Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Nem Mind-1
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
skate-punk-rock

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-29 11:19:47 (1883)
Ha lenne idom, most nagyon jol szorakoznek asszem. :)

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-29 11:09:23 (1882)
Chris! megkaptad a mailt?

© andikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-29 08:39:17 (1881)
Előbb a logikai csavart teszem a helyére. Elsőként idézett mondatom ironikus, vagy ha úgy tetszik, cinikus megjegyzés volt. Lehet, hogy nem veszed fel, de annak szántam. A második pedig teljesen komoly. Köszönöm a gratulációt, bár igazán nincsen miért odalenni ettől.
Nem tudom, miért vicces, ha valaki normálisabban áll a dolgokhoz, mint te ("komolyan veszem magam"), de röhögjél nyugodtan, engem abszolút nem zavar, hogy nem vagy képes elérni egy bizonyos szintet. Lehet, hogy úgy tűnik, nagy arcom van, de szerencsére van is mire:)
Nem hiszem, hogy többször láttad a klipet, mint én, de mivel tudom, hogy ezt csak a bosszantásomra írtad, nem is válaszolok rá többet.
Szerintem tényleg nem korfüggő bizonyos zenekarokért való rajongás, mert azt hiszem, a szüleink korosztálya a mai napig jól tudja érezni magát egy Hungárián, és szükségtelennek tartom kinőni belőle. Azt akartam neked megmagyarázni, hogy bárki bármiért rajonghat, beszarhat tőle, ha úgy tetszik, és az élményét úgy élheti meg, ahogy neki jól esik.
[előzmény (1878)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-29 01:47:12 (1880)
Te nem tudod máshol levezetni a fölös energiád?! Pasizz be , vagy vegyél egy vibrátort ! Rohadt uncsi már ez a dolog!
[előzmény (1878)]

© macisajtválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 22:23:16 (1879)
:D
[előzmény (1878)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 22:16:33 (1878)
Nna visszatertem. Hianyoztam?
Andika tovabbra is irigylem a hatalmas arcodat, ami nekem sajnos nem adatott meg. Elvezettel olvasom egyebkent a hozzaszolasaidat, vicces, ahogy ennyire komolyan veszed magad.
En egyebkent szeretem a Nem Mind-1-et egy bizonyos modon, szoval meg csak azt sem mondhatod, hogy olyanok topocjaba irogatok bele, akiket nem birok. A klippjuket peldaul valszeg tobbszor neztem meg, mint te (jol lattam, szerepelsz is benne?), es mindannyiszor remekul szorakoztam, ezert is varom izgatottan a kovetkezo klippet. (A Godorben osszefutottam a minap Kesevel, azt mondta, meg az iden kesz lesz, sot a haverja, akit nem ismerek, azt is mondta hogy mehetek statisztanak, vagy akar foszereplonek is, de inkabb koszontem nem, majd letoltom es megnezem, bizom benne hogy elegge szorakoztato lesz az nelkulem is, ehehehehehe.)
Egy zenekaron beszarni nyilvan lehet akarhany evesen, kerdes hogy melyik kevesbe gaz, 16 evesen beszarni egy zenekaron vagy huszonX-evesen beszarni egy zenekaron? Nyilvan nehany esetben gaz, ha ugymond "kinosz" vmit (pl tobb embertol hallottam, hogy "kinotte a pánkot", na ez otvar duma), de a "beszarok egy zenekaron" tipusu rajongast azert inkabb illik kinoni, legalabbis szerintem. (Mielott ezzel jossz, nem erzem magamrol ugy, hogy kinottem volna teljesen sajnos, de ki kene.)
Es a kerdesedre a valasz: "Mi a jo abban, hogy ezt csinalod?" Az, hogy visszairsz. Tenyleg remekul lehet szorakozni!

Jajj itt a vegen hadd idezzem a baratod logikai csavarjait:
1. "Olyan fölényes vagy, hogy már nem is értem, hogyan ereszkedik közénk egy ilyen magasztos elme..."
2. "Sajnálnálak, ha nem vetnélek meg ennyire."
BRÁVÓ!
[előzmény (1872)]

© ikszZsoltiikszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 11:59:59 (1877)
Amúgy meg a Kernel Panic meg a Nem Mind1 is jó kis zene, szívesen hallgatom mindkettőt.

© ikszZsoltiikszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 11:58:46 (1876)
"Olyan szar nézni, ha az ember barátai egymást nyirják"
A számból vetted ki a szót. (Amennyiben nem a fodrászkodásról beszélsz)

A Reflected elhozza a békét a földre, és egyesíti a magyar punk/HC/emo/ska színteret.
[előzmény (1867)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 10:18:43 (1875)
én csak azért irtam mert kb. ezt éreztem a meghallgatás után, de vitathatatlan hogy élőben jobban szólnak a nóták mint a lemezen. igazából sose tetszettek a lemezek, koncerten zsírabb hallgatni, jobban szól. szóval semmi gáz. akit érdekel meghallgatja koncerten, és szerintem azért nyugtázni fognak hogy tudnak ezek a srácok valamit.
[előzmény (1874)]

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 10:06:24 (1874)
Szasz Petikém!
Ha úgy érzed nincs taktjel akkor a mostani hozzászólásommal magamat fogom alázni, ugyanis ez az első albumunk amit taktjellel vattünk föl!!!
De vállalom mivel van önkritikám, nem úgy , mint egyeseknek...
[előzmény (1873)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 09:10:31 (1873)
most nem azért mondom, de kb. megmondtad a frankót, és ezt abszolút nem vártam tőled amikor elkezdtem olvasni a hozzászólásodat. respekt!!!

amugy hogy visszatérjünk a nemmind1-hez, szerintem is gyenge lett a tombol az ég. nem a stilusra gondolok, hanem hogy soxor az az érzésem támadt a lemezt hallgatva hogy a studioban nem volt takt jel. eléggé szét van esve itt ott a dob. mondjuk nem tudtam soxor meghallgatni, de koncerten vitathatatlanul élvezetesenn a muzsika. lehet még várni kellett volna, több pénzt és időd rááldozni a lemezre, mert szerintem ez tőletek télleg kevés lett. sokkal jobb is lehetett volna, mondom ezt annak ellenére hogy nem vagyok rajongó meg ilyesmi, de volt szerencsém soxor hallani a zenekart élőben, és ez alapján ezt így gondolom.
[előzmény (1867)]

© andikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-28 08:51:55 (1872)
Nem tudom, miből gondolod, hogy nekem szükségem van arra, hogy másokat lehúzzak. Ugyanis egyrészt tökéletesen tisztában vagyok magammal, másrészt pedig nem szoktam lehúzni az embereket. Nem lelem kedvem abban, hogy benézek olyanok topicjába, akiket nem bírok, és odaírogatok, csak azért, hogy kielégülhessen a perverz bosszantási vágyam.
Valóban nem ismerlek, de kettőnk megszólalásai közt tényleg van különbség. Az imént említettek miatt számomra nem kérdés, melyikünkéi magasabb röptűek.
Rendben van, 16 évesen be lehet szarni, sőt később is, ez nem is hibaként szerepel az olvasatomban, csak azért villantottam fel, mert akkor ezt akárhány évesen akárki más is megteheti szerintem.
Én akkor is kiállok a barátaim mellett, ha biztosan tudom, hogy meg tudják védeni magukat, és erről nem fogom kikérni a te véleményedet.
Én veled szemben azt hiszem, azért nyilvánulok meg úgy, ahogy, mert az már reakció valamire. Te voltál először fölényes, olyan emberekkel szemben, akik soha nem keresték, és nem is fogják keresni a társaságodat. Megint visszaértem ezzel a kör elejére, vagyis: mi a jó abban, hogy ezt csinálod? Sajnálnálak, ha nem vetnélek meg ennyire.
[előzmény (1866)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 23:33:22 (1871)
Tyűűűű, minnyar sirok.
[előzmény (1870)]

© nilsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 23:31:54 (1870)
hogy te mekkora egy hülye picsa vagy..
[előzmény (1866)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 23:11:47 (1869)
pfff
[előzmény (1868)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 23:02:48 (1868)
Keszulok, a Zsoltinak ma adtam az Ajtosin egy marek szorolapot, Ocsiek meg most mennek plakatozni a varosba bele.
De legyszi hadd fikazodjak itt, annnnnnnyira jo figyelni a reakciokat :-)
[előzmény (1867)]

© GregGválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 22:55:12 (1867)
Hééé emberek!!!!micsináltok arany bogaraim???Kalóz!tudom jól, h nem csipázod a Nemmindegy nyúzikot, de sztem Chris reakciójából is kiderül, h kultúrembörökről vagyon itt szó, jó arcok:)ÉS ennek nincs köze a zenéhez, pl az Idorutól hányok, mégis lehet, h jó arcok...A macskanacihoz sztem meg annyi közük van, mint a Kernelnek a ....Moms favouritehez, de mindenkinek megvan természetesen a joga az egyéni véleményalkotáshoz.ha úgyveszed, jobb, mintha swéd metált játszanának;)
Kalóz meg lehet, h igy fórumról fölényesnek tűnik, de amellett, h trú észosztó, ő is jófej:)Olyan szar nézni, ha az ember barátai egymást nyirják, igy nem is állok egyik oldalra se, csak ezt már nem birtam nézni.
Kalóz, inkább készülj a szombati fergeteges partyra!Jó buli lesz:)
na PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSZ!!!

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 22:54:38 (1866)
Chris: Amire te azt mondod, hogy vicc, azt ugy ertettem, hogy te peldaul nem kuldtel el szart nyalni. Peldaul. Ellenben elegge kiakadtatok (vagy legalabbis Kese kiakadt), amikor anno lefikaztalak titeket a dorogi buli utan. Az altalad 1.-kent jelolt mondatban megprobaltam a varhato reakciodat (=valamivel ertelmesebb) szembeallitani Gergoevel, de tevedtem, bocs.
Egyebkent nem azt irtam, hogy rajongok/seggnyalok/barat(no)k, amikor is ezek ugyanazok a szemelyek lettek volna, hanem rajongok ES seggnyalok ES barat(no)k, akik nem ugyanazok a szemelyek ugyhogy itt felreertettel.
Tudom, hogy egy arva szot nem szoltatok a zenekaromrol (ezekutan biztos szenne fogjatok fikazni, mindegy), de ez nem zarja ki azt, hogy en fikazzalak, vagy adott esetben barki mas. Mindig ezt szokas itt a forumon puffogtatni, de igaz: barki beirhat barhova barmit. Nyilvan annak sok esetben meglesznek a kovetkezmenyei (vita indul, vagy ha floodrol van szo, kitiltjak stb.).

Andika: nem attol erzem magam tobbnek, hogy masokat lehuzok, veled ellentetben. Nem is ismersz de mindjart bizonyos homalyos szellemi eroviszonyokrol beszelsz, de arra figyelj, hogy en itt Gergo szellemi szintjen kivul sose szoktam maset minositeni, igy a tiedet sem, ugyanis nem ismerlek, csak a magasroptu forumos beirasaid alapjan.
Amugy nem nagyon emlekszem, hogy mi volt harom eve a smafukoncerten, de talan egy 16 evestol annyira nem gaz, ha beszarik amikor meglatja az egyik kedvenc zenekarat.
Egyebkent pedig en a barataimrol feltetelezem, hogy meg tudjak vedeni magukat, vagy adott esetben leszarjak a fikazast.
A Voros Yuk oltozojeben, meg a hely kornyeken is jo ideje nem jartam, aztan amikor nem mi jatszottunk, legutobb arra emlekszem, hogy egy talalt vodkat iszogattunk bent a Mustekkal amikor a Nem Mind-1 jatszott a szinpadon.
Legyszi ne te beszelj nekem folenyeskedesrol. Kosz.

kaloz / foallasu fikagep

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 21:47:52 (1865)
off!
Chris, holnapra meg lesz az infó, márcsak egy ember kéne, akié a kocsi!
Sorry, de nem tudtam mindenkit elérni!
[előzmény (1863)]

© andikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 21:43:11 (1864)
Olyan fölényes vagy, hogy már nem is értem, hogyan ereszkedik közénk egy ilyen magasztos elme...
Csak egy a baj. Amíg neked ez teszi ki a szórakozást és a kikapcsolódást, addig nekem van bőven más, amivel el tudom magam foglalni. Ugyanis tudom, hogy nem attól leszek több, hogy másokat lehúzok...
Hiába ugrálsz egyébként, mint a pincsikutya, mert nem tudsz felidegesíteni, annyiról van szó, hogy baromian zavarsz. Itt senki sem seggnyaló, csak van némi közünk egymáshoz, és ezért ha valaki pofázik a másikról igazságtalanul, akkor mi is megpróbáljuk neki megmagyarázni, hogy merre hány lépés.
Nekem a legjobb tanárom azt mondta, mindig az intelligensebb ember feladata megérttetni magát a nála kevésbé eszessel. Nem tudom, ez nekem most sikerült-e, pedig számomra nem kérdés, hogy állnak a szellemi erőviszonyok. Szóval próbálkozzál csak nyugodtan, itt nem hiszem, hogy sokra mész.
Azt hiszed, hogy évekkel ezelőtt a Vekker klubban nem láttalak Smafu koncerten beszarni, ahogy megláttad őket??? És ha seggnyalás, akkor hadd kérdezzem meg, hogy mi az, amikor bent vagy Vörös Yukban az öltözőben, amikor nem ti játszotok? Ja, hogy a barátaid? Hát nekünk is vannak ilyenek.
[előzmény (1844)]

© Chrisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 21:32:50 (1863)
Hát, Kalóz, egy vicccc amit írsz:
1., seggnyalo felkapja a vizet olyan fikazasokra amit a zenekar tagjai szimplan leszarnak, vagy legalabbis sokkal normalisabban reagalnak le.
2., A harmadik, hogy en tudom magamrol, hogy nem esik jol a fikazas/negaitv kritika, de jobban viselem, mint ok :-)

Tehát: a fikázást mi leszarjuk 1., 2., de te még jobban leszarod a fikázást?! :) BRÁVÓ

A seggnyaló barátokról és barátnőkről annyit, hogy akkor ők annyira seggnyalók mint mi! De ezt nehogy barátságnak nevezd, á ne! Mert mi is az MNG-vel több mint 7 éve vagyunk barátságban,de ha már itt tartunk a Prosecturánál is benyaltuk magunkat, itt sem a barátságról van szó!
Az MNG-s hatásról csak annyit, hogy igen ezt 2001-ben ránk húzták, de ha meghallgatnád a Tombol az ég albumunkat akkor rájönnél, hogy nem úgy van. Ahogy látom és hallom itt te és a zenekarod vagytok a zenei mérvadó. Tudom ezt nem mondtad, de mégis fikázol minket, pedig egy árva szót nem szóltunk a bandátokról.

Maradok tisztelettel: Nem Mind 1, Chris

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:37:16 (1862)
Azért reagáltam rögtön, mert mikor írtál, akkor jártam pont erre..és azért "ugrottam", mert nem értettem veled egyet, azthiszem ebben semmi extra nincs, hogy más a véleményem, és ez még nem seggnyalóság. Szerintem!
[előzmény (1860)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:35:08 (1861)
Ezt ugy birom, amikor Gergo beszel arrol hogy ki hova hogyan hizelegte be magat :-D
[előzmény (1858)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:33:59 (1860)
Peldaul amikor beszoltam, rogton ugrottal. Mondjuk teged nem ismerlek szemelyesen, ugyhogy igazabol lehet, hogy csak nekem tunsz seggnyalonak.
Ellenben a Gergovel valo szemelyes talalkozast soha nem fogom elfelejteni, o ugyanis akkor a klasszikus csicskaszerepben tetszelgett es elvezte.
[előzmény (1857)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:27:34 (1859)
szerintem az orbitalis faszkalap a jo kifejezes.
[előzmény (1858)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:26:21 (1858)
Tanulj már meg írni, mert 2 perc volt még kihámoztam a lényeget.
Mi, vagy estleg én behízelegtem magam a nem mind1-nél?Na ne viccelődj, egyszer játszottunk együtt, akkor is úgy történt, hogy Laci hívott minket, hogy játszunk padláson és utána a nem mind1-et.Csak a tisztánlátás kedvéért.Mellesleg kezdek rájönni, hogy egy kretén vagy, már ne is haragudj.
[előzmény (1832)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:20:25 (1857)
miért lennék?
[előzmény (1856)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:18:02 (1856)
Szerintem igen.
[előzmény (1855)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:15:55 (1855)
értem!
De én viszont rohadtul nem vagyok seggnyaló..
[előzmény (1854)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-27 20:12:46 (1854)
Akar irigykedhetnek is rajuk, mert 3 nagylemezuk jelent meg, egyaltalan van kiadojuk, rengeteg helyen jatszottak, pl a Nufan elott is. Ellenben mi a Kernellel egy ep-t jelentettunk meg, nincs kiadonk, mostansag rendszeresen ures terem elott jatszunk.
De nem irigykedek, mert a seggnyalokbol mar az Ex Costas idokben elegem volt: mi ven perverzeknek hivtuk oket, es valoszelleg mast akartak volna nyalni mint segget :-(
Nomeg, a Nem Mind-1 nem tartozik azok koze a zenekarok koze, akikrol azt mondanam, hogy milyen jo, hogy ilyen eredeti zeneket jatszanak, es de szivesen dolgoznek fel toluk. Szoval a lenyeg, hogy rank nem tudnad rahuzni, hogy ilyen-olyan klon, ellenben a NM1 peldaul tulzottan eros Macskanaci hatast mutat...
A harmadik, hogy en tudom magamrol, hogy nem esik jol a fikazas/negaitv kritika, de jobban viselem, mint ok :-)



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére