Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Abnormal
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Abnormal

Elejére << Előző < ... 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 > Következő >> Végére

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:30:21 (241)
de én már leírtam amúgy. csak nem E/1-ben, hanem feltételes módot használtam, asszem.
igen amúgy volt plan beer póló. kínai kisgyerekek csinálták éhbérért, mi meg jól meggazdagodtunk rajta!
[előzmény (240)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:28:08 (240)
épp ez nem akarok lenni te értelmi fogyatékos! ha nem vetted észre azt pofázom hogy az ijenekt tiporják földbe a punkot!de asszem multkor láttam vhol planbeer pólót nem tom mennyiért...

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:25:59 (239)
ha te alkotsz rólunk olyan vélemény hogy picsa pólóban üvöltözök meg hányok emg iszok akkor én miért ne mondhatok olyat ami kitaláció?csak feltétel volt, de nem válaszoltál hogy te akkor mitől is vagy punk, ha ugyanaz vagy minenki más...ha már megkérdezted te is. és mondtam hogy iszapos koncert meg jó dolog ha barátaidról van szó!

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:23:07 (238)
PUN-IKON
hehe

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:22:50 (237)
remélem még egyszer pun ikon lesz belőled, és a sok 14 éven lázadó sutyerák rólad készült pólókat hord majd! :-))

ja és amúgy: mennyivel roszabb mindjuk egy dc póló mint egy plojted póló? azt te szőtted, vagy mi? vagy a helyi varrónő?

egy tanács aztán útnak eresztelek: gondolkodjál már!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:20:46 (236)
ha nem lenne megbotránkoztató akkor nem írkálna mindenki ilyen véleményt. és nem mond hogy leszarod mert akkor nem jönnél fel ide, hogy minden ötödik percben ideirj. ha leszarod akkor ne írj ide!

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:20:40 (235)
nagyon messze jársz a valóságtól és nem csak abban, hogy nincs is dc pólóm. nem fogom itt neked felsorolni, miből áll egy hetem. de nagyon messze jársz. innen is látszik, hogy neked a külsőség a lényeg.
igen a punk olyasmi is amit leírtál. tehát a rendszer "által" kidobott emberek/állatok segítése pedig punk dolog, mert a rendszer nem teszi meg helyetted, nem?
te mennyivel vagy másabb , mint a "kispolgárok"? semmivel, csak itt vagdalkodsz.
én mint mondtam nem fogom itt felsorolni mivel próbálok más lenni. dolgozom mert ennem kell, gondolom te is ezért.
áhh feladom, inkább pakolok. nagyon buta gondolatmeneteket fejtesz ki!

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:18:11 (234)
"szerintem ezek a megbotránkoztató üzenetek miatt van. ez is sztem valamilyen szinten punk"
Kurvára megmondtam, hogy ez lesz, de baszki, csak adjátok szegény flótások alá a lovat!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:15:30 (233)
ugyanaz mint bárki más az utcán vagy akárhol. semmiben nem különbözöl senkitől te ezért vagy punk. bazz akkor itt 10 millió punk él és mi vagyunk a kispolgárok ketten a basszerossal?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:13:01 (232)
eddig egy hozzászólás nem volt a topicon de most van, és nem jópofizós üzenetek ezek, hanem ilyen néha sületlenségekről szóló dolgok.szerintem ezek a megbotránkoztató üzenetek miatt van. ez is sztem valamilyen szinten punk te miért tartod magad punknak ha ugyanazt csinálod mint mindenki más ebben a szaros országban és ezzel te sem változtatsz semmin. ugyanaz vagy mint bárki más ebbe mi olyan lázadó?akkor a punk mostantól a társadalom barátja..pf

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:09:07 (231)
és te mit tartasz punknak hogy dc pólóban meg vans cipőben elmész egy koncertre majd hétfőn elmész dolgozni és utána kezdődik az egész előről? ez az ami mozgat annyira?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:05:45 (230)
nem tartom a sex pistolst etalonnak, nincs példaképem!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:04:00 (229)
és te honnan tudod hogy miben lelem a boldogságom?mindegyik kormány feletted áll de egyenlőségjelet rakni mszp és jobbik közé nevetséges én szerintem, úgy hogy közben kineveted a politikáról alkotott képemet, ami tényleg csekély de annyit tudok hogy nem a polgárok érdekeit tartják szem elött.de ez a vita abból alakult ki hogy írtam azt a hosszú dolgot. a punk még mindig szerintem valami olyasmit jelenthet hogy a mindenkori rendszer ellen való lázadás.nem pedig amit a mai zenekarok csinálnak, hogy az aurora egy fesztiválra pl kb 1.200.000 ftér megy el játszani. a profizmus öli a punkot, és valljuk be a profikat fizetik. stbstb..

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:03:38 (228)
vagy ha nem akkor tudom miért nézted rám furán a melóban :-D

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:03:11 (227)
péntek este van haver
[előzmény (226)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 20:01:39 (226)
szombat este van.menjél igyál inkább egyet.ojojdisztroj!
[előzmény (222)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:58:25 (225)
ja azt kihagytam: szerinted a sex pistols az etalon? ez komoly? és te beszélsz a bekajálásról öreg?

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:57:24 (224)
- most már csak azt áruld el, hogy mi ezen okos gondolatok forrása?
- ti a zenekarral mivel foglalkoztok? változtatni úgy sem fogtok semmit ezzel a hozzáállással, akkor minek vagytok?
- mi neked a punk, mert amint látom a sokat látott barátimra körökkel versz punkságban (komolyan kérdem, válaszolj már)

de izibe, mert lassan buszoznom kell haza
[előzmény (222)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:54:17 (223)
ha csak megpróbálnál tenni annak érdekében, hogy az élet szabadabb, boldogabb, élhetőbb legyen (azon kívül, hogy a zenekarod ezt közhelyesen megénekli, vagy mámorosan az éjszakába üvöltöd) akkor talán értenéd, hogy mire célzunk a szelektív hulladékgyűjtéssel és az egyéb felhozott példákkal.te mégis mi a fasz akarsz lenni életed során, ha nem a lehető legboldogabb?teljesen mindegy hogy jobbik vagy mszp van kormányon, amíg feletted állnak.ilyen szempontból ki lehet rakni közéjük az egyenlőség jelet, ha ezt nem bírod feldolgozni azzal a marék agyaddal akkor sajnállak.
[előzmény (216)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:51:37 (222)
én is ugyanannak tartom az mszpt meg a fideszt engem sem érdekel ki van kormányon szóval a gondolkodásmód nem változik mert ugyanaz mind2 és persze ezzel én is tisztában vagyok. nincsenek szélsőséges gondolatai a kormánynak és most itt kommunizmus vagy fasizmusra gondolok. ezért tartom feleslegesnek hangadást. de vannak ma is rasszisták, hungaristák, fasiszták, nácik vagy tudom én is mik azok, sztem ők sem tuggyák, de minek velük foglalkozni, meg ha foglalkozik vele egy zenekar legalább ne fusson el előle!
punk&skin, semmi rasszizmus?angliában az első skinek ugyanúgy a bevándorlókat a pakisztániakat az íreket stb-t verték az utcán...

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:46:25 (221)
Meg használja a "válasz erre" gombot ott jobboldalt!
[előzmény (220)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:41:22 (220)
inkább válaszolj már a kérdésre, ne kérdezz vissza folyton
[előzmény (218)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:40:38 (219)
attól mert én is elítélem a rasszismust (én sem szoktam hangoztatni) még nem álltam a kormány mellé, mert míg nekik ez csak kampány, én meg az alapvető emberi intelligencia megléte miatt nem vagyok rassziata, az két külön dolog. de ennyi erővel most az mszp alatt fikázni az antifákat mennyivel okosabb dolog? már megint csak ismétlem magam: ki a faszt érdekel ki van kormányon? miért kéne ettől másképp gondolkoznom?? miért kéne megváltoznom 4 évente? te ezt teszed? akkor ebből látszik, hogy nincs egy önálló gondolatod sem.
a szelektív hulladékgyűjtés és a szeretet minden ember dolga! hehe
amugy meg az elmúlt 8 évben nem voltak rasszisták, vagy mi a fasz? nem is értem hogy írhatsz le iylen dolgokat..

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:38:25 (218)
szabadabb voltál??te mit értesz szabadság alatt?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:36:58 (217)
jah és nem tartom magam művelt punknak ahogy írtad ez is csak skatulya mert még ilyet lehet nem hallottál. nem kell össze téveszteni pozsonyival mert tény hogy egy kurva nagy kispolgár lett!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:34:13 (216)
a segélykoncertről az a véleményem hogy ha barátaitokról van szó az jó, de remélem ti nem azt gondoljátok hogy szeretet, hulladékgyűjtés amit ma már hozzávágtak a fejemhez hogy ez a király pánk dolga. most mondom megint hogy nem értek a politikához. de miért is került napirendi pontra hogy az mszp baloldali vagy sem. mert írtam hogy egy balos rendszerbe hogy lehet valaki antifa?akkor javítom magam egy olyan rendszerbe ahol mélyen elítélik a rasszizmust ott a punknak miért a rendszer mellé állni! ezt is mondtam már nincs patkány nem kell patkányméreg!

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:28:46 (215)
az, hogy hátat fordítok, nem azt jelenti, hogy mindennek, hanem annak, ami nem tetszik vagy nem érdekel. igazból én tök leszarom, hogy ti mit csináltok vagy mit nem, csak ez a segélykoncertes beszólás és az ebből áradó hozzáállás váltotta ki nálam a dühöt(pedig le kéne szarnom tudom).
szerintem a punk nem arról szól, hogy nem teszel semmit (pontosan úgy mint az általad említett kispolgárok), hanem hogy örömöd leled a körülötted lévő rossz elleni küzdelemben, és ez alatt nem a náciverést értem, hanem ha nem tetszik, hogy az állam nem osztja szét a pénzeket, akkor csináltok/részt vesztek egy koncerten, hogy ti odaadjátook azt, ami összejött annak aki károsult. nyilván itt nem lehet megkerülni az "önreklámozást" ha azt akarod, hogy valaki el is menjen a bulira. És igaza van Deraven úrnak, sok arcot tudok itt, aki önkéntesként is segített, ezzel nem kell kérkerdni pl.
Szóval ennyi, tenni valamit a szar ellen, nem leszarni a szart, mert azt az általad utált kispolgárok teszik, nem? Gondolkodni kell, ennyi. Persze szól másról is, de most erre reagálván ezt hoztam fel.

Politika... nem azt mondom, hogy pont ez lenne, de az mszp szerinted baloldali? egyenlőnek érezted magad az elmúlt 8 évben mindenkivel? szabad(abb) voltál? szerintem nem. és ez így lesz bármelyik párt kerül hatalomra.

ÉS valóban nem izgat, ki mit gondol rólam, főleg a punk közösségen kívül, azért is örülök, hogy ez van, mert ide bármikor tudok "menekülni". de ez már más tészta, jelen esetben nem lényeg
[előzmény (211)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:23:45 (214)
vagy bocsánat nem nem érdekel mások vélemény rólad hanem leszarod ezt akartam írni!!!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:22:23 (213)
NYUGODJ BÉKÉBEN MOCSOK BARÁTUNK! holnap lesz emlékkoncert alagsorban ha valaki akar jöjjön!

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-19 19:20:32 (212)
megint..megint kiforgatod! miből jön le az hogy én bármelyik szart is kedvelném?



Elejére << Előző < ... 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 > Következő >> Végére