Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Ki a faszom az a Dan?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Leírás róla: Baszki, nemonddma, hogy nem tudod, ki vagyok!

Elejére << Előző < ... 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:54:45 (557)
igazad van basszameg! viszont bocs, nem tudtam, hogy erre a hippi dologra ily" érzékeny leszel. Ja a szalagot nem suliban tanultam, velem született ez a tehetség :) mellesleg most te provokálsz? szerintem felesleges.
[előzmény (550)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:54:31 (556)
csak rávilágítottam hogy nincs túl nagy korkülönbség
[előzmény (555)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:53:44 (555)
Na köszönjük a te értelmes hozzászolásodat is.. miatattok szeretek forumra járni...
[előzmény (554)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:53:02 (554)
nem hinném hogy sokkal idősebb lennél nála:)
úgyhogy te is kiskörtétt csináltál akkoriban:)
[előzmény (550)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:52:01 (553)
jól érzem magam, ja. már ez is baj? végre történik valami ezen a kibaszott portálon!

Hálát adok néked, drága 1 PUNK! Köszönöm! :)
[előzmény (549)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:51:57 (552)
És ha ismernél tudnád hogy mennyire rühellem a hippiket..
[előzmény (548)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:51:27 (551)
Szerintem mindenben lehet szálkát találni. Sok punk azt mondja hogy az elsö meg második Clash az mekkora jó punk lemez volt. A többi meg szar. Miért? Mert más.
Na ott van az Auróra, nem azt mondom hogy olyan mint 15 éve volt de nem váltották meg azóta se a rockzenét. Megy a szöveg 2004ben hogy azok a szemét ruszkik. Múltak az évek a gyarmaton, 88telén stb.. Lejárt lemez. Hc-s, metálos, trombitás próbálkozások de maradtak a középtempós párakkordos sablonos punk rocknál.
És akkor itt van ez a sok istenitett új magyar banda. 1éve metált nyomtak, most épp punkot egy év múlva megint mást.
Ennél szerintem többet ér az egyhelyben ácsorgás (amit pld az auróra is csinál).
Újat akarunk mindig -persze mert erröl szólt a punk. Közben semmi se történik. Pesten alakulnak a bandák, mindenki zenekarba játszik. Eljárogatnak egymás koncertjeire, van vagy 100 emberke aki minden pesti punk koncertre lemegy sehol egy új arc sehol egy feltörekvö tehetséges zenekar. Szerintem ez ilyen 80as évekbeli hagyaték ez a punkzene punkoknak. Nem erröl kéne ennek az egésznek szólnia, ideje lenne már a világ tudomására hozni a punk létjogosultságát mert ennek a vegetációnak semmi értelme.

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:51:06 (550)
A legtöbb ember itt már akkor koncertekre járt amikor még te homokbol csináltál kisalmát meg kiskörtét..

Köszönöm szépen a helyesirási leckét.. látod van értelme suliba járni.. de ez nem rontja a képet? Egy igazi punk suliba? uhhh? ez hogy megy?
Meg internet elött rohad a nagy punk? Hol a lázadás, az önmegvalositás?
[előzmény (548)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:50:04 (549)
szerintem Kutya tok vicces. en remekul szorakozom.
amugy annyit vigyorogsz, hogy szerintem te is viccesnek talalod.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:48:26 (548)
a szalag az csak egy l betű ! :)
na jó, hagyjuk :)
amúgy viccesnek érzed magad? :)
[előzmény (547)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:47:08 (547)
Le vagy szarva.. lehippizted anyám... inkább prostituáltnak tituláltad volna.. de nem... hippi...

no nembaj... nyugodt vagyok

HOGY KÖTNÉD FEL MAGAD EGY AURORA KAZI SZALLAGJÁRA!

:))))
[előzmény (545)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:45:57 (546)
dehogy vagyok! szórakozok! most jöttem haza suliból. ott kurvára ideges voltam. ilyenkor relaxálok :)
[előzmény (544)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:45:06 (545)
ja meg nem is ismersz.... szóval..... mindegy, hiába pofáztam, úgy tűnik :)
[előzmény (542)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:45:01 (544)
most epp ugy csinalsz mintha nem lennel ideges? :)
[előzmény (542)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:44:45 (543)
Aha látom normálisan is tudsz irni te is... Amikor másnak van igaza akkor jön a le vagy szarva kiscsillag.. nem tudom kinek képzeled te magad.. kurva nagy szád van.. csak nem tom mire...
[előzmény (542)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:43:54 (542)
le vagy te szarva kicsi csillag :)) jóhogy rórát hallgatok, mingyá jön az új albi, fasza lesz :))))
[előzmény (539)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:43:36 (541)
Odamegy ne aggodj...
[előzmény (540)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:42:52 (540)
"En elvezem, ha nagypofaju bunko lehetek, es csak rohogok, ha valaki komolyan veszi" ----- miért nem mész oda a tarajosokhoz ugatni, Dan?! Miért csak itt fikázod őket??!


© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:39:41 (539)
Anyám az.. hippi.. mint állat... békejelet varatott a seggére... amikor összenyomja a két fokhagymát kirajzolodik a jel...

Zavar hogy az Aurorával basztatnak? Talán nem kellet volna siró tiniként viselkedni ha roluk volt szó bármelyik topikban :)
De te vagy a nagybetüs PUNK!!!!!

:))) Ez vigasztaljon
[előzmény (535)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:38:40 (538)
Azert, mert az Aurora szar. Te meg magadra is varrattad. :) Ehehe.
[előzmény (535)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:37:28 (537)
Szia! Nagyjabol egyetertek azokkal, amiket irtal. Nehany kommentar:
- azok a zenek, amiket istenitek, szarok. Neked. Nekem meg jok. Ennyi. Mi ezzel a problema? Szerintem semmi. Mindenki azt hallgat, amit szeret.
- amiket soroltal, azok nagy resze velem is megesett mar, es barmily meglepo, en is szoktam videki bulik utan hajnalig csovezni. mostanaban jarok neha kocsival is. Nem hiszem, hogy ez barkit is zavarna. Pl. azokat az embereket, akiket el szoktam vinni, biztos nem. Vagy azt a zenekart, aminek a cuccait viszem el, mert egyebkent nem tudnanak jatszani. Ez nem intelligencia, vagy nem intelligencia kerdese.
- azert veszem meg X zenekar lemezet, mert erdekel, mert tamogatni akarom oket, es mert megtehetem. Aki nem teheti meg, az atirja, letolti. Rengeteg embernek irtam at zeneket, szoval hogy irigy lennek, vagy faszom tudja, azzal nem vadolhatsz.
- a forumos dumakat nem kene ennyire komolyan venni. Beugatok nehany embernek a forumon. Na es? Nem kene komolyan venni. Csak ezt tudom ismetelni. Valoszinuleg akinek itt beugatok, azok nagy reszevel az eletben normalisan el tudnek beszelgetni. En elvezem, ha nagypofaju bunko lehetek, es csak rohogok, ha valaki komolyan veszi. Aki ismer, az ugyis tudja, h nem vagyok ilyen. Nem akartalak megbantani, bocsass meg! A dogolj meg beszolast reszegen alkottam valamelyik hajnalban, de azt sem gondoltam komolyan, es mint lattam, Te sem vetted komolyan... De ugy latszik megis?!
- nem fogom minden beszamoloban 10x beleirni, h szerintem. Vedd ugy, h ott van. Amit leirok, az mind szvsz, semmi mas.
- nem erdekel, ki punk, ki nem punk, nem en fogom megmondani, mindenki tartsa magat annak, aminek akarja. Ettol fuggetlenul en meg leirhatom a velemenyem barkirol es barmirol, fel is vallalom.

Kb. ennyi.
[előzmény (532)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:35:31 (536)
:-D

bortól egyébként hányok, mint ahogy tőled is :-D
[előzmény (466)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:34:12 (535)
szerinted szánalmas vagyok. ám legyen. a te szemedben legyek az akkor. mint említettem, nem érdekel. se te, se senki más. ahogy gondolod.
Csak egyet nem értek. Engem miért az Aurórával cseszegetnek mindig???!!! Már csak azért is ezt fogom hallgatni! Nem az Auróra árnyékában élek, a kurva életbe, most má télleg!!!!!!!!!!!!! Eccerűen faszok vagytok, hogy az Aurórával baszogattok! Bocs, hogy ezt hallgtom!
És anyád hippi!
[előzmény (533)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:33:22 (534)
igen én is bebizonyítom hogy dömper vagyok:)
[előzmény (533)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:29:13 (533)
Dan által magyasztalt hc bandák :))))) Lol..... dan meg a hc...

Az a baj hogy fogalmad nincs a dolgokrol tündérvirág.. ha talán kilépnél az aurora árnyéka mögül akkor látnád hogy léteznek olyan zenekarok is amik kurva jok kurva picik...
Dan fikázta a legtöbbet a zenekaromat... mégse haragszom rá.. söt.. a kritika arra valo hogy valami fejlödjön... Ha köcsög hippik lenénk akkor megérteném hogy minden szép és jó.. de ti akik egy dögölj meg mondatot kiakadtok.. koncerten meg üvöltitek hogy Elöre kurvárk gengszterek.. :))) Szánalmas.. Hát csak bizonyitsátok be hogy ti punkok vagytok...

Jot nevetek az egészen :)
[előzmény (532)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:24:38 (532)
Na van egy kis időm, gépelek kicsit. Akit nem érdekel, az ne olvassa el, kicsit hosszú lesz:

Punk vagyok úgy, hogy nem ismerem a Dan által magasztalt hácé bandák nagy részét, azok, amiket véletlenül ismerek, gáz zenék szerintem. Volt már olyan, hogy koncerten hánytam, fájt a gyomrom, mert magamba löktem csomó édes piát, kimentem a WC-re és ledugtam a kezemet a torkomra. Volt már olyan, hogy elaludtam egy szar koncerten, mert unalmas volt, ja meg fáradt voltam a pénteki napon, mert minden nap 6-kor kelek és éjfél után alszom el. Ritka eset ez a koncerten alvás, na mindegy. Volt már olyan, hogy mástól kértem pénzt, idegentől, mert muszáj volt, nem szégyellem. Mondjuk nem szokásom. Nekem nem arról szól egy buli hogy koncert után bevágom magam a kényelmes kocsiba és szépen hazavezetek, nincs kocsim, nem is lesz soha, nincs is rá szükségem. Jogsim sincs, lehetne, ha akarnám, nem kell. Végigcsöveztem a magyar nagyvárosok várótermeit, akár -10 fokban is, mert nem jött vonat. Buli volt, jó volt. Vágtam már földhöz sörösüveget, mert épp úgy esett jól. Csináltam sok hatalmas baromságot, nem részletezem. Nézzetek le nyugodtan, kedves intelligens kulturált emberek. Ilyen vagyok.
Nap mint nap látom, hogy szar az egész, suliban szót emelek olyan emberek ellen (vagy épp mellettük), akikből 5 év mulva seggnyaló karrierista faszok lesznek, mondjuk már most is azok. Azt nem tudom, megéri-e a pofázás, nem lényeg. A saját életem keretein belül felvállalom önmagam, azt veszek fel, amit szeretek (akár szakadtat is), oda megyek, ahova akarok, akkor, amikor kedvem tartja.
Nem ettől vagyok punk.
Nem érdekel senki, aki baszogat, az ilyen faszok, mint Dan meg pláne nem. Ha engem nem bántanak meg, én sem bántok meg senkit, kedves vagyok és jószívű, másképp nem érdemes. Akik ismernek, ők tudják, hogy milyen vagyok (mily' meglepő:)), aki meg nem, az ne szóljon be alaptalanul. Nézzen mindenki mélyen magába, és akiket szeret, azokat szeresse igazán, akiket meg utál, utálja nyugodtan, de csak miután megismerte őket. Nem két mondat után kell megítélni egy embert.
Dan válasza az egyik hozzászólásomra "Dögöljél meg, baszd meg". Eleinte jót mosolyogtam rajta, de azért ez mégiscsak durva egy előítéletek nélkül élő punktól, nem?! Sebaj. Kedvenc ismerősömtől kell idéznem: "Ilyennek is kell lenni".
Dan, én téged nem nem utállak, az írásaid alapján nem vagy szimpatikus, vagy azok alapján, ahogy másokhoz szólsz. Beszámolóidból gyakran hiányzik a "szerintem" szó.
Ha attól érzed magad punknak, hogy írod a véleményed a (szerintem) szarabbnál szarabb koncertekről, vagy megveszed a méregdrága cédéket, valamint támogatod a koncerteket, ám legyen. Csak ne bántsd azokat, akik másképp élnek, másképp gondolkodnak vagy éreznek.
A punk nem egy melléknév, ami ragozható, hogy punk, punkabb legpunkabb, hácés, sXe. Nem úgy megy, mint mikor a hernyóból lepke lesz, az másik sztori!
Van olyan punk, aki 5 éve nem követi a magyar zenekarok munkásságát, mert elege lett, de attól még lehet punk!
Van olyan punk, aki nem szereti annyira a régi zenéket, de attól még lehet punk!
Vagyok én, egy elmebeteg hülye csaj, aki imád egy viszonylag populáris zenekart, vitatott, hogy egyáltalán punkot nyom-e napjainkban az Auróra, szarom le, nekem többek között ez a jó.
Mindenki hallgasson azt, ami neki jó, mindenki azt vegyen fel, amiben leginkább faszául érzi magát, csináljon mindent úgy, ahogy neki jó, és szűnjön már meg a legszarabb dolog, ami - pl. Dan által is - uralja ezt az egész portált, (meg mások által az egész világot), ez a kicseszett előítélet!!!
És Dan! Ha neked nehéz elfogadni az általad egyáltalán nem, vagy alig ismert embereket, akkor húzd ki azt a kurva zsinórt a konnektorból, ami ellátja árammal a számítógépedet, idd le magad a sárga földig vagy szívj be faszául, és gondolkozz el magadon! Szerintem van min!!!

Ennyi voltam. Bocs a sok hülyeségért! :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 10:10:47 (531)
Engem nem zavar, ha valaki reszeg. Max kellemetlen, amikor tele van hanyva a klub, meg ilyenek.
En akkor vagyok reszeg, ha pl. egy olyan zenekar sincs, ami erdekelne. Akkor meg miert ne? Nem hanytam, nem voltam gusztustalan, semmi. Senkit nem zavartam.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 10:08:30 (530)
Lelepleztel!! Francba.
[előzmény (522)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 09:59:58 (529)
Igazad van, ezután nem ugatok bele, csak ha érdemben tudok hozzászólni.
[előzmény (527)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 23:33:01 (528)
Még jó :)
[előzmény (527)]



Elejére << Előző < ... 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 ... > Következő >> Végére