Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Állatvédelem
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Állatvédelmi aktivizmus

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 13:00:21 (126)
itt csak az a kérdés hogy mit hiszünk el a riportból, és hogy ezek után ki mit gondol. na most, a tények talán leginkább a veréseket támasztják alá, az egyébb dolgokat nem annyira. persze ha szerintetek ilyen esetben a szarráverés a megoldás, akkor meg van rólatok is a véleményem. azért mert valakik nem tudnak emberként viselkedni, arra nem az kell hogy legyen a reakció, hogy mi még alá süllyedünk a dolognak. egyébként hogy elvágják a kutya nyakát szakszerűen, az kb. annyi fájdalommal jár mint hogy elaltatják, szóval ezt igazából állatkínzásnak nem tekinteném. jó, most majd jön megint, hogy mit szólnék ha az én kutyámnak vágnák el a nyakát. hát nem örülnék neki, de még mindig más mint vízbefojtani, élve elásni, agyonverni, vagy felgyújtani benzinnel. a vadakat is lelövik az erdőben, aztán azzal kapcsolatosan nem annyira szoktak háborogni ezek a nagyeszű radikálisok.
persze összességében a megoldást nem tudom a dolgokra, de ki tudja? a cigány ha lop le kéne vágni az egyik karját? szemet szemért fogat fogért elv? ha már igen, akkor következetesen alkalmazza már mindenki mindenre!
[előzmény (124)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 12:38:53 (125)
Night of fire:Képzeld külföldön is vannak ilyenek Animal Libaration Front ők is szó nélkül elverik akik ilyeneket csinálnak.
GYIK:mindegy hogy csöves vagy akárki aki ilyeneket tesz a kutyával vagy bármilyen állattal megérdemli.

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 12:04:24 (124)
Ha a te kutyadat baszkodnak agyon akkor is ezen a velemenyen lennel?
[előzmény (122)]

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 12:03:55 (123)
Jaja, igy megegyszer atolvasva. Csak en ebben a temaban kicsit lobbanekony vagyok naaa. :)
[előzmény (121)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 12:01:31 (122)
hamarabb basznám ketté a radikális állatvédőket! ezek tipikusan olyan arcok akik csak okot keresnek hogy elverhessenek pár csöves. hányadék!

© Night_Of_Fireválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 11:59:57 (121)
szerintem nagyjabol egyetertunk pedig. :)
[előzmény (120)]

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 11:47:14 (120)
Nyilvan nem az a megoldas, hogy most mindenki igy intezze a dolgaiit, de drasztikusnak kell lenni, mert kulonben szarnak az egeszre, egy ejnye bejnye senkit nem erdekel...

Persze jo esellyel ez is a visszajara fog elsulni, mivel a sok okos ember csak azt latja, hogy 3 nagyon csunya fiatal elvert par szegeny embert... Ha latnak azt hogy szenvedett a kutya mar mindjart mas lenne a dolog.

Nem eppen a hasukra csapva dontottek...Az egyik faszi bevallja, hogy osszegyujti a kutyakat es eladja.. Kozbe meg szarik rajuk..

Najo, latom nem fogunk egy velemenyre jutni, de meg hasonlora sem. En egy percig sem sajnalom oket, megerdemeltek... Kevesebbert is gyepaltak meg ennyire embert..
[előzmény (119)]

© Night_Of_Fireválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 11:40:56 (119)
ha egy bizonyos szintet elér a dolog visszatartó ereje, akkor azt mondom, kényszermegoldásnak jó. de _kizárólag_ ahelyett, hogy tényleg semmi ne történjen, és szabadon megússzák az állatkínzók. de hosszútávon ebben nem látok megoldást. (függetlenül attól, hogy az a pár pofon adott esetben tényleg jó helyre került-e.)

illetve felvet a dolog kérdéseket. pl. nem igazán látom, mi alapján szelektálnak. területi alapon? vagy hallották a mari nénitől, hogy a szomszéd geci a kutyával? vagy pl. mi van, ha vérszemet kapnak, és nekimennek valakinek, aki láthatóan nagyon szegény, és azért nem eteti a kutyáját, mert egyszerűen annyira nincs miből? ill. lehet, hogy bele találnak futni egy olyan maffiába, ami 2 perc alatt az ő torkukat is elvágja.

vagy -abszurdisztán, 2008- esetleg a rendőrség velük kezd el foglalkozni, és kapnak valami csoportosan, előre megfontolt szándékkal, stb. súlyos testi sértés, rablás, ilyesmi miatt jópár évet.
[előzmény (118)]

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 11:20:38 (118)
Persze teljesen igazad van, egyertelmuen az lenne a legjobb megoldas, ha az allam rendesen fellepne ellenuk es rendes bunteteseket kapnanak, meg ugyebar egyaltalan foglalkoznanak a temaval jobban...De mivel ez nincs, van mas megoldas...Annyiban nem lehet hagyni. Szerintem jo az hogy van olyan aki foglalkozik a kerdessel es nem csak otthon ul es sajnalkozik... Nem tartom oket rossz embereknek...egyebkent.
[előzmény (117)]

© Night_Of_Fireválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 11:17:02 (117)
nem védtem én egy szóval sem ezeket az... embereket. (mondjuk engem személy szerint a kutyák hidegen hagynak, de azt aláírom, hogy ezt tán nem kéne). az a baj, hogy nem ez lenne az elintézési módja. normális országban hol látsz ilyen önjelölt robin hood-okat? kurva magas büntetési tételek, 15 év letöltendő, ilyesmi. vagy ha már szemet szemért, akkor botozás, karlevágás (hajrá arabok) stb. ja, hogy az állam nem képes rá? bocs. de egyrészt most megtalálták ezt a hármat, és a többivel mi lesz? másrészt ha ezt szentesítjük, akkor onnantól csak egy lépés, és átmegyünk jay és néma bob-ba, hogy mindenki megy házhoz nevelni.

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 10:59:48 (116)
Haha en is pont most akartam belinkelni...

Miert, szerinted a kiskutya hogy tudott vedekezni a seggfej ellen? Ugyanugy kivolt szolgaltatva... Megerdemlik ezt is, meg tobbet is...

© Night_Of_Fireválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 10:55:06 (115)
tipikus magyar megoldás bazmeg, odamegyünk 3-an egy ellen megverni vascsővel, igazi középkor...

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 10:02:17 (114)
ez király:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 08:07:50 (113)
ezazzz, teljes mértékben egyet értek velük. rohadt állatkínzók mást nem érdemelnek.
[előzmény (112)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-18 06:30:50 (112)
http://index.hu/video/2008/12/18/a_radikalis_allatvedok_orrot_tornek_egy_kiskutyaert

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-28 15:00:14 (111)
http://zonology.blogspot.com/2008/11/calderon-dolphins-whales-slaughter.html

http://madugongmaria.multiply.com/photos/album/88/Denmark_slaughter

(...es meg rengeteg lap, ha a Faroe Islands dolphin slaughter-re keres vki.) Peticio kuldheto emailben a dan miniszterelnoknek: stm@stm.dk

© Exaybachayválasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-10 18:12:46 (110)
http://index.hu/velemeny/jegyzet/libatomo1517/

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-05 14:48:03 (109)
Gazdit keresek neki....
http://kepfeltoltes.hu/080103/P1030010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5 év körüli kislány! imád labdázni lakásban tartható! csak egy kérése van hogy szeressék de nagyon! hihetetlen hogy milyen nyugalmat áraszt a kislány!.....


info@cerberoskutyaiskola.hu

sürgös vasárnapig van időm!

köszönöm zs

© hukriszválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-26 15:13:11 (108)
The Animal Rescue Site is having trouble getting enough people to click on it daily to meet their quota of getting free food donated to abused & neglected animals. It takes less than a minute to go to their site & click on the purple box "fund food for animals" for free. It doesn't cost you a thing. Click here to help: http://www.theanimalrescuesite.com

HA valaki nem ertene, roviden: Aki szeretne tamogatni az allatmenhelyeket hogy ellassak ingyen elelemmel az kattinttson a weboldalra es ott a jobb oldalt talalhato FREE linkre. Senkinek nem kerul penzbe es idoben is naponta 1 perc, de az oldalon kihelyezett reklamozok azutan adjak at az elelmiszereket hogy mennyien kattintanak az oldalra naponta.

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 19:23:25 (107)
azt'szem túléljük valahogy mondjuk "hasonszót" kell kitalálni! bááááár

az én kutyámat szotyinak hivják de hallgat a szotyola (amikor rosszat tett), pubi, apa, apafej szavakra!


Ui.: kutya probléma tobzodik, györben ismerösnek 15kutyust fialt a kislány keverék kutyusa.......eddig 8nak van gazdája úgy hogy cégekhez elszorjuk öket
pl a mi telepünkön nincs kutyus igy ideveszünk kettöt!!!!!!15 kutya beszarás.....
[előzmény (106)]

© Ey' Lindiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-22 14:22:23 (106)
HA mégis meggondolná magát a Mama és HA neadjisten mégis én hoznám el... ugye nem baj ha nem ez lesz a neve?
:)))))))))
[előzmény (105)]

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-21 17:15:11 (105)
nos kiskutyusnak nincs gazdija de 4. kutyusnak befogadta az egyik ismerösöm (nem előszőr) a helyzet tarthatatlan volt a kutyus trágyát evett ezér tudott életben maradni férges etc gondolom nem kell sorolnom...állatorvos uszemrevételeztr (oltás vitamin etc)után étkezett s mostani idéglenes társaival nyomul akutyusrol csak annyit hogy 2 pit-bull 1 németjuhász kölyök meleltt ö a 4.! s egyböl befogadták s már ugatja a népet örzi a házat s MENETEL hogy ö milyen fontos! Most egy darabig oda se adnánk mert rendbe kell hozni a csöppséget de mire minden rendben lesz addigra egy jó nevelt tanult kutyust fogad be az aki magának s Batman-nek (ez lett a neve) JÓT AKAR!!!!

SEGITSETEK NEM BÁNJÁTOK MEG!
[előzmény (103)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-21 14:46:46 (104)
Jajdegyönyörű!!! Kár, hogy egy szobába nem való kutya :(
[előzmény (98)]

© Ey' Lindiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-21 14:29:59 (103)
egyébként nem értem hogy miért baj a közepes mérete... az ilyen németjuhászszerű cseppeknek mindig akad gazdija (hiába még mindig nagyon népszerű fajta)

sőőőt ha nagymamám végre elhatározná magát, hogy mégis akar kutyát akkor még akár én is elvinném... úgyis ilyesmire gondoltam neki, képezhető, közepes méretű, házba bejöhetne, de van olyan nagy biztonságot nyújtson.
[előzmény (101)]

© Ey' Lindiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-21 14:27:20 (102)
fúúú köszönjük szépen :)))

egyébként éppen ma frissítette a webmesterem ;)

[előzmény (101)]

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-21 07:44:34 (101)
WOW remek sajnos ép a közepes termete miatt nem vitték el a csöppséget.....de öröm az ürömben hogy 2 barátom is a nagytestű mackok iránt érdeklődik amugy kitettelek az oldalra >>> www.cerberoskutyaiskola.hu (linkek)
[előzmény (100)]

© Ey' Lindiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 20:48:15 (100)
hírdetted kutyás fórumokon is?

http://netboard.hu/viewforum.php?forum=15
itt rengeteg menhelyes, végleges/ideiglenes gazdit kereső topic van :)

(illetve én is szerkesztek egy oldalt speciálisan nagymaciknak - www.kaukereso.settersite.com )

remélem hamar meggazdisodik!
[előzmény (98)]

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 19:18:42 (99)
Országon belül bárhova elvisszük!

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 19:17:52 (98)
van egy kiskutya. barátaim etetik. egy elhagyott házban tengödik szegényke szentmártonkátán...GAZDÁT KERESÜNK NEKI ! MERT MEGÉRDEMLI AZ ÉLETET! SEGITSETEK irjatok nekem skaos@skinhead.hu...

vagy írhattok itt is www.cerberoskutyaiskola.hu

mind1 az is hozzám jön......

SEGÍTSETEK!

http://kepfeltoltes.hu/070119/DSC00432_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070119/DSC00430_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

© Punkcsajsziválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-29 09:45:42 (96)
az =(
[előzmény (95)]



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére