Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Sex Pistols
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Az igazi punk zene

Elejére << Előző < ... 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ... > Következő >> Végére

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 19:21:48 (384)
" punKKaty 2003. szept. 10. 20:31 | Válasz erre | #1

imádom Sidet!őneki köszönhetyük hogy koncerteken mindenki pogozik ő kezdet el biztostűt hordani!vagyis szerintem ő a világon a leges legnagyobb punk!!senkise tudja utánozni.egy punkot ismerek vagyis ismertem akire ezt lehet mondani hogy teljes szivével punk volt.egy koncertről jöttünk haza a főuton.az egyik sávba fekütt egy félig döglött kutya ő oda ment és megsimogatta és abba a pilanatba jöt egy kamion és levitte a fél testét ledölt a barátnője ölébe és azt orditotta hogy ANARCHYA ÖRÖKRE!!!!!!!!!
és ez volt az utolsó szava neki!azóta és bőgnöm kell ha rá gondolok pedig az 2 éve volt barackca koncerten azóta se mentem egyre se!"


ZSENIÁLIS! 10 perce ezen röhögök.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 17:22:18 (383)
Szerintem meg már senkit nem érdekelsz!:)))))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 17:05:04 (382)
hehe visszatértem. Láttom megy a fikázás és beindult az antipunkológus hullám. csak tudnám miért ugyanazt a véleményt váltják ki a beirásaim mint egy 70 éves mamánál.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 02:25:22 (381)
Bad Religion NEM Skate punk bazzeg!
[előzmény (264)]

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-23 16:03:35 (380)
Én nem mondtam, h tömegekkel vannak az olyan emberek mint én. Csupán úgy éreztem, h ti itt körülbelül ugyanolyan véleménnyel vagytok a biztos tűről, tarajról...na jó midnenki tudja miről beszélek, mint a buszon a 70 éves öreg nénik. És ezen lepődtem meg. Valóban kissé a feltűnési viszketegség kategóriába tartozik a dolog, talán nekem is ez van, nem tudom, az biztos, hogy jól érzem magam úgy. De tarajam nekem sincs, az már nálam is túlzás. Egész egyszerűen nem értettem azt, hogy miért volt olyan felháborító, ha valaki még bombert hord...vagy ilyesmi. Nem tudtam leszűrni, hogy ezt pusztán Punkológus fikázása képpen lett írva, vagy tényleg így gondoljátok, ezért dobtam fel a kérdést. Csak arra voltam kíváncsi, elképzelhető-e, hogy vannak még ilyen emberek? Teljesen tisztában vagyok azzal, h nem sok ilyen van, de nem hinném, hogy az ilyen emberekhez mindjárt negatívan kéne hozzáállni, mert az volt a meglátásom, hogy még a "saját" körein (aminek tagjai elvileg itt cserélnek véleményt) belül is elítélik, és ez egy kicsit meglepett. Ennyi volt az egész tartalma a hozzászólásomnak, nem kell itt világrengető dolgkra gondolni....
[előzmény (376)]

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-23 15:55:09 (379)
Én ebben teljesen egyetértek veled. Nem teljesen ez volt a mondandóm lényege, hanem sokkal inkább az, hogy nekem az jött le az írásaitokból, hogy aki már úgy öltözködik, az már csak 13 éves lázadó kis pöcs lehet, és én erre mondtam azt, h nem így van. Én se nem vagyok 13 éves, se nem lázadó kis pöcs. Vagyis csak annyit szerettem volna tisztázni, hogy azért mert valaki úgy nézz ki, ahogy, attól még nem biztos, hogy olyan, mint amilyennek ti lefestettétek őket. Nekem például meg van a magam véleménye, tudom szelektálni a dolgokat. Ahhoz amihez nem értek ahhoz nem szólok hozzá, mert úgy érzem nincs hozzá jogom. Vagyis az egyetlen célom a hozzászólással az volt hogy egy kicsit megvédjem a magamfajtát, akinek néha jól esik úgy öltözködni. Én sem adok különsebben sokat a külsőségekre, de maradt még pár cucc a "lázadókorszakból" és mondjam azt, hogy néha jó nosztalgiázni? Ennyi.
[előzmény (374)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-23 09:22:20 (378)
hát igen, a pistols "nem fektetett le semmiféle alapot", mindössze csak megmutatták, hogy pár koszos bunkó is képes hozzátenni valami olyat a popkulturahoz, ami lassan 30 év után is mélyen áthatja és meghatározza azt. ott a helyük Oscar Wilde, Lugosi Bela, Andy Warhol, Phil Spector stbstb. mellett, ha tetszik, ha nem.
[előzmény (376)]

© Limpekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-23 08:40:07 (377)
A pistols azt figyelmen kívül hagyva, hogy az egyik kedvenc bandám, szerintem sem tett le különösebb alapot, azt a RAMONES és a DAMNED megtette előtte!és még valami:ÉLJEN MATLOCK!!!!!!!

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 23:56:17 (376)
sok okosat (ironia nelkul teljesen) olvastam az elmult par hozzaszolasba.. de dead-nek szeretnek egy dolgot mondani
te 1 vagy az 1000-bol.. en ismerek olyat, aki nem rugdossa a kukakat es taraja van meg biztosito tukkel teli tuzdelve rohangal, de ha tetszik ha nem ez egy elenyeszo kisebbseg.. raadasul ugy van ez mint altalaban mindehol, hogy annak van a legnagyobb hangja es azt lehet a legkonyebben eszre venni, aki a legtobbet art a feltunesi viszketegsegevel annak a retegnek...
de amugy 1000%-ban igazad van...
punkologus meg nevetseges, es amugy sztem a pistols media szinten alap banda... semmivel tobb alapot nem fektette le mint a blink 182... velemenyem szerint
[előzmény (371)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 22:47:14 (375)
Jól beszélsz apafej!
[előzmény (374)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 21:56:43 (374)
"El tudjátok azt képzelni, hogy van olyan ember aki nem azért öltözik úgy mert kukarugdosó, identitás-zavaros hülyegyerek, hanem mert jól esik neki."

én el. és az a bajom ezzel hogy ebben a halmazban a buták továbbra is benne vanak. meglehet egy részük kiesett a kukarugdosókkal. egy olyan ember akire hat a jelmez nem látja ezt a különbséget. én igen. és ez ami riaszt. értsd nem a ruha hanem az agy (pontosabban annak használaton kívül helyezése). tény, hogy a 14-18 éves korosztály épp benne van az önmagát kereső korban éppezért elég erősen hat még rá az emóció mert még rendkívül keveset láttak a világból. Ezért van az, hogy ebben a korban ébred rá az ember, hogy ő hungarista lesz vagy punk vagy bármi más. Aztán ha nem ébred rá, hogy nem kell csőlátásúnak lennie akkor örökre üresfejű is marad. Értsd ha nem jár utána a dolgoknak, nem járja körben azt amiben van. Én nem azt mondom, hogy a hungarista tagadja meg hungarizmusát teljes egészében és hogy a teszemazt anarchista anarchizmusát csak épp tudjon szelektálni, hogy mit fogad el az eszméből és mit nem. Legyen saját nézete és ne a másét vegye feel anélkül, hogy végiggondolná a dolgot. Punkológus ugyanúgy átmegy ezen a változáson mint bárki más ez természetes. Én azoktól az emberektől tartok akik nem mennek ezen keresztül. Ők jelentik a legnagyobb veszélyt mert könnyen egy megalomániás faszfej irányítása kerülhetnek épp a könnyű befolyásolhatóságuk miatt.
[előzmény (371)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 21:48:48 (373)
Nekem semmi bajom azzal, hogy ki hogyan öltözik. Van jópár haverom aki eléggé rámegy ezekre a dolgokra és ettől még ugyanolyan értelmesek mint bárki más.

A gondom azzal van ha a külsőségek mögött nincs semmi.

A hairstyle's not a lifestyle - ahogy mondták volt...
[előzmény (371)]

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 21:17:31 (372)
akartam mondani:
-ez NEM kenyerem
-képést=képest
-cinizmus=cinikusság
-mélyrehatób=mélyrehatóbb
----------------------------

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 21:14:53 (371)
Nem tom mennyire ütök el per pill a témától, de már nem volt erőm tovább olvasni a fórumot mert rohadt hosszú, meg egyrészt szétröhögtem már az agyam,másrészt meg már sírhatnékom támadt. De egy dologban szeretném kifejteni a véleményemet, már más fórumok olvasásakor is megfordult a fejemben,h ezt leírom, de most jobban idevág.

Szal békés ember révén nem szeretnék itt kötekedni meg egyebek, mert nekem ez kenyerem, és valszínű ehhez képést most furcsán fog hangzani amit írok.
Én valahogy úgy érzem, h az itteni értelmes, felnőtt emberek között (ez most minden cinizmus nélkül) az az elterjedt vélemény, hogy aki úgy öltözködik, mint anno Rottenék, az már csak kukarugdusó pöcs lehet. Na ez az amivel én nem értek egyet! Való igaz, hogy vannak emberek akik lejáratják/lejáratták ezeket a dolgokat, de attól még nem minden ember ilyen vadbarom, aki ilyen cuccokban jár. Én a munkahelyem miatt nem hordom túl gyakran az ilyen cuccaimat, de néha jól esik felvenni őket, és nem azért mert lázadni akarok, anarchiát akarok...meg stb. Egyszerűen jól érzem magam bennük. El tudjátok azt képzelni, hogy van olyan ember aki nem azért öltözik úgy mert kukarugdosó, identitás-zavaros hülyegyerek, hanem mert jól esik neki. És még mielőtt megkapnám a 13 éves jelzőt közlöm, h már jócskán elmúltam 13. Nem állt szándékomban különösebb vitát szítani, pusztán a társaság értelmesebb részének véleményére és reakciójára vagyok kíváncsi a dologgal kapcsolatban.

Mellesleg Pistolshoz hozzászólva, szerintem normális h Punkológus korában vki ennyire oda van Pistolsért, mégha nem is ők teremtették a punkot, azért mégis alapzenekar. Majd Punkológus is kinövi, és vagy sikeresen elorientálódik a kicsit mélyrehatób punk felé, vagy egész más irányba fordul. Legalábbis sztem ez a két lehetőség van.

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 09:19:43 (370)
nem rossz a pistols,szerintem egy alap zene,de azért szar a színterünk mert sokan megragadnak alap szinten..

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 02:27:45 (369)
de ez szerintem masik szeg!
egyik a levezeto disztroj, masik a botranykelto! :)
[előzmény (367)]

© GreatLazyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 00:59:00 (368)
Ez a szám jó (volt, de aztán rátaláltam a PunkPortalra...) :-)
[előzmény (367)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 00:56:36 (367)
"kemeny vagy
bebaszod a telefon fulke ajatjat
azt is egy kovel mert amugy nagyon faj
nagyon faj
magat hulyere issza es a telefonfulke nem ut vissza"

tudom hogy altalatok nem tul kedvelt muvesz irta, de azert valljuk be hosiesen, igencsak fejen lett az a bizonyos szeg talalva...
[előzmény (366)]

© GreatLazyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 00:54:20 (366)
Oxy ne is foglalkozz vele, neki a társadalom az utcai kukákat és táblákat jelenti azokat szokta szétverni "a fenébe"
[előzmény (364)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 00:52:31 (365)
sracok en anarchista vagyok es maradok, ez olyan mint a true till death az edzseknel, nehez megallni de jo punk anarchista marad! :)
Chapman: tudnad, milyen sokaig tartott kikeresni! :D

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 00:47:30 (364)
surgosen vegyel vissza...
[előzmény (330)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 22:07:53 (363)
mélységesen egyet értek!

Make Love, Not War!
[előzmény (358)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:23:10 (362)
azé mer majdnem 9 évvel öregebb vagyok nála még értem a - hogyis mondjátok ti fiatalok? - "dörgést"

nem lenne több értelme valami értelmeset művelni?

tudtad, hogy a Huszár goup anno mindenéle segélykoncerteket szervezett valami kórház javára ezzel is rombolva a punk elidegenítését és elindítva egyfajta közeledést a társadalom fele?


[előzmény (352)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:22:44 (361)
Hozz fel Te hogy miért szar!
[előzmény (359)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:21:04 (360)
Nem értelek titeket srácok. Nyilvánvaló, hogy ez a Punkológus egy baromállat. Teljesen felesleges neki észérveket felhozni.
[előzmény (358)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:20:16 (359)
hoz fel érveket hogy miért nem szar a világ, hoz fel-e helyet az eszme helyett valami jobbat

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:18:08 (358)
Talán azért, mert azzal nehéz vitatkozni, hogy "úgyis szar a egész, szarok bele". Ez ugyanis nem érv. Már megbocsáss, de ez kb olyan mint amikor a gyerek nem akar ráülni a bilire...

Soha nem értettem azt, hogy valaki miért érzi azt, hogy meg kell váltania a világot. Először mindenkinek saját magában kell rendbe tenni a dolgokat. Ahogy mondani szokás, a változás otthon kezdődik.
[előzmény (354)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:17:57 (357)
na hogy mindenki kibeszélte a lelkét, akkor vissztérhetnénk az eredeti témához

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:14:51 (356)
19 éves vagyok, Budapesten születttem...
Nálam 13-17ig tartott a nagy anarchiásdi.
De már rájöttem hogy lehetetlen, és ez ellen nem tehetek semmit, és inkább próbálok azzal foglalkozni amivel lehetőségem van foglalkozni!
Na ez szép mondat volt!:)
[előzmény (348)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 21:12:48 (355)
Azért nem lehetett az a 13 éves kor olyan régen, nem hiszem, hogy ki lenne fakulva az a pulcsi...
[előzmény (305)]



Elejére << Előző < ... 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ... > Következő >> Végére