Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a fasizmust!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Antinácik ide...meg nácik is...egy kis vita azért kell...

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:26:39 (5310)
„Az milyen ember, aki egyetert, DE ruhelli a punkot?” véleményem szerint előítéletes és tudatlan.

Sajnálom, ha vannak akik nem tudnak azonosulni, és remélem nem haragszotok meg, ha értelmetlennek érzem a kérdéseitek többségét. Ez nem egy kötelező dolog ami ellen Nimrod szavaival élve „mérhetetlenül naív” érvekkel kellene lázadni.

Sokszor kérdezitek mi a cél? Most én kérdezem mi a célja annak, aki be akarja bizonyítani, hogy ez az egész életképtelen? Mivel lenne jobb, ha igazatok lenne, és nem alakulna ki az egészből semmi?

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:20:50 (5309)
Olvastam, és pont ezért kérdezem, mert én nem látok konkrétumot, csak ilyen figyelemfelkeltést.De például, milyen jellegű akciókra gondoltál konkrétan?
[előzmény (5306)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:16:04 (5308)
latod, szinte el se kezdted szervezni, maris tipikusan rossz hozzaallassal birsz.

bazmeg, ha erdekel itt par embert (kb a 6. hsz volt konkret kerdesekkel), igenis masold ki, nyomj egy alt+tabot, ctr+a, ctr+c, alt+tab, ctr+v.
ennyit igazan megtehetnel, kulonben hogy a faszba varod el, hogy szemetbanto oldalakon keresztul szorfoljek orokke..mellesleg en megtettem, eredmeny nelkul. ugyhogy tenyleg masold csak ki, legy szives.
[előzmény (5306)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:09:48 (5307)
csak annyira kene figyelned, hogy egy 3soros szovegbe se irsz egy oriasi lozungot se... igazi punk eleterzes..
fuj.

Az milyen ember, aki egyetert, DE ruhelli a punkot?


szerintem irjatok a lovasinak (most ugyis raer), hogy legyen a mozgalom arca. van negy szeme, oszul, punk is volt, mi kell meg? :)

[előzmény (5304)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:06:46 (5306)
„de azt gondolom hogy legyen mindenki a tini éveiben úgy forradalmár ahogy akar.”

Az a cél, hogy ilyen hülyeségeket „naiv” dolgokat ne írjon senki, úgy hogy nem tud semmit az egészről…

A cél ki van fejtve és a módszerek is a honlapon, konkrét rendezvény megmozdulás nincs de azt is leírtuk, mi a rövid távú célunk. Ha akarod bemásolom ide de kb. annyi kattintás lenne nekem mint neked átmenni lapra.
[előzmény (5303)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:01:50 (5305)
a punk antifa mozgalom név meg nem elcsépelt, mi? nincs vele bajom, de ha szélesebben akartok terjeszkedni, ez gátolni fogja szerintem is. amúgy az mszp sokkal nagyobb média hátszéllel nyomatja a rasszizmus elleni harcot, (azt most hagyjuk ez milyen, hogy inkább csak jobbik ellenkampány volt) mégis szartak rá a legtöbben (oké, van aki ezen \"hitelelesség\" miatt, van akik azért, mert vannak nagyobb problémák is)
[előzmény (5304)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:57:42 (5304)
Ebben maximálisan egyetértünk, hogy a név nem a legszerencsésebb, de úgy gondolom elveinkkel azonos és elvárható, hogy aki érdeklődik elolvassa a többi információt is, amelyben jelezzük, hogy a nem feltétlen kell az elsődleges külsőségekről (itt a megnevezés) megítélni egy szervezetet, vagy embereket, és nem csak külsőleg punk emberek csatlakozását várjuk. Természetesen lehetett volna más elnevezése is a dolgoknak, pl. előre a szabadságért, éljenek a mókusok, de egy elcsépelt, mindennapos elnevezés talán még rosszabb lett volna.
Én személy szerint az igazi PUNK életérzéssel tudok a leginkább azonosulni (és tudom, hogy az életben nem lehet mindenesetben-e szerint cselekedni, de gondolkozni igen), és ez persze hatással van a névválasztásra…
[előzmény (5302)]

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:46:35 (5303)
Azon kívül, hogy mérhetetlenül naív ez az egész ,de azt gondolom hogy legyen mindenki a tini éveiben úgy forradalmár ahogy akar.Nekem egy bajom van, mégpedig az hogy miért kell ehhez a szerencsétlen \"punknak\" asszisztálnia? Nincs már elég szög a koporsó fedelén? Lelki szemeim előtt látom, azt hogy egy csomó nyugdijas együttesen skandálja hogy \"Kössük a Csurkát fel!\"...

Más kérdés, hogy azon túl hogy már fel van nyitva a szemem, nem nagyon látom azt hogy hol lenne az saját és azok helye ebben, akik tudják hogy a nacionalizmus (fúj) nem jó dolog, tudod a második szint. Szóval hogy nekünk mégis mit kéne tennünk? Egyáltalán arra adj választ hogy te mit akarsz konkrétan tenni?
[előzmény (5301)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:30:11 (5302)
3szor atragtam magam rajta, de nem lettem okosabb.

azzal, hogy magyar punk antifa mozgalomnak hivjak/hivjatok, el is vagtatok a torkat..ha tenyleg szeleskoru szervezodest akartok, ne mossatok ossze csak a pankkal, ne punk szervezodesnek hivjatok. itthon szerintem legalabb annyi atlagember iteli el a punkot, mint a szelsojobbot.. (Az igazi true tarha punkok pedig erosen akadalyozottak a hosszu szovegek es nem alkoholos italok fogyasztasaban)
Eselytelen, hogy nagyobb tomegek csatlakozzanak, a \"VALAMIT TESZUNK MAJD\" celok pedig ilyen tamogatoi, szimpatizans-tabor nelkul okafogyottak es hiu abrandok lesznek.
[előzmény (5301)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:13:10 (5301)
Egy mozgalom amelynek az ötlete kb. pár hete merült egyáltalán fel, nem csoda, hogy múltbeli eredményeket, és kiforrott stratégiákat nem tud felmutatni. Azt senki ne felejtse el, hogy ez az egész csak most indul, igazi médiát (még) nem kapott (lehet nem is fog). Én az első visszajelzésekkel, és az érdeklődők első hullámával elégedett vagyok, van aki megérti miről van szó, és hogy minden lassan növi ki magát. Lehet kell pár hónap vagy egy év, hogy mindenki komolyan vegye, ezek csak az első lépések, és nem szomorít el, hogy vannak akik nem hisznek semmiben mert a mai társadalom ezt sulykolja: ha nincs pénzed nem érsz semmit, nincs hatásod a körülötted történő dolgokra, csak sodródj az árral, igyá’ kólát.

Tudom, hogy a közhelyek, marha közel állnak néha az igazsághoz, ez zavaró lehet. Azt is tudom, hogy sokakban megfogalmazódtak a http://mapam.uw.hu/ -n leírt dolgok, de hát pont ezért alakult ez az egész.

Nem értem azokat az embereket viszont akik azt mondják én egyet értek DE… nincs DE. Ha valaki nem hisz a mozgalom működésében, sikerességében de egyetért várjon egy kicsit ne ássa előre a gödröt. Persze ha valaki a megfogalmazott problémákkal, nem ért egyet az más tészta, akkor nem csodálkozom hogy problémái vannak a mozgalommal (vagy a saját agyi képességeivel).

Szerintem ne „öljük” egymást, hanem inkább mindenki döntse el, mit akar mit tud tenni. Ha valaki nem csatlakozik, mert elég neki, hogy egészséges gondolkozása van, már az is egy pozitív dolog. Aki késztetést érez arra, hogy tegyen valamit, itt a lehetőség csatlakozni, egy olyan mozgalomhoz, ami most éled, és bebizonyíthatja, hogy nem csak gyűlölet keltéssel lehet embereket összefogni.

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:12:33 (5300)
Kitartást ! és Szebb Jövőt !
[előzmény (5272)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:09:51 (5299)
A mapam mozgalom első akciója egy megismertető és népszerűsítő kampány beindítása az interneten keresztül. Cél, hogy minél több emberrel ismertessük meg céljainkat és kialakuljon egy hatékony csoport akik elveinket az internet hálójától elszakadva a való életben is hirdetni tudják.



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kialakuljon egy hatékony csoport akik elveinket az internet hálójától elszakadva a való életben is hirdetni tudják.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:08:00 (5298)
Flo, erre én annyit reagálnék jelenleg, hogy látogass el a honlapra, nézz körül rajta és kérdéseidre választ találsz.
Továbbá nem én vagyok a Mapam szervezet bárkije.

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:05:52 (5297)
csak kovetkeztettem arra, hogy az alantosabb csoport a semmit nem csinalo, hiszen most ez a tema, gondolom a relacios jel is arra mutat...
[előzmény (5296)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 09:03:32 (5296)
ez most komoly? en aki \"nem teszek semmit\" kepviselem az alantosabb csoportot azzal szemben, aki tenne is erte, csak nem tesz eppen o se semmit? ez hogy van? De ilyen szinten erted es ismered a tarsadalmat, hogy az orszag kb 70-80%-at ket csoportra osztod? Komolyan, ha mar ilyen magas labdakat adsz, aruld el, mit kene tenni? koltoi kerdes persze, mert ertelmes es konkret valaszt ugysem tudsz adni, es ez nem biztos, hogy teged minosit..de altalanositani nem kell.

a gardat ne hozd fel peldanak, mert az egy eleg vastag szervezet, ami az elejetol fogva nem csak az also tarsadalmi retegek penzebol szervezodott/szervezodik...nem hiszem, hogy te pl finanszirozni tudnal egyedul ilyen dolgokat meg az elejen sem...tehat persze junity, minden, de azert kurva sok penz kell ahhoz, hogy egyaltalan megismertess emberekkel dolgokat.. igazi media helyett egy feluletes facebook nem lesz eleg..



ime akkor ezek, mint konkret kerdesek, amik megfogalmazodtak itt korabban:

- hangzatos szlogenek helyett valami konkret, hogy mit is akartok csinalni
- eloszor valamilyen konkret, es elerheto cel felmutatasa es ahhoz toborzas
- valami info arrol, hogy mi is ez a szervezet? hol is \\\"uzemelnek\\\" a szervezok?
[előzmény (5292)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 08:59:03 (5295)
\\\"Én megpróbálom lesz ami lesz, és lehet nagy, hogy igazad lesz a végén, de azt valóban nem értem, hogyha valamivel még azonosulni is tudsz mért utasítod el úgy, hogy azt sem tudod igazából mi az?\\\"

1. Nem utasitom el elbol, csak nem rohanok fejvesztve csatlakozni egy olyan dologhoz, amirol ahogy te is irod: azt sem tudom mi az.
2. Azt sem tudom mi az, mert nem kaptam ra lehetoseget. Egy valamire nyilott lehetoseg: egy facebook oldalhoz csatlakozva kinyilvanitani, hogy tele a faszom a vilaggal.

Nem varhatod el senkitol, hogy pusztan a szemelyed igazmondasaba es bolcsessegebe vetett hit alapjan csatlakozzon barki is hozzad, vagy akarmihez, ha arra nem veszed a faradtsagot, hogy ha csak nagy vonalakban de vazold, hogy mik is az elkepzeleseid.


Hm. Véleményes szerint hogyan kell elkezdeni akkor?

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 08:57:14 (5294)
Bocs, a kulturalt hangnem talan megsem igazan helytallo, de a \"bebofogestol\" tavol all.
[előzmény (5293)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 08:54:47 (5293)
Sajnalattal latom, hogy annak ellenere, hogy lentebb konkretan es reszletesen leirtam a velemenyem (tolem nem megszokott kulturalt hangnemben), vajmi keves jutott el belole a tudatodig es meg mindig apatikus, burokban elo, unatkozo embereket vizionalsz.
[előzmény (5292)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 08:49:59 (5292)
Rendben...

Egyáltalán senki nem gondolja hogy valami új dolgot fedeztünk volna fel!! Nem is tettük!!
Tudod, a szélsőjobb pont ezért tört előre az utóbbi időben, mert azoknak az embereknek akikből sosem lesznek szélsőjobbosok, két fajtája van. Az egyik olyan mint te: tudja hogy szar, tudja hogy nem jó. De nem tesz semmit. Eltekint mellette inkább!

A másik pedig az akik tudják hogy szar és tennének érte, de sajnos ez egyenlőre kevesebb!!

A mozgalom pont ezért jött létre szerintem, hogy minden olyan embert aki érzi hogy szar így, megfogjon és a jövőben tehessünk ellene.

Csak nem értem az ítéleteket. Ennyire nagy dolog szerintetek egy mozgalom? Hogy véghez sem lehet vinni? Lsd: Magyar Gárda.
Sikerült, mert mérhetetlen sok buta ember van.
A Mapam is végig viszi céljait, csak tudod a mozgalom beindítása nem 1-2 nap/hét.
Gondolom a buta gárdások sem 2 hét alatt lettek mindenhol.
Senkinek sem kötelező csatlakoznia! De akkor mégis mi a problémátok? Hogy elmondhassátok 1000X hogy ez egy lehetetlen dolog? NEM AZ !
Komplexusok: Nem neked szólt a komplexusos beírásom.
Többek között nem konkrét célra irányuló kérdéseket kaptam, hanem beböfögéseket.

Pokolgep: Sajnálattal látom hogy pár baromságok benyögésén kívül nem tudsz mást még mindíg.



© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 08:19:44 (5291)
Most komolyan, aruld el, en miert elek burokban? Azert, mert nevetsegesnek, mosolyogtatonak tartom azt, hogy eloalltok egy ilyen oldallal, ahol hangzatos szovegekkel dobaloztok, kozhelyeket puffogtattok es ugy csinaltok, mintha ezt a kibaszottnagy\"tarsadalmi igazsagtalansagot\" ti fedeztetek volna fel, ti tudjatok ra a megoldast, amivel majd viragszirmokkat lonek a tankok, stb...?

Vilagmegvalto hirlevelek nelkul sem jutna eszembe soha tamogatni a szelsojobbot. Nem kell belepnem semmilyen mozgalomba ahhoz, hogy kulonbnek erezzem magam a tizeneves es huszoneves harcosoktol, van egy kialakult es szamomra normalis ertekrendem, ami nekem epp elegge megfelel..Komplexusok, mi?


Az a baj, hogy egyreszt naiv vagy, a konkret celokra iranyulo kerdeseket pedig baszogatasnak veszed...


[előzmény (5282)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 23:38:24 (5290)
igen, de ez önkritika is volt a részemről:)
[előzmény (5287)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 22:52:16 (5289)
...látod-látod, éppen ezért lassan ideje volna elgondolkodnod, van-e helyed ezen a bolygón!

[előzmény (5288)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 22:46:59 (5288)
A forradalmarpank, a kriptonaci takony es a pszichopata wannabe-cigany melyseges egyetertesben.
Tovabbi kellemes estet!

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 22:37:33 (5287)
Tudod, makszi, az a legdurvább, hogy még igazad is van! :)))
[előzmény (5286)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 22:34:53 (5286)
itt mindenki annyira pánk ,hogy szembemennek a pánkkal, sőt a szembemenő pánkokkal is szembemennek.

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 22:01:09 (5285)
Tévedsz, a jobbikosok és a gárdisták egy olyan közösség, ahol a szimpatizánsok a legnagyobb egyetértésben és összetartásban működnek együtt egymással.

A cigány bulikban a zenés mulatságokon a résztvevők szintén azért vannak együtt, hogy jót mulassanak, tisztelik és megebcsülik egymást.

A hippiket és társaikat részletezni sem kell.

Ezt a \"színtérnek\" nevezett szart pedig az tartja életben, amit itt látsz. :)
[előzmény (5282)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 21:59:36 (5284)
Úgy lesz!


© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 21:54:49 (5283)
2 hónap múlva jelentsétek mi történt a mozgalommal.

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 21:52:49 (5282)
Nem veszem magamra:) Az ilyen burokban élő emberek ( mint amilyenek ők!) véleménye az utolsó ami érdekel engem! Sejtem én is, hogy saját komplexusaikkal küzdenek éjjel nappal, ezért próbálkoznak másokba belekötni és itt lebzselni a punk portal fórumon és mindenbe belepofázni agy vagy akár egy cseppnyi figyelem nélkül! Remélem egyszer sikerül kitörni a komplexusaitokból.
Az ilyenekből lettek a jobbikosok meg a gárdisták.:D Kb. :D

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-30 21:47:03 (5281)
Ugyan, igazán ne vedd magadra...hidd el, itt az dívik, miszerint egy közösségen belül is mindenki mindenkit lenéz. Ők ezzel harcolnak az elveikért.

[előzmény (5280)]



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére