Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> ska_narancs topicja
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Sokan birnak engem azok irjanak, tisztelet a kivétellnek, ők leszophatnak!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-05 17:04:32 (78)
ezt mogyi a 65ösre írta...
[előzmény (77)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-05 11:54:43 (77)
Mi van???Mert ez most is zavaros egy kicsit....! :(
[előzmény (76)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-04 18:17:07 (76)
Gúgáftörnún!!!Mogyi már megint itt rontja a levegőt.Lélegezzetek mélyeket:))Csókolom Kizsó Bácsi.Hát ez vicces mert Henci világosított fel 2perce, hogy mit műveltem.Nos, nem sikerült a fiatalembernek.
ivel kedvelem de egy faszkalap és nem volt rám túl nagy...sőt inkább semmilyen hatással nem volt rám.A Csuja már csak ilyen.Szal még mindíg keresem a megfelelő fiatalembőrt de túlságosan is finnyás lettem az utóbbi időben.PErsze más,hogy milyen az igény és milyen az állapotom:)Nah Tsókolom.Mikor látom legközelebb édösem??Mogysz

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-02 13:37:56 (75)
Remélem hazaértél aztán kiszartad magad!!! :)
[előzmény (74)]

ska narancsválasz erre - 2004-10-02 10:20:28 (74)
szija andika pont most vagyok a delibe masfel ora mulva indul a vonatom, fuck mav és kurvára kel szarnom x

Andikaválasz erre - 2004-09-30 17:57:33 (73)
Szia!mi van veled ?Tök rég látalak,egyszer kijöhetnél Blahára!! puszika

ska narancsválasz erre - 2004-09-30 15:26:48 (72)
azaz a betépést? 8)

Fogalmatlanválasz erre | e-mail - 2004-09-27 17:52:27 (71)
Én is elvesztettem már egy telefont. A hangsúly itt a kifejezés módján állt , mely feltételez bizonyos nem elfogadható társasági társalgási normákat.
[előzmény (64)]

válasz erre - 2004-09-27 11:46:05 (70)
Ma nekem is jóljönne1... 8)

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-26 13:54:40 (69)
Azt ma én is...
[előzmény (68)]

ska narancsválasz erre - 2004-09-26 09:32:11 (68)
,,Idegeskedni annyi mint mások hülyesége miatt magunkat büntettni"
A ratyi duma meg csak jött, bár egy mókáscigit beválallnék 8)))))

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-26 06:22:28 (67)
Amúgy meg imádom,hogy így oltjátok egymást!!!!!Korekt!!! :))

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-26 06:21:35 (66)
Love,peace,weed??? Na mi ez a ratyi duma Narikám???
[előzmény (64)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-26 06:20:01 (65)
Oh!Mogyikám bocsika! :)
Hát akkor köll egy ollan fószer ,aki az igényeidet elégítgeti...Má' aszittem az asztalon annak a sárga tarajos bácsinak sikerül is ottana' Mjúzik Fekcsöribe...!! :))
[előzmény (60)]

ska narancsválasz erre - 2004-09-25 18:38:02 (64)
Részegségemben elhagytam.... van ilyen.
ska narancs topikja -ez a neve ennek a szobának sztem ha Én vagyok itt a középponmtban nem feltétlenül egoizmus....vagy ha igen, leszarom 8)
Love, peace, weed!

Fogalmatlanválasz erre - 2004-09-23 17:47:59 (63)
"nemvolt tercsim mert elhagytam. "

Micsoda egy okos ember!

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-23 17:38:04 (62)
Hello Mandarinfajzat:))
Nos, ez a divatgeci-nem divatgeci téma már kezd kurva uncsi lenni úgyhogy váltok is..nem tom mért vetted magadra amikor nem is rólad hanem általánosságban beszéltem.Szal erről ennyit.És lehet,hogy leszarom hogy mit hordassz meg hasonlók.Ez már végképp nem érdekel!!!!!UNCSI!!!!!!!!!!!!!!!!Meg kérem ne legyél már ennyire egocentrikus,hogy azt akard állandóan rólad beszéljünk.Azért annyira jó pasi nem vagy...:))
2:mozitéma:nem tom mondjuk nem tettem meg amiről a regék regélnek(bár mondjuk nem lenne nehéz moziban:)/ De én nem "régi haverokról" beszélek mert ha jól tudom elég gyakran találkozol velük és adsz is a véleményükre különben minek lógnál velük.Vagy ennyire leköti az idődet a tanulás??:))
3.Végülis elég pocsék memóriád van. És ha valakinek átk***********rod a búráját akkor az mi ha nem aljasság????Arról nem is beszélve,hogy többször is.De ez sem érdekel már.
4.Nem arénázok, asszed én nem unom már ezt az egészet de k****ra??
Amúgy meg nem Kápisé!!
Na csá.Mogyi

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-23 17:22:30 (61)
ja amúgy Mogyesz voltam.

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-23 17:22:01 (60)
Bónzsúr embörök.
Csáó Kizsó, nem kikérem magamnak, én soha nem szoktam keverni pasikal.Csak akkor ha muszály (ami sajnos elég gyakran van,de hát emberől vagyok én is és lehet,hogy tökéletes vagyok(:)) de nem tudom minden igényemet kielégíteni.Legalábbis ebből a szempontból nem...:)

ska narancsválasz erre - 2004-09-21 18:50:52 (59)
csumigumi!
Leszarom a régi ,,spanokat" miket kamáztak rólam én bármikor kiállok és elmondom az igazam mert ÉN ILYET NEM MONDTAM HOGY ***censored*** VOLT A MOZIBAN!
Hogy a picsába lehetett volna? Kicsit sokan vannak ahoz ott nem? Meg egyáltalán!
A PUNK valóban egy életforma de ha minden ,,kezdőt" kiutálnátok nem sokan maradnátok... idő kell amig az ember rájön mi a cájg, de leszarom én azt halgatok és azt veszek magamra amit akarok majd ha engedély kell akkor majd rákérdezek, kápisé?
Nemvoltam aljas, talán nem voltam tul etikus de semmit nem ártottam neked.
Annyit hogy nem mondtam meg a frankót, valóban nemvolt meg a számod nekem meg akkor nemvolt tercsim mert elhagytam.
hogy eggyesek hogy járnak leszarom a pletyka mint a tripper eggyik emberről a másikra szál én nem mondtam rólad semmi rosszat.
Ha gyilkoljuk egymást meg arénázunk állandóan annak semmi értelme.
na mára ennyi
Salamaleiko!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 18:48:57 (58)
Mogyi Te nem szoktál keverni palikkal????
Huuuuuuúúúúúúú,ez azért ERŐS DUMA ÁM!!! A többihez nincs hozzáfűznivalóm! :))
[előzmény (57)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-20 20:43:20 (57)
Nos kedves déli gyümölcs!!
A korrektség szerintem nem azon múlik,hogy ki mennyire képes elfogadni a másik fél aljasságait-mert igen te az voltál...- és ezáltal próbálja feltűntetni jobb színben saját maga előtt az adott illetőt-jelen esetben engem. Az, hogy én mennyire vagyok korrekt teljesen elveszíti a jelentőségét mert többször is átbasztad az aranyos kis búrámat ezek után meg nem tudom mit vártál tőlem.
2. Az hogy én kivel,mikor,hol,mennyit,stb kavartam ahhoz meg semmi közöd miután te voltál az aki abszolút megbízhatatlan volt és soha nem jelent meg a megfelelő időben....(boccs 1szer igen:Shrek2?)
3.Viszont nem tudom mennyire találtad ki te vagy sem azt a bizonyos megnemtörtént dolgot a moziról de többen is terjesztették és ez engem nem tüntet fel valami jó színben.Ennek meg nem örülök túlzottan és nagyon rosszul fognak járni eggyesek...
4.A szőke cicus nem érdekel, csak úgy írtam.
5.A véleményem nem változott és ugyanúgy szarembernek tartalak mert nem voltál képes elém állni és a képembe mondani,hogy mi nem tetszik.Mellesleg és nem vagyok a korrekt ha hallgatok a pletykákra???
Te mondtad hogy azért nem jelentél meg többször is mert a hátad mögött más pasikkal kevertem.Nos ez pletyka volt.Tehát ha hallgattál rá akkor ezek szerint te sem vagy korrekt túlzottan.
6.Képzeld el van fogalmam arról,hogy mi is az a PUNK és nem eszménykép,nem fogalom.Kétlábonjáró fogalmak vannak az utcán na ne már,kérem... Életstílus.De erről nem nyitok vitát.
7.Akkor te nem divatgeci vagy hanem kezdő??:)
8.A haverjaidban meg véleményem szerint ne bízz meg annyira,mert nem tűnnek túl megbízhatónak az elmondottak alapján túlzottan.
9.Nem, egyelőre nincs kedvem találkozni veled ahhoz hogy ezt személyesen megvitassuk mert félek elnáspángolnálak még mindíg.
10.Mogyi voltam.Tsókolom.
[előzmény (54)]

RIGOválasz erre - 2004-09-18 14:04:28 (56)
MIVAN NARI? teis rájötél menyi szar ember van itt? minket baszogatnak de mi felválaljuk magunkat, és felelöséget válalunk a pofánkért. üdv mindenkinek! Mátrix voltam

ska narancsválasz erre - 2004-09-18 11:35:40 (55)
anyád válasz erre - 2004-09-08 22:35:48 (45)

te egy hülye divat geci vagy, ha nem lett volna az ... akkor azt se tudnád mi az a ska. a volt barátnödröl beszélek, akivel télen jártál( nem akarom feltüntetni a nevét) !! gáz vagy.

Igen a SKA zenét valóban Ő mutatta meg nekem, de egyre felellj csak lécccives kisbarátom, bár ahogy elnézem UPKP-s lehecc...
Amikor ott voltam akkor miért nem mondtad meg? Feljössz ide
ÁLNÉVEN és megmondod a frankót....ez szép dolog de add hozzá a neved és az arcod, válalld a felelőséget azért amit mondtál!
Engem itt az emberek 95% ismer személyesen nem bujok senki és semmi mögé, vkinek gondja van az jöhet és megbeszélhetjük, bár ritkán jövök ide netre mert egyre szarabb a szinvonal itt.

Figyi a SKa nem ott kezdődik hogy SKA-p!
Tisztában vagyok a SKA 40éves multjával hogy honnan indult, kik inditották, és mi a célja és hogy hova tart!
Nem én vagyok gáz hanem te, kis gyáva együgyü barátom.
gáz vagy. very gas.



ska narancsválasz erre - 2004-09-18 11:28:03 (54)
ÉS KÖZKIVÁNATRA SKA NARANCS A SZINPADON!

Hehe ahogy elnézem elöbb lesz belőlem fasirt mint felnőt ember!
Amihez igazából hozzászólnék, az a Mogyi projekt 2004 nevet viseli.
Nos...

1.ÉN ilyet nem mondtam hogy lightgattert kaptam a shrek kettő alatt, mert akkor nem igen voltam olyan állapotban hogy bármit is tudjak csinálni!

2. Bocs Mogyi, tényleg aranyos lány vagy, kajak korrekt, de én vhogy nem csipázom ha hülyére vesznek... utálom ha megcsalnak vagy ha melettem még tartanak egy másik pasit, mert halottam hány pasival kavarsz eccerre, és NARI vagyok nem PÁL hogy Palira vegyenek.

3.A pulcsi csupán csak egy kedves emlék volt egy nagyon jó barátomtól igaz hogy megviselt volt de örülök hogy segitett nektek felmelegedni 8)

4. Babával nem jártam, kb 3napot utánad JÓ sokkal!!!
Baba az már nekem Tabu soha semmit tőle!

5. A ,szőke cica" barátnőm.... nemtudom mi köze van annak ahoz hogy kit szeretek.
És nem kell plasztikai mütét, igy szép ahogy van a továbbiakban nem kéne őt szapulni, remélem ez érthető...!

6. Imidzs: Hát....szerteágazó egyéniség vagyok de én legalább azt csinálok amit akarok nekem se a punk se a rock se a metal se SEMMI nem szabja meg mit vegyek fel, ne felejtsd el: Nincs divat, csak KEZDŐ!

Nem az a punk aki tarallyal mászkál az utcán és a kukából zabál és vedeli a bort!

A PUNK egy eszménykép egy fogalom ami azt próbálja vizuálisaqn visszadni a világnak hogy elnyomás alatt élünk és lázadnunk kell mielött tul késő és még lehetne sorolni tovább a anekdotákat rá.
***********************************
Na, zárásnak annyit Mogyi és Hencike hogy Ti ismertek engem elég nehéz elhinni hogy ennyire lehet titeket befolyásolni de ha még ezek után is ekkora szarnak tartotok felőlem megbeszélhetjük élőben is, bennem nincs harag, arénázni sincs sok kedvem, vki bekevert, sejtem is ki az de leszarom!
Nem haragszom rád Mogyi, elhioszem hogy Te igen de félre lettél vezetve.
Ha nem hiszel nekem akkor most én csalódok benned mert könnyen meg lehet téged téveszteni, ha nem akkor tényleg olyan korrekt vagy mint amilyennek megismertelek és akkor minden tiszteletem a tied.
Zárom soraim majd pár nap mulva megint felnézek
la resistance!



© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 10:19:34 (53)
:)

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-15 18:44:32 (52)
Ma reggel találkoztam vele is a Déliben!!Egész jól van,meg vidámkodik! :))
[előzmény (51)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-15 16:24:31 (51)
Hol vagy Narancs??

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-12 23:00:27 (50)
Húú! Ez ám a rock n' roll! Kemények a csajok! Vigyázz,mert úgy jársz,mint a Sanyi a 31-es éjszakain! :)

henciválasz erre | e-mail - 2004-09-12 14:54:30 (49)
hallod narancs!!!elmehetnél melegebb éghajlatra,mielőtt szétlessz baszva a fejed te kis buzi!faszt kell kamuzni össze vissza..ez is jellemző..ez most komolyan geciség volt,ugyhogy ne számíts semmi jóra../fuu ez tiszta kemény beszólás volt..:)/



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére