Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 ... > Következő >> Végére

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:29:19 (790)
1."Az hoborog az Interneten, aki akar. Mert itt szabadsag van, mindenki azt csinal, amit akar. Ha tetszik, ha nem. "
2."Hogy talalunk meg, ha meg a nevedet sem vallalod fel? A neved nelkul nem sokat er a hozzaszolas."

Miert akarsz megtalalni??? Eletbe lep az elso pont... :)

Komolyan: Ha akarnek veled beszelni IRL, akkor odairtam volna, de valszinu hogy nem vagyok kivancsi SENKI magyarazkodasara es agitalasara, mert megvan a sajat velemenyem. Ha nagyon akarsz ugyis megtalalsz mert havonta 3-4 alkalmat lent vagyok...de lehet hogy kevesebbet...mind1

Nem kene kiforgatni a szavaimat... Nem azt mondtam h nem itelem el...egyszeruen nem hagyom hogy barki elbasza a bulimat. A tobbit valoszinuleg a szemelyzet elintezi, hamar kifizettem a belepot, nem? Ha gondom van, akkor azt nem lent hanem arrebb intezem el...
Punk errol vagy arrol szol.... Sajnalatos, h meg mindig itt tartunk...


© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:27:16 (789)
Te komolyan nem erted, mirol van itt szo. Szomoru dolgok ezek. Tehat ha van egy tomeggyilkos, aki mondjuk kiirtott 200 embert, mindegyiket ki es belezte, mondjuk meg is evett kozuluk nehanyat, de a penzt, amit toluk rabolt, mind nekem adta, akkor nekem semmi bajom ezzel, merthogy tokre "normalis volt velem".

"én mindenkit szeretek, nekem mindenki ugyan az" --->gyulolok mindenkit aki nem olyan mint en.
Ez egy oltari nagy faszsag, javaslom, hogy merulj el egy kicsit a matematikai logika temakoreben. Halkan jegyzem meg, hogy az altalad jofejnek tartott naci gyerekek gyulolnek, es vernek meg ok nelkul midnenkit, akik nem olyanok mint ok. A punkban kurvara ott van a tolerancia, ha hiszed, ha nem. En senkit nem gyulolok csak azert, mert mas zenet, vagy mas stilust kepvisel. Max kirohogom.

Sajnos az ember nezetei nem olyanok, amit a kijaratnal lehet hagyni. Gondolom nem nagyon figyeltel az elmult evekben a fellepo zenekarokra, ezert elmondom, hogy mas stilusokkal ellentetben a punk zenek szolnak valamirol! Es ez nagyon fontos. A punk az nem csak zene, nem csak szorakozas. Hanem van neki mondanivaloja. Amit a zenen keresztul juttat el masokhoz. Mit csinalna a zenekar, ha a nezeteit kint hagyna bejarat elott? Akkor semmirol nem szolna, amit csinal, csak csorompolesrol!

Ha a kozonseget a jegyarnak, vagy a kidoboknak kell megszurnie, akkor gaz van! Miert nem johet be az, aki akar? A jegyarnak inkabb arra kene szolgalnia, hogy ki lehessen fizetni a zenekarokat, fenn lehessen tartani a helyet! A punk zenenek az lenne a lenyege, hogy mindenkihez el tud jutni!

Ha nem a kozonsegnek van beleszolasa a dolgokba, akkor kinek? Egyebkent nagyon egyszeru a dolog, mert akinek nem tetszik a hely, az nem fog oda jarni... Es ha nincs kozonseg, nincs VY sem.


Egyebkent nem igazan ertem, miert pont most jossz elo ezekkel a dolgokkal, amikor nem igazan van semmi balhe, es kurvara nincs "szardobalas".
[előzmény (783)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:22:24 (788)
ha megnézed az én hozzászolásom végén is ott a smile!

de egyébként ki más gondolkodna igy:

"a Te "dolgod" az h jol erezd magad es igyal:))) Ilyen egyszeru.... "


[előzmény (787)]

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:20:05 (787)
:))))))))))))))))))))))))))))))

Ha mar valaki nem a ti szajatok ize szerint gondolkodik, akkor az elbol a klub szemelyzete lehet???? Te jo eg:)))))))))

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:17:41 (786)
asszem te a marketing igazgato lehecc!!! =)))
[előzmény (783)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:16:38 (785)
"EMBER arrol papolok h a NEZETEID hagyd kint a bejaratnal...fogod??? "

akkor minek van???

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:15:49 (784)
Hmmm, csak egy a VY-ban dolgozo szemely irta az alabbiakat?

Az en velemenyem:
1. Nem a polo szinevel van a baj, hanem a rajta talalhato horogkereszttel, 14/88 felirattal. Lehet, hogy Teged nem zavar az ilyesmi, de azert megneznem, milyen boldogan szorakoznal, ha mondjuk a nagyapad gyilkosat elteto felirattal talalkoznal egy szorakozohelyen.
2. Az a kidobo nem jo, aki szarra ver barkit is. Tokmindegy, hogy okkal, vagy ok nelkul. Minden problemat meg lehet ugy oldani, hogy a delikvens ne legyen szetverve. Ha valaki kotekedik, azt is meg lehet fogni ugy, hogy ne tudjon semmit csinalni. Az ilyesmit egy kidobonak tudnia kene, nem?
3. Sajnos azt nem erted meg, hogy a _PUNK_ stilus nem olyan, mint a tobbi. A PUNK nem abbol all, hogy a hetvegen lemegyek kicsit lötyögni valami klubba, es megiszom par sort. Nekem vannak ELVEIM, amiktol sajnos nem tudok eltekinteni. En igenis ki fogok allni az igazamert, es nem fogom elfogadni, hogy olyan emberek bulizzanak velem egy klubban, akikkel teljes mertekben ellentetes az eletszemleletem. Engem nem erdekel, ha valaki rocker, vagy diszkos, vagy akarmi, de egyszeruen nem fogadom el, hogy szelsojobboldali eszmeket hirdeto kolykok jarjanak le punk,ska bulikba szorakozni.
4. Nem mas helyekkel kell peldalozni, hogy hejjj, bezzeg a Wigwamban mindenkit szarra vernek! A Wigwam geci szar hely, utalom is nagyon. Nem azzal kene jonni, hogy ha ott szarra verhetnek, akkor mar nekunk is meg van a jogunk ra. Pozitivan kene hozzaallni a dolgokhoz, es nem ujabb negativ peldat elohozni!
5. A Nemart nem azert szunt meg, mert sokmindent szabad volt, amit egy mai "szorakozohelyen" nem szabad. Azert szunt meg, mert a hely berleti szezodeset nem hosszabbitottak meg. Erdekes modon az a klub is tudott mukodni, pedig ott tenyleg szinte barmit lehetett, ami nem artott a masiknak.
6. Ha a VY nem kedveli a punk kozonseget, ne szervezzen oda punk bulikat! A "FUGGETLEN" kategoriaba szerintem a fasiszta nem illik bele. Minden joerzesu, normalis ember elhatarolodik ezektol a buta, tudatlan gyerekektol. Lehet, hogy teged nem zavarnak, ez eleg szomoru.
7. Az hoborog az Interneten, aki akar. Mert itt szabadsag van, mindenki azt csinal, amit akar. Ha tetszik, ha nem.
8. Mifele szardobalasrol van szo? Az utobbi jopar hozzaszolasban (miota megtortent a szekus-csere) egy rossz szo nem volt a klub ellen szerintem. Olvasd vissza! Miert nincs Kulti, Wigwam, stb. topic? Mert azok a helyek sokkal kevesbe fontosak nekunk, mint a VY! Mert a VY-at valamilyen szinten magunkenak erezzuk!
9. Hogy talalunk meg, ha meg a nevedet sem vallalod fel? A neved nelkul nem sokat er a hozzaszolas.
[előzmény (775)]

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:10:40 (783)
"náci annak nem stilusa van hanem kb. 10-es IQ-ja"

Igaz, de kit erdekel, ha NORMALIS VELEM???

"én mindenkit szeretek, nekem mindenki ugyan az" --->gyulolok mindenkit aki nem olyan mint en.... :) erzed az ironiat??

Addig amig velem normalis....

NÁCI = BUTA GYÖKÉR
PUNK=BUTA GYÖKÉR
ROCKER=BUTA GYÖKÉR
stb stb

EMBER arrol papolok h a NEZETEID hagyd kint a bejaratnal...fogod???
Onnantol nincs gond...

A kozonseget meg majd megszuri a jegyar, vagy a kidobok...ez mar nem a TE dolgod... a Te "dolgod" az h jol erezd magad es igyal:))) Ilyen egyszeru....

Kozonseg vagytok/vagyunk ... de ez nem azt jelenti h MINDENBE van beleszolas...szep is lenne...jah anarchia...mar szuletesekor halott eszme volt:)))))


Itt nem a jotanacsokrol meg az epito kritikarol van szo szvsz, hanem arrol a hatartalan szardobalasrol, es ferditeshegyekrol ami az elmult 2 honapban itt olvashato...ez nem epito kritika...volt az is asszem arra senki semmit nem mondott hanem elfogadta....

Amugy meg elnezest h bassza a csorom egyes emberek szuklatokorusege...





© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:59:19 (782)
Igazat adok:)Pedig nem szoktam! A rossz kritika is lehet épitő jellegü..
[előzmény (781)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:56:05 (781)
mellesleg a voros yuknak nem azert van topicja, mert szar hely, hanem azert mert fontos, jo, es szukseg van ra. epp ezert az itt elhangzo dolgokat nem mint fikagalacsinokat hanem mint jotanacsokat, epito kritikakat kene kezelni... mert hat bassza meg, mi vagyunk a kozonseg, es jonehanyan kozulunk mint fellepok is jelen voltunk/leszunk... na errol ennyit.
[előzmény (775)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:42:54 (780)
ez valóban :))
[előzmény (779)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:39:11 (779)
"vagy ha kellemetlenül kell magam éreznem ha nagy az orrom."

=)))))))))))))))))
[előzmény (778)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:37:50 (778)
igenis fontos, hogy milyen emberek közt szórakozom. nem kell ez a betanult: "én mindenkit szeretek, nekem mindenki ugyan az" duma. nem szeretem ha minden második ember tarhál tőlem, vagy ha kellemetlenül kell magam éreznem ha nagy az orrom.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:36:13 (777)
Engem kibasztak Wigwamból 2001-ben. 2002-ben haveromat.. pedig semmi eröszakosat nem tettünk. Az én bünöm csak az volt hogy 2000-essel fizettem és a csaj 500-ig adott vissza,majd rámfogták hogy hazudok.. ezt még hagytam, aztán kimentem 2x telefonálni a csajomnak mert bent semmit nem hallottam, másodszorra már nem mehettem vissza és odamondták hogy "ide jársz pénzt keresni"...haveromat meg azért rángatták ki ,mert hülyeségböl meglökte a "táncparketten" koncert után a haverját. poénkodtak, és hiába mondtuk hogy poén volt.. akkor is kidobták.. szánalmas az egész Wigwam, mondvacsinált mürock hely.. egy rakás szar...VY-ben legalább normálisak a kidobók. ott még nem volt gond ...pedig többet voltunk ott mint Wigwamban
[előzmény (775)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:34:33 (776)
ezt nem tudom ki irta, nem is érdekel, de hogy itt minden stilus megfér az egy dolog! Ha valaki náci annak nem stilusa van hanem kb. 10-es IQ-ja! Az nem erröl szól hogy mert fehér füzö van a bakancsában! ááá annyira buta dolog ez itt hogy szinte válaszolni sem tudok!
wáwáwáwáááá!!! öszintén sajnálom hogy ma még léteznek ilyen emberek mint a nácik!!! szerintem ez nem stilus kérdése!!!
NÁCI = BUTA GYÖKÉR
[előzmény (775)]

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 22:21:35 (775)
Szep jo estet mindenkinek!

Kerdes1: Miert jo fikazni a VY-at? "ez a vorosyuk".....

Nem erdekes, h csak par ember jon le NEM bulizni hanem egymast csesztetni??? Emberek! Talan bulizni kene, es nem azt nezni h a masikon milyen szinu polo van, nem??? Kinek jo ez?

Betegre rohogom magam a mondvacsinalt problemakon, amikrol itt megy az eszmecsere... Punk, naci, rocker,diszkos,faszom tudja.....
Hihetetlen.... Ennyi szerencsetlent, akinek jobb dolga nincs pentek, szombat estenkent, minthogy azt figyelje, h hany naci, punk, meg mittomen ki van lent es hogy o miert van lent.....szanalmas...
Maradjatok inkabb otthon, mindenkinek jobb lesz... Megy az uszitas...ez a kidobo nem jo az nem jo...
Nem azert, de mas helyen szerintetek ki nem szarja le, h nektek mi tetszik es mi nem??? Jo lenne felnoni... ha tudtok viselkedni, es normalisan szorakozni akkor valszeg a kidobo sem fog beledkotni iylen kurva egyszeru a keplet...legalabbis a VY-ban nem. Aki ezt nem tudja felfogni az hoborghet jobbra balra, dumalhat a nacikkal egy sor mellett...DE nem a klubban! Miert kell a politikat meg a nezetek bevinni egy olyan helyre, ahol szorakozni kene??? Miert kell kelteni a feszultseget??? Hatartalan az emberi primitivseg...
Nojunk mar fel vegre! Nem azt vettem eszre h a klub kozonsege csakis kizarolag 14 eves gyerekekbol allna. Akkor meg? Mindenki ezen a szinten van? Sajnallak titket...
Megy a mutogatas... jajj o naci dobjuk ki(meg ha semmit nem csinalt akkor is ),. menjunk huszan egy emberre.. a budos punk o miert van itt...stb.stb... Mindenki helyettesitse be a maga stilusaval... Hat nem baromsag??? Mindenki tartsa otthon a nezetet es szorakozni jojjon le! Ne agitalni... Arra lehet h ott volt a nemart, meg meg szaz klub....MEGSZUNT(EK)!!! Ebredjetek fel!
Kurva jo lenne kisajatitani a VY-at punkhelynek, nem??? NEM!
FUGGETLEN ALTERNATIV SZABAD ALAGSOR ez valakinek mond vmit??? Az elso szo...mondjuk...Ez egy szorakozohely, ahol minden stilus megfer.... NEM kellenek a balhek... Ilyen egyszeru...Miert nem lehet ezt megerteni????

Mr Hyde: Nagyra nottel a szememben... :) El ne hidd... hatulrol menni valakire....gratulalok...nagy ember vagy.... Csak nehogy meglepodj ha mondjuk egy masik szorakozohelyen pl.: Wigwam a szart is kitapossak beloled egy ilyen akcio utan...

Nem a neten kene hoborogni, hanem viselkedni kene IRL (gyk.: In Real Life)

remelem sikerult felfogni ebbol a par sorbol vmit...nem baszogatas akart lenni... csak egy kis megjegyzes...mert hihetetlen ez a szardobalas, ami itt megy!!Miert nincs Kultiplex forum??? Vagy Wigwam? Vagy MegaPub? Hm???? Onnan meg senkit nem basztak ki??? Ott miert nem reklamaltok??? Vagy akar regi E-klub....

Na mind1... vagy felfogta vki hogy mit akartam ezzel a apar sorral mondani, vagy elindul az anyazas. (nem lepodnek meg rajta), de hajra gyerunk addig sem sullyed a forum!:)

Maradok tisztelettel!

Ha vki akar ugyis megtalal eleg surun lentvagyok...sot....
az cimemre varom a kedves meghato emileket....talan meg valaszolok is.


© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 19:42:07 (774)
ez a vöröslyuk:))
[előzmény (773)]

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 18:12:21 (773)
Topikot lassan át lehet nevezni Verekedések, balhék-ra hehhe.

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 17:20:46 (772)
Hát baszki,ne foglalkozzunk azzal,ha egy haverunkat,így vagy úgy,de letámadták?Léci mondd meg mivel szabad foglalkoznunk te csicska geci!Soha nem volt balhéd neked?Soha?3 éve folyamatosan hc koncertekre jársz?Na ne nevetess ki te kis fasz!Enforcer,igazad van,én sem értem,miért most láttad először,ha állandóan koncertekere jár!Bár lehet,h.mostanában igen,de azt meg én nem értem,h.mi a fasznak!
[előzmény (752)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 17:18:24 (771)
Ize, tokre kivancsi vagyok. Meseltek, ki kit utott meg? Mert nem vilagos.

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 13:28:58 (770)
ok,csak megosztottam hogy engem miért akartak kidobni,
de asszem nem iszom bort többet
[előzmény (769)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 13:25:09 (769)
MOSt hagy ne gratuláljak! Margit, ez szánalmas bameg....

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 13:10:15 (768)
csá jóska
175-vagyok a srác 180kb ezér lett a móka mert az orrát találtam el és nem azt akartam:)
csak polyénból nemerősen, csak mindenki részeg volt
nekem erősebben sült el
srácok túlreagálták:)
[előzmény (767)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 13:01:46 (767)
SkinheadB... te kábé a hasam fölöttéig érsz, akit te lefejelsz,az lehet kb. 160 cmeter... legalább fiú volt? ÉS a másik:MI A FASZÉRT, MIRE FEL FEJELGETSZ? Mit tett az a szerencsétlen, amiért átmentél NUDLI-HULIBA?

[előzmény (766)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 12:54:38 (766)
milyen állítólagos haverjaim?
[előzmény (765)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 12:54:06 (765)
pl?
[előzmény (763)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 12:52:47 (764)
de ezt nem csinaltam volna meg, vagod :) az csak azert volt h igyanak :)
[előzmény (722)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 12:46:37 (763)
Hívjál nyugodtan! Legyen meg legalább ez az örömöd, ha már az állítólagos haverjaid is egy szánalmas gyökérnek tartanak téged.
[előzmény (762)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 12:40:38 (762)
természetesen,
de akkor nyugodtan hívhatlak szarfosnak?
vagy kikezdessz velem?
[előzmény (761)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 08:53:29 (761)
Szánalmas kis hüje fasz vagy.
[előzmény (759)]



Elejére << Előző < ... 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 ... > Következő >> Végére