Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Egyre több a divatrokker!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
bazzeg sok birka:)

Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére

© kukoricaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-17 10:31:11 (1092)
ez nem igaz metál az ész amugy a divatrockerek mind köcsögök
es hand ha baeszólsz letépem a tököd és feldugom a seggedbe

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-02 18:58:46 (1091)
QSS-kézigránát

adrysválasz erre | e-mail - 2005-04-29 09:32:24 (1090)
Clash City Rocker! Én is olvastam a történeted és hasonló dolog történt velem is, csak nem a suliaban, hanem a koleszban. Én már a rockzenén nőttem fel apám jóvoltából és még ma sem tévedtem el semmiféle divatirányzat hatására és úgy gondolom soha nem is fogok. A koleszos idők alatt kitágult a zenei ízlésem nem csak rockot, hanem punkot és metált is hallgattam. Szerelmes lettem egy punk srácba és egyre több punk haverom lett és egyszercsak azt vettem észre, hogy engem is közéjük sorolnak, tudatalatt azonosultam velük. Az egész punkosdi (öltözködés, bulik stb.) akkor ért véget, amikor kijártam a technikumot és munkába álltam volna, mert persze 9 hónapi munkakeresés után (a jó iskolai eredményeimmel sem) vettek fel sehová dolgozni a megjelenésem miatt. Rájöttem, hogy ha pénzt akarok és elakarok költözni otthonról a szülői terror ellen menekülve, váltanom kell. Így hát levedlettem szakadt cuccaimat, és szolídabban öltözködtem (ez nem azt jelenti, hogy miniszoknyában és rózsaszín virágos topban). 1 hét után találtam munkát és fontos volt, hogy jól keressek, hogy eltudjam tartani magam. Miután a munkámmal és hajtásommal elértem azt, hogy szükség volt rám a munkahelyen elkezdtem fokozatosan visszavedleni, bakiban járni, piercingemet visszarakni stb. és most már senkit nem érdekel, hogyan nézek ki, mert megcsinálom a dolgom.
A szüleim is leszoktak róla, hogy cseszegessenek, mára már rájöttek, hogy nem a tizenéves hóbortjaimról van szó, mert lassan már 30 vagyok és mégsem változtam.
Az előzményeket olvasva az nemigazán tetszett, hogy sokan azzal azonosítottátok a rockerséget, hogy ki mennyit tud meginni. Természetesen a rockerek többsége az életformájából, lazaságából adódóan szokott alkoholizálni, de nem mindenki alkoholista. A divatrockerekből nekem is elgem van, és nehezen tűröm, ha egy 12 éves pl. tankcsapda pólóban szaladgál és qrva drága nike sporcipőben. Az énidőmben azért nemigazán voltak ilyen arcok, mert nem tűrtük volna el. Persze lehet, hogy amikor én voltam 14 éves doors pólóban rohangálós, az akkori 30-asok is ugyanezt gondolták. ÁÁÁNeeem ez nem igaz, mert a 30-asokkal is ugyanúgy egy bandában lógtunk és nem néztek le.
Mára ennyit. Nekem ezt nem tartott sokáig leírni, mert tudok gyors és gépírni, de bocs, ha ez miatt hosszú voltam.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 21:14:35 (1089)
A metál szar, primitív zene. Jó ha két akkordot fogak benne, a basszusgitárosuknak elég egy húr, énekesnek meg bármiyen állat beválna.
[előzmény (1086)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 20:30:01 (1088)
ja ha majd lesz idöm folytatom

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:09:54 (1087)
ClashCitiyRocker! Olvastam a történetedet, és meg kell, hogy mondjam, tetszik. Ebből is látszik, hogy az elmeosztálynál sokkal jobb egy iskolai osztály, akivel össze-vissza hányhatod magad.
Bár meg kell, hogy mondjam, fejlődnöd kell még! Ugyanis sok olyat ismerek, akit hatvan üveg sör sem üt ki, s jómagam is úgy szoktam dolgozni lázító-hangú irományaimon, hogy ott van a butykos a gép mellett, s iszok, míg ki nem fogy. Igaz, hogy a Világ forog velem, de így jön az ihlet! Tudod, az ign jó, amikor nézed a képernyőt, és olyan, mintha az agyad benne lenne a monitorban, s te a -30 m*3 térfogatú, kifordult szemeddel szemléled, mit is írsz. Ajánlom mindenkinek, hogy rúgjon be egy kicsit, és kezdjen el verseket írni a baszásról. :-)
Nos, édesapád nagyon jó ember lehet. Szerintem a pálinkaivászattal valami egészen más mondanivalója volt számodra. Ugyanis ahogy kivettem szavaidból, kibaszottul megutáltad a pálinkát, s atyád így akarta elvenni a kedved az ivászattól.
Édesanyáddal ne törődj: a nők agytérfogata csak 1350 cm*3, egy 100-assal kevesebb, mint a férfiaké. Igaz, hogy a te agysejtjeid száma már igen csekély lehet, de még így is felül tudunk kerekedni a nőkön! Szóvalne hagyd magad! Végre van híred az iskolában! Ez mindennél többet ér: még egy olyan büdös ringyónál is, akit szerintem jogosan hánytál telibe gyomorsavas-ételmasszás-pálinkával. Jó arc vagy!
Kíváncsian várom történeted végkifejlettjét!

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 18:57:35 (1086)
Nos, az, hogy valaki rocker, kényes kérdés. Hiszen az anyag szerveződik folyamatosan, hiszen a gravitációs térben nem maradhat kis anyag, hiszen a kis koncentráció kis sűrűséget hoz, mely az anyag szétoszlását, esetleges eltűnését jelenti. Éppen ezért is szerveződik az anyag. Állhat rap-masszába, tüc-tüc-masszába, metál-masszába, vagy rock-masszába. Ezek a masszák folyamatos és konstans harcban állnak egymással, s azért harcolnak, hogy minél nagyobb teret töltsenek ki.
Az anyag úgy ad erről tudomást, hogy különböző formákat ölt: a rap-massza segge kilóg, gatyája lobog, a tüc-tüc massza felzselézett hajú, oszt majd kibassza a pláfont, a metál-massza fekete, boszis, a rock-massza pedig lehet sokféle.
Mai előadásunkban, gyerekek (6-8 évesek, az egyetemen :-)))), a rock-masszáról lesz szó. A rock-massza gyökerei egészen az I. Világháborúig nyúlnak vissza, mikoris megszületett a jazz-rezonancia. A második Világháború meghozta a rock 'n' roll rezonanciát, s megkezdődött a differenciálódás: voltak, akik csak könnyedén, nem periodikusan adtak ki rezgéseket, s voltak, akik kőkemény, periodikus rezgéseket adtak ki. Az előbbiből lett a pop-massza (mely a '70-es években még jónak is volt nevezhető, ma már inkább a "fos" jelzőt aggatjuk rá, persze nem-rokker körökben, mert a rockerek igencsak elítélik ezt a geciládafasszopónyálmelegbuzista-masszát, vagyis a POP-rezonanciát /pl.: V-tech-anyag, Hooligans-ál-rockerek/). Az utóbbi a rock-massza lett. Azonban a műfajon belül is megfigyelhető az anyag megoszlása: lett a dirt-rock (oldschoo-rockerek, pl.: P-Mobil, Magyargária), vagy a hard rock (pl.: Kiss), vagy a művészi, tiszta rock (pl.: Pink Floyd, Queen). A rock megkeményedéséenk vehetjük a metált, mely sokkal jobban kihangsúlyozza a hősiességet, a hősi motívumokat.
Megindult egyfajta romlás a rock és metál műfajon belül napjainkban (is). Ez a sátánista rock. Ez annyit jelent, hogy a zenészek (?) konstans ordítást hallatnak, a "halál", "pokol" stb. szavak benyögése mellett. Egyes rockerek ezt mélyen elítélik, egyesek nevetnek rajta, s kevesen hallgatják is (bár a dobhártya biztosan annyi, s még talán a sátánka is megidéződik :-)))).
Az igazi, tiszta, őszinte rock-nak köze nincs a sátánizmushoz. Szerencsére minden jóravaló rocker ezt az igazi, gyökeres rockot preferálja.
Más kérdés, hogy az anyag átalakult kicsit, s vannak olyanok, akik nem is szeretik ezt a rezonanciát, csak azért csinálják, öltöznek be, mert trendi. Ők megkóstolhatják valakinek, vagy édesapjuknak azon szervét, mellyel életük kialakulását elősegítette. :-)))
Jómagam rockernek mondható vagyok. De anyagcserét hajtok végre arra nézve, hogy minek tartanak. Én imádom a rockot, metált, de nem öltözöm úgy. Én belül érzem a zeneiséget, és a rock-művészete sokkal inkább katarzist ad, mint vadságot. Bár volt már olyan, hogy egy széket is összetörtem, de ez csak egy kötelező kellék
Véleményem szerint a rockerek aranykora a '70-es, '80-as évek volt. Mára már nagyon kevés a P-Mobil, Edda, vagy Metalica kaliberű rock, illetve metálbanda.
Végül: csináljatok egy, két, tíz metálbandát!

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-16 09:46:53 (1085)
sztem fain sztori :D
jöhet a folytatás :P
[előzmény (1080)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-15 14:40:03 (1084)
Azóta is utálom a pálinkát!
[előzmény (1083)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-15 14:37:27 (1083)
Egyébként szerintem jól csinálta apád.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-15 14:32:33 (1082)
Számold ki! Tegnap 15:55:05töl ma 14:27:07ig!
[előzmény (1081)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-15 14:27:55 (1081)
Mennyi ideig írtad ezt?
[előzmény (1080)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-15 14:27:07 (1080)
Na leirok én is pár dolgot hogy hogyan is letten én kökemény rocker, punk miegyéb...
Ez lesz az elsö rész (elsö két hét a középbe)
Én kérem szépen áltálánosba éreztem legjobban magam a középbe már nem is annyira. Emlékszem már elsö nap ment a téma ki cigizik meg ki nem. Én egy csaj (Erzsi) mellett ültem és ahogy a két elöttünk ülő vagány gyerek hátrafordult és megkérdezte hogy cigiztek e mivel hogy a csaj azt mondta igen hát én is azt mondtam. Pedig addigi életemben egy szál cigit se szivtam el. Másnap ahogy mentem a suliba vettem is egy doboz cigit (vagy fecskét vagy daciát már nem is tudom). Szóval ahogy mentem megpillantottam a sulitól száz méterre egy sarkon pár osztálytársam köztük azt a csajt is ahogy ott cigiztek. Elövettem a leglazább stilusom és odatámolyogtam hogy na szeva valaki adjon már tüzet már pang a tüdöm mint az állat meg minden. A csaj elövette és odaadta az öngyujtóját, én hülye meg nem vettem számba a cigit azt már túlzásnak éreztem volna hanem csak úgy fogtam és próbáltam meggyújtani persze nem igen sikerült a többiek meg kinevettek. Erre a csaj elvette tölem a gyujtót és mondta hogy vegyem a számba a cigit és szivjam, én engedelmeskedtem ö tüzet adott nekem a cigi igy meggyuladdt és már kezdtem örülni hogy túl vagyok a nehezén mikor is beletüdöztem és elkapott a köhögögörcs. A többiek persze ezen is jót nevettek, Erzsi csak mosolygot majd mivel a cigijük már a vége felé járt elindultak a suli felé. Én meg kóslattam utánuk mint egy pulikutya nagyokat szivva a gusztustalan cigiböl hogy még nagyobb presztizs veszteség ne érjen... Ez után a kinos szitu után aznap a suliban többet nem mentem ki cigizni egy részt mert nem hivtak a többiek másrészt mert kurva szarul voltam hazamentem betegséget szimuláltam (a lázméröt odatettem az égő villanykörtéhez ami felszökött vagy negyvenkettöre úgy kellett visszarázni 38ra) és a további négy napban majd a hétvégén gyakoroltam a dohányzást. Hétföre úgy belejöttem hogy csak úgy néztek a suliban. Az elsö napi beégést meg kimagyaráztam azzal hogy nagyon beteg voltam. Bevették vagy nem a kutyát nem érdekli, befogadtak és hétvégére meg is lettem hivva egy buliba. Ahogy megérkeztem és megláttam azt a temérdek bort már megbántam hogy egész héten azzal frenkiztem hogy én mennyire birom a szeszt és hogy a faterommal két lityó pálinkáig meg sem állunk ha horgászunk. Szóval a csajok elkezdték tölteni a bort meg a kólát maguknak olyan fele fele arányban. Erzsi félig megtöltötte az én korsómat is borral mire én (hiába voltam tudatában hogy legutóbb szilveszterkor ittam otthon két pohár pezsgöt de már akkor rosszul voltam) lazán igy szóltam: Na mi van most kólázzunk vagy borozzunk? Öntsd csak teli a korsóm nem vagyok már óvis hogy kólát igyak! Mosolyogva teli töltötte a korsóm és emlékszem nekem az a mosoly mindent megért, sohasem felejtem el. Szóval megittam azt az akkori negyven kilómhoz nem csekély mennyiségünek számitó fél liter bort plussz vagy két feles pálinkát (nagy nehezen) mikor is elkezdtünk üvegezni. Talán a sors talán a Jóisten de persze elsö pörgetésre az jött ki hogy Erzsinek kéne adnom egy puszit a szájára. No ilyet se igen csinátam addig de abban a bormámoros állapotban egyáltalán nem izgultam söt eszembe jutott amit a bátyám mondott a smárolásról: körkörösen mozgtani a nyelvet meg ilyesmi. Szóval lekaptam a csajt aki nem is ellenkezett és már ment is a téma mikor egyszer csak egy tsunami erejével rámjött a hányinger. Ellöktem magamtól Erzsit és a kör (amit ülve alkottunk vagy nyolcan -az osztály elitje) közepére okádtam egy hatalmasat, persze Erzsi ruhájára is jutott egy kevés. Persze két osztálytársam kivitt az udvarra ahol szintén összehánytam mindent ott leültettek és visszamentek a házba. Ekkor a szégyentöl és a friss levegötöl valamint hogy kihánytam a belem is kezdtem kijózanodni, ránéztem az órámra: Úristen tiz óra lesz mindjárt ha tizre nem érek haza apám megöl! Nem kértem kertkulcsot se semmi átmásztam a keritésen és hazasiettem. Nyitok be otthonra, apám és anyám persze ébren vannak. Apám ahogy meglátott borbüzös állapotban dülöngéltem, kis hányásfoltok a polómon stb.. se úgy reagált sajnos ahogy kellett volna. Azt hittem lenyom két pofont és mehettek az ágyamba aludni, de nem. -Mit ittál fiam? (na mondom úgysincs veszteni valóm akkor férfiasan bevállalom a dolgot) -Bort meg pálinkát! -És jó volt? -Jó hát! -Na akkor gyere üljünk le és igyunk egyet! Elövett egy két és fél decis vizes poharat és megtöltötte jó kis ötvenakárhány fokos pálinkával. Nem tudom hogy de benyeltem az egészet, kidöltem majd másnap arra ébredtem hogy ott fekszem a fotelben a fejem majd szétrobban, a gyomrom lüktet. Kimentem a hulla komás fejemmel a konyhába ahol anyém és apám cigizett és kávézott mire apám megkérdezte na hogy vagy, kérsz egy feles páleszt? A pálesz szó hallattán görcsbe rándult a gyomrom dehát már akkor is büszke ember voltam: -Hogy lennék? Semmi bajom, jöhet a pálesz! Apám már ment volna be a pálinkáért de anyám nem engedte és jól lebaszta apám amiért nekem pálinkát adott. Hangsúlyozta én még gyerek vagyok nem ihatok pálinkát. Erre én anyámnak: Nem vagyok már olyan kis taknyos, birom én az italt iszok egy pohár vizet aztán jöhet a pálesz. Ki voltam már száradva mint a szar, ittam a vizet mint a kacsa mire úgy felkeveredett a gyomrom hogy szétokádtam a konyhát. Apám jól kinevetett: -Te kis hülye! Maradj a traubinál! Bekullogtam a szobámba és azt gondoltam itt a világ vége: Anyám utál mert alkesz vagyok mint apám, apám megvett mert nem birom a szeszt de vagánykodok, a haverok elött meg végképp elástam magam, plussz ott van Erzsi akinek a szemébe se birok nézni többet. Már már az öngyilkoságot fontolgattam mikor anyám benyitott és közölte hogy egy Laci nevű gyerek keress telefonon. Laci az egyik osztálytársam volt aki kikisért a bulin az udvarra. Kedvetlenül mentem a telefonhoz, biztos azért hiv csak hogy ö is kinevessen de nem. "ó cimbi mekkora buli volt te egy állat vagy egy rohadt alkoholista! De hovatüntél az udvarról?" Körülnéztem és elégedetten taksáltam hogy őseim nincsenek a telefon közelében és igy szóltam: - Megszomjaztam ezért hazamentem páleszozni faterommal! Gondolhatjátok ezzel a dumávval világi lettem a haveroknál. Hétfön a suliban nem hogy szégyenkeznem kellett volna mindenki engem istenitett. Már a felsöbb évfolyamokban is elterjedt a pletyka hogy egy negyvenkilós gyerek aki kinéz vagy tizévesnek egymás után görditi le tisztán a korsó borokat és vizes pohárból issza faterjával a pálinkát. A hétköznapok vége felé már az volt az elfogadott álláspont hogy tiz korsó bor és ugyanennyi feles pálinka nekem az alap. Igaz Erzsi szóba se állt velem de ez akkor kurvára nem érdekelt hiszen én már idösebbekkel járkáltam ki szünetekben cigizni és közben megvetö pillantásokkal méregettem az osztálytársaimat akik a túloldalt cigiztek. Egyik szünetben is mentünk volna ki mikor is egy ötödéves (technikus) srác -hosszúhajú, tornadorkós, moby dick polós- jött odahozzám hogy hallott rólam hogy én milyen jóarc vagyok meg minden és hogy neki marlboroja van és nem e lenne kedvem vele elszivni egyet a dohányzóba. Képzelhetitek hogy örültem ennek föleg hogy az osztálytársaim elött történt a dolog. Mentem a tizennyolc éven felülieknek fenntartott dohányzóba és ott szivtam a marlborot mig ök mehettek ki az utcára hogy négyen-öten elszivjanak egy munkást vagy valamit. Ezek után mindig a dohányzóba jártam, ha jött egy tanár csak odaadtam a cigim az egyik negyedikes vagy tecnikusos gyereknek. Ide ugyanis nem a tanárok miatt nem mehetett be elsös, másodikos gyerek hanem a felsöbb évesek miatt. Persze én kivétel voltam és ezért megkülönböztetett tisztelet övezett az elsösök között.
Hát igy lettem menő már az elsö két hétben de ekkor ennek még köze se volt a rokkerséghez viszont késöbb az a korszak is eljött, most elfáradtak az ujjaim de még irok majd...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-14 15:55:05 (1079)
Úristen!
[előzmény (1077)]

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-13 19:49:51 (1078)
Köszönjük. Annak még jobban örülnénk ha mondanál valami letöltési lehetöséget. thx!
[előzmény (1077)]

válasz erre - 2005-04-06 18:50:34 (1077)
ÁÁáááh !! Egyre több lesz ! Hol van az a szépidő amikor még az emberek azon is megbotránkoztak ha valaki bakancsot hordott ?! Mostmár megpuhult ez az egész dolog , megszelidült hogy még eladhatóbb legyen ! ajánlom mindenki figyelmébe : Crass - Punk is Dead c. számot

mandarinválasz erre - 2005-04-06 17:37:16 (1076)
hat ez van..voltak,lesznek,vannak..de ez azt utalom a lgjobban, ha a kis szoke picsa kisminkelve tankcsapda poloba, draga bor ackosba odajon azt letArhal..mondom neki huzzal haza bazzeg a pofadat sminkelni, ne itt tarhalja...
kivancsi vok, h mennyi penzt tud osszeszedni..

badheadválasz erre | e-mail - 2005-03-31 17:40:08 (1075)
egyre több?lesz ez még igy se majd 5 ev mulva pl más jön divatba de az a legjobb h ezek a kis fasszopók neznek le téged számit?háááááááááááááááááát na jol van

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 21:15:08 (1074)
...hehe, ez így van!!!! és büszke vagyyok rá!!!!!:-)
[előzmény (1073)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 20:53:31 (1073)
te meg divatroKKer ;-)
[előzmény (1072)]

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 20:53:07 (1072)
...a nevedből nem is következtettem volna másra...(hogy te punk vagy) hehe
[előzmény (1068)]

zválasz erre - 2005-03-17 16:28:31 (1071)
kabbe utálom a heavy metalt!
[előzmény (1067)]

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 19:10:14 (1070)
szivacs..
[előzmény (1069)]

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 19:02:23 (1069)
szia!
be tudok lépni a csetre de egyb?l kifagyok....
[előzmény (1064)]

válasz erre - 2005-02-26 20:08:20 (1068)
Sziasztok!

Srácok, a Metal Hammer, az ilyen kis Avril Lavignue, meg a többi addig lesznek divat rokkerek. Azért, mert az "milyen menö", de mi lenne, ha végre cselekednének a rokkerek (én speckó punk vagyok) és elbeszélgetnének a divat rokkerekkel, nem csak a neten szidnák Qket. (akinek nem inge, ne vegye magára) ez az oldal is egy divat oldal kezd lenni, a divatot szidni is divat lett. Aki tényleg nem divat, az hagyja ezt a szart, és ne csinállja a propangandát! Ezzel nem halad semmi se semmit se elQre!

Patkány

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-26 11:31:27 (1067)
Szevasz pánk péter.
a valódi nevem Bán Péter.
egy volt munkatársam kisfia Pán Péternek szólított.
az már majdnem pánk péter.
a végén még összekevertek volna minket.
ezért magyarosítottam Tündér Bélára.
különben is egy szót mondok: Heavy Metal!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-24 23:35:24 (1066)
az a legnagyobb divatrokker aki ezt a szart megnyitottam.meg egy buzi is mellesleg

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-21 19:12:38 (1065)
szia:)*
[előzmény (1064)]

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-21 19:10:03 (1064)
ok, szia meg a többi
[előzmény (1063)]

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-21 19:04:48 (1063)
hát próbálkozom, de nem sok sikerrel.
akkor jöv?hét ha nem baj, mert haza kéne menni tanulni holnapra
[előzmény (1061)]



Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére