Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Kézigránát, te mit kérdeznél?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Fiksz Rádió 98mhz. Vasárnap 18-19h és kéthetente hétfőn 21-22 óráig

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© m0t69válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 12:41:26 (98)
a fórumon beszélgettek madával?:D
[előzmény (96)]

© x-artválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 12:03:51 (97)
Kedves Rovarrr!

Úgy érzem, hogy ismereteid hiányát cinikus stílus mögé bújtatod. Sajnálom, hogy olyan dolgokról nyilatkozol, illetve itélsz meg, amiről fogalmad sincs.

Úgy érzem, a továbbiakban nincs értelme vitatkoznunk, mert ismereteink az adott témában nincsenek egyenlő arányba, és annak nem látom értelmét, hogy a levegőbe beszélve, a valóságtól távol álló beszolásokra reagáljak. Ha a jövőben vitatkozni szeretnél, járj utánna a dolgoknak előbb.

Kérlek, hogy a jövőben tartozkodj a sértegetéstől, hisz én sem sértegettelek Téged, annak ellenére, hogy nem érünk egyet én tisztelettel szóltam Hozzád.

Aggi
[előzmény (92)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 10:36:59 (96)
most ez valami elmélet, vagy a ys valóban kapott valamiféle támogatást?
[előzmény (95)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 10:17:54 (95)
"ha egy kvázi rockzenekar (pl.: Yellow Spots) felvesz ilyen jellegű támogatást, én egy szót sem szólok. Ha egy zenekar, akinek "államellenes" és "anarchista" szövegei vannak, és ennek ellenére állami támogatáson él, az gáz."

magam se mondhattam volna szemben. olyan ez mint az egyház. bort isznak miközben vizet prédikálnak.
[előzmény (92)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 09:48:31 (94)
Te egy kibaszot Fasz vagy.

Olyan dolgokról beszélsz amiről egy minimális fogalmad sincs.

Üdvözlettel Mező
[előzmény (93)]

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 09:01:44 (93)
És bocs, mégegy.
Nyilván a nemart sem anarchista szervezet. Hanem üzleti vállalkozás. Ami gyakrlatilag az anarchista propagandával adja el az anarchista zenéket (és kitűzőket, és pólókat, és bakancsokat, és szegecses öveket)

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-01 08:59:24 (92)
Bocsánat, bocsánat. Kedves Csúsztatások Mestere!

."Az x-art nem fedőnév, hanem az a csoport"- oké, rendben, akkor következő lépésben helyesírási hibákba is belekötünk? Na mindegy, szőrszálhasogatni JÓ!

Mellékesen megjegyezve - nem vagyok YS tag (ezt nem tudhattad, ezért mondom)

Jézusom, félre értettél! Nekem nem az állammal, és az állami támogatással van bajom (mondjuk ez a PANKKK dolog speciel bűzlik, de valóban te nyilván jobban ismered), hanem azzal, amikor anarchista szervezetek, emberek veszik fel, ill. reklámozzák. Mert a képmutatás iskolapéldájának tartom.

Az x-art nem anarchista szervezet? Te nem vagy anarchista?
Akkor BOCSÁNAT !

Tehát: ha egy kvázi rockzenekar (pl.: Yellow Spots) felvesz ilyen jellegű támogatást, én egy szót sem szólok. Ha egy zenekar, akinek "államellenes" és "anarchista" szövegei vannak, és ennek ellenére állami támogatáson él, az gáz.

Oké, kurvára nem érdekel mi az az x-art, meg milyen pénzből él, meg milyen "független zenekarokat" támogat (nyilván önzetlenül). Én a buta sztereotip gondolkodásommal a Barackcás "kultúrkörbe" soroltam, de úgy látszik alaptalanul.

Igazából nem érdekelnek a Fiksz rádió belügyei, emellett pedig semmilyen súlyos belő titkot nem "teregettem ki". Annyit mondtam csupán, hogy Schlekit letiltották, és így duplájára nőtt a műsoridőtök. Valamint egyéb kevéssé szimpatikus dolgokat hallottam az érintettől, de nem akarom ezt folytatni, meg a szart kavarni, ha akarja megbeszélitek, ha nem nem, igazából édes mindegy nékem.


Egyébként (ezt csak azért írom, hátha alábbhagy az idegesítő komolykodó stílus): nem akarok pánkcéget alapítani, nem akarok rádiót csinálni, fesztivált szervezni, befutni a zenekarommal. Tehát nem a megélhetési gondjaim miatt kapjátok a kritikát, hanem egyszerűen azért, mert csomó dolgot ellentmondásosnak látok, csomó dolgot pedig képmutatónak.

Üdvözlettel.
[előzmény (91)]

© x-artválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-31 20:18:10 (91)
Kedves Rovarrr!

Sajnálattal olvastam hozzászólásaidat, amiből nagyfokú tájékozatlanság sugárzik, de hát azért vannak a fórumok, hogy megvitassunk dolgokat, illetve egymás segítségére legyünk.

1. Az x-art nem fedőnév, hanem az a csoport, akik segítettek Neked is abban, hogy fellépj a FREE FEST-en, amennyiben YS tag vagy.

2. Egy az undreground zenei színteret érintő programról való tájékoztatás, azt hiszem nem jelent semmilyen oldalra való elkötelezettséget, párthoz való kötődést. Én fontosnak tartom, hogy a zenei életet érintő információimat megosszam a nyilvánossággal. Viszont vannak olyan személyek (ha jól tudom a Te zenekarodban is), akik különböző államoktól kapott támogatás, de ezek igénybe vételének mikéntjéről mélyen hallgatnak. Itt most félre nem érts, nem vagyunk egyformák, csak egy kicsit furcsállom, hogy azokat „köpködöd” meg, akik függetlenül tájékozatnak és azokkal minden rendben (lásd zenésztársad), akik fel is veszik az állami pénzeket, de ebbe most ne menjünk bele, egyszerűen csak a tájékozatlanságodra szerettem volna rávilágítani. Mint azt már korábban, más fórúmon is jeleztem, az x-art soha nem kapott állami támogatást, sőt hozzá teszem, hogy semmilyen anyagi támogatást nem kapott, hanem adott független előadóknak.

3. Nem tudom, miképpen került elő, de szeretném leszögezni, hogy az x-art nem anarchista szervezet. Ismét egy újabb tájékozatlanságod.

4. A karrierépítés a rádióban. Nem igazán értem, hogy miről beszélsz. Azt hiszem Te nem vagy FikszRádió stáb tag, akkor honnan tudod, hogy mi történik a rádióban?! Honnan tudod, hogy mi, minek a kárára történik?! Amíg Schleki és a főszerkesztő nem ad rá felhatalmazást, addig én nem teregetném ki a FikszRádió belügyeit, de érdekelnek ezek a dolgok, akkor összehozlak minden érintettel. Amúgy csak megjegyezném, hogy Daninak mostanáig segítettünk mindenben, és a jövőben is azon leszünk, hogy a stábnak a hasznára legyünk.

Aggi
a fedőnév mögött megbújó

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-30 08:01:34 (90)
Huhh ez nagyon fenyegetően hangzott. :-)

Egyébként a PunkPortal FÓRUM elsősorban azért van, hogy az adott témában felmerülő dolgokat megbeszéljük. De értem én hogy nehezen megy ez az írás dolog, tehát természetesen (szinte) bármikor állok rendelkezésedre.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-29 22:20:05 (89)

Nem fogok holnap lemeni. De valamelyik koncerteken majd elbeszélgetünk.
[előzmény (88)]

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-29 16:58:31 (88)
Válaszaid alapján én nem úgy látom, hogy felfogtad a hozzászólásom lényegét. Vagy felfogtad és ez nálad ilyen szellemeskedés? Na mindegy. Legközelebb Yellow Spotsra megyek, most szombaton, Vörös Yuk. Ha úgy döntesz lenézel, akkor nehogy készületlen legyél! Írj ki magadnak egy csokorra való kérdést, és tedd fel bátran! Onnan fogsz megismerni, hogy lesz a kezemben egy ezüstszínű harsona (nehogy egy ártatlannak kezd el magyarázni véleményed a világ állásáról).
Maradtam tisztelettel.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-29 13:54:44 (87)
azt lehet.=)))
[előzmény (85)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-29 13:54:34 (86)

Nem szerettem a filmeket.
Mit csinálsz, a magyarázáson kivül?
Csináltam már meg egy-két állmot.
Nem hiszem, hogy bárkit is letudnék lönni.
Nagyon szivesen össze futok veled egy koncerten. Mikor hova mész legközelebb?
[előzmény (84)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 19:24:59 (85)
Jól van , csak okoskodni akartam:))
[előzmény (82)]

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 19:21:49 (84)
Szerintem nem ismerjük egymást, és nem, nem úgy magyarázok, hogy semmit sem csinálok (vigyázz, kettős tagadás!). Emellett szerintem te is szoktad azt mondani egy filmre, hogy "szar", pedig még egy film végén sem láttam a nevedet kiírva.
Vagy hogy idevágót írjak: sosem csináltál még államot, mégis bírálod. Hogy van ez? (Mielőtt túlzottan belebonyolódnál: a Te logikád alapján értem)
Ezt szeretem az "anarcho-mentality"-ben, hogy olyan rugalmas. Amikor adó van, meg karhatalom, az elnyomás, de az állami támogatást, már nyugodtan el lehet fogadni. Miért ne vennénk ki a részünket belőle? Ez után az jön hogy a cél szentesíti az eszközt nem? Várom mikor leszel benne a tévében, hogy "egy magát >mezo néven megjelölő fiatalember közvetlen közelről öt lövést adott le a nyitott hintóban közlekedő miniszterelnökre, és feleségére".

Ha mindenképpen a személyes kontaktusra vágysz, akkor felőlem akár össze is futhatunk, bár őszintén szólva énnekem van jobb dolgom is.
De mondom, ha neked erre szükséged van, állok rendelkezésedre.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:18:54 (83)
köszi. már az elején. sirok

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:18:13 (82)
oké kösszi de nyelvat 1es mindig! =)
ciki, de ez van. itt meg föleg csak gépelek nem tudok oda figyelni a hibákra ami persze van rendesen söt az egész egy nagy helys írási hiba. de itt nem érdekell.
[előzmény (81)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:15:34 (81)
Felszólító módban : nevess
A neves az egészen más, pl. neves személyiséggel találkoztam tegnap.
Vagy például: ne sírj, hanem nevess ! ( két s-sel).
[előzmény (77)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:15:33 (80)
Felszólító módban : nevess
A neves az egészen más, pl. neves személyiséggel találkoztam tegnap.
Vagy például: ne sírj, hanem nevess ! ( két s-sel).
[előzmény (77)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:12:41 (79)
Elötte is sokan pályáztak már punk koncertekre pénzt, szerintem Sleki is tudna erröl mesélni neked.


© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:09:21 (78)
Baszus elnézést nem tudom miért dobja ki mig nem fejeztem be. ráadásul miért 2x.

Na mindegy folytatom.

Kicsit olvas utána a Pankkk-nak. Nem tudom te zenélsz e vagy nem, de ha igen az a pénz nekünk is jár, és miért ne vegyük el a részünket. Miért legyen másé, az ami a milyenk is?

És nem tudom, hogy ismerjük e egymást de ezzekröl a dolgokról inkább személyesen folytatnám a beszélhgetést. Nem szeret itt a forumon ezeröl beszélni.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:02:51 (77)
Ne mond meg, hogy milyen stilusba írgasak, és nyugodtan neves ki mert leszaom.
Én meg azttartom gáznak, hogy ugy magayrázol, hogy semmit nem csinálsz, ha valami nem tetszik mutasd meg, hogy kell csinálni.


© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 15:02:51 (76)
Ne mond meg, hogy milyen stilusba írgasak, és nyugodtan neves ki mert leszaom.
Én meg azttartom gáznak, hogy ugy magayrázol, hogy semmit nem csinálsz, ha valami nem tetszik mutasd meg, hogy kell csinálni.


© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 14:59:53 (75)
Én is punk müsort csinálok a fikszen, és nem a müsor szünhet meg, henem az egész radio. ÉN IGY GONDOLTAM.





© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 14:55:13 (74)
1. Bocs, ne haragudj, máskor kiteszek ilyen idétlen szmájlikat, hogy az esetleg gyengébb képességű társaimhoz is torzulás nélkül jusson el az üzenet.
2. A béna kioktató stílussal nyugodtan állj le, mert esetleg az történik, hogy kinevetnek.
3. Külön gáznak tartom, ahogy ahogy a rádióban karriert építetek. Engem természetesen nem zavarnak a kiegyensúlyozott, békés, kedves műsorok, az sem zavar, hogy unalmasak, és az sem zavar, hogy nem értek egyet velük. Az viszont zavar, amikor ez más rovására történik, és az is zavar, amikor ki leszek oktatva, hogy igazából miért vagyok én hűbelebalázs, és nem elég megfontolt, korrekt.
A karrier építésről jut eszembe: picinyt viccesnek találtam, amikor valaki x-art fedőnéven PANKKK hirdetéseket szórt ki a fórumra. Körülbelül idáig futotta az államellenes áttitűdből. De ez csak zárójelbe, ippenhogy bevillant.

Félre ne érts, nekem tökéletesen (pankosan: kurvára) mindegy, hogy megszűnik-e a Kézigránát, semmi sem köt hozzá, ergo a fönti vélemény csak simán vélemény, és nem támadás.
További jó megfontoltságot és szép napot!

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 13:48:20 (73)
Szerintem ha radiot tegyük fel megbüntetik, esetleg letiltják, akkor mi van.
"Egy ember" miatt, szerintem nem kénne szivni a radionak, persze ezt is nehéz lesz megérteni mert a punk az legyen punk. De higyétek el ez így van.

És Dani nem csak ez az egy müsor miatt kapot büntetést, hanem a sok kicsi miatt. Ezt ő is tudja.

Addig tudomásom szerint Slayer lenyomja Daninak azt egyetlen egy müsorát ami levan tilta, mert a tegnapit beválaltuk.
[előzmény (71)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 21:13:57 (72)
Schleki azt mondta, hogy egy hónapra van letiltva.

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 21:08:23 (71)
Abszolút nem értem mi volt a baj. Még Pina is ment.

© tkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 19:46:33 (70)
Akkor gondolom nem lesz folytatása annak az adásnak. :)
[előzmény (69)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-24 19:37:59 (69)
Schlekit a múltkori műsorunk miatt tiltották le egy időre. Dehát a punk az legyen punk. :-)



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére