Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a fasizmust!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Antinácik ide...meg nácik is...egy kis vita azért kell...

Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 ... > Következő >> Végére

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 13:19:40 (5340)
Rágódjatok inkább azon hogy ahogy ti mondjátok, a társadalom melyik rétegéhez tartoztok:D

Na melyikhez??:D
[előzmény (5339)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 13:18:46 (5339)
Amugy meg tök naiv dolog volt feltenni a PUNK portálra a Magyar PUNK antifa mozgalom linkjét:D
Mi a szart kerestek itt egyáltalán? Abba mért nem köttök bele hogy a PUNKPORTÁLON lógtok, mikor közötök nincs semmiféle ilyesmihez?:D

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 13:12:44 (5338)
és flo te tényleg figyelmesen elolvastad a lapot???
Mert akkor már rég nem itt rágnád a szart.

Mert ez pl neked is szólt a lapon:

Ha úgy érzed, mégis eltudod fogadni azt a helyzetet amibe Te, a családod, az ismerőseid, kerültek, vagy kerülhetnek, ha nem állnál ki magadért, és soha nem mernél az igazadért utcára menni, ha elviseled hogy míg mások jogtalanul szerzett vagyonukban dőzsölnek míg Te kénytelen vagy nélkülözni, ha nem zavar az, hogy hiába vagy tehetséges nem jutsz előrébb ha nincs megfelelő ismeretséged, ha hiszel még bármelyik saját magad által választott, vagy támogatott haszonleső hazug és gátlástalan politikusnak, AKKOR FOGADD EL, HOGY NEM FOG VÁLTOZNI SEMMI POZITÍV IRÁNYBA ÉS NE
csatlakozz a mapam mozgalomhoz.

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 13:10:26 (5337)
Inkább az a nevetséges, amit Ti műveltek mióta be lett téve ez a link!!!!

és látjátok...tényleg unatkozó hülye emberek vagytok, mert amióta van a link egy két személy nem tud lekattanni a témáról!

Ha téged ennyire nem érdekel, számodra ez hülyeség stb stb. Akkor maradhatnánk akár annyiban is, hogy tartsd meg magadnak a véleményed. DE azért van a fórum és minden más hogy véleményednek szabad utat adj. Te már elmondtad, nem is egyszer nem tudom mit kell még rágódni ezen.

GITTEGYLET :D:D:D

Rágjátok a szart amíg csak lehet! Megéri!! Ha nincs jobb dolgod nyugodtan irjd az aberált baromságok tömkelegét!!

De a kérdésem hogy ezek után érdekel még valamit amit magyaráztok?
Hát NEM!
Ez nem puszta vélemény nyilvánítás volt, hanem hogy mindenben találjunk valami szart. Menjetek akkor a p...ba azt ne törödjetek a Mapammal.
Mégis kinek hiányoznak ilyen emberek a csoportba?
Ugyanmár.

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 13:06:29 (5336)
Az álláspontom védelmezése, az én szemszögemből nem volt sikertelen. Meghallgatom elolvastam a kritikákat, és nem mindegyiket utasítottam el. Nem célom sem itt, sem a médiában magyarázkodni, mit gondolok, hogy gondolom, miért gondolom. Az amit eddig leírtam ad egy bizonyos szintű támpontot miről van szó, ha valakit érdekel van lehetősége beszállni, ha valakit nem érdekli van lehetősége otthon ülni, és semmit sem tenni. Vagy éppen egésznap osztani az idióta kritikáit egy fórumon.

Én nem adom fel, nem fogok sem a színeken sem egy honlap hátterén változtatni mert nem ez a lényege az egésznek, nincs szükség olyan emberekre akik csak hibát, és azt keresik mi az ami nem tetszik nekik. Sajnálom, hogy vannak olyan emberek, akik képtelenek feladni a berögződött hülyeségeiket, akik a múltban élnek, akik azért mert semmi különleges nincs az életükben mindent elutasítanak ami nem simul be az elfogadott, dolgok közé. Akinek nem inge az tudjátok…

Nincs olyan szervezet mozgalom zenekar, ember, aki vagy ami, mindenki számára elfogadható és tökéletes lenne, a mapam sem az.
Szerintem nem az a szánalmas, ha valaki nem vitatkozik olyan emberrel a ki egy színen leáll szarakodni.

flo! Neked azt tudom tanácsolni, hogy inkább tiltakozz a monika show megszüntetése ellen, az elég népszerű dolog, és sok hasonló unatkozó ember van hozzád, aki beszállna!

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 12:49:21 (5335)
teljesen felesleges lenne belekeverni az antifa-dolgot, a kritika nem az eszmenek szol, hanem azoknak, akiknek ez se tobb, mint egy ures kozhely, pont ugy, mint a \"senki nem tesz semmit?\", es ezt felhasznalva vilagmegvalto dolgokrol vizionalnak ugy, hogy a magyar lakossag 99%-at bele se vonjak a dolgokba.

de mondok jobbat, mozgalmat inditok, csatlakozzatok, nem tudom, hogy mit fogunk csinalni, de mondjuk legyen a nevunk analszex & abszint. Jol hangzik, hangzatos, lazado, aktualis de az atlagemberben visszatetszest valt ki. Meg nem tudom, mi lesz a legfobb cel, talan ingyen lesz a sor, ha sokan bejeloltok faszbukon, talan csak kirakok ket matricat egy villamosmegalloba.

nevetseges,nem?
[előzmény (5331)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 12:27:52 (5334)
olvass figyelmesebben....
[előzmény (5333)]

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 12:20:15 (5333)
kb azóta megy a vita, hogy be lett rakva a mapam link...

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 12:17:00 (5332)
ennek az egésznek az égadta egy világon semmi köze ahhoz,hogy antifa....olvass a figyelmesebben
[előzmény (5331)]

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 12:13:57 (5331)
szeretni valóm magyar punk színtér.
ha valaki tenni akar valamit akkor le van szólva, meg ki van röhögve. ja és persze utána még egymással veszekszik mindenki.
ha valaki antifa ebben az országba lassan már punk oldalon is elvetik, ugyanúgy, mint a faskókat. persze ha zenész szitkozódik az a legjobb,hogy ha kimenne németbe vagy valahová zenélni (ahol erős az antifa színtér) meghívásra akkor boldogan lengeti az antifa zászlót.
Peje: Magyarországon nem menő antifának lenni ezt jegyezd meg, bár ha van valami demo vagy ilyesmi akkor persze szólj, érdekelni fog!

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:47:53 (5330)
szanalmas vagy.
[előzmény (5328)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:45:58 (5329)
kezdjük ott,hogy a főoldalatokon tiltott hatalmi jelkép van /vörös csillag/...
amúgy ha itt a portalon nem tudod normális érvekkel megvédeni az álláspontod,szerinted mit csinálna veletek a média...
ja ha valamit elakartok érni,a punk dolgot ne erőltessétek,mert a köztudatban egyenlő a züléssel és drogozással..és hiába nem érdekelnek titeket a begyepesedett agyú emberek,belőlük áll az ország 90 %
az anarchia jel szintén nem nyerő...az embereknek a káosz ugrik be róla és nem Tolsztoj

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:42:58 (5328)
:) és akkor Te boldog leszel, és ezzel már elértünk valami! :))))))))))))))
[előzmény (5326)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:26:37 (5327)
Én úgy gondolom, hogy az ideológia a legfontosabb és nem mellékes, hogy az milyen jelképeket használ. Valahogy mindig ezzel a kettővel sikerült emberek tömegeit valami mellé, vagy ellen állítani. A színválasztás nem lehet mellékes ennyi történés után.

KajbaXXX: horogkeresztes zászló alatt sem túl sok ember vonulgat tudtommal.
[előzmény (5323)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:25:37 (5326)
az anarchiajel is csak divatbol van kinn, gondolom.
egyebkent te egy hozzaszolasom alapjan eldontotted a magyar lakossag melyik csoportjaba tartozom a 3 kozul, szoval ne csodalkozz azon, ha az elcseszett amatorizmusotok miatt kozrohej targyava lesztek.
[előzmény (5323)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:22:32 (5325)
jézusom....hogy lenne,egy olyan mozgalom politika mentes ami politikai jelszavakat skandál és politikai céljai vannak...
[előzmény (5323)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:21:15 (5324)
de a politikai jobb és bal oldalt ne azonosítsd már a magyar pártokkal. azokra nézve oké, hogy politika mentes, de amúgy mélyebb értelemben ezt nem gondolhatod komolyan..

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:17:00 (5323)
Ez politika mentes mozgalom, nem érdekel, kire szavaz az, aki egyetért vele és tesz érte. Azt gondolom, hogy nem egyes politikai nézetekkel, pártokkal, rendszerekkel van a probléma, hanem az irányító emberekkel, azzal, hogy nincs jó választás semelyik oldalon. (és mielőtt valaki kitalálná a cél egy antijobbik hatalomba kerülése, a mapam egy mozgalom, nem politikai választási lehetőség). A színválasztás pedig semmi mélyebb tartalommal nem bír, de jól látszik, hogy már egy szín használatával is előítéleteket lehet kiváltani. :) hihetetlen!
[előzmény (5320)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:16:43 (5322)
Mé nem, ez is az:

[előzmény (5320)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:12:23 (5321)
ez az egész,olyan mint egy rossz párt kezdemény...ami már a név választásával tarkón lőtte magát...

nézd nagyobb pártok hasonló dumával és nagyon sok pénzzel nem mentek semmire...úgy gondolod majd pont ti lesztek azok,akik megváltoztatjátok az országot ahol 5% kapott egy liberális párt és 15%ot egy szélső jobboldali...

amúgy ha menthetetlenek vagytok akkor,nem elég a facebook....iwiw,myvip...minden szarra regelni kéne és gyüjteneteket a tagokat

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 11:05:22 (5320)
ha már így beindult ez a téma, aenos és többiek:

nem gondoljátok, hogy ezek a problémák, amiket ti felvetettetek azok akár szélsőjobboldali, jobboldali embereket is érintenek? Rossz hír számotokra, de ez több millió embert jelent. Őket hogyan akarjátok megyerni, vagy egyáltalán megakarjátok nyerni a mozgalom támogatására? Én ezeket egyébként abszolut támogatom, de én nem akarok vörös meg fekete zászló alatt felvonulgatni, nekem ezzel van a bajom. És ha még azonosulok is vele nem fogok elmenni. Ugyanezt basszák el a szélsőjobbosok is egyébként. El kell fogadni a magyar sajátosságokat és azokhoz kell viszonyulni. Itt még a baloldali emberek is sokszor jobboldali értékorientációval bírnak, ezeket a tényeket kéne inkább figyelembe venni.

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:50:39 (5319)
\"szerinted komolyan annak kell lennie az elsődleges célnak, hogy mindenkinek megfeleljen?\"

nem mindenkinek, csak azoknak, akik az elso szamu kuldetesben esetleg lehetseges tamogatok lehetnenek...gyk: nem punk, de eliteli a rettegest a munkahelyen na meg a tulzott fajvedelmet, stb...

miben kulonbozik igy ez a kiscsoport peldaul az aora-tol?
[előzmény (5317)]

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:49:01 (5318)
\"A mozgalom arra hivatott, hogy rádöbbentse a társadalmunkat arra, nem tehetetlen. Ha a politikusaink magunkra is hagytak saját boldogulásuk karrierjük, és pénztárcájuk érdekében, mutassuk meg hogy nincs rájuk szükségünk. Értessük meg az ország vezetőivel, hogy nem mi vagyunk értük, nekik kell megfelelniük elvárásainknak, nem játszhatnak emberi sorsokkal, saját életpályájuk egyengetése végett.\"

Ezek után nekem már csak egy kérdésem van: hogy szeretnéd, hogy Orbán és Gyurcsány egymás mellett legyenek mikor lámpavasra húzzák őket, vagy inkább nézzenek egymással farkasszemet? Szerintem a második, mert abban mégiscsak több a vicc.
[előzmény (5317)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:39:07 (5317)
Értem, amit mondasz, de amikor az egyik fő a célja egy mozgalomnak, hogy az előítéletek ellen tiltakozzon, szerinted komolyan annak kell lennie az elsődleges célnak, hogy mindenkinek megfeleljen?
Igen cél az, hogy sokan csatlakozzanak, de ne minden áron, főleg az első csatlakozóknak, akik vélhetően a legtöbbet fognak gondolkozni, nem azokból a sorokból kell jönniük, akik egy név vagy külső jegyek miatt negatívan ítélkeznek.
[előzmény (5314)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:33:12 (5316)
ti anarchistak vagytok egyebkent?
[előzmény (5312)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:32:04 (5315)
a mapam mozgalom tervezett akciói
-----------------------------------------------------------
2010.06.27.

A mapam mozgalom első akciója egy megismertető és népszerűsítő kampány beindítása az interneten keresztül. Cél, hogy minél több emberrel ismertessük meg céljainkat és kialakuljon egy hatékony csoport akik elveinket az internet hálójától elszakadva a való életben is hirdetni tudják.


ertelmetlent kerdezek megint, konkretan mit akartok csinalni?
ebbol a szempontbol a garda parlagfuirtasa relevans pelda.

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:29:50 (5314)
sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a legtöbb ember előítéletes és tudatlan. de nem ezek akartok változtatni? de ha valaki nem is feltétlen egy tudatlan ember, sőt még nem is rasszista, akkor sem fog azonosulni a punkokkal.
[előzmény (5310)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:28:59 (5313)
talan tanulnal a hibabol es legkozelebb jobban atgondolnad a \"hogyan\"-t, mielott megmented a vilagot a rasszizmustol.
[előzmény (5310)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:28:29 (5312)
http://mapam.uw.hu/akcio.html
[előzmény (5309)]

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-01 10:27:59 (5311)
Bocsánat elkerülte a figyelmemet az akciók menüpont. Szóval a kérdést annyiban módosítanám, hogy milyen akciókkal tudsz szolgálni azoknak, akik szeretnének \"elszakadni az internet hálójától\", és a való életben is megtennék a lépéseiket?

Ez most ironikusan tünhet, nyílván nem véletlenül, de azért még komolyan érdekel.
[előzmény (5309)]



Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 ... > Következő >> Végére