Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Abnormal
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Abnormal

Elejére << Előző < ... 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 > Következő >> Végére

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 08:26:38 (91)
köszönöm

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 08:21:44 (90)
2010. november 19. és 20. egy pénteki és egy szombati nap ajkán, a rakéta presszóban. nekünk csak 2 este sok remek zenekarral, a barátainknak pedig közvetlen segítség az életük rendezésére, lehetőség annak jobbá tételére. a nagy feneketlen zsebeket kikerülve a 2 napos koncert bevételét közvetlenül a fláre beás zenekar tagjainak és családjának ajánljuk, akiket az iszapömlés oly sok társával és családjával együtt tett földönfutóvá.

a pénteki napot a veszprémi thrash-core ifjonc CAN’T BREAK ME nyitja, akiket a szintén a királynék városából érkező old-school hardcore POSITIVE MIND követ. a helyi erők képviseletében az ismét aktív, veterán HORNET képviseli régi iskolás thrash-metal-jával, majd a DEATHWELL, akik régisulis black-metal stílusban utaznak. a balaton partjáról a nemrég demót megjelentető CARCHARIAS érkezik szigorú death-metal, amire számíthatsz, akiket hazán egyetle youth-crust zenekara, a DANCE OR DIE követ. a sort és az estét a RIVERS RUN DRY csapata zárja majd, akik sötét súlyos neo-crust stílusban utaznak.

a szombat estét a székesfehérvári színtér jeles képviselői nyitják, így a KÖZÉRDEK a dallamos, punkos rockzenéjével, a GARGA PITIC, akiknek eddigre talán el is készül bemutatkozó demójuk. ők erőteljes dis-beat hatású hardcore-ban utaznak és, nem úgy, mint az őket követő TŰRÉSHATÁR, akik a hardcore a nyersebb vállfaját képviselik. az ISZONYAT hosszú idő után ismét koncertezik, ahogyan eddig is: váltott énekű grund-core, amire számíthatsz. a segélykoncert apropójaként az estet a FLÁRE BEÁS banda zárja. autentikus gypsy-folk, ahogyan a nagykönyvben megíródott: gitárral, tamburával, ceglédi kannával, kanállal, szájbőgővel, hol pörgősen, hol melankolikusabban, amelynek az összhatását a tervek szerint a kaísérő FLÁRE TINI táncosai fognak színesebbé tenni.

a koncertek kezdése minden nap 19:00. érkezz időben, tiszteld meg a zenekarokat jelenléteddel. a napi támogatás 800 ft, a 2 napos támogatás összege 1500 ft. szeretettel várunk minden jó szándékú, segítőkész embert!

hallgass / láss / olvass:

CAN’T BREAK ME: http:// www.myspace.com/cantbreakmeqchc
POSITIVE MIND: http:// www.myspace.com/positivemindvp
CARCHARIAS: http:// www.myspace.com/carchariasmetal
DANCE OR DIE: http:// www.myspace.com/cschc
RIVERS RUN DRY: http:// www.myspace.com/riversrundrydbeat
KÖZÉRDEK: http:// www.myspace.com/kozerdek
GARGA PITIC: http:// www.myspace.com/gargapitic
TŰRÉESHATÁR: http:// www.myspace.com/tureshatar
ISZONYAT: http:// www.myspace.com/iszonyat
FLÁRE BEÁS: http:// www.myspace.com/flarebeasbanda
[előzmény (86)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 08:18:55 (89)
[előzmény (86)]

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 08:14:39 (88)
Nem tudom miert, de az eddigi tapasztalataim azt mutatjak, hogy varpalotai forumozok tobbsege feltunesi viszketegsegben szenved...

© iam138válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 07:39:57 (87)

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 07:31:19 (86)
Édes drága jó istenem . a Koncertek, bulik menü alatt listán tényleg ki van írva hogy "barátidért , barátinkért"?
[előzmény (79)]

© maknyasválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 07:07:26 (85)
süLLYed, rebeLLis, tudod két L mint a Junior!
[előzmény (71)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 06:15:41 (84)
Ti valamelyik várpalotai bányának a vájatában próbáltok azért vagytok annyira sötétek?
[előzmény (71)]

© Gidaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 03:55:08 (83)
Szerintem ne erőltesd itt magad haver és ne csinálj magadból még nagyobb
tetűt!Oszoljatok fel.És ezt nem rosszindulatból irom.
[előzmény (76)]

© instinctválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:57:37 (82)
maci a következőn ő lesz :D:D

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:55:04 (81)
a kutyám egy punk. most fingott be harmadszor negyed órán belül, pedig az elsőnél is mondtam neki hogy ilyet nem szabad. sőt majdnem hánytam is. lehet ő a borítótokon?
[előzmény (76)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:53:59 (80)
mármint HA ilyen felfogásúak, mint te.
[előzmény (79)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:53:30 (79)
bazdmeg, hogy te mennyire sötét vagy....
segélykoncert - a barátaidért. de te csak húzd le továbbra is őket borral és cigivel, másra gondolom úgy sem jók neked, paraszt.. néha inkább próbálj meg a saját "agyaddal" gondolkodni, nem pedig ilyen betanult kispolgár-punk gondolkodást erőltetni.
remélem egyszer majd valami baj és kurvára egyedül maradsz, mert a barátaid is ilyen felfogásúak mint te.
[előzmény (76)]

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:48:30 (78)
"A Lázadó = hivatalos nézetekell szemben elhelyezkedő állás pont"

Heroinozzatok! az van csak igazán szembe mindennel!
[előzmény (76)]

© instinctválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:45:47 (77)
Ki siránkozik azért ,a taraja miatt és ki rugdal kukába?
Nem vagyok dühös arra aki beveszi a média szutykait, baszok én rá az veszi be aki akarja itt az a lényeg, hogy én leszarom ki milyen médiát vesz be meg milyet nem tudod szerintem ez a punk. Viszont én miért segítek a médiának? Nem a médiának segítek hanem a károsult állatoknak .Miért a punk az gonosz lélek?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:39:11 (76)
Hehe mint le lett írva 2 ember írogat ide 1 nicken . tény nem köteleséged tudni épp ki ír.
Akkor én most bemutatkozom a nyuszit tudod ki , én a basszeros vagyok .
Hát igen segélykoncert . Hát "punkok lázadók " segélykoncert ...nemtudom ez valahogy kicsit kontrasztos . A megasztráos csoda énekeseken át a 30Y-z stbstb. és még isten tudja kik zengenek segély koncerten , röviden a csapból is ez folyik .... .A Lázadó = hivatalos nézetekell szemben elhelyezkedő állás pont stb... (úgy vélem talán egy lázadó punknak ez alap pillére) Aki siránkozik azrét hogy megnézik a taraját a nyers "kispolgárok" az utcán , majd mérgébe kukákat rúgdal . Az miért segélykezik? Aki dühös az emberekre akik beveszik a média szutykait ... mirét segítnekik? vagy a punk ennyire tisztaszívü jó lélek?
[előzmény (73)]

© instinctválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:31:02 (75)
egy dolog érdekelne
miért baj az ha egy punkbulinak van egy pozitív értelme , mint például az iszap károsultakon való segítség.Végre eljutottunk odáig, hogy egy koncert nem csak arról szól, hogy csak meghallgatjuk az együtteseket , jól lerészegedünk és hazamegyünk (amivel nincsen semmi bajom), hanem tulajdonítunk neki értelmet és még segítünk is másokon. Segítesz másokon és ezáltal jobbá teszed a körülötted élők életét , pozitív mozgalmat váltasz ki és így jobbá teszed a világot, és most ha azzal jössz hogy te nem akarod megváltani a világot akkor igazából te vagy a problémája a társadalomnak mert túl sok az olyan ember mint te és miattatok vagyunk olyan helyzetben amilyenben vagyunk. Nem szoktam belefolyni az ilyen vitákba, eddig jókat nevettem rajtad mert nem tudsz fogalmazni és csatlakozom az előttem szolokhoz azzal hogy szerintem tényleg be vagy tépve vagy ittas vagy.

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:21:01 (74)
hát ha most néztél életedben először utána a liberal youthnak, akkor a "körül néztem én ne félj rendesen" dolgot felejtsük el. pedig még játszottak is kb egy éve palotán, meg hát... mondjuk eddig is csak a picsa-auróra-sexpistols vonalról hoztál példákat..
ja és a punk az hardcore, a hardcore az punk... (nem pontos az idézet)

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:18:05 (73)
na, neked is bajod van a segélykoncertekkel? ezt fejtsd már ki. (komolyan és érvekkel)

eddig tiszteletben tartottam régi ismeretségünket, ezért nem mondtam: nagyon buta dolgokat írsz.
én szarok rá ki van kormányon, mégis punknak vallom magam. az a baj, hogy itt anarchiázol itt, özben alapvető fogalmakról meg hülyeségeket írsz.
rendszer és a kormány közé én nem tennék egyenlőségjelet.
az mszp és a baloldali eszme olyan messze áll egymástól, hogy csak na. csak ismételni tudom magam: fidesz=mszp=jobbik=szdsz. egy ilyen művelt punknak mint neked ezt tudnod kéne.

© instinctválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:16:46 (72)
te miröl beszélsz?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 23:07:15 (71)
Vajon még hová sülyed ?
Ez rebelis szarhalom!!!
Vajon hány segélykoncertől ?
Okádok még egy kurva nagyot !!!

© villanytothválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 22:30:53 (70)
1. johnny rotten boldog házas ember
2. az iszonyatot a szádra ne vedd!
[előzmény (33)]

© maknyasválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 21:45:07 (69)
Ha ez egy számotok szövege, akkor az lenne a megOldás hogy ha visszamennél lázadni a 2. osztályba, mert pocsék a heLYesírásod. Ott MEGTalálhatod a megoldást az értelmetlen fogalmazásra is!
[előzmény (68)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 20:26:12 (68)
Festem- festem , festem az eget
vér vörösre a kék hejet
festem az ördögöt a falra
had fulladjon az egyház banda

Orbán-orbán , új a kormány
A megldás Bakunyin kardján
Ria - Ria Anarchia ...
Meg találhatod a boltokban


Szegeld - szegeld, a koporsódat
Önmagad ásod el a porba
Csicska ország lánca rozsda
nem érne semmit ha elszakadna

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:30:18 (67)
Akkor rúgjátok ki aki aki ezt írta!
[előzmény (63)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:23:16 (66)
na cső mindenki

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:16:03 (65)
rosszul hitted

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:13:31 (64)
akkor bocsánat. csak azt hittem te vagy az énekes/dalszerző.

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:12:47 (63)
nem én írtam nem vagyok petőfi minek másoltad be?

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-18 18:10:11 (62)
kétszer használtad az "igazából" szót. korunk új petőfijétől azért nem nagyon várna szóismétléseket az ember.de komolyan, szinte könnybe lábad a szemem, ha olvasom

Ígéret

A miniszterelnök elégedett
Mert pénzért mindent megvehet
Van miből mert fizetjük az adót
Eltartjuk ezt a mocskos tahót

Cserébe ígér minden szépet
Rózsaszínű vadászgépet
Tizenévest aki nevetve öl
Örvendjünk mert pusztul a föld

A jövőben csak a halál biztos
Nem kérdezget azt mondja most
Jött el az idő, hogy útrakeljél
Itt hagy mindent mit szerettél




Elejére << Előző < ... 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 > Következő >> Végére