Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 ... > Következő >> Végére

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:29:47 (820)
Miert olyan hatalmas latogatottsaga van az oldalnak, h minden halando hazai netezonek ismernie kene??? Javits ki ha tevedek...


Nem de aki a punkrol akar ugatni annak sztem egy alap oldal ez a forum, es meg sok mas, amit foleg olyan emberek csinalnak akik evek ota ide irogatnak es csinalnak vmit a punkert nem ugy mint TE! :) :) P

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:28:41 (819)
dehogy vagyok ideges :) tok ízi vagyok, most adtam le az indexem :)
[előzmény (817)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:28:11 (818)
Erre kapasbol nekem estek, mert nem azt a notat fujom, mint ti. Latjatok errol beszeltem. Tolerancia???? Persze...nagyon durva. Nem hittem volna. Az a baj, h meg mindig csak feketet es feheret lattok.

Te nem egy notat fujtal, volt sok okos dolog is a mondandodba, de vhogy ezt mi is tudjuk, es pont ezert van ez a forum h amit tudunk azt elerjuk a klub mukodeseben, es igenis szamit amit irkalnak, szoval mig MI AZON VAGYUNK h NACIK ne jojjenek le punk/ska/hc bulikba, addig TE jossz a szar szovegeddel h legyunk toleransak es jojjenek csak balhezni, mikozben neha nelkuluk is van balhe a pont olyanok miatt akik csak azert jonnek le h jol bebasszanak es szethagyjak a masikat v siman belekossenek, es nem az 1uttesek miatt ami miatt az egesz KI LETT TALALVA ...

[előzmény (803)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:28:06 (817)
mi van keksz ideges vagy? :-) ízirájder ecsém ízirájder :-D

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:23:38 (816)
Szerinted csak punk bulik vannak???... Ertelmes ember es meg a programfuzett sem birja elolvasni...piha....

Es szerinted a PUNKPORTAL forumon a VY -vel kapcsolatban MILYEN BULIKROL LEHET SZO, ha NEM a punk/ska es hardcore BULIKROL????????????? IGENIS oda ne jojjenek le, a tobbi metal, rock es tarsai HIDEGEN hagynak minket, de GONDOLOM ok sem SZERETIK a szemetet!!!

Szoval EZ nem a Voros Yuk honlapja, az a RedHole.Hu

Es ha most vagy itt eloszor, akkor nehogy mar TE ugass nekunk ... Persze meghallgatjuk, de nem igy ... FOleg ha nem is tudod mirol irsz es milyen forumban ...
[előzmény (796)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:14:36 (815)
Nem azt mondtam h nem itelem el...egyszeruen nem hagyom hogy barki elbasza a bulimat. A tobbit valoszinuleg a szemelyzet elintezi, hamar kifizettem a belepot, nem?

Ezt kell megakadalyozni azzal HOGY NEM ENGEDIK BE OKET!!! Mivel akkor nem kell senkit megszabalyozni, mert inkabb ok kezdik a balhet es direkt azert is jonnek le ... Es ha meg az van h mesz haza tok 1edul es szarra vernek akkor? az benne volt a belepobe? nem :P
[előzmény (790)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:09:39 (814)
8. Mifele szardobalasrol van szo? Az utobbi jopar hozzaszolasban (miota megtortent a szekus-csere) egy rossz szo nem volt a klub ellen szerintem. Olvasd vissza! Miert nincs Kulti, Wigwam, stb. topic? Mert azok a helyek sokkal kevesbe fontosak nekunk, mint a VY! Mert a VY-at valamilyen szinten magunkenak erezzuk!

Szardobalas mindenhol van, de a VY sztem mar letett vmit az asztalra, es nem ugy mint a Kultiplex v a szaros wigwam ...
Azt hiszem a VYben bele lehet szolni a vezetesbe ilyen es hasonlo forumokon, nem ugy mint a KulitnAL, vagy legalabbis eddig nem sikerult ...

En maradok okos es nem kotekszem :) de nem fogok beszelgetni buta emberekkel, mert tok felesleges, ne jarjon le es kesz, mi miert nem megyunk naci koncertre????????
[előzmény (784)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:05:14 (813)
EMBER arrol papolok h a NEZETEID hagyd kint a bejaratnal...fogod???

Az tok gaz h en kinthagyom o meg lejon es behozza (ertsd a nacikra)

Es ezt nekik nem lehet elmegyarazni, akkor igenis NE jOJJENEk LE!!! Ennyi

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 10:02:41 (812)
Miert kell a politikat meg a nezetek bevinni egy olyan helyre, ahol szorakozni kene??? Miert kell kelteni a feszultseget??? Hatartalan az emberi primitivseg...


Ez jo sor volt, a naci dologgal meg nem ertek egyutt, megha a klub fuggetlen is ... a rock, metal, hc es punk/ska korokben azert nem fer meg a rasszizmus ... nekik van sajat rendezvenyuk, menjenek oda es hallgassanak ott zeneket es csinaljak ott a feszultseget ...
[előzmény (775)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 09:53:26 (811)
Pedig tok izgis... :)
[előzmény (810)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 08:34:44 (810)
MI A FASZ VAN ITT?

Nem olvasom el, mert már a tököm tele van a sok szarral amit ideírtok :-D

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 00:09:05 (809)
Én csak arra reagálok ami engem érint. Eddig valszeg nem is tudtunk egyásról vagy ha igen max azt, hogy te is és én is létezem... Így hogy nagyra nőttem e a szemedben az nem is igazán mozgat. Már így is száz féleképpen szól a fáma. Csűrik csavarják. Mitől lenne jobb ha valakinek szemből nekimegyek és össze-vissza verem? Főleg azt figyelembevéve ami az ominózus alkalommal valójában történt, valamint azt, hogy egy olyan szórakozóhelyen esett mindez meg aminek rendszeres látogatója vagyok. Egyáltalán nincs kedvemre ami történt, elhiheted.

[előzmény (775)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-09 00:00:15 (808)
Miert haragudnek rad? Legalabb nem unatkoztam ma este. Koszi. :)
[előzmény (805)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:58:56 (807)
Bocs, nem birom megallni, h ne valaszoljak...

Egy szoval nem allitottam, h nagy ember lennek, remelem nem vetted nagyzolasnak, bocsass meg, nem annak szantam. (En raklettyintettem a Te adatok opciodra, probald meg, az en nevem mellett is van ilyen! Hasznos dolog.)

Ha nem metal, nem nu-metal, nem ska, es nem punk bulikra jarsz le, akkro mire?

En eleg gyakran jarok a VY-ba, nagyon ritkan fogyasztok alkoholt, megis jol erzem magam. Attol meg, hogy az emberek nagy resze pial, en nem feltetlenul fogok. Az emberek nagy resze hulye, mint a segg.

Nem hiszem, hogy neked tamadtunk volna. Te leirtad a velemenyed, en leirtam az enyemet. Te sem voltal kevesbe ellenseges velem, mint en Veled.

Az oldalnak eleg nagy a latogatottsaga, koszi szepen... Azert irtam ezt a mondatot, mert tovabbra is tartom azon sejtesem, h Te a VY-ban dolgozol. Mellesleg Te sem tanulmanyozhattad tul reszletesen a VY programfuzetet, ugyanis az utobbi 3-4-ben mar tutira benne van a www.punkportal.hu URL (gyk. Uniform Resource Locator) is.
[előzmény (803)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:55:57 (806)
én sem haragszom senkire!


© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:52:43 (805)
Jo igazatok van hagyjuk a francba. En nem fogom soha megerteni amit ti mondtok, ti pedig azt amit en... Ettol meg lehetnek jo bulik, csak probaltam kicsit felrazni nehany embert, hogy nezzen ki a kis vilagabol. Ugylatszik nem sikerult. Nem baj. Nem haragszom senkire. Ram biztos hogy mindenki:) De nem erdekel... Eljetek az eleteteket es egy huzos het utan hullfaradtan, mikor vegre eljuttok bulizni egy kicsit ...hirdessetek az iget, ha ez jo nektek :) Vegulis nem szolhatok bele, h kinek mit takar a bulizas foglama:)) A ti dolgotok.

Leleptem. Lehet nezegetni IP cimet, meg mindent, nem erdekel. Ha valaki meglatogat itthon kap egy szelet kenyeret, meg egy utilaput....

Tiszeteletem.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:52:19 (804)
mert talán mi ellenségesek voltunk???

amugy meg szarok az egészre mert ha egy honapban egyszer ott vagyok akkor sokat mondtam! és rossz helyen probálkozol meggyözni az embereket mert akik ide irnak azok le is mennek különben hogy lenne véleményük! na csumi!

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:48:42 (803)
"Bocsass meg, tisztaban vagyok a programfuzet tartalmaval, ezt sajnos nem tudod elvitatni tolem, bizonyitekom van ra. (Ha tenyleg nem ismered ezt az oldalt, amit kotve hiszek, akkor halkan megsugom, h en szoktam kirakosgatni a VY programjait a PunkPortal koncert rovataba.) " ---> Elnezest nem tudtam hogy ilyen nagy emberrel van dolgom --->de ez igy meg szomorubb:)

"Csak azt nem ertem, hogy ha Te a metal, meg nu-metal, meg ilyen bulikra jarsz le, akkor miert szolsz bele, hogy en hogy szorakozok egy punk vagy ska bulin..."--->Mondtam ilyet??? Olvass!!!

Hihetetlen...

gYIK:Nem marketing...csak tanacs...altalaban ezt szokta az emberek nagy resze csinalni ha elmegy bulizni nem? Orulnek neki, ha nem forgatnatok ki a szavaimat. Ha azt modnom hogy szard tele WCt mert az kurva jo buli, akkor az lenne a baj? Pozitiv hozzaallas??? Ez lenne az? Erdekes.
Egy percig nem voltam ellenseges. Erre kapasbol nekem estek, mert nem azt a notat fujom, mint ti. Latjatok errol beszeltem. Tolerancia???? Persze...nagyon durva. Nem hittem volna. Az a baj, h meg mindig csak feketet es feheret lattok.

"Ha tenyleg nem ismered ezt az oldalt, amit kotve hiszek" -->Miert olyan hatalmas latogatottsaga van az oldalnak, h minden halando hazai netezonek ismernie kene??? Javits ki ha tevedek...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:45:38 (802)
En mara befejeztem. Csak probaltam leirni a gondolataimat.
[előzmény (800)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:45:12 (801)
A tarhalos, hanyos punkokrol.
Barmily meglepo, a punk nem errol szol. Egy magas belepovel pedig ezt kurvara nem tudod megakadalyozni. Ugyanis az ilyen tarhalos, behanyos punkok nagyja nem valami szakadt gyerek a gettobol, hanem jolszitualt kisfiu, aki kap anyucitol penzt a beugrora, sot, meg piara is van penze, es seggreszegre issza magat, mert azt hiszi, ez kell ahhoz, hogy punk legyen. Meglepo modon a tarhalos gyerekek nagy resze siman ki tudna fizetni a kovetkezo boroskolat is, azert tarhal, mert az szerinte punkos, meg meno dolog. En is szivesen piazok ingyen...

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:45:11 (800)
haggyuk abba mert ennek se füle se farka! mondogassuk egymásnak reggelig hogy fekete-fehér, fekete-fehér! nem lesz belöle semmi!
[előzmény (799)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:42:34 (799)
Bocsass meg, tisztaban vagyok a programfuzet tartalmaval, ezt sajnos nem tudod elvitatni tolem, bizonyitekom van ra. (Ha tenyleg nem ismered ezt az oldalt, amit kotve hiszek, akkor halkan megsugom, h en szoktam kirakosgatni a VY programjait a PunkPortal koncert rovataba.)

Csak azt nem ertem, hogy ha Te a metal, meg nu-metal, meg ilyen bulikra jarsz le, akkor miert szolsz bele, hogy en hogy szorakozok egy punk vagy ska bulin...
[előzmény (796)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:39:53 (798)
te tul.kép. nekem akarsz jó t azzal hogy menjek le a VY-ba igyak mert az jó!

mi ez ha nem marketing?
[előzmény (794)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:39:07 (797)
Nem tunik kamu nicknek IP alapjan. Nagyobb betut inkabb nem mondom, mert csak szejjel lesz baszva a forum, mellesleg barmilyen html-rol szolo oldalon megtalalod.
[előzmény (792)]

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:38:14 (796)
Szerinted csak punk bulik vannak???... Ertelmes ember es meg a programfuzett sem birja elolvasni...piha....

A beke kedveert itt van a :).. csak h ne irj le megjobban...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:35:38 (795)
Igazad van, az internetben az is jo, hogy anonim lehet hozzaszolni. Az mas kerdes, hogy a nev nelkul vagdalkozok velemenyere negyedannyit sem adnak, mint egy olyanera, aki felvallalja kiletet. Eppen ezert a tovabbiakban nem is nagyon szeretnek reagalni a hozzaszolasaidra, leirtam, amit akartam. Nem azert kell leirni, h ki vagy, mert IRL szeretnek Veled csevegni.

Jo, te nem hagyod, hogy elbassza. Nekem sajnos elbassza az az estemet, ha horogkeresztes polot viselo sracok lezengenek a klubban.

Punk errol vagy arrol szol.... Sajnalatos, h meg mindig itt tartunk...
Bocsass meg, ez a PunkPortal, nem tudom, feltunt-e. Gondolom neked ez az egesz lofaszt nem jelent. Csak akkor azt nem ertem, minek jarsz le a VY-ba, ha nem dolgozol ott, es ez az egesz punk dolog sem erdekel... Na mindegy, ezzel a mondattal leirtad magad elottem, szoval ennyit Rolad.
[előzmény (790)]

© ???válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:34:01 (794)
:)))))

Talan azert mert most hallottam errol a honlaprol.. aztan visszaolvastam egy kicsit...baj?

Meg azert nem vagyok vak:)

Te nem olvasod el amit irok. Nem tartom jofejnek oket.... ahogy Teged sem :)
Vedd mar eszre... nem csak feher es fekete van. Az a baj h tul sokat beszelsz melle, es el vagy merulve a sajat kis vilagodban. CSak az a baj hogy rajtad kivul meg nagyon sok ember van.... es van akit zavar, h barki bejohet...engem senki ne hanyjon le es ne tarhaljon tolem azert mert punk, es mindenki bejohet. Akkor jojjon bne, es legyen velem egy helyen ha normalisan tud viselkedni.

"de egyébként ki más gondolkodna igy:

"a Te "dolgod" az h jol erezd magad es igyal:))) Ilyen egyszeru.... " "

Taan egy olyan ember aki nem csak a sajat szemszogebol probalja latni a dolgokat. :)


© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:34:00 (793)
OFF
Dan! hogyan kell nagyobb betüt irni?
[előzmény (791)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:33:32 (792)
én már tudtam egyböl! =))))

de lehet hogy férreismerjük ???-t és megint csak JakabZ vagy xbalazsx áldozatai vagyunk???

tudja a fene!
[előzmény (791)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-08 23:30:21 (791)
Ki az a ti? Te ki vagy?
Most nem azert, de a te altalad elmondottakkal elegge azonos a helyszinen dolgozok velemenye is, azert ez talan nem veletlen...
[előzmény (787)]



Elejére << Előző < ... 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 ... > Következő >> Végére