Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> O-Zone
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A SZERELMEIM!!!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 14:04:41 (170)
komolyan hát.
[előzmény (164)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 14:04:07 (169)
na jo én meg vettem valamelyik nap egy Kiskegyedet, hogy ne unatkozzak suliban, arra gondoltam, hogy talán találok benne valami érdekeset. Természetesen ez így is lett. (az ajándék karkötő nekem nem tetszett.) Szal a következő a cikk, ezt most ide begépelem:

,, Az O-Zone sosem fog angolul énekelni

ROMÁNUL NYOMULUNK

Bátorság, vakmerőség kell ahhoz, hogy valaki románul énekelve törjön nemzetközi karrierre. A három moldovai srác, Dan Balan, Radu Sarbu és Arsenie Toderas azonnal felkerült az amerikai Billboard Eurocharts élére. Most már juszt sem énekelnek angolul. Ne is tegyék!

A romántól eltérő nyelv egyes vélemények szerint a dallamos muzsikának nem is tenne jót, ugyanis olyan bugyuta szövegeik vannak, hogy az agyoncsapná az egész produkciót.

Numai tu:
elsőre első

A suliban kezdték 1999-ben. Dan egyik iskolatársával zenélt együtt több-kevesebb sikerrel. Amikor a srác megunta és kilépett a kéttagú együttesből, Dan hirdetést adott fel - társat keresett. 400 jelentkező közül válogatta ki Radut és Arsenie-t. Első számuk a Numai tu (Csak Te) azonnal a helyi slágerlisták élén landolt. 2002-ben a három srác Romániába ment néhány demolemezzel szerencsét próbálni. Már első önálló lemezük nagy siker lett. A DiscO-Zone pedig a legnagyobb számban eladott dance-album. A ma már öt lemezzel és több klippel büszkélkedő trió azóra is töretlenül menetel a siker útján.

Háromatomos banda

Ki hinné? Az együttes neve, az O-Zone az azonos nevű háromatomos oxigénmolekula nevéből származik, amelynek vegyjele az O3. A srácok is hárman vannak. Fontos szempont volt a névválasztásnál, hogy a világ minden országában ki tudják mondani. Eredeti névválasztás, annyi szent.
Mint ahogy Toderas szerint sikerük titka is az eredetiség. ,,Fiatalok, jóképűek, természetesek vagyunk. Azt csináljuk, amihez kedvünk van, és szerintem nagyon sok pozitív engergiát sugárzunk. Legalábbis reméljük."

Csajok:
Kettő ,,nőtlen"

A srácokat már többen megvádolták azzal, biztosan melegek, és ezért nincs barátnőjük. Tény, hogy interjúkban mindig pontosan beszámolnak róla, hogyan vesztették el a szüzességüket, milyen lány az ideáljuk, ám mégis csak Radu tud felmutatni hús-vér nőt az oldalán. A másik kettő azzal magyarázza facérságát, hogy egyszerűen nincs idejük komolyan becsajozni, annyi a munkájuk. Dan még azt is elárulta, óriási a ,,felhozatal" rajongó csitrikből. Ők viszont talpig úriemberek, és eszükbe sem jutna visszaélni a helyzettel. Ez mindenesetre lovagias hozzáállás.

FIÚ TATU

A Moldáv Köztársaság, ez a Prut és Dnyeper folyók között található meglehetősen szegény állam a második világháború végéig Romániához tartozott. A békekötéskor a Szovjetunió része lett Moldáv SZSZK néven. 1991-ben, a s SZU felbomlásakor kiáltották ki a függetlenségét. Az oroszul is kiválóan beszélő zenészeket Oroszország is magáénak érzi, A Moszkovszkij Komoszomolec újség egyenesen a tATu férfikiadásának kiáltotta ki őket.

KELETI SZÉL

Az O-Zone a harmadik keleti széllel érkezett csapat, amelyik a világhírnévre tett szert. Íme az elődök:
tATu: Orosz tinilányok popduója
Cheeky Girls: két kolozsvári énekes ikerlány
Karma: horvát popegyüttes

TISZTA O-ZONE - a srácok nem isznak, nem drogoznak, nem dohányoznak

RADU SARBU (26)
Lagzis zenész

Ő a ,,legöregebb" O-Zone-tag. A barna srác is tanult zenész, sőt: énetanári diplomája van. Volt már disc jockey, és a mai napig tagja egy mulatós zenéket játszó együttesnek - nagybőgőzik. Radu mindig imádta a természetet, gyerekkorában szüleivel és barátaival rendszeresen túrázott. Nagyon szeret sétálni az erdőben, horgászni. Barátnője is van, Ana, akit egyes hírek szerint eljegyzett és talán mire e sorok megjelennek, el is vett. A hölgy jogot végzett, jelenleg Raduval él Bukarestben. A srác nagy piperkőc hírében áll. Állítólag nem menne ki az utcára kócos hajjal, borostásan még akkor sem, ha ég a ház.

ARSENIE TODERAS (21)
Színésztanonc

A világosbarna hajú, kék szemű srác világéletében szeretett énekelni. 16 éves korában kezdett népzenével foglalkozni, még mindig zeneiskolába jár. Bevallottan csak átmenetileg akar az együttesben szerepelni. Valójában színészi babérokra vágyik. Erre minden esélye megvan. Imponálóan magas (187 centi), kellemes arcú és művelt. Neki nincs most barátnője, de jelentkezőkben biztos nincs hiány.

DAN BALAN (25)
Skalpvadász

A Dani becenévre hallgató, sötét hajú és szemű srác az együttes vezetője. Iskolái elvégzése után rövid ideig vasutas volt. Világéletében zenésznek készült, eslő számát ötödikes korában komponálta. Korábban az Imperialis nevű együttesben játszott. Dan anyja, Ludmilla Balan bemondó a helyi televíziónál, sokat segített fiának az indulásnál. Nemcsak anyagiakkal, ötletekkel is. A kreatív srác elképesztően igényes, nemcsak magával, a banda többi tagjával szemben is. Ha nem komponál és nem dalszöveget ír, akkor zenél. Nagy kedvence Michael Jackson és Sting. 190 centijével ő a banda legmagasabb tagja, akire buknak a lányok. Állítása szerint több skalpot is begyűjtött már, de rosszmájúak szerint ez csak duma. Jelenleg sincs barátnője. "

na? ennyi gépelés után merje azt mondani valaki, hogy normális vagyok.
remélem legalább kali elolvassa. :)


© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 12:47:28 (168)
Elfelejtettem mondani:
Itt le is lehet a videót tölteni!
[előzmény (167)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-18 12:44:49 (167)
Na sonkáim!
Eztet találtam:

MOLVANIA DISQUALIFIED FROM EUROVISION!
The tiny Eastern European republic of Molvania was disqualified from the Eurovision Song Contest this year.

Zladko “Zlad” Vladcik was to perform his very popular techno-ballad, “Elektronik – Supersonik” - described as “a melodic fusion combining hot disco rhythms with cold war rhetoric”.

However, the 23-year-old singer was arrested at Istanbul’s Ataturk International Airport and immediately deported. While Eurovision does not normally test for recreational drugs, unfortunately for Vladcik, Turkish Customs do.

On his return, “Zlad” apologised to everyone in Molvania for letting them down, especially his family, his friends and his dealer.

“ZLAD” – A SHORT HISTORY
Zladko “Zlad” Vladcik rose to prominence in 2002 when he won Molvanian Idol in controversial circumstances - the other finalist, Ob Kuklop, pulled out due to a serious throat condition after one of the judges tried to strangle him.

“Zlad” immediately released the megahit, “Juust Az I Amm” – hailed by Rolling Stone as the most incorrectly spelt song of all time.

After barely 2 days on the Molvanian “Rhythm & Polka” charts, the track went platinum – remarkable considering it was only available on cassingle.

Then, in an exciting move, “Zlad” formed supergroup Wow! But while on their very first tour, he decided to go solo again, citing the fact that the rest of the band was “moving in a different direction” (Romania).

http://www.molvania.com/eurovision.html



válasz erre - 2004-09-16 12:33:03 (166)
akkor jó, már kezdem komolyan aggódi a fiatalság érzékeny lelkivilágát illetően

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:12:54 (165)
Kb annyira, mint a Nick Karter Topicban, azt a ratyit. :)
[előzmény (164)]

© pocokválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 10:56:17 (164)
ez az a repülőn éneklő trió rajongó oldal?
ha, igen tényleg komolyan szeretitek őket??????????

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 09:26:33 (163)
Zladko Vladicsek? Muveszneven Zlad?

HEYY BABY WAKE UP FROM YOUR ASLEEP, WE HAVE ARRIVED ONTO THE FUTURE, AND THE WHOLE WORLD IZ BECOMMMMMME...
[előzmény (161)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-15 19:56:51 (162)
mé csak a 2/3-a?:-)
[előzmény (159)]

dARKválasz erre - 2004-09-15 15:10:20 (161)
hé! ismered a Zladko Vladcsek-et?:)
[előzmény (152)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-15 15:09:25 (160)
:D koncert? Már kb 3-4 éve létezik az "együttes", de még számunk sincs.
Fellépés meg biztos nem lesz. Max egy két számmla hülyét csinálunk
magunkból aztán feloszlunk.:))
[előzmény (147)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-15 14:52:59 (159)
Enis egy ilyen szep hangu csokarol almodozom...dehat mit is akarok, hiszen az O-Zone ketharmada CSAKIS AZ ENYIMÉÉÉ muhahahahahah :-)
[előzmény (158)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-14 15:34:13 (158)
Nem:-(De most már tudom,hogy ilyen faszit akarok!:-D
[előzmény (157)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-14 15:28:37 (157)
Ne mondd hogy nem ismerted! :-)
Micsoda nepmuvelest folytatunk itten :-)))
[előzmény (156)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-13 20:04:29 (156)
Ezzzzzzz qrva kemény!!!!!!!!!!Ááááááááá...:-D
[előzmény (151)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-13 19:31:55 (155)
majlahi majlahaha

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-12 20:06:17 (154)
Nah orulok hogy ennyire tetszik :-DDDD

Azert azt nem mondanam hogy überebb az Elektronik Supersoniknal de azert buntet alaposan es nagyot mindkett. Ja ezeket nem en talalom, sajnos nemtok annyit netezni hogy ilyeneket nezegessek, de ha tudomasomra jut vmi ilyen buzisag, tuti belinkelem vhova. Vagy belinkelik masok. Sztam nezegesd surun a linkek topicot.

MAJJAHIII DURRR DURR :-DD
[előzmény (153)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-11 18:26:54 (153)
Még hatszor megnáéztem, de még mindíg üt!
Szóval Kalóz, über!
És mit mond a fricc bácsi:
Höhöhöhöhöööööö

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-11 18:19:51 (152)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá!
Háháháháhá!
Über then "ElektronicSupersonic"
Über then ALL!
És a vége bazz.
Kalóz, 5 pont!
Ha ilyet vagy ehhez hasonlót találsz akkor gondolj rám!
MÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-08 15:06:38 (151)
Jurij talaltam csak neked, csak most, csak itt egy linket : http://www.vienna-lounge.net/internetshit/maria.avi
Innet vszeg le tudod huzni. Mindenkeppen megeri ;-)
[előzmény (148)]

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-08 13:00:04 (150)
Most veszem észre az alcímett. "a szerelmeim!!!" Hát ez kész. :-)))))))))
Én ezt az Offspring témába tettem volna fel. :-)))

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-08 12:59:05 (149)
ÓÓÓÓÓÓÓ Kaloz ne énekelni menj fel a színpadra hanem molesztálni őket, hát ilyet.................
Á nekem nem sikerült Dextert. :-((((((((( Pedig elöl áltam, de legalább jó közel volt. Tök édi volt.
[előzmény (147)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 21:41:37 (148)
ÓÓÓÓ!
Bazz!
Ez itt, most kissé hidegvíz a nyakamba volt,de nembaj.
Májá hí!
És hol leet nézni, letölteni röhögni mert a kalóz által megadott link kódos?
Most megyek leülök, és megpróbálom felfogni ezt a tpoicokot, de kb 10 perc múlva feladom és elszaladok...

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 20:30:25 (147)
Uuuu mikor lesz koncertetek? Felmehetek a szinpadra enekelni? :-DD

NUMA NUMA HEY...
[előzmény (146)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 16:40:46 (146)
Ja kúrvajó, fel is dolgozzuk a Bad Boys-zal. :))
Ha ki nem basz a Manedgerem, mert nincs sörhasam.:P
[előzmény (145)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 15:47:02 (145)
mert imádjuk.
[előzmény (144)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 14:36:54 (144)
Ennek kurva a román favágó-zenének miért van itt külön helyeeeee????

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-05 19:10:08 (143)
HÁÁLO,
SALUT..

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-05 14:01:30 (142)
A Haiducii (vagyhogyirjak) abban van egy NONEMU ami mar szentsegtores :-)
Es annyi a kulonbseg hogy az O-zone fele Drogos tea nincs tej az KURVAJO, a Haiduci az meg fos. De a Haiduci-fele verziora tombol az orult nemet bacsi (aki a fejehez baszkodja a bakelitet, tudjatok).
Ha nem tudjatok, akkor http://buzievagy.hu/maria.avi DE SURGOSEN!!
[előzmény (141)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-04 23:59:04 (141)
na valami fan mondja már meg hogy mi a különbég az O-zone-os szám és a Haiduc-os között



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére