Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Ki a faszom az a Dan?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Leírás róla: Baszki, nemonddma, hogy nem tudod, ki vagyok!

Elejére << Előző < ... 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 12:22:40 (437)
Jo, akkor mostantol HC-snak vallom magam, es utalok minden punkot. Ha ez neked jo, nekem mind1.
[előzmény (432)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 12:21:52 (436)
Egyaltalan nem hallgatnak ram, hanem elolvassak, amit irok. Mert erdekli az embereket. Nem feltetlenul azert, h egyetertsenek velem, hanem, mert kivancsiak ra. Ez mar valami, buszke vagyok ra, h ezt elertem, ennyi.
[előzmény (434)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 12:19:49 (435)
es lehet a kocsog tarhalos gennyladanak tobb penz van a zsebeben mint nekem!!!

mert anyuka es apuk otthonrol tolja ala a penzt h nehogy otthon legyen a hulye gyerekuk ...

erre jo a punk, nem??? : )
[előzmény (429)]

© morelloválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 12:16:22 (434)
"Mellesleg az en faszsagaimat egy kicsit tobben elolvassak. Es ennek valoszinuleg van valami oka, nem gondolod?"

Nemtudom mi volt az előzmény - most nincs is kedvem elolvasni - de ez a két mondat mulattatni kezdett. :)
Bocs Dan, nem azért jöttem hogy fikázzalak, de... :)

Az hogy sokan "halgatnak" rád, az nem feltétlenűl azt jelenti amire gondolsz...! Sok faszkalapra halgattak már jóval többen mint rád...
[előzmény (423)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 12:05:24 (433)
na jó hogy benéztem ebbe a topicba :-/

én is utálom a tarhálós, büdös, hányós, seggrészeg faszkalapokat. de hát ez van. remélem majd kinővik és olyanok lesznek mint ÉN!

:-D

válasz erre - 2004-03-19 12:02:23 (432)
Ki a faszomat érdekli a diy meg a nonprofit? Ki faszomat érdekli a színtér? Ezek az ocsmány mozgalmi dolgok a hardcoreból jöttek át, ami baseball sapkás hülyegyerekek zenéje és úgy szar, ahogy van. Minek összemosni a punkot, ami alapvetően egy hozzáállás egy olyan rugalmatlan, humortalan és mozgalmár zenével, mint a hardcore? Ha engem kérdeztek az okádó tarajos és a hcgeci színtérharcos közt semmi különbség nincs. Egyik sem punk, viszont mindkettőt agyon kéne lőni.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 11:29:26 (431)
"Ez most a szokásos igénytelen, szakadt, tarajos, hányos, tarhálós punk Vs. heti5koncertre járó, mozgalmat/zenekarokat támogató kulturpunk vita?"

Szaffi: jah :-)
[előzmény (427)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 11:05:01 (430)
"Ugyanis a tarhalo, hanyo csavonak nincs fogalma semmirol, es asse tudja, micsinal, mi van."
te fasiszta :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:57:48 (429)
Na, vegre egy ertelmesen megfogalmazott velemeny!

Szerintem igenis legyen onszervezodo, diy, meg nonprofit, es mindenki csinaljon valamit, ha tud! Ha nem tud, akkor jarjon el a bulikra, ezzel is tamogatja a "szinteret"! Nem azert megyek a koncertekre, h irhassak roluk! Ilyen szinte meg soha nem fordult elo! Nem azert nem iszom, hogy jol emlekezzek mindenre, hanem azert, h haza tudjak vezetni! Es kurvara szoktam pogozni, tancolni, szoval ez nem nyert. Csak nem Picsara, hanem mittomen, Neszere vagy Buttholes-ra, vagy BTS-re.

"Összevetve az egészet a koncerten hányó, alkoholista, tarhálós, szakadt, tarajos idióta legalább annyira punk mint a koncerteket szervezö, fanzinba irogató inteligens faszikám vagy egy zenekar gitárosa, dobosa, mindegy milye."
Ez tevedes. Ugyanis a tarhalo, hanyo csavonak nincs fogalma semmirol, es asse tudja, micsinal, mi van.
[előzmény (428)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:46:35 (428)
Nekem csak annyi a véleményem erröl az egészröl hogy sokan úgy állitják be hogy a punk az DIY meg nonprofit meg önszervezödö és mindneki aki punk annak csinálnia kell valamit. Vagy legyen fanzinja vagy zenekara vagy portálja de csináljon valamit. Elmész te is Dan a koncertekre csak azért hogy aztán irhas valamit róla. Nem iszol, nem pogozol csak a zenére figyelsz. Ennyi erövel elöveszel egy cd-t és kész.
Valamiféle elismerést vársz ezekért hogy te "inkább" punk vagy mint a másik mert te ezt meg ezt csinálod. De ilyen nincs. Régen ott köpködték le a legnagyobb punkzenekarok tagjait is ahol voltak. Nincs tisztelet és nem is kell hogy legyen zenész és közönség között, ebben is más a punk például. Összevetve az egészet a koncerten hányó, alkoholista, tarhálós, szakadt, tarajos idióta legalább annyira punk mint a koncerteket szervezö, fanzinba irogató inteligens faszikám vagy egy zenekar gitárosa, dobosa, mindegy milye.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:44:01 (427)
Te is! Mert mindig csak gunyolodsz, de azt nem kozlod, mi bajod van!
[előzmény (425)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:43:45 (426)
Reszletezd, miert vagyok szanalmas!
[előzmény (424)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:25:27 (425)
jah :-))
[előzmény (424)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:19:58 (424)
Ez most a szokásos igénytelen, szakadt, tarajos, hányos, tarhálós punk Vs. heti5koncertre járó, mozgalmat/zenekarokat támogató kulturpunk vita?
Szerintem mindkettö szánalmas.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 10:06:24 (423)
Kedves 1 PUNK!

Habar lenne eleg dolgom, valaszolok Neked, hogy orulj! Kezdjuk azzal, hogy nem fikazok mindenkit! En azt fikazom, ami nem tetszik! Nem fogom valamirol azt irni, h kurva jo, ha kurva szar. Szerintem. Azt meg vegkepp nem ertem, mi a budos faszert kuldozgettek rolam kepeket. Mindegy, ha nektek ez az elmeny, akkor hajra! Inkabb nezegetnetek meztelen csajokat a neten!
Milyen regen lattal koncerteken? '96-'97? Kivancsi lennek, ki vagy. Kinevettek? Lehet. Gecire leszarom. Szerinted a kinezet alapjan lehet megitelni egy punkot? A tarajtol leszel punk? Mi az, hogy "komolyabb" punk? Igen, akkoriban baszogattak pl. a gagyi Green Day polom miatt, meg ilyenek, megse rohantam sirva haza. Reklampolo alatt nem tudom, mit ertesz, allandoan Urgammak poloban jartam, ami azert elegge a vedjegyemme valt akkoriban, kurva sokan ismertek az alapjan. Ha nem tetszik a szemuvegem, vegyel nekem ujat, biztos sok penzed van.
Nem, nem vertek az iskolaban. :) Ha idegesit az Internet, es ellene vagy, mert a "globalizacio csodaja", akkor miert hasznalod? Az Internet arra jo, hogy az pofazik rajta, aki akar! En is leirhatom a faszsagaimat, es Te is. Mellesleg az en faszsagaimat egy kicsit tobben elolvassak. Es ennek valoszinuleg van valami oka, nem gondolod?
"Megismert zenekarokat, amikrol addig még csak nem is hallott."
Szerinted milyen zenekarokat lehet megismerni? Amit mar ismerek, azt nem tudom ujra megismerni. Szerinted miert baj az, hogy az ember erdeklodik az irant, amit szeret? Engem erdekel a PUNK dolog, es szamomra nem csak 3 zenekarbol all, amit minden szakadt hulyegyerek ismer, hanem melyebben bele szeretnem asni magam a dologba.
"Talált több ugyanolyan kisebbségi érzésu fiatalt mint o, és összefogtak, bíztatták egymást."
Nem tudom, itt mire celzol. En ezeket a beszamolokat vagy 3 eve irogatom, es nem igazan biztatott senki eleinte. Csak ugy irogattam, naploszeruen, kb. magamnak. Mellesleg akiket innen az Internetrol, forumokrol ismerek, mint koncertrejaro emberek.
"Kultúrpunkok."
Azt hiszem, ebben a mondatban van a lenyeg. A punk egy kultura, barmennyire is meglepo. Es ha szamodra azt jelenti, hogy tarajod van, es meg emellett igenyes is vagy (huha!), es ugyanazt az 5 lemezt hallgatod 5 eve, es minden koncerten segg reszeg vagy, akkor csak sajnalni tudlak. Szamodra lehet, hogy ez a punk, szamomra nem.
Azt szeretnem megkerdezni, mitol vagyok en elmeleti punk? Azert, mert elmegyek heti 4-5 koncertre, amig te a kocsmaban rohadsz, esetleg hetente egyszer lemesz Picsara vagy Barackca-ra? Azert, mert penzt koltok lemezekre, tamogatom a zenekarokat, amiket te inkabb sorre fizetsz be?
"Csak nem mi tehetünk róla, hogy nem merték vagy merik kimutatni amit gondolnak."
Ki nem mer kimatatni mit? Ez nem vilagos.
"Csak azt nem értem, hogy miért
kell új értelmet adni dolgoknak. Attól ugyanúgy nem tartja oket senki
sem punknak, csak az olyan csökevények mint amilyenek ok is. "
Milyen uj ertelmet? A punk soha nem arrol szolt, amit a Sex Pistols csinalt. A Sex Pistols arra volt jo, hogy rengetegen megismerjek a mufajt. A punk a kreativitasrol, ertelmes dolgokrol szol. Nem a kinezetrol! Persze ez is resze, a pukkasztas, ilyesmi, de 2004-ben Te egy tarajjal kit pukkasztasz? Senkit. Ha esetleg elkezdenel gondolkozni, es ertelmesen cselekedni, azzal esetleg mar tehetnel valamit.
"Beépülni a társadalomba és olyanokról beszélni amiben még csak nem is vesznek részt, ez könnyu, és szánalmas."
Kivancsi lennek, Te hogy logsz ki a tarsadalombol. Tenyleg, ez komolyan erdekel. Mi budos redvas lofasz az, hogy nem veszek benne reszt? Miben nem veszek reszt? A mai magyar punkban? Na ne rohogtess ki bazmeg. Mi a bajod, hogy nem tarhalok, nem csovezek a Moszkvan, es nem vagyok minden hetvegen seggreszeg?
Soha nem jegyzeteltem kockas fuzetre koncerten, azt irom le, amire emlexem, amit ereztem! (Bevallom, egyszer az egyik elso metalcore bulin, ami kurvara nem ragadott meg, par dolgot leirtam egy papirra.)
Szerinted az gaz, ha egy punk asvanyvizet iszik? :)) Hehe.

Es akkor nezzuk a tovabbi reakciokat:
Atek: azert vagyok jofej, mert szeretem a NOFX-et? Na ne viccelj...

Nojemi, te tiszta hulye vagy. Ennyire nem erted a viccet, meg a gunyt? Az "irigykedsz, geci" trefa akart lenni, es egy kis gunyolodas, mivel nem volt idom hosszabb valaszt irni. Ki a fasz irigyelne mar engem? Es miert? Ezt nem gondoltad komolyan... Az meg, h vegre valaki elmondja a velemenyet hulyeseg, mert rendszeresen tamadnak a kritikaim miatt.
A kipipalas: ez megint poen akar lenni, kar, hogy nem erted. Szerinted azert megyek koncertekre, h kipipalhassam? Uhhhh.

1Punk:
"abbol áll neki a punk hogy ide írogat"
Akkor most legy szives tetelesen leirni, hogy Neked mibol all a punk! Kurvara kiavancsiva tettel!
"És nem kell aggódnia senkinek, hamarosan kifog derülni ki is vagyok."
Huha, ne csigazzal, bazmeg. Kicsit tobbet erne a velemenyed, ha a leirasa elott fedned fel magad.

"Csak tudod néha olvasom a beszámolókat és az hogy a tarajos meg az ilyen feltüno punkok mindíg fikázva vannak az egy ilyen ember szájából mókásan hangzik."
A vegere azert kibujt a szog a zsakbol. Sejthettem volna, hogy ez zavar. Semmi bajom a tarajosokkal! A szakadt, csoves, idiota, punkrol semmit nem tudo seggreszeg, idiotakkal van bajom! Es itt nem az zavar, hogy nem eleg apolt, hanem hogy nem azert megy le a koncerte, hogy lassa/hallgassa a zenekarokat, hanem hogy pogozzon, meg behanyjon a sarokba.



© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:10:25 (422)
naugye!
[előzmény (421)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:09:42 (421)
szigeten masztizni? elment a józan eszed??!
[előzmény (420)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:07:26 (420)
verted a faszod, mi? :)
[előzmény (416)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:06:26 (419)
nem :)
[előzmény (418)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:05:34 (418)
ismerjük egymást? :o)
[előzmény (417)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:02:36 (417)
szállodát akartál írni, nem? :)
[előzmény (416)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:00:34 (416)
nem. a sátramban voltam....
[előzmény (414)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 22:00:29 (415)
én nyugodt vagyok. sőt, jól érzem magam! remélem nem baj...
[előzmény (413)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:59:49 (414)
hagyd már a sátramat !!! miért, te kint voltál slayer koncerten? minek??
[előzmény (412)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:58:53 (413)
semmi bántó szándék nincs. úgyhogy válaszolj nyugodtan, kiegyensúlyozottan.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:58:22 (412)
csak a sátorban töltött idő az ami kiváltja belőlem ezeket a kérdéseket. ez amolyan pavlovi reflex.
[előzmény (411)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:50:22 (411)
nohát nohát, bántasz engem. ezt nem értem :)
mi fáj, elmeséled? :)
szerintem soha nem váltottunk egy szót sem, nem voltam rólad véleménnyel, de ha unszimpatikusnak tartasz, ám legyen :)
nem tudom mivel érdemeltem ezt? csak nem azzal hogy nem bírom a szived csücskét, a pici dant? :)
[előzmény (410)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:47:17 (410)
szerintem Dant is foglalkoztatja a kérdés. csak az egyik vagy mindkét ököllel nyomod?
[előzmény (409)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:37:28 (409)
nem azt mondtam hogy sose de amugy ez egy punkportál és egy dan fikázó topik nem itt szeretném veled megvitatni a nemi életemet ha nem gond. kösz. szigeten masztizni? elment a józan eszed??! hát ott az a sok szép külföldi srác :) van miből válogatni :)
[előzmény (408)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 21:35:39 (408)
na ne mondd már, sose? ezt egész egyszerűen nem hiszem el.

nem poénnak szántam. nem vagyok vicces kedvembe, kislány.

B!
[előzmény (407)]



Elejére << Előző < ... 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 ... > Következő >> Végére