Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Coheed and Cambria
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.coheedandcambria.com/

Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 > Következő >> Végére

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 21:53:40 (92)
ezt néha én is így érzem. túl gáz lenne szeretni? nem hinném. na mindegy. a lényeg hogy mára kb. a legnagyobb kedvenceim egyike lett! fikázás ide vagy oda, nekem nem számít. akkor is szeretni fogom!!! lehet hogy nem jó, de nekem tetszik!
[előzmény (89)]

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 10:31:43 (91)
Biztos van olyan is.
[előzmény (90)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 09:33:20 (90)
Hehe, ez olyan kb. mint ha azt mondanád, hogy valaki csak azért nem lesz homokos mert nem meri kipróbálni. :-))))
[előzmény (89)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 09:06:36 (89)
nem meritek szeretni ezt a bandát az van.

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 09:04:56 (88)
kurvára nem is hasonlit
[előzmény (74)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 08:43:24 (87)
hey, többször már nem tudom leirni, hogy engem nem nagyon izgat, hogy mit hallgatsz, tényleg hülyeség ebböl vitát csinálni, mert nem hiszem, hogy nagyon változnának az álláspontjaink...legalább feldobtuk egy kicsit a 2 topic életét...a végére azért én is beirom a véleményem a c&c-ról úgy unblock:

"jó hogy nem sablon, meg teljesen egyedi, de attól még nem feltétlenül jó valami mert nem átlagos"

:)))
[előzmény (78)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 08:29:09 (86)
Hehe
[előzmény (83)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 08:28:46 (85)
De rossz duma ez. Számtalan olyan banda van ahol tudnak énekelni és mégis szar, és egy csomó olyan ahol nem és mégis jó. Amúgy kismillió olyan példát lehetne hozni akik köröket vernek a Cohhed and Cmbriára éneklés terén, mondjuk elég csak a Zoli által említett At The Drive-In-re gondolni, vagy mondjuk a Fear énekesére, aki bármennyire is más stílus, meg minden suttyósága ellenére szerintem benne van a legjobb hangú énekesek top10-ében. Mondhatni ő volt a punk Elvis.
[előzmény (84)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 22:12:49 (84)
ja hát mondjuk megértem hogy nem hallgatod, mivel itt télleg tudnak énekelni. mondjuk jó hogy van ahol ez nem szempont...
[előzmény (80)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 21:37:43 (83)
najó, de ki a fasz az a Dr. Know???
[előzmény (81)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 20:00:02 (82)
Hát azért lehetne még jópár példát sorolni, mondjuk ott van a No Idea, mint szimpatikus kiadó, meg hát ugye a Dischord.
[előzmény (77)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 19:59:02 (81)
Annyi közük mindenképp van hozzá, hogy állítólag Dr. Know is paktált velük az első lemezen, ez mondjuk elég kiábrándító számomra, de valahol megértem. Biztos jobban megéri neki mint a zöldséges biznisz.
[előzmény (73)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 17:52:44 (80)
hát nálam a sors se akarja, hogy coheed-et hallgassak. amikor megjelent az elso(?) lemezük, azt leszedtem, de a szemét hackerek biztos ki akartak baszni az olyan tolvajokkal, mint én, és minden szám valami más zenekartól szólt. Volt ott metál, meg noi vinnyogás talán még rap is. Akkor eléggé elborzadtam tolük, mert nem esett le elsore ez a furmányos poén. Aztán még egyszer láttam valami koncert videót, azt hiszem a hell-festen játszottak, de semmi tika tika, meg 3 hangos számok. És még énekelni is megpróbáltak.
szóval ez van velem.
[előzmény (79)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 17:19:04 (79)
Mars Volta

:-DDD

amugy így egyben az egész, télleg elég egyedi. de hallottam már olyan emberekről hogy csak néztem hogy hallgatják a bandát, és egyszer még rich kid on LSD (művésznevén: rohadt viktorka) is irt a topicba, igaz véletlenül, de ahhoz az kell hogy beleolvasson. szóval, majd ne csodálkozzatok amikor azon veszitek észre magatokat hogy imádjátok a coheed and cambriát!!! én is így voltam vele.
[előzmény (74)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 17:16:55 (78)
persze hogy meddő vita. én is tudom, de talán azt el lehetne ismerni hogy egy árva rossz szót nem mondtam az AM!-ről, mert én se tartom őket rossz zenekarnak, de nem tetszik, és ez ellen nem tudok és nem is akarok mit tenni. hárkór ide vagy oda, de kicsit talán toleránsnak kellene lenni, legalább így egymás között, mondjuk hála istennek nem tartozunk egy színtérhez!
[előzmény (76)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 17:15:15 (77)
ezt inkább az equal vision-től kérdezd!!!

gondolom láttak fantáziát a bandába. a kiadók sem arról szólnak már hogy csak ezt csak azt szerződtetek, hanem a pénzről!!! talán a B9 aki aránylag nagyobb kiadóvá nőtte ki magát és tartja magát egy vonalhoz. többiek mind a pénz körül forognak!
[előzmény (75)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 16:53:29 (76)
pont azért egy kalap szar...nekem is van ennyi idöm, csak utálom a meddö vitákat


"less hardcore...DIE"
[előzmény (73)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 16:34:21 (75)
ha semmi közük hozzá, akkor miért is volt olyan jó elindulni nekik az equal vision-től,he?
[előzmény (73)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 16:33:57 (74)
"na és akkor ott van Claudio, a hangja, és az énektémák amik semmihez nem hasonlíthatók"

at the drive-in
[előzmény (68)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 16:26:37 (73)
bazzeg száljál már le a mogyorónyi agyaddal arról hogy a C&C-nak bármi köze van a punkhoz, mert nincs!!! érted??? vagy nem? leirjam megint???
az meg hogy jelen esetben nem a zene egyszerűsége fogott, meg vagy a szövegek nyerssége, ami látom nálad elég meghatározó szempon, azt nézd már el nekem, és ne próbáld meg az izlésemet formálni mert én sem próbálom meg senkiét! de esetleg majd utánanézek ennek annak, és akkor nekiállhatok én is szidni pár kedvenc bandádat, mert tudod úgyis menne. szóval ha gondolod leszállhatsz a témáról. de ha nem akarsz szívesen folytatom, itt is meg ott is a hülyeségeket, mert napi 10 percet tudok rá szánni!
[előzmény (72)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 09:34:26 (72)
helyezzük át ide a vitát, mert inkább egy rossz zenekar topicját tegyük tönkre:)))...Claudio hangja pedig olyan, hogy egy jóérzésü ember legszivesebben szájbahányná...a hatásvadász jelzö tökéletesen illik rájuk, mivel az AM!-vel elletétben ök pont arra törekednek, hogy minél komplexebb számokat irjanak (eleve nem lehet punk), tele olyan részekkel, amelyek zeneileg jelenleg divatosnak mondható bandákra hajaznak

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 09:30:02 (71)
baszki ezt elolvastam, de remélem, hogy nem gondoltad komolyan

"valamint az egész zenekar kezd kultikussá válni a rajongók körében"

:)))
[előzmény (68)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 20:14:05 (70)
nem azt mondtam hogy nehéz dolguk van de elég húzós témák vannak mindenütt, és valahogy élőben nem könnyű ezeket visszaadni. a szövegek ha érdekelnek elolvasod őket, én is el fogok olvasni mostmár egy két AM! szöveget. senkitől nem fogom megkérdezni ha érdekel, hanem utánanézek! DT nem rossz, ők is kő profik, de nem vagyok rákattanva, egyébként DT-ék is csipik a Co&Ca-t.
neked mondjuk sose lesz kultikus a banda, de szerintem profin csinálják a zenekarosdihoz a köritést, és nem sablonos az sem annak ellenére hogy ezt talán lehet hatásvadásznak nevezni. viszont hogy a zene hatásvadász ezt nem értem, ha úgy gondolod mint mondjuk gepárd annó a CBK-nél akkor ugyanaz lesz a válaszom. amugy ezexerint nem elég hatásvadász mert sokaknak egyáltalán nem tetszik, sőt inkább leszólják. de mindenki azt gondol ugye a bandáról amit akar. nem lepődnék meg ha az új albummal befutnának, de még az is lehet hogy semmi különös nem lesz. nekem ezek a dolgok nem számítanak.
[előzmény (69)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 19:54:34 (69)
ááá pedig a névre direkt figyeltem, de így is sikerült elrontanom :-(, bocsánat gYiK

aham.
a szövegek miről szólnak? mit csinálnak dalírás közben, hogy olyan nehéz dolguk van?
DT-et gondolom hallottál már, ők nem tetszenek?

a múltkor amit belinkeltél oldalt, megnéztem és nekem az jött le (de nagyon), hogy elég hatásvadász ez a zene és ez már néhol elég sok. oké azt elismerem, hogy tudnak zenélni, de azért nem mondanám, hogy kultikus csapat és szerény véleményem szerint, nem is lesz az, ahhoz több kell... :-)
[előzmény (68)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 19:29:06 (68)
'megkérdezem' - ez egyben van ; gYiK-ban az 'i' kis betű és nem hosszú!!!

az a helyzet hogy a banda már akkor megfogott amikor még a szövegekről semmit nem tudtam. nagyon bejön hogy a zúzósabb riffekre lassabb dob megy rá, és sokhelyen erre még jönnek a fantáziadús gitárszólók. a tagok zeneileg teljesen profik, és nem könnyítik meg számírásnál a saját dolgukat, valamint az egész zenekar kezd kultikussá válni a rajongók körében. van az egésznek egy olyan hangulata ami megfogott, főleg azután hogy utánanéztem a szövegeknek, és sokhelyen azt vettem észre hogyha nekem szöveget kéne írni egyes érzéseimről akkor valami hasonlót irnék ha tudnék, de mivel nem tudok nem teszem. szóval ezelőtt szerettem sokféle zenét, tetszettek a lázadás dolog, de valahogy ezt a zenét hallgatva azt kapom ami nekem mindig hiányzott más muzsikákból. na és akkor ott van Claudio, a hangja, és az énektémák amik semmihez nem hasonlíthatók. (tudom hogy az AM! se hasonlítható sokmindenhez, de valahogy nem a stílusom, és milyen jó ez így mert akkor nem lenne miről irogatnom unalmas vasárnap délutáni perceimben!)
[előzmény (67)]

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 19:19:59 (67)
akkor én meg kérdezem :-)

gYÍK mit szeretsz a C&C-n?

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-23 12:46:50 (66)
azért irtam be ezt az AM! topicba mert elgondolkodtam rajta hogy ha valaki megkérdezné tőlem hogy mért szeretem a C&C-t akkor erre a kérdésre simán tudnék reagálni és nem azt irnám másoknak hogy semmi közöd ehhez ahhoz meg nem várom el hogy megértsd. mondjuk azt télleg nem várhatom el hogy megértsék, de akkor se irtam volna.
[előzmény (64)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-23 12:33:52 (65)
hehe, ez király volt:D
[előzmény (64)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-23 12:32:24 (64)
tök nem értem mit szerettek ezen a bandán. jó hogy nem sablon, meg teljesen egyedi, de attól még nem feltétlenül jó valami mert nem átlagos. mondjuk soha nem néztem utána pl. egy szövegnek se, mert a zene egyáltalán nem tetszik. na mindegy. csak gondoltam leírom hogy hogy vagyok velük... :-D

hehehehe...
[előzmény (61)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-23 12:10:21 (63)
ja, hát én láttam, csak nem akartalak félbeszakítani, mert pont beszéltél : DDD
[előzmény (59)]



Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 > Következő >> Végére