Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Last Charge
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
wudersch parasztcore, (ex-Blank Charge)

Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51

© vargyasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 21:24:18 (3)
Kösz srácok! Ez igazán rendes tőletek, de inkább a What Happens Next? szobába gyertek, mert két szobát megspórolunk ott is, amúgy, hogy magam korát emeljem, én (dobolok) és a basszusgitáros srác most érettségiztünk a többiek meg 18-évesek. A Sui-t pedig rendkívül szeretjük. Gyertek koncertre július 10-én (Marco Polo), vagy július 26-án Kék Lyuk, vagy egyáltalán ne gyertek, vagy gyertek mindkettőre, rajtunk kívül amúgy lesznek eszméletlen jó zenekarok! Az általad már említett szöveg "A pénz nem ehető!", amúgy ez a szám már kidobásra került, azóta születtek új számok, remélem jobban fognak tetszeni, új szövegek, amik szintén "fejlettebbek" és kicsit letisztultabb lett a formáció! Nagyon sok szeretettel várunk mindenkit!
[előzmény (2)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 21:13:40 (2)
Sziasztok, én már láttam a Blank Charge nevű zenekart, egyszer, az énekes Suicidal pólóban nyomta, amit nem értettem, hiszen a ST nem menő, sőt az utóbbi időben inkább ciki, de ő biztos nem így gondolkodik, hanem szereti, és igaza van, én is szeretek olyan zenéket, amiket mások cikinek tartanak. A zenekarban sok fiatal volt, ami nem baj, hiszen sok kedvenc hc zenekarom tagjai fiatalok voltak, mikor elkezdtek zenélni, igaz, ők nem énekeltek olyanokat, hogy "Távozz tőlem Sátán", meg hogy "A pénznek szaga van", hanem olyanokat, hogy "Mikor A Tigrisek Harcolnak", meg hogy "Az X-hez szegelve", na meg "Straight Edge Bosszú", és persze "Fiatal maradok, míg meg nem halok". Én úgy gondolom, hogy aranyos, jófej skacok vannak a zenekarban, még ha a fórumos beírásaik alapján úgy tűnnek, mintha viccből humortolannak akarnának tűnni. Hány évesek lehetnek? 16-17? Én ennyi idős koromban éppen csak ismerkedtem a keményebb zenékkel, akkoriban kezdtem hanyagolni a Kontroll Csopi kazijaimat, és fogalmam sem volt, hogy mi az a "Mai Fiatalság", "Merész", vagy "Hét Másodperc". Szóval én drukkolok nekik, hogy jók legyenek, meg hogy ne kiabálja az énekes minden szám közben, hogy "Blaaaaaaaaaaaank Chaaaaaaaaaaarge". Hajrá Blank Charge, hajrá Magyarok!

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 17:27:59 (1)
No, hajrá, Blank Charge.



Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51