.
Valahogy letörölgette, de a szarszag az nem ment ki.

Állítólag kidumálta utána hogy "csak befingta a szobát".:xD

Jó lehetett.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-06 09:31:57 (1331)
majd elmegyek télen, aztán megrendezzük az első WC ülőke szánkózós versenyt a hegyről. :) Dupla pontot kap ki szaros seggel indul neki! :)
[előzmény (1330)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-06 03:23:31 (1330)
Nálunk meg újfent szintúgy elkezdett csúszkálni a vécédeszka jobbra-balra egyenlőre "csak". (mint anno az asszonyos sztori, mikor náluk szaros seggel a csempén landoltam). Pedig itt ráadásul vassal van rögzítve, nem is műanyaggal mint náluk volt, de hát ennyi.
Mostantól figyelek, mielőtt ismét szar-síelős effekt következik be.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-06 01:00:15 (1329)
Na az van kérem hogy járok én edzeni már 2. hete. Szép meg jó, de miközben nyomom a felülést meg a kinyomást meg új bármit, olyanokat púzok hogy csak na. Haver már nem egyszer elküldött a büdös faszba, hogy ne merészeljem mert mint az emésző olyan büdös! :D És tényleg!
Volt hogy lementem a pici padta hátgyakorlatot csinálni, majd nyomtam egy olyan fingot hogy meg se éreztem, csak haver mondja hogy aki ezentúl fingik az kint edz a hidegben! Mondom mi van, felálltam majd megcsapott az a tömény áporodott dögszag! :D Pedig én iszom sokat rostos üdítőt, de nem tehetek róla ha már abban sem az van hanem valami mesterséges faszom.
Azt kellene csinálni hogy vagy reggel szarás után megyek edzeni, vagy a reggeli szarásból csinálok esti edzés előttit, de az meg nem megy, mert nem tudom irányítani a folyamatot nah!

Marad a kurva büdös fing. Remélem egy két héten belül elmegy ez a dolog.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-29 21:45:51 (1328)
kojtorog a belem. Ebből reggel nagy fosás lesz! :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-26 17:41:20 (1327)
előbb fostam két hatalmasat.
ebédre ilyen görögsalátás cuccos jó sok tejföllel, előtte meg utána tejáztam, mint gép (mert érzem meg leszek fázva, és ugye megelőzés rulZ) - nem a legígéretesebb kombó :)) de szerintem a tegnap 6-8 sör is hozzátett valamennyit :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-26 15:09:21 (1326)
van nekem olyanom most hogy fingok, de gecibüdöst. Nem tudom mitől van mert változatosan eszem, nem sokat, viszont a fingom az lapos sunyi, gondolom azért ekkora az ájer! :)
[előzmény (1325)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-26 02:15:03 (1325)
Faszom, csak én írok már ide?

Ismét egy újfenti fing sztori. Én nem tudom mi a fasz ütött belém, mert ez a történet így teljesen "ösztönösen" véletlen esett meg - itt van Vivi épp ugye, ülök a gépnél szokásosan, ő ül az ölembe, cigizgetünk, én mutaton a Blue Oyster Cult zenéket neki,- egyszercsak igy klasszikus módon, a megszokott protokollal:
félre emelem a seggem, és PRRRRRRRRRRRRRR (de olyat hogy a ház belezeng). Bele a pofájába kb.
És így ösztönösen.:xD
Mert az még oké, ha nincs itt akkor ezt csinálom, de nézett is egyet, hogy a kurva anyámat. :xD
Hát igaza is van, total elszégyelltem magam aztán.

Na ez a parasztosodási fokozatok mércéje. He he he!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-24 02:02:49 (1324)
Rókázás spagettit.

A Guns And Roses is szemezett már a spagetti témával egy albumbóritót, hát én most ezt egész máshogy tettem. Történetesen mostanában esténként jön rám a zabálhatnék. Egész nap LÓFASZT nem eszem, csak este, pontosabban éjjel.
Na és kérem, roppant jó érzés mikor hirtelen jelleggel:
Bl...BLO....BLRRR... BLOAAAA, jön fel a spagetti a pofádból, azt rohansz a vécére.
Kb az udolsó piillanatban értem ki szó szerint, különbe most tele lenne szétokádott spagettikkal az előterünk.

Ja és amikor jön fel, mmmmm. Mint ilyen kis kukacokat okádná, de egy zsákkall.:xD

Off story: Egyszer Szekeres is megcsinálta ezt a spagetti okádós poént a Junkiesból: spagettit evett (ettÜNK mert csak az volt ingyen kaja) és berugott rá, - és szétokádta Bonyhádi dobfelszerelését vele:xD De bele a lábdobokba, meg rá a cinekre ám, nem kis pályásan. Jól le is baszták aztán érte Hangyáék, mi meg ott röhögtünk Rikivel hogy ez mekkora egy FAHSZ :xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-20 13:38:44 (1323)
HEREDEZODOR...:xD
Hát ez kurvajó!
Na majd jól felhívom Gege anyját, tartanak e ilyet a kozmetikába, avagy létezik e egyáltalán ilyen.
Én beretválás után fújom olykor olykor be ezzel azzal, de csíp mint az állat mindig .:xD

Én is néha jó bűzös fasszal mászkálok, ez tény.
(Nemvéletlen nem szop már le egy ideje Vivi is, de ezt ugye már ecseteltem a Pöcetopikukba, h nem csak ezért...) :xD
[előzmény (1321)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-20 00:33:53 (1322)
áh nem, hanem akkor ugye mosni kell sürűn, mert ilyen urilány aki túrós fasszal nem kezd. :D

De amikor úgy állít be hogy "bocsi kicsim, fáradt voltam BOROTVÁLKOZNI" akkor nekem azt el kell fogadni ugye. Na mindegy

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-19 23:34:07 (1321)
meg heredezodor sincs otthon?! xD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-19 23:33:30 (1320)
elvitte a fasz-sprédet vagy mi?! :DDD
[előzmény (1319)]



Elejére << Előző < ... 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 ... > Következő >> Végére