Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Ignite
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Hardcore kaliforniából, magyar ízekkel

Elejére << Előző < ... 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:36:01 (135)
Vagy ugyanez Marcellel....
[előzmény (133)]

© neszeZoliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:35:49 (134)
egyszer azt nyilatkozta, hogy mikor misfitsel lépett fel Franciaországban, hogy Ö hogy kiállt a rasszisták ellen, mikor látta a sok karlengetős faszt az első sorban

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:35:44 (133)
Igazából már attól félek, hogy azért mert most nem értek itt teljesen egyet veletek (és bizonyítani sem tudom az igazam), ezért rámragasztják a náciszimpatizáns jelzőt, az meg nem tenne jót a portálnak se (ahogy említették korábban www.boneheadportal.hu ugye...)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:31:48 (132)
Szerintem ezekre a kerdesekre nem fog valaszolni, tulsagosan tamado jelleguek. Ne kerdezz olyat tole, hogy szimpatizal-e szelsojobbosokkal, es hogy rasszistanak tartja-e magat!
[előzmény (124)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:28:16 (131)
"Én csak szeretem a hazámat a többiek meg hülyék! Az MSZP dögöljön meg és számolják újra a szavazatokat, mert a FIDESZ-t többen szeretik.
És végezetül üzenném: Meggyesinek és Orbánnak, hogy találkozunk szilveszterkor a MALIBU-i apartmanomban hozok néhány tini rajongót is."
[előzmény (126)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:26:36 (130)
Biztosan azt mondja majd, hogy nem rasszista, de remelhetoleg bovebben ir ezekrol a dolgokrol majd...
[előzmény (126)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:26:16 (129)
Köszi a feltételezést egyáltalán. :-/
Én nem magamra gondoltam, hanem az egész színtérre (bár ezt most nem kéne ideírnom, mert megigértem wordsasweapons-nak, hogy többet nem válaszolok ide a levelére...)
[előzmény (125)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:26:05 (128)
Ez hulyeseg, es nevetseges. Hamis allitas. (Marmint, hogy batorsag kene.)
[előzmény (123)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:25:35 (127)
(Szeretnem, ha nem egyoldalu interju lenne, hanem a valaszokra is ujabb kerdeseket fogunk intezni.)
[előzmény (124)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:25:21 (126)
szerinted mit lehet egy ilyen kérdésre válaszolni?

Tudatosan húzodsz te is a szélsőjobb és a nacionalizmus felé, vagy csak félreértésből hiszik rólatok, hogy rasszisták vagytok?


[előzmény (124)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:23:51 (125)
Vannak állítások és vannak TÉNYEK. AZ tény, hogy a Téglási kimondta a szinpadon azt, hogy "FASZFEJ NÉGEREK".
Ezt ha a szinpad elött vagy mögött hallod akkor is ugyan azt jelenti.

aznap is és több nappal később is.

Nem hinném hogy bármilyen szóval lehordtalak volna téged, hacsak nem te együtt érzel a NÁCI SÖPREDÉKKEL és magadra vetted a nekik üzent sértéseket.
[előzmény (121)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:22:47 (124)
Eddig ezeket a kérdéseket gondoltam feltenni a Zolinak az interjúnkban:

-Hogyan mutatnád be a zenekart azoknak, akik még nem ismerik?

-A vasárnapi koncerteteknek meglehetősen nagy visszhangja lett. Emlékszel még mit mondtál a négerekkel kapcsolatban?

-Többen a banda hibájának tartják, hogy egyre több szélsőjobboldali, ill. bonehead (Hitler-tetkókkal) jár a koncertetekre. Sokak szerint ezt nem lenne szabad hagyni és el kellene határolódnotok tőlük. Vagy ez titeket nem zavar, illetve szimpatizáltok velük?

-Tudatosan húzodsz te is a szélsőjobb és a nacionalizmus felé, vagy csak félreértésből hiszik rólatok, hogy rasszisták vagytok?

-Evezzünk egy kicsit könnyebb vizekre. Mikor jöttök ismét Magyarországra? A 2004-es Sziget be van tervezve?

-Teljesen a zenéből élsz, vagy mással is keresed a kenyered?

-Hány bandában jatszol/énekelsz összesen?

-Ha jól tudom a California United a dobosotok kivételével egy az egyben Ignite tagokból tevődik össze. Ez így van? Mi indokolta ennek a zenekarnak a létrejöttét?



Eddig mindössze ennyi kérdés jutott eszembe, de még messze nem ez az összes (és végleges) kérdés.

KÉREK MINDENKIT, hogy ha valami ötlete van a kérdésekkel kapcsolatban (akár ezeket módosítaná, akár más dolgokra is kivancsi), az írja meg IDE a velemenyet (kerdesét). Koszi elore is!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:22:23 (123)
amit írtál az rendben is van, de nem ez volt a lényeg.
szóval ahhoz (egyesek szerint) már komoly bátorság kell, hogy valaki zsidó létére lemenjen egy koncertre????

ez az abszurdum. mi van már itt emberek??
[előzmény (114)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:18:26 (122)
ugyan titan mit vársz tőle?
ezekben soha nincs annyi, (mert többségükben gyáva férgek) hogy beismerjék: igen bazze, én útálom a négereket, zsidókat, arabokat, fehéreket, zöldeket, estébé.

majd biztos elmondja, hogy ő mennyire szereti a hazáját (miért is nem él itt, ha annyira szereti, de ez most mellékszál) és az egész nem is úgy volt, meg blah blah blah.
ez lesz. semmi több.
[előzmény (113)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:18:21 (121)
Jó. Ettől még a riport elkészül. Hogy mit fog tartalmazni, az majd kiderül.
Akkor már csak egy kérdés. Azért mert valaki esetleg úgy gondolja, hogy nincs igazatok, próbálja más szemszögből nézni a dolgokat, az miért van egyből lehordva??
[előzmény (118)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:14:46 (120)
Ez nem eloitelet, ez logika. Szerinted van arra barmi esely, hogy elkezdi magyarazni, miert nem szabad szeretni a negereket? Azert Zoli nem hulye.
[előzmény (117)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:14:38 (119)
erről a megapubos dologról, illetve a pedros amigos nevezetű zenekar megnyilvánulásairól már írtak a magyarpunk levlistán is.
bazze mi a fasz szükség van erre? divat lett?
nincs jobb dolguk ezeknek a faszfejeknek? tényleg, mi a céljuk, kinek kiknek akarnak ezek imponálni?

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:14:03 (118)
Miért ez nálatok, úgy működik, hogy valaki elküld a picsába és mindennek lehord, majd néhány nappal később csinálsz vele egy riportot és megkérdezed tőle, hogy most menjek el a picsába?

Szerinted megmondja az igazat azt amit tényleg gondol?

Hányszor kell valakinek rosszakat mondania, ahhoz hogy elhiggyék az emberek, hogy ezt ő mondta?

biztos 3 a magyar igazság és 4. a ráadás :))))

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:13:30 (117)
Akkor ezzel az erővel nem is érdemes megkérdezni. Előítélet suxx
[előzmény (115)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:13:24 (116)
Dan bacsinal a pont.
[előzmény (114)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:11:56 (115)
Nyilvan nem fogja azt nyilatkozni Zoli, hogy igen, nem szeretem a negereket, es orulok a naciknak a koncerten.

Azt fogja valaszolni, hogy felreertettetek, nem ezt mondtam, a naciknak meg nem orulok, "dehat magyarok vagyunk, neeeem?"
[előzmény (113)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:10:46 (114)
"hogy minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen származással eljársz egy punkkoncertre."

??????????????Hee??????????? Mi a fasz van???????
Ez szerinted egy pozitivum??? Uristen, ennyire szanalmasan hulyek az emberek? Tisztelnek azert, mert zsido vagy?? Ez a legnagyobb faszsag a vilagon! Ugyanolyan megkulonboztetes, mint a masik iranyban! Miert kene tisztelni ezert barkit is? Azert hivtak meg sorre, mert zsido vagy?
Ez a lo tuloldala. Miert nem lehet normalisan letezni, es nem megkulonboztetni?
[előzmény (109)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:10:08 (113)
Rendben. Ismét az a kérdés, hogy a zenekarnak mi a véleménye az egészről, ezt pedig ne mi akarjuk eldönteni, várjuk meg a válaszokat! Őszintén szólva remélem, hogy nem tévedek. Ha igen, akkor itt fogok elnézést kérni mindenkitől, és az Ignite-ot mint általam hallgatott/szeretett zenekart elfelejtem...
[előzmény (111)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:09:19 (112)
BASZKI NEM VESZITEK ÉSZRE, HOGY NEM CSAK A KIBASZOTT BONHEADOKRÓL VAN MÁR SZÓ!!!!

AZ A FASZ JÓ KONCERTET ADOTT ÚGY, HOGY KÖZBEN RASSZISTA KIJELENTÉSEKET TETT?

AZ AKI ILYEN MONDATOKKAL KÖTI ÖSSZE A SZÁMAIT SOHA NEM FOGJA HAZA ZAVARNI A TÖBBI GYÖKÉR RASSZISTÁT!!!
[előzmény (110)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:04:02 (111)
Amikor az Agnostic Front játszott az E-klubban ők szörnyülködtek a sok bonhead láttán. Azt mondták, hogy az kibaszás lenne a közönség felével, ha nem játszanának ő miattuk, de nekünk akik a PUNK-HARDCORE szintérn belül vagyunk kell elérni, hogy ezek az emberek ne jöjjenek el a MI koncertjeinkre. Viszont azt is mondták, hogy hosszabb ideig nem kívánnak idejönni és remélik ez elég lesz arra, hogy megtisztitsuk ezt a műfajt a NÁCIKTÓL. Ők már megtették ezt New York-ban, de nem lehet elvárni tőlük, hogy a világon mindenhol ők tegyék meg a többi ember helyett.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:03:30 (110)
nem az a baj hogy ha vki náci vagy nem csak ne 1 koncerten legyen az ha ot tegye oda magát ahol kell...ne normális emberek között!!!!+ne eröltesse másra az eszméit!de egyébként +letek kérve hogy öbb hc bulira ne jöjjenek le!ennyi!1bként isten koncert volt!

© csirkemellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:02:31 (109)
üdvözöllek benneteket!

direkt erre az egy hozzászólásra regeltem be ide magamat, mert kifejezetten érdekel a téma.
Elősszöris a nácizmusról szeretnék beszélni. Én zsidó származású vagyok, nem járok feketébe, se csizmába és nem hordok olyan ízléstelen szar zöldszínű táskát és nem írom rá, hogy milyen zenét szeretek. Én egyszerűen imádom a punkzenét.
Rengeteg koncerten/helyen voltam már, de senki sem szólt be a származásom miatt, lehet nem is vették észre.
De most voltam dec.6 MEGA PUB Punkmikulás. A koncert végén odajott hozzám három srác és megkérdezték, hogy "öcsi szereted a nácikat?" és vonszoltak ki. Őszintén szólva nagyon beszartam. Erre az egyik megpuszilt és azt mondta, hogy minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen származással eljársz egy punkkoncertre. Meghívtak két-három sörre és kb. fél órán át beszélgettünk. Nagyon jól éreztem magamat.
Ezzel a történettel csak azt szeretném mondani, hogy tény vannak olyan emberek, akik kapásból olyan módon ítélnek, hogy roma/zsidó/fekete akkor nyolcan arra az egy sem csávóra ráugranak, de szerintem azért nem ilyen rossz a helyzet.

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 15:00:55 (108)
1. attól, hogy valaki vonzza ezeket a seggfejeket, a zenekar még nem náci
2. ha az ignite állást foglal ezek ellen, és kiküldi őket, még a suttyó átlagmetálos is megtapsolja.
[előzmény (105)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 14:59:09 (107)
ott a pont
[előzmény (104)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 14:59:05 (106)
bazz most már kiváncsi vagyok az intire mint állat...



Elejére << Előző < ... 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére