Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> AFI
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Asking.For.It.

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 > Következő >> Végére

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-12 10:07:52 (192)
a nitro-nál fog megjelenni november elején ez az AFI lemez:

The Lost Souls
The Days Of The Phoenix
A Winter's Tale
Totalimmortal
Fall Children
The Prayer Position
God Called In Sick Today
Lower It
A Single Second
Third Season
He Who Laughs Last
I Wanna Get A Mohawk
Perfect Fit
Rolling Balls
Who Said You Could Touch Me?

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 12:58:10 (191)
:DDD

© Megatronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 01:35:53 (190)
De lehet, hogy összetévesztettem egy másik zenekarral, ez esetben bocsika
[előzmény (189)]

© Megatronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 01:35:19 (189)
Szar

© Biojezusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-04 20:17:16 (188)
nem is tudtam milyen egy véleményen vagyunk ezzel:)Dettp
[előzmény (180)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-04 16:54:56 (187)
Jah a gecinyalok :-/
Mondjuk ezen mar kikaromkodtuk magunkat egy evvel ezelott ugyhogy abba is hagyom gyorsan :-)))
[előzmény (186)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-04 02:09:23 (186)
hát ja az szopás volt...
[előzmény (185)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-03 22:35:22 (185)
Hadd buzuljanak ha nekik ez tetszik... en speciel csak a Sing the sorrow elotti 4 lemezuket hoztam el magammal hogy azok nelkul nem tudok meglenni egy honapig, a Sing the sorrow mostanaban valahogy nem kot le annyira.

Mindenesetre iden nyaron NEM fogok 5 napot arufeltolteni hogy lathassam oket aztan lemondjak 3 nappal elotte...
[előzmény (184)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-03 19:34:16 (184)
nem is tudtam,hogy van afi topic...épp azt hallgatok... amúgy kár, hogy felvették ezt a nyáladzós egyre buzisabb imaget.... a total immortal idején még emberi külsejük volt... hogy Jade-nek minek kellett elbuzulnia,azt nem értem...

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 19:32:15 (183)
Akkor jo!
[előzmény (181)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 03:14:02 (182)
ez is egy kardinális hardcore-punk szabály:)))
[előzmény (179)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 01:26:23 (181)
hat most mindenki halas lehet, hogy ezt is megosztottad velunk! =)
[előzmény (180)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 22:11:14 (180)
Mar sokan elohozakodtak azzal, hogy Ok X eve hallgatnak AFI-t s emiatt tobb joguk lenne rini, ha nem lathatjak Oket. Ez szerintem szanalmas. Mi van azzal, ha nekem csak az utobbi ket lemezuk tetszik s a regebbieket unalmasnak tartottam anno s most is? Ettol en mar nem lehetek AFI fan?! Leszarom, hogy ez nagy kiados s az MTV-n at tobben ismerik szeretik meg. Nekem Olaszorszagban autokazas kozben tetszett meg egy eve pl. ul a legutobbi lemezuk, nem azert mert milyen jo az uj klipp, meg hogy de szexin vannak kifestve, sot ettol pl.ul hanyok is. Na mind1, csak ez mar kikivankozott...

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 13:54:06 (179)
inkább leszek gyökér, mint egoista majom, kedves keresztapa
[előzmény (176)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 13:23:46 (178)
vaa tevedtem.. itt vannak kiirva a hirek afireinside.net-rol...
szal csak az 1-es es a 2-es pontervenyesek az ervelesembol az hogy szemelyesen kert bocsanatot az nem...

A message from AFI:
Hey everyone, we're just standing in the airport getting ready to fly
to Belgium and we wanted to say thanks, seriously, to all you guys for
voting for us. It was extremely weird being there and then actually
winning. Smith was sitting next to the Olson twins, I don't think they
were feeling his mohawk. Shit, they're calling our flight, alright,
thanks again and we'll see ya'll in September!!

Jade

08.26.03 - Message From Jade...

Hey Everyone,

I'm writing to you from a big open field in Reading, England. Just wanted to drop you a line and thank everyone who is voting for us online for the MTV2 thing. Mikey said you guys were putting in a lot of time on it. Anyway, we'll be back in the States soon on a headlining tour, so see you there!

Love,
Jade

more info

08.23.03 - Off the Austria Festival

AFI are no longer on the bill for the festival in Austria next week. They are sorry and hope to be able to get back to Austria eventually! They had to go to NYC for the Video Music Awards, so if you can get MTV Europe you can still see them in a different setting. Thanks for understanding!
[előzmény (177)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 13:03:50 (177)
ugy lehetek ilyen naiv, hogy ismerem davey-t es az egesz zenekart annyira, hogy tudom, hogy
1) eszre veszik, ha a turne megszakad tobb napra, es haza repulnek az USA-ba
2) tudjak, hogy egy turne nem ugy mukodik hogyha feljon hirtelen egy dijkioszto gala meghivas akkor veletlenul pont ott van szabad zsinorban 4-5 szabadnap (amennyii amugy meg amiota megy az AFI mukodik eddig sosem volt folyamatosan)
r-go nem teljesen sotet hulye emberek.. teljes mertekig ELKEPZELHETETLEN, hogy a zenekar ne tudott volna az elmaradt koncertekrol mert jade szemelyesen kert bocsanatot ertuk a new yorki repterrol irt nyilt leveleben... csdalkozom, hogy egy olyan ember, aki ilyen jol ismer engem mint Te akar egy pillanatig is hitegethette magat abban a tevhitben, hogy itt most engem errol ki fog oktatni, es nekem ujat fog mondani... tisztaban voltak a dologgal, sot vegeredmenyben az o dontesuk volt.. raadasul tegyuk hozza, ha maskepp dontenek, nem ok lettek volna az elso zenekar, aki nem megy el egy dijkioszto galara es videouzenettel veszi at a dijat.. tovabba: ha egy zenekar egy helyen jatszani akar, senki nem tudja oket megallitani... ha az AFI ugy dont hogy ok mar pedig ezet az elmaradt osztrak bulit potoljak, akkor meg Te sem tudsz az utjukba allni a konstruktiv tenyekkel tele tuzdelt erveleseddel..

a diplomatikus viselkedeshez annyit, hogy attol mert valamit nem gyakorlok, meg az elmelettel lehetek tisztaban...
[előzmény (173)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 12:45:53 (176)
gyökérségben azért te is toppon vagy...
[előzmény (174)]

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 12:43:25 (175)
a legkevésbé múlik a zenekaron

* a zenekaron múlik leginkább

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 12:38:44 (174)
ritka nagy gyökér vagy barátom, nem gondoltam, hogy soha nem mondtak le bulit, csak akkor nem kell beleírni a közleménybe, hogy soha, vannak más kifejezések is, mint pl. ritkán...
[előzmény (171)]

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 12:25:08 (173)
hahahaha. érdekes én legalább 1 alkalmat tudok mondani amikor errefele jártak, bár igaz akkor nem a kedvenc popbandád társaságában.
Csodálkozom, hogy egy a zeneipari kulisszatitkokban olyan jártas ember mint te hogy lehet ilyen naív, azt feltételezve, hogy egy koncert "reschedule-ása" a legkevésbé múlik a zenekaron, sőt még az is elképzelhető, hogy a zenekarnak fogalma sem volt az elmaradt koncertről. (Ezek a dolgok az AFI-nál sokkal kisebb zenekaroknál is hasonlóképpen működnek.) Ismerek olyan embert is aki már többször átrepülte az óceánt csak hogy láthassa az AFI-t, mégsem nyavalyog egy kétsoros sajtóközlemény felett, amelynek megírása közben minden valószínűség szerint nem a megtartott/elmaradt bulik arányszáma. geográfiai eloszlása, stb lebegett az író szeme előtt, hanem hogy minnél előbb eloszlassa a pletykákat. Aki akarta látni az AFI - t Európában, tavaly júniusban megtehette, Stockholmhnál közelebbi helyszíneken. Rengeteg általam szeretett amerikaizenekar van, aki soha nem turnézik Európában népszerűségétől függetlenül, mégsem szapulom őket - ez van. (Pl. a Social Distortion kb 8 éve játszott Európában utóljára, ha jól emlékszem.)

Akárhogyis, én itt befejeztem, akinek kedve, ideje, hajlama van arra, hogy tovább siránkozzon, szíve joga. A diplomatikus viselkedésről pedig igazán nem neked kellene előadást tartanod.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:21:16 (172)
Noha nem szeretem a kollektiv nyilatkozatokat, de erintve erzem magam a hozzaszolasod altal, es szeretnek az UMMAFIF (uldozesi manias magyar a.f.i. fanok) neveben nyilatkozni:
-senki nem hiszi azt, hogy sosem mondtak le egy bulit sem
-a gaz nem az volt, hogy lemondtak, hanem hogy nem volt reschedule
-eleg hamar "elfelejtettek", hogy kevesebb mint felevvel ezelott lemondtak wiesen-t..

a gaz az, hogy nem vagyunk emberszamba veve.. amit vegulis meg lehet erteni, hisz ezen a kornyeken elok tobbsege olyan mint te, hogy kijott az elso nagykiados lemezuk.. huha de fasza ez matol a kedvenc zenekarom... de pl en 97 ota hallgatom oket, es mindossze 3szor lathattam oket eloben, es ebbol csak 1 volt kelet europaban... ljubljanaban... es az is mar 2000-ben vagy mikor volt... szal jo regen, es sokan vannak meg itt olyanok rajtam kivul akik regota hallgatjak, es nekik ez lett volna az elso AFI koncertjuk, es kepzelem ha engem szarul erint, akkor nekik mennyire szar...
mindegy csak szar az, hogy lemondtak, szar az, hogy nem adtak uj datumot, es az is szar, hogy ezt egy az egyben kitoroltek az emlekezetukbol annyira szartak ra, vagy csak egyszeruen ismet figyelmen kivul hagynak minket es direkt ilyet nyilatkoznak.. mind azonaltal nagyon aranyos sracok, nagyon jo a zenejuk, csak hat kicsit profibbak is lehetnenek egy ket szempontbol... nem lenne beloluk jo diplomata =)
[előzmény (171)]

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 22:31:09 (171)
Őszintén csodálkozom, hogy az üldözési mániás magyar fanok tényleg ilyen hülyék, hogy azt hiszik az AFI 12 éves története során a wiesen-i koncert kivételével soha, egyszer sem mondott le egyetlen bulit sem.


© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:32:54 (170)
"AFI has been forced to cancel the remainder of its current tour for medical reasons. Singer Davey Havok has been advised by his doctor to start immediate voice rest or risk serious damage to his vocal chords. AFI released the following statement: "We have never cancelled any shows and are deeply disappointed to have to cancel these shows. Unfortunately our only course of action is clear. We truly regret any inconvenience to our fans."

egyébként engem csak ez zavar: "We have NEVER cancelled any shows..."

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:18:38 (169)
Isten nem ver bottal... amugy remelem felepul hamarosan es jobban lesz.. nem akarja valaki bevagni a full press release-t?
[előzmény (158)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 13:07:44 (168)
Én is csak azért.:-(
[előzmény (167)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:59:19 (167)
Korhazban fekszik Davey? Naja, ezt ensem tudtam. Mindenesetre Wiesent nem amiatt mondtak le, es en speciel oda kifejezetten az AFI miatt mentem.

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:50:25 (166)
igaz-igaz, mea culpa, tegnap hozzám csak ennyi jutott el, ma láttam az egész közelményt

attól még wiesen miatt bekaphatják:)
[előzmény (159)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:38:58 (165)
Azok is, csak titokban...
[előzmény (163)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:19:42 (164)
ne füttyögjél petike! =)
[előzmény (161)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:19:00 (163)
=DD
pedig azt hittem,az afi-t csak a kemény arcok hallgatják...
[előzmény (162)]



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 > Következő >> Végére