Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Nem Mind-1
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
skate-punk-rock

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-20 09:35:30 (2004)
beszélj 1 kicsit a sznóbórdozásról:))))))
[előzmény (2003)]

© NorBeeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-20 00:27:16 (2003)
nekem is jobban tetszett..
[előzmény (2002)]

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-18 14:22:59 (2002)
Az fasza szám. De sima verzió jobb mint akusztikus (szerintem).
[előzmény (2001)]

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-18 11:48:42 (2001)
Lehetőségek ember, akusztikus verzió!!!

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-17 18:25:25 (2000)
Melyik számra készül? Vagy ez még titok? :)
[előzmény (1999)]

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-17 16:03:46 (1999)
Most már 1000%, hogy klippet forgat a Nem Mind 1 zenekar!!!
Szombaton lesz az atrakció, remélhetőleg 2 héten belül mindenki gyönyörködhet benne...

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-12 14:50:42 (1998)

© Nem Mind-1válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-12 06:47:37 (1997)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-11 01:22:05 (1996)
Nem en szervezem, de ugy tunik, jobban promozom a kedves szervezonel. Na mindegy, ti tudjatok.
[előzmény (1995)]

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-11 00:35:14 (1995)
Én sosem kamuzom:) , a puszit átnegedem neked:)
[előzmény (1994)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 21:31:26 (1994)
Janem, Donots honlapon is fent van. A szervezonek adjal egy puszit a nevemben, megerdemli :-P
[előzmény (1993)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 21:30:55 (1993)
Ez a buli ennyire nincs promozva hogy sehol nincs rola semmi csak a Diaksziget.comon?? Eloszor azt hittem, csak poenkodsz. Vagy tenyleg?
[előzmény (1989)]

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 18:22:16 (1992)
Király! Árilisban újra Esztergomba! :)

2006.04.29. szombat
Punkoptimum Turné
Graveyard at Maximum, Brigád, Leave It Behind, Nem Mind-1, The Buttholes, Végállomás
Esztergom - Molothow

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 16:16:04 (1991)
Január 26-án csütörtökön a kultiplexben Tho Donots előzenekar a Nem Mind1 jertek Anarchia lesz...

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 16:41:55 (1989)
Figyelem, figyelem!!!
Máris kedveskedünk nektek az új esztendőben!!!
Letölthető két koncert videó illetve két nóta az akusztikus lemezről!!!
http://www.nemmind1.hu
BUÉK...

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 14:57:46 (1988)
amugy boldog új évet srácok!

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 14:56:55 (1987)
na, nem tom ki irt vissza erre a kérdésre mailben, de igazán irhatta volna ide is a dolgokat. én a dörtysuckers-ékat egyáltalán nem hallotm még zenélni, de tulajdonképpen nem is igazán hallottam róluk. szóval lehet hogy egy kikúrtmód gecijó zenekar, de ezt sajnos nekem még nem bizonyitották, viszont hallottam róluk nemrég egy történetet, és az alapján elég szar arcnak tűnnek. szóval ha valaki esetleg küldene tőlük zenét vagy megmondaná hogy lehet hozzájutni, akkor talán objektiven tudnék róluk nyilatkozni! csóóók
[előzmény (1982)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-01 17:13:59 (1986)
b.u.é.k.!

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-01 14:35:41 (1985)
B.Ú.É.K.

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-31 20:22:45 (1984)
BUÉK!!!

© Nem Mind-1válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-23 19:32:29 (1983)
Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!

Üdv.: Nem Mind 1 legénysége

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-16 14:23:10 (1982)
ki írta??? állítólag az a Dirty izé az egy kalap trágya!
[előzmény (1980)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-16 12:11:18 (1981)
Igen mindenképp érdekes! A koncerteket meg nem tudom, aszem párszor játszottak az ottani a klubban!
[előzmény (1978)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-16 08:56:10 (1980)
na ezt 1 igazi lófaszfejű irta!
[előzmény (1979)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-16 08:51:08 (1979)
Úgy látogattam el az Aljas Kúszóbab által rendezett koncertsorozatra, az Első Budapesti Babkarácsonyra, hogy fogalmam se volt, mi ez a "babkultusz" az Aljas Kúszóbab körül. Valahogy mindenhonnan a bab köszönt vissza. Még a bejáratnál is kicsírázott babszemek voltak cserepekben gondosan felsorakoztatva. Ha ismeri valaki az Aljas Kúszóbabot és a köré csoportosuló bandákat, ha nem, semmiképpen ne gondoljon merészet: az esemény nem kapott, csak fél Pecsát, s az öt reklámozott koncert közül az első, a Reflected fellépése meg is maradt a magukat büszkén rázó anyukák és hugicák bulijának.

Kapunyitás fél hatkor volt ugyan, de fél hétig kb. két ember szállingózott be a kapun, azok is talán csak azért, mert kint farkasordító kezdett lenni a hideg. Mielőtt a Reflected levonult volna a színpadról, gondoltam, szétnézek, mi a helyzet backstage körökben. Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy a Dirty Slippers útját követhettem végig indulástól érkezésig, így még kapunyitás előtt a színpad mögé nézhettem, de csak míg bepakoltuk a hangszereket. Az első koncert megkezdődése után azonban a "backstage"-et örző, egyébként az In-kal Security kötelékébe tartozó, nem igazán közlékeny rendező srác felvette a komor figurát, s csak szigorúan az un. "stage pass" kártyával rendelkezőket engedte át, felelősségteljes arcot vágva hozzájuk. Én, miután elrendeztem ezt a kicsinyes kártya dolgot, próbáltam beszédbe elegyedni vele, mielőtt folytattam volna utamat az öltözők felé.

Kezdeményezésemre, minő meglepő, szigorúan ölbe font karok, és heveny fejrázás volt a felelet. "Az igazgatóság engedélye nélkül nem nyilatkozhatok, amíg szolgálatban vagyok" - közölte velem, abszolút semmitmondóan. Javasolta, érdeklődjek a portán. Mondom, ezt nem hagyom már annyiban, utánanézek. Kis telefonálgatásra kérve a portás kisasszonyt, előteremtette nekem a ház, azaz a Petőfi Csarnok főnökét, aki elmondta ügyesen, hogy ő nem kompetens az ügyben. Mire erre az egyszerű tényre fény derült, visszasétáltunk a kiszemelt "bodyguard" - okhoz, akik újfent közölték a tutit. Nem jó helyre mentem ugyanis, mert az In-kal főnökét kellett volna megkeressem. Elrohantam volna, hogy ezt az urat is ide hívjam, és rögtönzött értekezleten megbeszéljük a dolgokat, de ekkor az egyik tapasztalt biztonsági őr megragadta a karom, s bizalmasan közölte, hogy ezt nem kéne. Az In-kal főnökével inkább ne akarjak beszélni. Valahogy olyan meggyőzően, már-már félelmet keltően csillogott a szeme, mint a nemrég verést kapott gyermeknek. Hittem neki, továbbmentem az öltözők felé. A folyósón és a színpad mögött békésen italozó és dohányzó emberekkel találkoztam a "Dohányozni tilos!" tábla alatt.

Az öltöző a folyosó végében volt. Nem túl igényes hely, ha arra gondolunk, hogy azért itt un. világsztárokat is vendégül láttunk, és még fogunk (?) is. Egy közepes méretű szoba sminktükörrel, amihez tartozik egy wc és egy zuhanyzó. Ez a Petőfi Csarnok öltözője. Óriási. Bár piálgatásokhoz és cigifüstös beszélgetésekhez kiváló volt. Ja, és még kettőhuszat is találtunk.

A második fellépő, a Dirty Slippers következett, mire kikeveredtem hátulról. Titkon reménykedtem abban, ami végül meg is történt: megmozdult a közönség. A Dirty hangulat-karbantartó próbálkozásai sikerrel jártak, s még pogózni is kedve támadt a még maroknyi hallgatóságnak.

Szóba került ugyan, hogy nem fognak beleférni a háromnegyed órás időkeretbe, de végül nem volt ilyen probléma, s nem volt szükség az - egyébként képünkön látható - 5 perc tábla felmutogatására. Az utolsó szám némi bonyodalmat is okozott, a dobos, Szécsi Tomi lábdob pedálja egyszerűen kettétört, amit feldúlva hozott le a színpadról a visszatapsolás után, illetve a frontember, Lobó-Szalóky Lázár gitárjának húrja is elszakadt. Így jár, aki szívét-lelkét beleadja a játékba.

Utánuk soron következett a Nem Mind1 zenekar a menetrendet betartva, a TNT-ből már ismert Intivel a kongák mögött. Őket majd az este fénypontja, az Aljas Kúszóbab követte, de akármilyen jónak ígérkezett a koncertjük, Almási Zolival, a Dirty egyik gitárosával kinéztünk, mi a helyzet a büfében. Kifele menet láttam egy fotós kislányt, aki nyílván médiumnak fotózott (elég komolynak látszó gépe volt), de a kezét következetesen az objektívbe lógatta. Biztos jók lettek a gépek. A büfében talán nagyobb jókedvvel találkoztunk, mint bent. A Supernem két oszlopa, Papp Szabi és Pulius Tibi érezte jól magát Lázárék társaságában, akik köztudottan jó kapcsolatot ápolnak. Csatlakozva a társasághoz, kiderítettem, hogy a Supernem igenis jónak tartotta a Dirty nyújtotta zenei minőséget, és újfent meghívták a csapatot jövő nyárra a Pecsába, amikor is az Alvin és a Mókusokkal lépnek majd fel.

A fiúk nem voltak ugyan 100%-ig megelégedve magukkal, ám Lázár a következő optimista mondattal zárta az eseményt: "Jövünk mi még a Supernemmel egész Pecsára."

Hogy a zenekarok egymásról mit gondolnak, azt most inkább nem írom ide. Ha átlagot vonunk a fellépők zenéjéből, akkor sem jön be ez a stílus, de összességében egy élményekkel gazdagító rockzenei esemény volt.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-16 01:15:32 (1978)
AHogy a biografiabl kivettem, megkozelitoleg 2 olyan koncertjuk volt, ami rendes koncertnek nevezheto, azaz nem valakinek a nappalijaban/hazibulijan/sulijaban jatszottak. Mindenesetre mar ez a biografia is rendkivul erdekes, a banda gyakorlatilag semmit nem csinal es elsore egy kiadonal jelenik meg egy dvd-juk... na mindegy.
[előzmény (1972)]

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-15 19:04:01 (1977)
Ja ok, azthittem erre :)
[előzmény (1976)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-15 18:27:03 (1976)
nem erre gondoltam!:)) De azért köszi.
Amúgy már a másikat is sikerült elolvasnom! Mindenképp érdekes..
[előzmény (1975)]

© Barniválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-15 18:14:29 (1975)
A Dirty Slippers története:

A Dirty Slippers mint név és zenekar már 2002-ben megszületett. A kezdeti zenekart két jó barát Lobó-Szalóky Lázár és Béres Tamás alapította meg. A zenekar életének legrövidebb korszaka akkor ért véget, amikor Béres Tamás megunta a zenélést, mivel a két srác sehogyan sem tudott egy rendes punk beállítottságú dobost találni, és kilépett.
Ezek után Lázár rávette egy régi jó haverját Szécsi Tamást, aki ekkortájt ismerkedett a dobolással, hogy legyen bandatag. Tamás örömmel vállalta a feladatot, és megkezdődtek a próbák, amik nagyon jó hangulatban teltek. Lázár feltette az erősítőjét Tamás ágyára, beállt a cinek mellé és nyomták a nyers punk zenét. 2003 novemberében Lázárék új házának a pincéjébe költözött a csapat. Ekkora már teljesnek tűnt a zenekar, ugyanis a srácok megtalálták Fazekas Bálint basszusgitárost. 2003. december 22-én volt az első koncert, ahol a srácok ének nélkül csörömpöltek a kisszámú közönségnek, leginkább szüleiknek és a haverjaiknak. Később a próbaterem sok buli és koncert színhelye lett, amíg 2004 márciusában Bálintot belső problémák miatt ki kellett rakni a bandából. Másnap azonban megoldást találtak problémájukra: basszerosnak bevették Tamás öccsét, Ottót, akinek még gitárja sem volt, valamint a basszusgitározással is csak az ismerkedés szintjén állt! Ekkor született meg a banda méltán legjobb és leghíresebb száma, a Frontot járt katona, ami Lázár akkori barátnőjének története alapján és az iraki háború íródott. 2004. májusában, Rita-napon mutatkozhatott be Ottó a közönség előtt. Ez volt a trió első közös koncertje, ahol a siker nem is maradt el. 2004. június 13-án, a sulit búcsúztató koncerten a banda első nagyobb koncertjét adta, kb. 40 fős „tömeg” előtt játszották el néhány számukat. Az együttes mai napig ezt tartja a legjobb koncertjüknek. Egy héttel később a zenekar Városerdőn egy angol táborban nyomott egy koncertet, a közönség azonban nem volt túl lelkes, így a fiúk is hasonlóképpen álltak hozzá a dolgokhoz. Tulajdonképpen egy nyílt próbát láthatott a kb. 100 fős közönség, ugyanis sok hibával és odafigyelés nélkül játszott a zenekar. Tamásnak ez talán egy kicsit sok volt…
2004. nyarán Tamás kérésére egy kicsit rockosabb témákra állt át a Dirty Slippers. A banda egyik legrosszabb korszakaként tarja számon ezeket a hónapokat, ugyanis hiába próbált a társaság szorgalmasan, mindössze egy fellépést sikerült összehozni, amit egy német csapatnak adott a banda. A játszott három számot bár alaposan megtanulta a csapat akkori három tagja, mára gyakorlatilag értelmetlennek tűnik az egész, hiszen ezeket a számokat, biztosan soha többet nem fogja játszani a mindenkori Dirty Slippers. Ekkortájt a név is gyakran változott (The Lizards, The Minx), ami szintén kifejezte a káoszt a banda körül. 2004. szeptemberében hosszú keresgélés után megtalálták a második gitárost is, Almási Zolit, aki alapjában véve punk-rockot hallgatott, de szívesen játszott rockot is. 2004. októberében bekövetkezett, ami már nyáron biztosra vehető volt. Tamás és Lázár összevesztek a zenei stílust illetően, így Tamás jobbnak látta, ha lelép és kipakolt a pincéből. Ottó is ezt az alkalmat választotta, hogy végre bejelenthesse távozását. Az ő ízlése szintén nem egyezett Lázáréval. Az „utolsó próbán” éppen látogatóban volt Zoli egyik haverja, Török Árpi, aki ekkor már majd’ féléve basszusgitározott. Mivel Ottó és Tamás távozásával biztosra vehető volt, hogy Zoz és Lázár újra visszatér a punk irányvonalhoz, Árpi úgy látta jól teszi, ha végre él a lehetőséggel és belép egy punk-rock bandába! Egyik legjobb haverját, Almási Attilát sikerült rábeszélni a csatlakozásra, így egy darabig harmadik gitárosként volt a tagja a Dirty Slippers-nek. Az együttes megpróbált dobost keresni, akit végül Attila és Árpi talált meg, Szabó Imi személyében. Imi azonban előre kijelentette, hogy ő nem punk, és nem is szeretne azt játszani, csak pár próbában lenne benne, hátha sikerül a stílus megszeretése. A csapat Imi kedvéért még egy Bikini számot is megtanult (Mielőtt elmegyek), hogy a sarkadi srác kedvében járjon. A banda a BEOL tehetségkutató versenyére készült, amire majdhogynem készen is volt, ám Imi bejelentése után (miszerint a számok nincsenek teljesen kész állapotban, és hogy kilép), minden álom szertefoszlott. A harmadik gitáros, Attila, is ekkor lépett ki, mivel nem találta a helyét három gitáros között. (Jogosan.)
2005. februárjában nagyon hosszú szünet és keresgélés után a banda ismét Szécsi Tamás mellett döntött, aki nagyon lelkesnek tűnik és élvezi a próbákat. Újonnan rákapott a Die Toten Hosen nevű német punk zenekar zenéjére, így nem kell attól félni, hogy valamilyen ízlés által gerjesztett vita ismét véget vet Tamás és a három srác kapcsolatának. A banda lelkesen készül tavaszi koncertjeire mind feldolgozás, mind új számok írásával .Megszületett a Nem gondoltam volna című punk-rockos saját szerzemény , melynek témája Lázár és kedvesének sztorija.
A 4-es első koncertje 2005.04.23-án , a talán túlságosan is beharangozott Birthday party fellépés volt. ( zártkörű volt , ezért nem kellett volna nagyon reklámozni , mert így egy pár jóarc ismerős besértődött , hogy nem hívták meg). A fiúk hatalmas sikert arattak . Egy nappaliban játszottak , ahol érvényesült a „sok jó kis helyen is elfér” mondás! A banda egyik legjobb koncertje volt , hatalmas buli , parádés szórakozás , vastaps , visszataps, húrszakadás stb. Természetesen videófelvétel is készült , melyet egy haverunk vett fel. A nyár elején a PIAR RECORDS-hoz szerződött a banda. 2005 nyarán a fiúk egy önálló turnét szerveztek, amely 7-9 állomásos lett volna , azonban a nyaralások és egyéb problémák miatt 3 koncertet adtak srácok .Mégpedig 2005.07.08-án a Sasfészekben , mintegy 30 embernek , akik ismerősök és barátok voltak .Majd rögtön másnap , este 8-tól Békéscsabán a 68-as klubban , az After Classes és a Wave zenekarok társaságában nyomtak egy bulit , kb. 60 embernek. A soron következő pár koncert : július 13. Dóri kerti partija a rossz idő miatt, július 25. Bálint házibulija nyaralás miatt maradt el! Azonban a nyár legfelejthetetlenebb napja, július 28 volt. Ekkor a fiúk a SUPERNEM zenekarral koncerteztek ismét a békéscsabai 68-as klubban, nem sok, mintegy 50-60 embernek, de a buli annyira fantasztikus lett , hogy ez a koncert 2005 augusztusában megjelent DVD-n, a Piar Records-nál. 2005 augusztusának elején Lázárt, a banda gitáros-énekesét megkereste a Keytone Guitars cég és felkérte arra a megtisztelő szerepre, hogy legyen a cég hazai arca. Így 2005 szeptemberétől már a srác kezében lesz az új hangszer! 2005 augusztásan közepén ismét elvált az útja a Dirty Slippers-nek és Szécsi Tamásnak , a dobosban megint feltűnt a hard rock zenét játszás vágya és ez számára nem fér be ebbe a zenekarba.Ő azóta saját projektjén dolgozik.

DIRTY SLIPPERS 2005
[előzmény (1974)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-15 17:35:07 (1974)
basszameg nem tudom megnyitni ezt az oldalt, pedig nagyon érdekelne mi írnak, valaki nem tudja bemásolni ide?
[előzmény (1967)]



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére