Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> Manga és minden ami ide tartozik
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.roshi.hu/main.html

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 02:14:11 (54)
Először én is csak egy aláírásért mentem a titkárságotokra, de akkor nem volt terem, vagyis volt, péntek estére. Aztán mentem Vajdovichoz, ő azt mondta, hogy lenne szabad hely a vetítős terembe keddre, ha (lenne mellettem egy szakos gyerek, írnék arról, hogy pontosan mit akarok, és akkor megnézik,ha,ha,ha...). Aztán ment a mailparádé, és így csúszott át az egész jövőre. Gondolom az az alapvető probléma, hogy idegen anyag vagyok.
Pénzre nem igazán lenne szükség. Azt sem tudom, hogy proléma-e, hogy ezek jó minőségű dvd-ripek videón. Na de mindegy, a jövő évig még van egy csomó idő. De, ha segítenétek majd, az nagyon jó lenne.
[előzmény (53)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 01:31:59 (53)
ees ok minek kellenenek a dologba? sztem kezdj neki csinalni (szvesen segitek/tunk) oszt palyazni kene a hoknel penzt ra, hozzajuk meg csak alairasra lenne szukseg menni. azt adnak, de tul elfoglaltak ilyennel foglalkozni.
[előzmény (52)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 01:06:45 (52)
Akkor az is lehet, hogy már láttuk egymást.
Képzeld kb fél éve megkörnyékeztem a Vajdovichot, hogy csinálnék a Deák Lacival( ő másodéves) egy ilyen japán underground filmklubot, belement, meg a Varró is támogatta, mondták, hogy csináljak egy programtervet, akkor majd azt aláiratják, és Szeptembertől mehet. Megcsináltam, elküldtem, mondták, hogy majd megnézik, de azóta nem történt semmi. Sajnálom, mert nagyon rajta lettem volna.
[előzmény (51)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 00:42:34 (51)
a dragon ball az fasza, amikor ment neztem mint eszeveszett.

elte film negyedev
[előzmény (50)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 17:08:04 (50)
A Dragonball is normál anine, ráadásul az ilyen típusú mini szériából iszonyat sokat gyártanak. Minden megvan benne, ami az átlag akciócentrikus animét vagy a mangát jelenti: brutális(ezt a kisgyereksorozatoknál nem kell direkten érteni, hogy vér meg ilyenek) vagy hihetetlenül nyálas, túlzásokba eső, abszurd, teátrális, gyors.
Én mondjuk nem bírom végignézni ezeket a sorozatokat, (dragonball, trigun, ninja scroll, naruto) de el kell ismerni, hogy van köztük fasza.

[előzmény (5)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 13:03:06 (49)
Igazából képet akartam betenni, csak elbasztam, Sajnálom.
De valahogy megpróbálom korrigálni.
Írok Titannak vagy Gandalfnak.
[előzmény (12)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 13:02:00 (48)
Olvasd el újból: Manga és minden ami ide tartozik...
Tehát: Manga egyesszám nem MANGÁK ÉRTED?
ami pedig a végét illeti a rajzolókra, manga -fan találkozókra meg csereberére gondoltam, stb...
ok?
:)
[előzmény (5)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 12:48:10 (47)
Én két éve zúzom a magyart az ELTÉn, most próbálom be másodszor a filmet. Talán majd egyszer csak bejön
[előzmény (46)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 12:38:50 (46)
És az a zavart brumm-brumm dal alatta? Fúú

És konkrétan hova jársz?
[előzmény (45)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 11:08:31 (45)
www.fareastfilm.com
hobbival kezdodott, ma mar szakirany, ha valaha kapok diplomat akkor szakma lesz ;)

az akira az isteni valoban. az a mackos alomjelenet, az vmi elkepeszto, es felelmetes.
[előzmény (44)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 01:30:56 (44)
A 'Jin-Roh- the wolf brigade' nekem nagyon tetszett és a Spriggan se rossz. A Metropolist sajnos még sosem láttam egyben. Furák a gömbölyű figurák, de amúgy nagyon szép cucc.

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 01:16:13 (43)
Jaa. Az már egészen más. Nem tudsz dobni egy linket erről a fesztről?
Amúgy neked hobbid a film, vagy szakirány?
[előzmény (42)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 23:11:55 (42)
de ez ket szemelyre volt. az fejenkent hetven. tavaly mindez kijott fejenkent 40bol, mert konzerven eltunk, s nem vettunk konyvet. raadasul nem muszaly egesz heten kint lenni. nehany napot is meger a latogatas.

a metropolist latta valaki? ez az anime itthon is megjelent, es sztem tokjo. bar sokan zokon vettek a digitalis technikat egy animeben.
[előzmény (39)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 22:02:49 (41)
AKIRA!!!

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 22:00:19 (40)
Nem tudom olvastátok-e a Battle Angel Alitát. Ha igen akkor valaki mondhatna még ilyesmi kaliberű sci-fiket.Ha meg nem olvastátok akkor mindenki olvassa el. www.manga.hu Itt minden van ami kell

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 20:29:34 (39)
Hát a 140ezer az nem szelíd. Amennyit bagózok, egy év alatt sem gyűlik össze annyi.:D
[előzmény (38)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:33:42 (38)
hat, most iden sok volt. kettonknek nyolc nap kerult szaznegyvenbe. de vettunk csomo konyvet meg polot, meg minden csecsebecset, minden nap olasz kavet ittunk, viszont az utazast jol oldottuk meg, meg szallasunk is volt negy napig ingyen, aztan meg talaltunk egy olcsot, ahol 35 euro volt 2 szemelyre.
szoval jol gondold meg. meg van egy ev, lehet gyujteni :)

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 23:24:22 (37)
Ez az Udine kurva jó lehet! Amúgy mennyibe van egy ilyen túra?
[előzmény (36)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 23:15:09 (36)
udine - far east film: legnagyobb tavolkeleti tomegfilmfeztival europaban. kedvencem, istenkiraly. itt van kozel olaszorszagban, javaslom ha tudsz egyszer gyere/menj el, mert mindent meger. en most aprilisban 30 filmet lattam egy het alatt, s egy evre elegendo elmeny. jovore megyek ;) (na jo, az utolso harom nap minden filmen aludtam vagy fel orat)

a snake of june, arrol mar hallottam tobbszor, uh, megprobaljuk letolteni, ha aszondod, h jo

rotterdam! hm... csak az a baj, h mindig vizsgaidoszak van... de lassan kozeledik az ido, amikor lecsapunk ra. es akkor nincs menekves. allitolag az a legjobb filmfeszt europaban (ezt egy olyan fesztival latogato mondta, aki nem jart udineben;) szval en megyek hamarosan oda is.

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 22:23:11 (35)
Fú, egy ilyen filmfeszt nem lehet rossz. Irigyellek! Én egyszer Rotterdamba akarok majd kimenni.
A két legnagyobb kedvencem Tsukamototól a Tokyo fist és a Snake of June. Egyik sem ilyen avanrtgárd pszichobomba, mint a Tetsuo, de kurva jó filmek. Nem láttam még embert ennyire egybeolvadni a kamerával. Ez a duma rohadt nagy közhelynek tűnhet, de tényleg ez jött le nála.
[előzmény (34)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 21:54:13 (34)
ahh, az agitator... hmmm... nem vagyok eleg tajekozott a cimekben. a lenyeg, hogy azt mi is megvettuk udineben a tavolkeleti filmfesztivalon. pontosabban a pasim vette meg, az isteni konyv... de valamiert mindig ugy emlekszem, hogy audition a cime... miert is? a kep miatt, ami rajta van:) szval isteni konyv.
Shinya Tsukamototol nem lattam semmit a tetsuo-n kivul mast, de az a jelente meg sztem evekig benne lesz a nagy elmenyek kozt.
vaan neki valami figyelemre meltoja meg?

Last Life in the Universe - ebben a filmbe viszont lattam miike-t mint szereplot. es mi mast jatszott volna termeszetesen, mint egy jakuzat! asse volt rossz. egaze csemege ;)
[előzmény (33)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 20:13:08 (33)
Az egy külön könyv, (bár egy angol nyelvű forgatókönyv sem lenne rossz, mert ahhoz a filmhez nincs feliratom) ismertetővel az eddigi összes filmjéről, riporttal, meg Ichi the killer forgatási naplóval. Nagyon jó anyag. Egyetemi jegyzetbolton keresztül rendeltem, nem tom honnan jött, mondjuk fontban van rajta az ár:).
más: Ja, az fantasztikus jelenet! Miike mellett Shinya Tsukamoto a legnagyobb kedvenc! Láttál még tőle vmit? Zseniális az a forma!
[előzmény (32)]

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:31:42 (32)
Tom Mes Agitatora? - a forgatokonyv, vagy az egy kulon konyv? s honnan hozattad?

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:28:31 (31)
na, en ennyire nem vagyok felzarkozva meg..., de igyekszem, ha elakadtam, szolok. meg van hatra jopar filmje, amit nem lattam. mindenesetre az ichi-ben amikor megjelenik a tetsuo rendezoje izmosan, az maga az os-manga elmenyek gyonyore :)

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 12:31:13 (30)
Végre egy Fan!!! Nekem még Tom Mes- Agitator-a is megvan, behozattam. Amúgy azok a Filmvilágos cikkek keltették fel először a figyelmemet, hogy van itt még kemény dolog, amit megcsókolt a horror zsáner és nem láttam.

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 12:14:25 (29)
koszonom szepen, akkor este megprobalkozom vele.
miiket en is imadom, egy zseni es egyben egy ufo. 25 film? hm nem rossz. en csak fele ennyitt lattam, de lehet, hogy kerek, majd, ha vegigneztem azokat, amik mwegvannak. visitor q rulez!
tavaly osszel volt egy jo kis miike cikk a filmvilagban ;)
[előzmény (28)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 00:40:28 (28)
Miike isten! kb 25 filmem van tőle! www.thehawks.org - ott letöltöd ezt a BitTorrent nevű progit, aztán keresd meg a lap menüjében. sajnos még csak az első 7 könyv van fenn.

© Trillianválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 23:41:04 (27)
ez a kep az ichibol van? en csak a filmet lattam, a miike fele ichi, the killer-nek forditottak, de nagyon kivancsi lennek a mangara! javaslat? honnan?
[előzmény (22)]

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 18:19:46 (26)
http://www.midnighteye.com/reviews/innocence.shtml

© Kempválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 16:04:32 (25)
Láttátok már a Ghost in the shell 2-t?



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére