Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a fasizmust!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Antinácik ide...meg nácik is...egy kis vita azért kell...

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 15:21:32 (5250)
Nem olvastam végig az egész históriát, de erről ez jutott eszembe:

The Answer
(Bad Religion)

Long ago in a dusty village,
full of hunger, pain and strife,
a man came forth with a vision of truth,
and the way to a better life,
he was convinced he had the answer,
and he compelled people to follow along,
but the hunger never vanished,
and the man was banished,
and the village dried up and died,

at a time when wise men peered,
through brass tubes toward the sky,
the heavens changed in predictable ways,
and one man was able to find,
that he had thought he found the answer,
and he was quick to write his revelation,
but as they were scrutinized
in his colleagues eyes,
he soon became a mockery,

don\'t tell me about the answer,
\'cause then another one will come along soon,
I don\'t believe you have the answer,
I\'ve got ideas too,
but if you\'ve got enough naivite,
and you\'ve got conviction,
then the answer is perfect for you

an urban sprawl sits choking on its discharge,
overwhelmed by industry,
searching for a modern day, savior from another place,
inclined toward charity,
everyone\'s begging for an answer,
without regard to validity,
the searching never ends,
it goes on and on and on for eternity

don\'t tell me about the answer,
\'cause then another one will come along soon,
I don\'t believe you have the answer,
I\'ve got ideas too,
but if you\'ve got enough naivite,
and you\'ve got conviction,
then the answer is perfect for you
the answer is perfect for you
[előzmény (5246)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 15:13:29 (5249)
Ez így rendben van.

Készülnek a háttérmunkák, a héten lesznek már más lehetőségek is a facebook csoporton kívül.

Ide fogom firkantani!
[előzmény (5248)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 15:04:29 (5248)
\"Én megpróbálom lesz ami lesz, és lehet nagy, hogy igazad lesz a végén, de azt valóban nem értem, hogyha valamivel még azonosulni is tudsz mért utasítod el úgy, hogy azt sem tudod igazából mi az?\"

1. Nem utasitom el elbol, csak nem rohanok fejvesztve csatlakozni egy olyan dologhoz, amirol ahogy te is irod: azt sem tudom mi az.
2. Azt sem tudom mi az, mert nem kaptam ra lehetoseget. Egy valamire nyilott lehetoseg: egy facebook oldalhoz csatlakozva kinyilvanitani, hogy tele a faszom a vilaggal.

Nem varhatod el senkitol, hogy pusztan a szemelyed igazmondasaba es bolcsessegebe vetett hit alapjan csatlakozzon barki is hozzad, vagy akarmihez, ha arra nem veszed a faradtsagot, hogy ha csak nagy vonalakban de vazold, hogy mik is az elkepzeleseid.

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 14:39:21 (5247)
Annyi kivetni valóm van, hogy nem én írtam az idézet szöveget.

Lehet, hogy találkoztál már hasonló kezdeményezéssel, de velem momentán még nem. Engem nem keserít, ha kevesen állnak mellém, én nem vágyom arra, hogy mindenki egyetértsen velem, és nem hangol le, ha azt írod hogy hülyeség amit csinálok. Tudom, azt hogy kevés az esélye, hogy bármit is elérjek (ezt asszem már többször kifejtettem nem élek álomvilágban), de nem fogok leszállni a témáról mert Te, vagy akárki már látott hasonlót ami nem jött be. Hidd el a Te véleményed is csak egy vélemény, nem gondolkozik mindenki úgy ahogy Te. Én megpróbálom lesz ami lesz, és lehet nagy, hogy igazad lesz a végén, de azt valóban nem értem, hogyha valamivel még azonosulni is tudsz mért utasítod el úgy, hogy azt sem tudod igazából mi az?

Én azt gondolom hogy igenis döglődnek ezek az egészséges gondolatokat hordozó mozgalmak, eszmék, pedig lenne rá igény. Én emlékszem évekkel ezelőtt tömött koncertekre jártam, alig lehetett elférni, mostmeg… de hát ezt Te is tudod gondolom.

Vannak elképzeléseim, de ahhoz kellenek emberek, akik segítenek a net erre jó elolvassák mindenfelé az írásaimat és jelentkezik 10-15 ember aki mindent belead (kilépve a virtuális szarból), és lesz ami lesz… nem egy menő facebook csoport a cél.
[előzmény (5246)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 13:55:26 (5246)
\"Aki komolyan gondolja a \\\"PUNK\\\" témát, a \\\"PUNK\\\" koncertre járást, a \\\"PUNK\\\" együttes hallgatását, ( márpedig elvileg olyan embereknek kellene a \\\"PUNK\\\" portálon lenni ) , nem értem miért nem csatlakoznak, miért nem tesznek valamit, miért a kitérőket keresik hogy miért nem lehet.......\"

Ez akkor veletlenul sem szamonkeres volt, ugye. Csak en vagyok hulye, hogy ugy ertelmeztem?

En egesz eddig tartozkodtam attol, hogy egyetlen becsmerlo szot is ejtsek a kis facebook-forradalmadrol, mert alapvetoen nem all tolem tavol az ilyesmi, csak epp nem ilyen formaban. Azert irtam minden egyes esetben, hogy kiszamithato a reakciod, mert ha hiszed ha nem nem te vagy az elso akit elragad a forradalmi hev, es ezeket a koroket mar legalabb tizszer lefutottam egyeb korabbi lazadokkal. Ez szinte evrol-evre elokerul: jon egy emberke egy hangzatos szlogennel (mint pl. anno a \"gyakorlati hardcore\"), majd amikor eppen nem latjak meg benne annyian a messiast mint amennyire azt o szeretne, akkor elkezd ujjal mutogatni korbe, es mindenfele becsmerlo cimket ragasztgatni masokra. Mikor novitek ezt mar ki?
Tudod, nagyon sokat gondolkozom en is azon, hogy mit tehetnek azert, hogy a vilag egy kicsit elviselhetobb legyen, konyveket olvasok ebben a temaban, stb, de valahogy meg egyszer sem mertem arra vallalkozni, hogy mozgalomrol kezdjek beszelni. Es miert? Hat mert szerintem az nem olyen egyszeru, mint ahogy azt te gondolod. Persze, lehet azt csinalni, hogy na mindenki tegye fel a kezet aki szerint szar a helyzet, aztan osszeszamoljuk hanyan vagyunk es kitalaljuk, hogy mit is kene csinalni. Esetleg elejtunk egy-ket jol iranyzot kulcsmondatot. A jobbiknak bejott.
Az nem jutott meg eszebe senkinek, hogy eloszor kitalaljuk, hogy mit kellene csinalni. Pedig szerintem ezzel kellene kezdeni. Konkret, realis, elheto es legfokeppen mindenki szamara elfogadhato alternativat kigondolni a jelen allapotokat helyettesitendo, nem pedig ostoba gittegyletekkel egetni mindenkit aki egy kicsit is asszocialva erzi magat a punkkal, vagy valamely emberkozpontu tarsadalmi eszmevel.

Csak, hogy ne mondhasd, hogy magas lorol beszelek a semmirol.

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 13:21:39 (5245)
Jaj hagyjuk már ezt a nagypályás dumát, ki kitől mit kérhet számon… tényleg kitől mit kértem számon? Kicsit el vagy rugaszkodva a földtől úgy érzem. Marha nagy dolog a bejegyzések után beírni, hogy számítottam rá, várható volt… ezek után a bölcs bejegyzéseid után tényleg egy akkora arc vagy, hogy isteni áldás csupán hogy lealacsonyodsz hozzám.

Bocsánat, ha akármelyik felsőbbrendűségi érzésekkel bíró méltán híres tapasztalt, és persze mindenkinél okosabb felhasználót jogalap nélkül számon kértem volna PunkPortál fórumán!
Ne is reagálj, hiszen meg sem érdemlem!

Nevetséges….. :)
[előzmény (5244)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 13:09:44 (5244)
Majd ha lesz egyszer annyira unatkozom, el fogom meselni, hogy miert is beszelsz hulyesegeket.
Addig maradjunk annyiban, hogy te itt senkitol nem kerhetsz szamon semmit. Egyszeruen nincs semmi jogalapod hozza. Tartsd magad ehhez, kokemeny punk.
[előzmény (5243)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-28 12:36:20 (5243)
Én is számítottam rá! :)
Változatos egy emberke vagy szenvtelen gumipunk….
[előzmény (5241)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 23:52:34 (5242)
Vicces ez az egész, valahogy erre emlékeztet:

Én hiszek a rajongóinkban és jobban hiszek a metálban, mint bárki, akivel találkoztál. Régóta ismersz, és sosem fikáztalak téged, annak ellenére hogy te folyamatosan azt csinálod velem. És én nem szúrok hátba egy rajongót sem. Ja, és még egy dolog: ÉN KÉSZ VAGYOK MEGHALNI A METÁLÉRT. ÉS TE?!
- Joey DeMaio

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 22:53:32 (5241)
Ez is annyira varhato volt....
[előzmény (5239)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 21:46:46 (5240)
én dunaújvárosban tanulok és lakom is sokszor, az már ér?

sosem értettem miért háborodnak fel azon emberek (nyilván nincs jobb dolguk az életben), hogy régi városok építészetébe bele van rejtve egy-egy szabadkőműves jel, vagy akármi, ha ott lettem volna én is tuti elrejtettem volna valahova egy fordított keresztet, vagy A jelet, hehe.
[előzmény (5230)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 21:18:26 (5239)
Pontosan az ilyen emberek miatt nem lehet semmit tenni, mert mindig találtok valami kitérőt amiért nem....
Érdekes hozzáállás....
Aki komolyan gondolja a \"PUNK\" témát, a \"PUNK\" koncertre járást, a \"PUNK\" együttes hallgatását, ( márpedig elvileg olyan embereknek kellene a \"PUNK\" portálon lenni ) , nem értem miért nem csatlakoznak, miért nem tesznek valamit, miért a kitérőket keresik hogy miért nem lehet.......

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 19:37:29 (5238)
Úristen, az egy dolog, hogy az \"egyelőre\" a legtöbb parasztnak \"egyenlőre\", amitől úgy általában falat mászok, de azért konkrét szavakat nem kéne nem létezőnek feltüntetni, mert az még az \"egyenlőre\" - is rosszabb. Vagy legalábbis mélyen hallgatni, nem demonstrálni a cikit.
[előzmény (5223)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-27 17:50:23 (5237)
Szakadj mar le rolam te fogyatekos.
[előzmény (5232)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 22:31:14 (5236)
http://terror.hiblogger.net/586328.html

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 22:09:33 (5235)
Ezzel ne szórakozz, kurvára nem ugyanaz!
[előzmény (5234)]

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 22:07:21 (5234)
egész pontosan idézve töke...:)
[előzmény (5233)]

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 22:04:01 (5233)
Ezen a hippinek tűnő eseményen találkozhatsz jó pár olyan emberrel, akinek \"tele van a fasza\"....:

http://www.hungary.indymedia.org/node/17078
[előzmény (5229)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 20:52:46 (5232)
Esküszöm, általában hasztalanabb a megjelenésed, mint Fogtündi cimborádnak, mikor legjobban unatkozik, ráadásul ő legalább tréfás.
[előzmény (5225)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 20:46:14 (5231)
http://video.google.com/videoplay?docid=-3924304351562745462#

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 20:45:06 (5230)
üdvözlöm a gondolatodat, de a tények azt mutatják, hogy a tömegeket is leszarják, ha nem basznak oda... költői kérdés: pl: hány millióan tüntettek/tiltakoztak csak az iraki háború ellen?? ksokan, mégse változott semmmi csak több katonát küldtek oda...
szeretnék hinni benne, hogy megoldható békésen, de akkor mi lesz azokkal akik fegyverkeznek? ...
a világ nagyvárosait lekell rombolni, mert nagytudásúak építették és nem arra hogy boldogságban éljünk, hanem szolgaságban. urak voltak a megrendelők és tervezők, saját hasznukat tartva szemelőtt... újvárosokat kell alapítani!!

http://www.youtube.com/watch?v=NWWlZdstQ44

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:36:31 (5229)
Az is készül! :) De előbb kell egy-két ember aki benne is van a buliban, és dolgozik csupán azért mert egyetért velünk. A terrorista dologtól meg nem félek, mert én nem rombolni akarok mint a kopaszok, hanem megértetni, nem erővel hanem tömeggel…..
[előzmény (5228)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:27:12 (5228)
szerintem az utcai propa hatásosabb! arra kéne rámenni minnél több embernek, szervezőnek: stencil, matrica, plakát!!!

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:26:08 (5227)
most mért nem érezted a saját magamnak célzott cinikusságot? :) benéztem na! de legalább akaratomon kívül sikerült néhány olyan bejegyzést kicsikarni belőled ami nem volt túl szenvtelen :)
[előzmény (5225)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:25:02 (5226)
figy! jó ötlet, de nem biztonságos: személyes dolgok (már akinek egyáltalán van... nekem nincs...) elérhetők, név stb, ez több ok miatt is, csúnyán visszacsaphat,... iwiwel csúnyán megszívtam, a fb meg annak a tovább fejlesztett változata... önkéntes aktát adsz a hatóságnak.

ha internetes propa akkor:
-@ kávézóból, kamu néven,
-azzal csinálhatsz blogot
-nevedet SOSE add hozzá!!! rád sütik a terror előkészítést azt baszhatod!!!


© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:19:23 (5225)
Az az igazsag, hogy mar igy is joval tobb karaktert pazaroltam rad, mint kellett volna. Az, hogy a szenvtelen szo szamodra ertelmetlen csak meginkabb alatamasztja ezt.
[előzmény (5223)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 14:00:47 (5224)
Vár egy kicsit, amíg más fórumokon is lehet (hamarosan) csatlakozni! :) addig pedig ha igazán akar valamit tenni, segíteni, csatlakozni, elérhető vagyok egy halom helyen a neten (itt is)….. :)
[előzmény (5222)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 13:45:04 (5223)
Ha valamit szeretnél írd meg konkrétan kérlek! Ezenkívül, a „talán olvasd el, talán nézd meg” stíluson kívül tudsz máskép is kommunikálni? :)

Ezt írtad „Ez nem cinizmus, csak egy szenvtelen megjegyzes de inkabb vedd ugy, hogy nem mondtam semmit.” én önhatalmulag a „szenvtelen” értelmetlen szódat szemtelennek azonosítottam… ezzel van a baj? :) vazze’ :)

© dzsanesválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 13:36:39 (5222)
aki nagyjából érti, hogy miért nem tesz senki semmit, ráadásul nincs is regisztrálva facebookon, az mit csináljon?
[előzmény (5197)]

© dzsanesválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 13:34:33 (5221)
ne szenvtelenkedjél már!
[előzmény (5220)]



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére