Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kakas-tollas CSENDŐRSÉG
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Sok a rosszéletű bünöző aki még este 10 után is az utcán ólálkodik!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-28 11:42:38 (142)
fasz

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-15 13:11:32 (141)
foreva :D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-10 00:09:20 (140)
Ja, befuttatjuk itten a szar topikokat.:xD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-09 17:26:45 (139)
újabb áldozat a hozzunk fel minél több érdektelen topikot hadjáratban :)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-09 09:50:34 (138)
e most mé volt jó?
[előzmény (137)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-09 07:50:00 (137)
fenékhajó

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 18:46:58 (136)
A kiváltságos Seggfejek magántulajdonát meg védd Te! Én is védem a magamét... :)
[előzmény (127)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 18:44:07 (135)
Az nem érdekes a számodra,hogy mennyire korruptak??? Van egy motorosrendőr haverom,aki azzal dicsekedett,hogy ha kiáll mondjuk az M3-as mellé,akkor meg tudja keresni a társával a napi 20-30000 ft-ot a gyorshajtókon!
Szimplán tiszteletreméltó dolog ez mi Seggfejkém??!Addig míg ekkora korrupt genyák,addig tisztelje őket a halál,meg az olyan átkozódós droidok,mint TE!! :))
[előzmény (132)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:45:05 (134)
Akkor egy cipöben járunk. Én is beszélgettem ismerös rendőrökkel és elmondták hogy ök sokszor nem tehetnek semmit mert megvan kötve a kezük és ebben a szerv söt maga a politikus a hibás hogy nem ad igazi hatalmat a rendőr kezébe.
[előzmény (133)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:40:40 (133)
nekem nem a személyekkel van bajom, mivel vannak rendőr haverjaim, hanem a szervvel. de végülis mindegy. csak nehogy behívjanak a Mónika show-ba:)
[előzmény (132)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:37:49 (132)
Tudod a rendőrök csak a dolgukat végzik és áltálában minden bünözővel korrektül szoktak bánni, gondolok itt betörökre, adócsalókra, sikkasztókra stb, van persze kivétel is (pld egy anyagyilkossal ki tudna korrekt lenni?) áltálában a rendőrök akkor szoktak brutalisan viselkedni ha valaki nem adja meg nekik a tiszteletet.
[előzmény (131)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:20:36 (131)
egy kicsit csúnyán beszéltem, bocs! mindig elkap az ideg ha rendőrőkről vagy cigányokról, vagy arabokról van szó. ezek csináltak nekem sok rosszat. biztos nem vagyok szimpatikus, de ma már a pofám is nagy ha látok egyet, így már nem kell nagyon okot keresniük rá, hogy miért.
[előzmény (130)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:15:51 (130)
Érdekes én mindig megtalálom velük a hangot.
Miért akartak megverni? Rosszul voltál öltözve?
[előzmény (128)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 19:09:14 (129)
:))))))))))))))))))))
[előzmény (128)]

mr Koxválasz erre - 2004-09-20 18:59:17 (128)
fasszopó az összes rendőr! használják a brutalitást! 3-an akartak megverni Szentendrén. igazi kemények. szopd a faszukat. remélem seggbe raknak! fasszopó köcsög rendőrök!!!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 18:47:46 (127)
Nem a munkásokat kell védeni te hülye hanem a kiváltságosok magántulajdonát, a sok csavargó meg proletár mindenféle cécó nélkül kiérdemel 50et a bikacsökkel.
Nem azt mondtam hogy ugyanugy kell megszervezni a mai rendőrséget mint anno a csendőrséget csak sok dolgot át kéne venni tölük, pld a brutalitást.
[előzmény (126)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 13:06:01 (126)
Nem kéne már átkeresztelni ezt a topicot "Mi a punk zene? Na és mi nem számít annak?" c. topicra???
Ki nem szarja le,hogy ez a CCR mit tart punknak és mit nem???!
Inkább beszéljünk arról a kedves Anus hadnaggyal',hogy ha olyan jó fejekkel volt tele a csendőrség,akkor vajon miért lincseltek meg egy csomót belőlük,vagy miért belőlük lettek utánna az avó-sok,meg az ávh-sok???Gondolom valamiféle meggyőződés terelte őket abba az irányba.
CCR a munkásőröket is szereted????

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-19 11:31:56 (125)
Egy évig létezett? És vajon ez a gyep mitöl lenne olyan jelentös hogy érdemes legyen foglalkozni velük?
Amúgy örülök hogy végre punk zenekarokat is felsoroltál! Habár egyértelmüen az Adam and the Antsre se lehet rámondani hogy punk, nekem nagyon nagy kedvenceim, You know I told you, you could be classic, So why did you have to be so nasty? A Slaughter and the Dogs egy uncsi pub rock zenekar volt mint az Eddiék, ettöl függetlenül félig meddig ök is a punk szkéna részei voltak. Buzzcocks pop-punk zenekar volt és öket is nagyon szeretem. A 999 is punk volt, öket is szeretem. A Rutst annyira nem ismerem csak egy két dolgokuat mint mondjuk a Babylons burningot ami pld egy jó szám. Siouxsie and the Banshees alap punk zenekar ez nem is vitás, öket is nagyon szeretem, kedvencem tölük a Christine. Az X-ray spext is szeretem. A chelsea és az etaer unalmasak voltak. A Flowers of romance zenekart gondolom iróniából irtad be? Haha jó poén volt. Körülbelül olyan mintha megkérdezted volna hogy mi a véleményem a London SS-röl.
[előzmény (122)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 20:06:09 (124)
zavaros, és nem elég vicces (ha az akar lenni)
[előzmény (123)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 18:51:46 (123)
srácok, ti tényleg nem akarjátok megérteni mit miért ír CCR?

off:
egyébként nagyapám tudomásom szerint volt csendőr.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 17:59:41 (122)
Hogyha nem ismersz egyetlen Brazil, vagy Kolumbiai punk zenét, honnan a fenéből tudod, hogy milyen punk élet volt ott??
A GyEP. zenekarnak Barangóhoz semmi köze sincs!! Ez egy miskolci punk zenekar volt és kb. 1 évig létezett!
Ajánlom figyelemedbe: Poison Idea: King's Of Punk c. albumát!
A cbgb-n kívül még rengeteg klub létezett!
A Flowers Of Romance-ról mi a véleményed? Tudod ebbe dobolt Sid is...
Chelsea, Adam Ant, Buzzcocks, Eater, 999, The Ruts, Slaughter And The Dogs, Siouxsie And The Banshees, X-Ray Spex...
[előzmény (119)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 16:26:56 (121)
Sham69 is felépett a cbgb-ben attól még nem lett punk!

akkor mi lett,te fasszopó?



de abban példéul biztos vagyok hogy Kolumbiában és Braziliában sohasem tevékenykedett egyetlen punkzenekar se, ez százas, szóval a punk kizárva

honnan a kurva anyádból vagy bniztos,te szerencsétlen?
jobb lenne ha kussolnál,mert b+ te csak távolról ugatod azt ami ennek a portalnak a neve,de ahoz képest sokat jár a szád
[előzmény (119)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 10:54:32 (120)
ratos de porao?
[előzmény (119)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 10:47:09 (119)
Való igaz hogy lexikális tudásom hiányát kreativitással szoktam leplezni bár olyan zenekarról amit nem ismerek semmiképp se mondok véleményt. Például a L7 vagy micsodát nem ismertem a 110esben felsoroltak közül ezért azt nem vettem figyelembe, lehet hogy punk lehet hogy nem én nem tudom. Tegyük hozzá a nevetséges és szánalmas fogalmak határmezsgyén mozog ez a fajta törekvésetek hogy nyomjátok itt az ún jelentéktelen zenekarokat és úgy állitjátok be öket mintha valami nagyon fontos lenne és nekem feltétlenül ismernem kellene, ez a törekvés föleg a 118as hozzászólásban kristályosodik ki.
Na akkor vegyük számba a dolgokat szépen sorjában; A Rassia, Poison Idea, Faction zenekarokat nem ismerem, igy véleményt se tudok nyilvánitani róluk. A Chron-gen erősen hajaz a punkról habár ök is lecsúsztak az érdmi részéröl és amúgy sem találtak ki semmit, a Plasmaticst meg nem is tudom miért emlited, ök a nyolcvanas elején nyomták serényen akkor meg hogy jönnek ide? Egyébként is idegesitő hangja van annak a mohikánfrizurás nönek ahogy ordibál, tiszta hc-s az egész, semmi közük nem volt soha a New Yorki punk szintérhez. Mikor játszottak a cbgb-ben? 75-76ban mint a Ramones? A fenét! Most mit tudom én a Sham69 is felépett a cbgb-ben attól még nem lett punk! Mondjuk ök Angliában tevékenykedtek a niggerpárti kurva anyjukat!
Nézzük most a magyarokat; Össz-vissz kábe ismerem a Modellst, punknak nem nevezném de van ami tetszik tölük például a nem én voltam és pont azért tetszik mert az nem sablonpunk hanem olyan new wave beütésű. A másik három zenekartól életemben nem hallottam egy számot sem, csak ilyen kósza hirüket hallottam hogy Barangó csinálta a gyáregységet (az a szemétláda aki szidta a keresztényeket a tiloson) meg ilyesmi.
A 118as hozzászólásadban felsorolt zenekarokról sohsem hallottam de abban példéul biztos vagyok hogy Kolumbiában és Braziliában sohasem tevékenykedett egyetlen punkzenekar se, ez százas, szóval a punk kizárva.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 21:21:06 (118)
Ur Kur Fildir (izlandi), Kapulation (svájci), Utolsó Napok Harcosai (kolumbiai), Garotos Podres (brazil)...

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 19:04:44 (117)
Magyarokat ne is sorolj neki,mert azt elvből nem is hallgat!!!!
[előzmény (116)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 18:59:37 (116)
És az Invázió 84, Modells, Gyáregységparancsnok Reggelije, T-34?

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 18:51:10 (115)
Sehová,mert nem is ismeri őket,csak ide fog írkálni valami baromságot!!!!
[előzmény (114)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 18:40:10 (114)
Utána kellene nézned a 88-asnak! Abba viszont igazad van, hogy az utolsó időkben már nem punk zenekar volt!
A One Way System, szerintem, nem játszik dallamtalan számokat, de a U.K. Subs sem!
De jól van! És a Rassia, Poison Idea, Chron-Gen, Faction, Plasmatics, ezeket hova sorolnád???
[előzmény (113)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-17 17:36:00 (113)
Melák: A 88as csoportnak semmi köze a punkhoz, a New York Dolls természetesen punkzenekarnak számit hiába voltak elöbb mint ahogy a műfaj megkapta az elnevezést.
A 110es hozzászólásdban felsorolt zenekarok közül egyedül a Clash, a Ramones és a Damned volt punk. A Crass igaz lecsúszott a punkról viszont mindenképpen továbbörökitödtek benne punkos vonások ezért hiába nem volt punkzenekar az Isten által rámruházott hatalmamnál fogva tiszteletbeli punkzenekarnak nevezem ki öket itt és most. A többiröl mit beszéljek? Ennyi erővel Mozart vagy Jimmy Hendrix neve is szerepelhetett volna a felsorolásodban. One way system és Uk subs dallamtalan, ordibális zörej a ploited még annál is rosszabb. A Rancid meg egy vicc hiába szerepeltek a Ramones zenekar utolsó koncertjén attól még nem lettek punkzenekar.
[előzmény (110)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére